Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ya öldümü bebeği o kitap nedeniyle herhalde...var ya o hurrem cok beter

ucu hürremede dokunuyo biraz tabi hürrem ibrahimi zehirledi haticede kocasının başında durdu yoruldu tabi bebegin karnı acıktı diye kalktı emzirirken ninni söledi ve uyuya kaldı sbah uyandıgında bebek bogulmuş tabi :KK43:(( en sonundada bileklerini kesti hamamdaa

gece uykuluyken ılk zamanlar cok zor oluyordu ben de bı kaç kez ole kaldım ama bır kaz gelmedı basıma allahtan...ama ben hemen yatagına yatırıyordum ..da arada nasıl oluyo anlamıyo ınsan cok yorgun oldugunda ama ben hemenceceık farkedıpp yatırıyordum..sadece ayagımda sallarken cok uyuya kaldıgımı hatırlıyorum ...yataktanda dusebılır yanı dıkkat etmek lazım...

ayy allah korusun tüm bebeleri cidden zor bi duurm
annem beni düşürmüş yataktan küçükken :d 2-3 aylıkmıymışım ne aralık ta doğduguma göre
mart gibi bir soğukta yatagın altında ağlıyomusum annem de yatak ta beni arıyomuşl evde
arıyomuş bulamamış yatan aldında bulmuş sonra yaa :KK9: :KK9: :KK9:

benim baya oldu bayramdan bu yana düşün annemler geldi geleli olmadı araya adette gırdı...hhahahahahaha

yaa ben anlarım hemen gördün mü :d acil reçete yazıyorum sana
günde üç öğün sabah oynaşma şeklinde iş öncesi
akşam yemekten önce bi tane kıyıda köşede oynaşma
yemekten sonra bi tane full doz olmak üzere sivişme yazıyorum :d :KK23:

valla bayağıdır yapmıyoruz :)))) bir hafta filan oldu galibaa libidomda bi problem var bu aralar

:

idil neslinin reçeteyi kopyala yapıştır aynısı sana da uyar :KK1: :KK1: :KK1:

benimde o yüzden ben hiç yatarak emzirmedim baharı...hep oturarak

aman allah korusun yaa

Son düzenleme:
Ahan da gene azmış bu karılar :KK1: nispet gibim olmasın da biz daha dün akşam şeettik kocişlen :KK17: :KK17: :KK17: her defasında bu son bak diyom ama yine kandırıyo yine kandırıyo eşşek yaaa :KK53: :KK37: :KK12:

ahan da gene azmış bu karılar :KK1: Nispet gibim olmasın da biz daha dün akşam şeettik kocişlen :KK17: :KK17: :KK17: Her defasında bu son bak diyom ama yine kandırıyo yine kandırıyo eşşek yaaa :KK53: :KK37: :KK12:

ohh son günleri değerlendirelim diyosunzu :)
doğumdan sonra o kadar kolay olmuyo çünkü :)
biz de dün akşam şooldu bide o halde uyumuşuuz
kombide kapalıydı bi tarafımız donmuş valla :KK20:

Ahan da gene azmış bu karılar :KK1: nispet gibim olmasın da biz daha dün akşam şeettik kocişlen :KK17: :KK17: :KK17: her defasında bu son bak diyom ama yine kandırıyo yine kandırıyo eşşek yaaa :KK53: :KK37: :KK12:

ayy allah korusun tüm bebeleri cidden zor bi duurm
annem beni düşürmüş yataktan küçükken :d 2-3 aylıkmıymışım ne aralık ta doğduguma göre
mart gibi bir soğukta yatagın altında ağlıyomusum annem de yatak ta beni arıyomuşl evde
arıyomuş bulamamış yatan aldında bulmuş sonra yaa :KK9: :KK9: :KK9:

yaa ben anlarım hemen gördün mü :d acil reçete yazıyorum sana
günde üç öğün sabah oynaşma şeklinde iş öncesi
akşam yemekten önce bi tane kıyıda köşede oynaşma
yemekten sonra bi tane full doz olmak üzere sivişme yazıyorum :d :KK23:

idil neslinin reçeteyi kopyala yapıştır aynısı sana da uyar :KK1: :KK1: :KK1:

aman allah korusun yaa

:)))) tama dr ....şero bi dur yaaaa

kızlarrr annemin bana diktigi elbiselerden 2 si ve çeyizim için yaptıkları hepsi el emegiii

Eklentiler

• $SDC15593.jpg
    $SDC15593.jpg
    153,2 KB · Görüntüleme: 25
  • $SDC15594.jpg
    $SDC15594.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 30
  • $SDC15583.jpg
    $SDC15583.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 25
  • $SDC15584.jpg
    $SDC15584.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 26
  • $SDC15585.jpg
    $SDC15585.jpg
    81,8 KB · Görüntüleme: 26
  • $SDC15586.jpg
    $SDC15586.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 27
  • $SDC15587.jpg
    $SDC15587.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 25
  • $SDC15588.jpg
    $SDC15588.jpg
    102,2 KB · Görüntüleme: 18
  • $SDC15589.jpg
    $SDC15589.jpg
    126,2 KB · Görüntüleme: 31
  • $SDC15590.jpg
    $SDC15590.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 24
  • $SDC15591.jpg
    $SDC15591.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 22
  • $SDC15592.jpg
    $SDC15592.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar selammmm..:KK12:
selam kızlarr
ay ben kendimden nefret etmeye başladım yaaa.. ameliyat olamadım hala ve o gerizekalı göbeğim olduğu gibi duruyor.. e bende kilo aldım bu aralar..acilen 20 kilo vermek istiyorum.. bana denediğiniz ve memnun kaldığınız diyetlerden bahsetsenize..nesli sen bi ara lahana çorbası içiyordun.nasılsı o? işe yarıyormu? üfff çok çirkinim ben yaaaa..
hadi beni güzelleştirelimmmm:KK43:

