Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

teşekkürler idil

günaydın kızlarr nasılsınız bakalımmm

bende hastayım bugün ( midem çok agrıyo dünden beri ( süt falan içiorum ama fayda etmio

slm canımmmmm.hayırdır kıss mide ağrısı falann
saka bi tarafada
geçmiş olssun tatlımm sıcak tut ayaklarını

gunaydin kizlar, nasilsiniz bugun? nasil gecti hafta sonunuz?
günaydın tatlımm valla sahsen benin çook hızlı gectii :))

ayyy ne güzelll Rabbim bizlerede nasip etsin inşallah.
Allah'ım kabul etsin inşallah...

sağol tatlımm senden naberr

ooo snin bayağı yoğun kosusturmaı geçmiş hafta sonun..

sagol canım sanrıım üşüttüm zaten hiç dikkat etmiorumki

sağol canım :) sizin de güzel gecmıs maşallahh
yeğenine de acil şifalar diliyorum canım allah ım onun da dermanını versin ınsallah

içmedim bişi bi süt içiorum burda nane llimonda yokki markette vardır ama kim gidicek ( böbregimde agrıyo şu su içme olayını bi halledemedim ya hiç içmiorum

böbreğinde sorun mu var ki ?????
Eger öylesye su cok önemli yaa yapma iç kız zorla kendınıı

sağol canım amınn ınsallah :) cidden çok güzel
anlatıyolar da devamlı acaip özendık meloşla :) inşallah bizlede re nasib olur :)

selammmm kıslar nasılsınızzz yeliz geçmiş olsun canmmm niye dikkat etmiyon kendineee... ayşecimmm gözünaydın canım annenler gelmiş Allah kabul etsin. Allah bizlerede nasip eder inşallahhh

selammmm kıslar nasılsınızzz yeliz geçmiş olsun canmmm niye dikkat etmiyon kendineee... ayşecimmm gözünaydın canım annenler gelmiş Allah kabul etsin. Allah bizlerede nasip eder inşallahhh

sagol canım ne biliyim ya hiç dikkat etmiom işte ((

ayşeee unuttum ben yaaaaaaaaaa gözünüz aydınnnn

amin canım günaydınnn

günaydın tatlımmm

günaydın canlarrr.
gunaydın canımm
evet ben de ole herhalde banyodan sonra rahatlıyorumama gobek resmen 4 atlık karnım gıbı :))
günaydın kızlarr nasılsınız bakalımmm

bende hastayım bugün ( midem çok agrıyo dünden beri ( süt falan içiorum ama fayda etmio
gecmıs olsun mıgde agrısı gıbı beter bırsey gormedım ...allah yardımcın olsun

ıyı canım senden naber ..ne olsun ..ısler yogun bu ara okulda ...koşturuyoruz ıste...

aminnn inşallah

selammmm kıslar nasılsınızzz yeliz geçmiş olsun canmmm niye dikkat etmiyon kendineee... Ayşecimmm gözünaydın canım annenler gelmiş allah kabul etsin. Allah bizlerede nasip eder inşallahhh

sağol merve amın ınsallahh :)

sagol canım ne biliyim ya hiç dikkat etmiom işte ((

ayşeee unuttum ben yaaaaaaaaaa gözünüz aydınnnn

önemli değil canım :) sağol :)

öff benım de yaa kocaman karnımm :) akşama ıner ınsallaaahhh ama ınanıyorum göbeeme ınecek :d

selammm selammm teyzoşlarr ben geldim nihayetinde...

gecmişi okuyamadım kusura bakmayın hepinize cok teşekkür ederimm tebriklerinizi faceden okudum..
anca düzenimi oturtmaya çalışıyorum...
size doğum hikayemi anlatıyım kısaca..gerci hiç planladığım gibi olmadı...

17 kasım sabaha karşı wc kaltım ve kalkınca pjamam ıslanacak kadar su geldi..gece saat 3 dedim annemi kaldırsam telaş yapacak dr. arasam bu saatte ne diyecek hastanede serumla sabahı dr. beklemektense sabah olunca dr. ararım sorarım dedim..ama zaten gecen pazardan bu yana az az su gibi akınlarım vardı dikkate almamıştım neyse sabah dr. aradım dedim böyle böyle dr. gel bir test yapalım suyunmu geliyor dedi gittik hastaneye bir test evet suyum sızıyormuş..dr. dedi öğlene alıcaz bebeği bendeki tebki (aaaaa olmazz eşim gelmedi daha) dr.amcada kızdı bebeğin kordonu sarkar boğazına dolanır riske atamayız...ben başladım ağlamaya eşimle biz bu anı 6 yıldır bekliyoruz eşimsiz nasıl olucak annem ağlama kızım sizin sağlığınız daha önemli desede kendimi tutamadım...hayallerimse doğuma giderken fön cektirmek kaşlarımı aldırmak makyaj yapmak güzel güzel fotolar cekinmekti sabah yataktan kalktığım gibi gittim ve dr. eve gitmeme izin vermedi öyle paspal paspal doğuma gittim..eşim ertesi günü gelicekti beraberce hamile halimle fotolar cekinip hatıra olarak saklıcaktık hepsi suya düştü...tabiki allaha şükür ben ve oğlum hayırlısıyla kurtuldukya başka ne isterimki allahtan....

