Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
aplacımmm hoşgeldınn :) nasılsın yavrusun naısl :)

napalım calısısoz laflıos sen napiosnn :KK70:

kızım büyüyo ayşem.ben aynı.giriyorum bazen sayfaya tanıdık yok çıkıyorum. şeroyla bı konustum.anam ben kaybolmusum o dogurcak nerdeyse.yıldız napıo?
nanem?
elif
bunlar hıc gormedıklerım

kızım büyüyo ayşem.ben aynı.giriyorum bazen sayfaya tanıdık yok çıkıyorum. şeroyla bı konustum.anam ben kaybolmusum o dogurcak nerdeyse.yıldız napıo?
nanem?
elif
bunlar hıc gormedıklerım

nane ara ara gelıo ama nadir
elif de öylee
yıldız da hiç girmıo
evt seronun az kaldı :)

tinkeri tanımadın sanırsam nıck değişti onun mothermermaid oldu :KK70:

aaaaaaaaaaa bugün ilk ben mi girdimmm
selam herkese ii hftasonları çocuklarınızla eşlerinizle ii günlerrrr

bacular napıyosunuzz...
umutsuz ev kadınlarına bakıyorumm.sinir küpüyüm yinee...
kocişe kızdımm..kızıyorumm..
siz kavgalarınızı anlatırkenn ben derdimki(ayrıyken)
ay yok yok o yapmaz o bukadar kaba davranmazz...
anammm ..yok yok erkeklerin hepisinde varmış kütüklükkk....:KK19:
kimseler yok..kendi kendime konuşmıyım barimm..
görüşürüz yarınn...:KK54:

iliski sirasinda asiri derecede sol kasigimda batma oldu ( ilk defa bu kadar acidi dayanilmazdi ) sebep ne olabilir acaba:KK17: bilgisi olan varsa yardimci olursaniz sevinirim:26::26:

iliski sirasinda asiri derecede sol kasigimda batma oldu ( ilk defa bu kadar acidi dayanilmazdi ) sebep ne olabilir acaba:KK17: bilgisi olan varsa yardimci olursaniz sevinirim:26::26:

jinekoloj,k muayene ol derim..küçük bir kist veya enfeksiyon ağrıya sebep olabilir...

ayşe benım karnım ve belım hala aynı kocaman bır gobegım var...ani hareketlerde de kasıklarıma batar gırıyor...sen ne alemdesın... :KK43:

benim karnımda davul gibi gaz kabızlık hepsi bi arada afedersinn :KK19:

ayy benımde senın gıbıydı düne kadar sonra kasıkalrımın agrısı gecmeye basladı ...

dün gördüm işte bi beyaz akıtı gelmiş ama nası böle parça parça hanı kesık süt gibi

o akıntı gewldi ağrım gecmeye basladı üşütmusum megerse ondan agrıyormus o kadar kasık ağrım batmam gectı ama işte

gaz fln baskı yapıyo ıns bugun kaysı ssuyumu suıcak suyumu ıctım ıns akşama karnım da rahatlar :KK25:

snada gecmıs olsn canım ya sıcak tut kendını sıcak su torbası fln koy ıstersenn ısınınca baya rahatlıo cunku

günaydın kızlarr nasılsınız bakalımmm

bende hastayım bugün :KK43:( midem çok agrıyo dünden beri :KK43:( süt falan içiorum ama fayda etmio

günaydın kızlarr nasılsınız bakalımmm

bende hastayım bugün :KK43:( midem çok agrıyo dünden beri :KK43:( süt falan içiorum ama fayda etmio

Günaydın canım

oo çok gecmıs olsunn :KK43: nane limon fln da ıyı gelıo mideye aslında :26:

gunaydin kizlar, nasilsiniz bugun? nasil gecti hafta sonunuz? :KK3:

günaydın idilcimm :)

valla haftasonumuz koşturmacalı gectı bızım annemler geldi hacdan :)

havaalnında karsıaldık sarıldık :) özlemişiz valla :) sonra msiafirler flnn güzeldi :)

sen naıslsın senın nası gectı hafatsonun :)

Yeliz gecmis olsun!

Gozunuz aydin ayse, annenlere kavusmussun :)

Bizim hafta sonumuz bayagi yogun gecti, annemler abimler filan geldi yemege, dun de esimin amcasinin oglu geldi esiyle ve cocuklariyla kahvaltiyaa, sonra da yigenimi gormeye gittik hastaneye, sevgili gorumcem de geldi...ablama bayagi moral oldu, gorumcemin de bir oglu kanserden vefat etti 2 yaşında...ablamı en iyi görümcem anlar ....

Cıcek, Nesli naber gızlar?

Son düzenleme:
Günaydın canım

oo çok gecmıs olsunn :KK43: nane limon fln da ıyı gelıo mideye aslında :26:

içmedim bişi bi süt içiorum burda nane llimonda yokki markette vardır ama kim gidicek :KK43:( böbregimde agrıyo şu su içme olayını bi halledemedim ya hiç içmiorum

X