Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
sanırım en canlı yer burası dün soruma kimseden cvp alamadım burda da yazmak istedim
adet gecikmemin 3. günü bhcg 168 idi 5. günü 503 ( 2 gün önce) cıktı. cumaya kadar bekleyecegim. agrım var progestan kullanıyorum ve agustos ayında kimyasal gebelik gecirmistim. cok endişeliyim acaba yine kimyasal gebelik olabilirmi diye :KK43:( tavsiye edebileceginiz birsey varmıdır??

sanırım en canlı yer burası dün soruma kimseden cvp alamadım burda da yazmak istedim
adet gecikmemin 3. günü bhcg 168 idi 5. günü 503 ( 2 gün önce) cıktı. cumaya kadar bekleyecegim. agrım var progestan kullanıyorum ve agustos ayında kimyasal gebelik gecirmistim. cok endişeliyim acaba yine kimyasal gebelik olabilirmi diye :KK43:( tavsiye edebileceginiz birsey varmıdır??

hoşgeldinn öncelikleeee betan az düşük olsada yinede normal sayılır belki biraz geç falan döllenmiş olabilirrr.ama kimyasal gebelik oldugunu sanmıyorum inşallahta degildir:nazar::nazar::nazar:

yeliz...
bu yazdıkların tam olarak benim endişelerim ama hayırlısı evet....anneme bahsettimde kızıyo bana ınsan 2 yıl annesıne musade verır diye....ah garibimmmm:KK1::KK1::KK1:

günaydın idilcim :)

anladım o zaman yarın sabah bi gideyim ya inşallah bi engelim çıkmazsa..ama kızlar nötr durumdayım şu an..hiçbir sey hıssetmıyorum...olursa bı tebessum olur ama kaygı başlar herhalde..egeyı o kadar ıstememe ragmen öğrenınce oturup aglmıtım ..aksam boyunca gıkım cıkmıyordu nasıl bakabılecekmıyım dıye..su an ıs daha da karısık ıkı cocugu ıdare edebılecekmıyım..hem çalışıp hem de onlara yetebılecek mıyım derdı baslar herhalde..ama veren allah dayanma gucunu de verır hayırlısı...

hadi bakalımmm :)

vallahi nesli ben de şimdi hamile olsam ne kadar güzel bişey olsa da kaygı başlar
yani kolay değil dünyaya bi insan getırıyrosun ciddiyeti var
hayırlısı olsun diyelım mutlaka yorulucaksın ama onları gördükçe nasıl mutlu olucagını düşün :)

adet gecikmemin 3. Günü bhcg 168 idi 5. Günü 503 ( 2 gün önce) cıktı. Cumaya kadar bekleyecegim. Agrım var progestan kullanıyorum ve agustos ayında kimyasal gebelik gecirmistim. Cok endişeliyim acaba yine kimyasal gebelik olabilirmi diye :KK43:( tavsiye edebileceginiz birsey varmıdır??

canım hayırlı olsun :)

betan düzgün yükselmiş :) tam olması gerektiği gibi...hernekadar kimyasal gebelik

olmadığına kese görünmeden karar verilemese de , bi sorun olsa betanda da sorun olurdu

inşallah hersey yolunda gider :) pozitif düşün :)

günaydın idilcim :)

hadi bakalımmm :)

vallahi nesli ben de şimdi hamile olsam ne kadar güzel bişey olsa da kaygı başlar
yani kolay değil dünyaya bi insan getırıyrosun ciddiyeti var
hayırlısı olsun diyelım mutlaka yorulucaksın ama onları gördükçe nasıl mutlu olucagını düşün :)

sağol cnım ...:KK16:

tskr yeliz umarım kimyasal degildir aklımdan cıkarabilsem daha rahat olacagım. okudum sitede 6 kere kimyasal yasayanlar var :KK43: korktum acıkcası..

tskr yeliz umarım kimyasal degildir aklımdan cıkarabilsem daha rahat olacagım. okudum sitede 6 kere kimyasal yasayanlar var :KK43: korktum acıkcası..

