Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ya kızlar gelin de azcık sohbet edelım ya..bu arada benım dun kahverengı akıntım geldı..hamılelık süphelerim iyice artmaya başladı...hayırlısı

ayyyy ciddimisinnn kız adetin ne zaman senin geçtimi yoksaa kahve akıntılı başladımı daha önce adetin??

adetime daha var canım ben adet bıttıgı gıbı bı ılıskı yasadım ama yumurtlama gunum degıl dıye korunmadık...ama ertesı gunu yumurtlamam basladı tabı yumurtlamayla bırlıkte kasık agrısı bel agrısı ve de acayıp şişlik ve gaz...üşütme olasılıgım da cok yuksk ama dun çamasırımda khverengımsı bır leke oldu...benım yumurtlamam adet bıttıgı gıbı baslıyor...lekeyı gorene kadar buyuk ıhtımalle usuttum dıyordum ama bu şişlik normal bır sıslık degıl...aslında baska bır problem var mı dıye de dusunmedıgım de degıl...eger kı adet olursam bı dr a gorunecegım cunku anormal bır durum su anda yasadıklarım...hayırlısı ne dıyeyım ya...

çevrımdışı takılıyolar sanırımmm:))

evet muhtemelen..ama şöyle kalabalık muhabbeti bi özledim ki sorma...sen nasılsın nasıl gıdıyor hamılelık..bulantı falan yok de mi şanslısın vallahi..kız bır de sen hiç dertlenmıyon tebrık ederım yani..ben hamılelıgımde cok mıymıydım ya...esım sımdı baya korkuyo gene hamıleysen vay halıme dıye:))

tabi öncelikle herşeyin hayırlısı canım ama bu kadar erken kahve akıntı gelmesi ne sebepten acaba kist felan olsa böyle bi akıntı yaşanırmı ama üşütsen böyle bi akıntı gelmez yani beyaz akıntı olur bildiğim kadarıyla aslında en güzeli böyle o mudur bumudur demektense dr a görünmek

ayy evet yaa çok mızmız değilim allah a şükürler olsun düşündüğüm gibi olmadı pek sıkıntı yaşamadım...bazen tadını çıkarmak için eşime kahır ediyom ama oda şaka yollu oluyoo :) kız dışarıdan belli oluyo artık hamileliğim geçen kuaföre gittiydim orda kız göbüş çıkmış hamilemisin dedi ama arkadaşlarımın söylemesine göre yukarıda top gibi duruyo felan diyolar erkek geliyo diyorum bendeetabi hayırlısı eli ayağı düzügn olsun

gecikme olsun ya da edt olursam bıttıkten sonra gıdecegım kistten de şüphelenıyorum olabılır...

bence de sen erkek doğurcan:))

ya kızlar gelin de azcık sohbet edelım ya..bu arada benım dun kahverengı akıntım geldı..hamılelık süphelerim iyice artmaya başladı...hayırlısı

Günaysın nesli kızz kahverengı akıntı mı başka hangi durumalrda kahve akıntı gelıokı sadece gebelıkte gelıo

he bir de yumurta çatladıgı zamanda ufak bı mıktar gelebılırmıs ama yumurtan coktan catladı senın

değilmi ??? Birde regline kaç gun var

Gunaydin kizlar nasilsiniz??? nesliiiii hamilemisin kizzzzzzzzzz test yapsana anacimmmm

Günaydın :) Topiğimizin testçisi

topigin testçisi mi

nesliiiiii doktora gittt sennnn bak heyecan yaptim simdiiiiii

günaydınnnn ayşecik cik cik

iyidir nolsunnn Senden ne haberrrr canim, gobegin cikmis :))) hayirli olsun ama bence senn kiz doguracan
hehehhehe inanırmısın az önce aklımdan senin kız dediğini geçirmiştim:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…