topuklu, 3 bebek doğurmak kolay değil. ben 1 tane doğurmama rağmen göbeğim var:44: emziriyorum diye rejimde yapamıyorum. yeni yeni ek gıdalara geçtik ama oğlum çorbaları sevmedi. 2-3 tatlı kaşığı yiyor sonrasında mecbur emziriyorum yoksa aç gziyor :KK50: emziriyorsan eğer, 1 yaşına kadar bekle. ve en önemlisi günde 50 mekik çek. 1 ayda farkı görürsün.:KK54:

kızlarrr annemin bana diktigi elbiselerden 2 si ve çeyizim için yaptıkları hepsi el emegiii

BENIM DE BIR SURU DELIK İŞİM İĞNE OYAM VAR AMA HICBIRINIDE KOYMUYORUM ...HEPSI SAKLI ..DUNYA KADAR YEMENI VAR OYALANMIS...SANKI TAKIYORMUSUM GIBI YAPMISLAR CEYISIME ..ANANEM YAPTI COGUNU RAHMETLI SAGA SOLA GIDERKEN ELIMIZ BOS GITMEYELIM BUYUKLERINE HEDIYE EDELIM DIYE AMA ESIMIN SULALESINDN HIC KIMSEYI O YEMENILERE LAYIK GORMEDIGIMDEN ELIMDE DURUYOR KIYAMIYORUM DAGITMAYA EN SON MELEĞE EGENIN BAKICISINA VERMISTIM HEDIYE KAPALI O SUREKLI TAKIYOR EVDE...YANİ KIZIM OLSAYDI CEYIZI HAZIRDI ...AYNEN GERISIN GERIYE ONA KOYARDIM AMA RTIK OĞLUMA KALDI COGU..GELINHANIM BEGENIRSE VERIRIRIM...:d

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar, zayıflamak için sabah limonlu su içmenin faydası var mı? :26:

evet faydası varmış hatta melojj yanı kardeşim sirke bal su karısımı içio ve çook memnun hatta
kk da topiğide var buraydı sanırırm http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...alsu-yontemiyle-zayiflama-deneyimlerimiz.html

maşallahh canım ellerine sağlık annenın pek güzeell :)

BENIM DE BIR SURU DELIK İŞİM İĞNE OYAM VAR AMA HICBIRINIDE KOYMUYORUM ...HEPSI SAKLI ..DUNYA KADAR YEMENI VAR OYALANMIS...SANKI TAKIYORMUSUM GIBI YAPMISLAR CEYISIME ..ANANEM YAPTI COGUNU RAHMETLI SAGA SOLA GIDERKEN ELIMIZ BOS GITMEYELIM BUYUKLERINE HEDIYE EDELIM DIYE AMA ESIMIN SULALESINDN HIC KIMSEYI O YEMENILERE LAYIK GORMEDIGIMDEN ELIMDE DURUYOR KIYAMIYORUM DAGITMAYA EN SON MELEĞE EGENIN BAKICISINA VERMISTIM HEDIYE KAPALI O SUREKLI TAKIYOR EVDE...YANİ KIZIM OLSAYDI CEYIZI HAZIRDI ...AYNEN GERISIN GERIYE ONA KOYARDIM AMA RTIK OĞLUMA KALDI COGU..GELINHANIM BEGENIRSE VERIRIRIM...:d

valla ha ben örtüyom ama benımkılerde duruyo :) bi kaç tansı dısarda evde yabancı bırı olursa alıom basıma
onun dısında evde örtü takamıyorum yani yazma sevmıyroum ama eşarpla dururm ona alışmışım ne bılım :)

benımkıde çoluğa çoccuga kalacak sanırsam :)

Kızlar ne olur cevap verir misiniz bu konuyu çok merak ediyorum.

idrar testleri değer olarak 20-50 arasını ölçüyor diyorlar. Eğer değer 50 nin üzerindeyse pozitif çıkmaz mı arkadaşlar testte. Bilgisi olan var mı?

Kızlar ne olur cevap verir misiniz bu konuyu çok merak ediyorum.

idrar testleri değer olarak 20-50 arasını ölçüyor diyorlar. Eğer değer 50 nin üzerindeyse pozitif çıkmaz mı arkadaşlar testte. Bilgisi olan var mı?

hiç idrar testi yaptırmadım evde yapılanlardan yapıp dr gıttıgımde kese vardı zaten...üzgünüm bir fikrim yok.ama herhalde öledir...

Merhaba arkadaşlar ;

Ne olur fikir verin, 2.hamileliğim için çalışmalara başlamıştık 3 aydır bişey olmuyo bu ay 15inde salı günü adet olmam gerekiyodu ama 14 akşam biz tekrar denemiştik ki bu sırada kanamam geldi biraz, ama hemen geçti ben adet olduğumu sanmıştım ama o günden beri olan bişey yok sizce neden olmuş olabilir şimdi ne yapmalıyım?

X