bebeğimle ilk günler baya zor gecti sütüm gelmedi sürekli ağladı kuzum...
annemlerse yanımda değillerdi.eşim geldi diye herkez başbaşa kalsınlar diye kimse kalmadı yanımızda baya zorlandm yani sizin anlıcanız..

amannn işte böyle kızlarrr bizden haberler...
yazılarınıza cevap yazamıyorum kusura bakmayın..

allahıma binlercekez şükür canımın içi kuzumu kollarıma aldımya cennet kokusunu koklayıp içime cektimya başkada birşey istemem..elbet bunlar geciçi şeyler herşey düzene oturucak zamanla...
dilerim rabbim isteyen herkeze yaşatır bu duyguyu..

şimdilik sizleri kocaman öpüyorum arada gelmeye çalışıcamm inşallah..

canım benim bence bu da çok güzel bir doğum hikayesi..hersey mükemmel olmuyor malesef onlar filmlerde...bebeğiniz ileride bunları anlattıgında gorecek ki annesi babası ne sıkıntılar ıcınde ona kavustu...elbettekı herkes ıster esı yanında olsun yada ne bıleyım hersey muykemmel olsun ama bence bebeği sağlıklı bır sekılde kucagına lamak bundan nasiplenmek en buyuk guzellık bırak kaşların cıkmıs olsun saglıkla geldı ya tosun..maşallah cok da guzel hatıce..ama sabredın canım herkeste sıkıntı oluyor epımız sınanıyoruz sızın sınavınızda ayrı kalmak..bebegın bır buyusun de o da gecer canım...esın ıcın de zor yavrusunu bırkıp gıdecek goreve..allah yardımcısı olsun ama dedımya atlatılacak bunlar...onemlı olan ona kavusman...

canım hoşgeldin hayırlı olsun :) allah analı babalı sağlıkla mutlulukla büyütmek nasib etsin
hiç üzülme bence de yavrun sağlıklı ya yanında ya :)
hepberaber daha ne güzel günlerini görüceksınız
varsın doğum öncesi foton olmayıversın :) tekrar hayırlı olsun hatcem
inşallah bizlere de nasib olur

Hatçem, Allah anali babali buyutsun........
plandigin gibi olmamis ama o da guzel bir sey bence, yani surprizlerle dolu bir dogum hikayesi :)
bu yuzden seroya kiziyorum ya...insan sonra uzuluyor....
sen ve bebegin sagliklisiniz ya, sen ona bak...gerisini bosver...face'de artik yokum ve hiç birinizden haber alamiyorum ya ne kotu birsey bu....bebislerin fotolarini goremiyorum

CANIM BENİMMM HAYATIMIZDA HİÇ BİRŞEY PLANLADIGIMIZ GİBİ GİTMİYORKİ BOŞVER ÜZÜLME ÇOK HAYALLER KURUYORUZ AMA BAZEN İSTEDİĞİMİZ GİBİ OLMUYOR AMA VARDIR BUNDA HAYIR HİÇTE ÜZÜLME SÜPRİZ YAPTI OĞLUŞUN SİZE RABBİM SAĞLIKLA BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN...İNŞALLAH EN KISA ZAMANDADA EŞİNLE KAVUŞUP BİRLİKTE BÜYÜTÜRSÜNÜZ... BU ARADA BEN DAHA GÖRMEDİM BEBİŞİNİ FOTOYU FACE KOYDUNMU ARASIRA GİRİP BAKIYORUM PROFİLİNE EKLEMİŞMİSİN DİYE AMA GÖREMEDİM NEYSE SEN TOPARLANDA DAHA GÖRÜRÜRZ İNŞALLAHHH

cnm kısacık ve çok güzel bir dogum anısı işte...inatçı bi bebiş bence ege o kadar bekletti sizi :)) ee tabiki kendi istedigi gündede dogdu maşallah ikinizede paspal gitmişsin eşin yanında degilmiş inan hiçbiri önemli degil sag salim kavuştun ya ogluna şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…