kötü düşünme ..iyi düşün iyi olsun diye boşuna dememişler...hayırlısı olsun ..gönlünce olur hersey inşallah:KK16:

ay_she cok saoll icim ısındı birden ya insan ne kadar garip oluyor en ufak bir umuda muhtac..

peki bu agrılar normal mi acaba adet olacakmıs gibi zaman zaman yumurtalıklarımda agrı zmn zmn da hiic biisi yok..

sağol cnım ...:KK16:

:)

günaydın herkese :) sanırım burdakı herkes anne adayı yada aday adayı benm gbi :):):)

evet anne adayı , çoktan anne olmuş , anne olmayı bekleyenn :)

hatta ıkıncıyı bekleyen var eheuehu :d

ay_she cok saoll icim ısındı birden ya insan ne kadar garip oluyor en ufak bir umuda muhtac..

rica ederim ne demek

inşallahh güzel sonuclar alırsın sevıncın kat kat artar ama annelik böyle bişey sanırırm

hersey ne kadar güzelde gitse ınsnaın aklı hep bişeye takılıyo sne şimdi keseyı gorsen

ayy kalp atısı diceksın kalp atısını görsen ayyy ıkılı test onu görsen ayy üçlü test

doğsa büyüse ay bi işe girse ay bı evlense bitmez yanii :) :KK52:

suan bende aynı seylerı yasıyorum adet sancısı da var belirtilerde var 3-4 gun gecse de anlasam ne oldgnu..[/QUOT

aynen benimde enfazla 1 haftam kaldı.inşallah şu anki ağrılar adet sancısı değildir. dün gece sırtım ve belim çok ağrıdı. inş.bebiş yüzündendir..:KK51:

peki bu agrılar normal mi acaba adet olacakmıs gibi zaman zaman yumurtalıklarımda agrı zmn zmn da hiic biisi yok..
evet kesinlikle oluyor adet olacakmışsın gıbı hatta bu agrı bı kaç ay sürebılır...benım ara ara hep oluyoırdu
:)

evet anne adayı , çoktan anne olmuş , anne olmayı bekleyenn :)

hatta ıkıncıyı bekleyen var eheuehu :d

rica ederim ne demek

inşallahh güzel sonuclar alırsın sevıncın kat kat artar ama annelik böyle bişey sanırırm

hersey ne kadar güzelde gitse ınsnaın aklı hep bişeye takılıyo sne şimdi keseyı gorsen

ayy kalp atısı diceksın kalp atısını görsen ayyy ıkılı test onu görsen ayy üçlü test

doğsa büyüse ay bi işe girse ay bı evlense bitmez yanii :) :KK52:

:KK1::KK1::KK1:

Selam şekerleeeeeerrrrr :KK16: ay ben çok sabırsızlanmaya başladım artık doğurmak istiyoruuuuuuuuuuuuuuuumm :KK52: :KK52: :KK52:
Yarın kontrolümüz var, doktor bu zamana kadar inatla nst.ye almadı ama bu sefer girmek için yalan söylicem sancım var dicem bakalım napacak bu sefer he he he :KK53: :KK53: :KK53:
Bi de zaten kaç gündür yine su gibi akıntılarım var, çok az sızıntı şeklinde, hafif hafif ıslatıyo ama onu da söylicem bakalım ne dicek :26:

Selam şekerleeeeeerrrrr :KK16: ay ben çok sabırsızlanmaya başladım artık doğurmak istiyoruuuuuuuuuuuuuuuumm :KK52: :KK52: :KK52:
Yarın kontrolümüz var, doktor bu zamana kadar inatla nst.ye almadı ama bu sefer girmek için yalan söylicem sancım var dicem bakalım napacak bu sefer he he he :KK53: :KK53: :KK53:
Bi de zaten kaç gündür yine su gibi akıntılarım var, çok az sızıntı şeklinde, hafif hafif ıslatıyo ama onu da söylicem bakalım ne dicek :26:

az kaldı az....hadi bakalım uğramıyon eskısı gıbı....:KK50:

X