Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
nesli ama sen beni beklicektin haniii, seneye beraber yapicaktikkk olmadiiiii amaaa
:))))dur kız daha bellı bırsey yok..hanı psıkolojık derler ya belkıde ondandır...bu arada tatlıya acayıp düşkünüm bu ara...egedede ekşi manyağıydım

gec kalmış sayılmazsın idil 3-4 hafta farketmes

hahahahahha çok güldüm ..bı de ıdıl yaparmıs ben hamıle cıkmazmısım daha da gulerım...

kız geliyo kızzzzzzzz

cıkkkk ben 2013'ü beklicemmmm neysee nesliiii sen üçüncüyü ben ikinciyi yaparız beraberrrr

hadi bakalım :) o zaman 2013 e kadar kondom yırtmak yok dıkkat edın bari

hahahahaa harbi çok komik olurdu yaa

keşke demekten alamıyorum kendimi...

eee istion demekki :)

benım canım

kıymalı börek patlıcan kızartması pizza bir de portakal çekiyordu en çok

bunlara aşeriyordum

hadi bakalım :) o zaman 2013 e kadar kondom yırtmak yok dıkkat edın bari

hahahahaa harbi çok komik olurdu yaa

eee istion demekki :)
nasıl bılıyormusun heycanı var su anda ama iş ciddiye bınerse sorumluylukları korkutuyor yoksa ben razıyım 5-6 ...keske ole kocaman bır aıle olsam ama sorumlulugunu kaldırabılırmıyım derdım o...
benım canım

kıymalı börek patlıcan kızartması pizza bir de portakal çekiyordu en çok

bunlara aşeriyordum

ben ege de lımon yalıyordum sınıfta..daha ben demeden koy ahalı anlamıs hamıle oldugumu cocukların gzı bos oğretmenımızderste lımon yıyo dıye:)) bırde su dısarıdakı çiğ köftelerı cekmıstı canım..lımon sıka sıka nasıl yıyordum bırde acayıp derecede şalgam suyu içiyordum..hiç sevmezken şalgam manyağı olmustum...

Son düzenleyen: Moderatör:

evet nesli bende ıstıyorum kocaman aile yaa :) hatta 2 kızım 2 oğlum olsn kardeş kardeş ohh :)

ama işte sorumluluk maddiyatt bissürü şey var :) hayılısı olsun hakkımızda :)

evet nesli bende ıstıyorum kocaman aile yaa :) hatta 2 kızım 2 oğlum olsn kardeş kardeş ohh :)

ama işte sorumluluk maddiyatt bissürü şey var :) hayılısı olsun hakkımızda :)

evet en önemlisi de maddiyat tabi..ama psikolojik olarak da zor..anne için yetebilecek miyiz hepsine ..ben egeyle bile aksamlaı ılgılenecek vaktı zor buluyorum ..ortada buyumelerındense az ama oz olmaları daha saglıklı..ama dedıgın gıbı kocaman bır aıle...super...bayrmlarda seyranlrda cümbürcemaat çok heycanlı olur

evet o da var ruhen de sağıklı ve mutlu olmaları ıcınn hepsiyle ilgilenebılmek lazımm :)

yavrukuşlarr..
nihayet net sorun çıkarmadan okuya okuya geldimmm..
efenimm hamişimizmi varrrrr...
hayırlısı bacımm..hakkınızda hayırlıysa bir evlat daha Rabbim nasip etsin inşallahhh...
HATiCe doğum hikayeni okudumm..kimsenin hayal ettiği gb olmuyo sanırımm..
bende nst ye gitmiştimm...sancın var yatış veriyoruz demişlerdii...
e ben saçımı fönliycektimm makyaj yapıcaktımm..

ben evdeyim bacularr..sormadınız ama söliyimm...
belim ve boynum tutuldu..yarınn 5 li karma varr..
stres yapıyorumm.çok ağlıycakmı çok canı yancakmıı... :18:
böyle iştee.şimdilik öptüm sizi..
he bu arada YELİZ geçmiş olsunn canımmmm...

öptüm hepiciğiniziiiiiii...

teşekkürlerrr canımm DÜZENLE DÜZENLE Bİ HAL OLDUMMM :)) SANADA GEÇMİŞ OLSUN ŞEKERİM BOYNUN TUTULMUŞ ÇOK SIK YAŞAYAN BİRİ OLARAK ANLIYORUM HALİNİİİ. BU ARADA BU KADAR TAKMA KAFANA YAA GERÇİ BEN ANLIYAMAM O HİSSİ AMA İNAN KUZUN HİÇBİRİNİ HATIRLAMIYCAK ALLAH BETERLERİNDEN KORUSUN İGNE NEKİİ MAŞALLAHH

Son düzenleme:

3 kere yollanmış :))

Son düzenleme:

:))) 3 kere yollanmış

Son düzenleme:
Nesliiii sen bu gidişle 3. Yüde 4. Yüde dogurursun şekerimmm
şakası bi yana hadi hayırlısı maddi ve manevi açıdan biraz zorlanırsınız yani sonuçta 2 ççocuk zor işşş ama peş peşe büyürlerrr hadi hayırlısı hakkında

geçmiş olsun canım be özlettin kendini arada online görelim seni yaa
[QUOT...E=yelizcem;21912114]Nesliiii sen bu gidişle 3. Yüde 4. Yüde dogurursun şekerimmm
şakası bi yana hadi hayırlısı maddi ve manevi açıdan biraz zorlanırsınız yani sonuçta 2 ççocuk zor işşş ama peş peşe büyürlerrr hadi hayırlısı hakkında[/QUOTE]
yok kız allah korusun..ama ıkıncıye hayır dıyemem de 3 .işi bıraz zor...:))

kızlar dün dayanamayıp elimdeki testi yaptım adetıme daha cok varken....ilk baş bomboştu ama bır ıkı dk ya çok çok çok çok çok silik birseyler gördüm sanki...bı kaç saat sonra test kuruyunca tabak gıbı ıkıncı çizgi çıktı..kızlar kuruduğu için böle olur mu ya..başınıza gelmiş miydi hiç..yoksa daha erken olduğu için mi öle çıktı bacılar...:26::26::26:bir de dha önce kuruyan testlerim de hiç böle olmamıştı..kızlar testlri yapıp hemen atmıyorsunuzdur da bana fikir veririsiniz..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…