Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selam kızlar yorgun bir gecenin ardından yine sizlerleyimmm:KK53::KK53::KK53::KK53:

hoşgeldın canımm :)

kızlarrrrrrrrrr selammmm:KK9::KK9::KK9::KK9:

bugün tartı günümdü ve 1 kg vermişim. çok mutlu oldum. 64 kg oldum. eski kiloma 12 kg kaldı:KK47:
doğum-bebek herşey güzelde şu kilolar...:18:

oo maşallahhh benım tartı gunumde yarın bakalım bakalım :)

kendime özgü bir uslubum var di mi....:KK70:ay bu gülücükler nıye cıkmıyo bana ...ona da mı mesaj sayısı doldurmk lazım sabahtan berı oraya buraya heryere yorum yazıyom ..dolsun dıye...sen tut bır bucuk yıllık uyelıgını kapat olcak iş mi....:KK70:

evettt :)
vallaha kazen amma sınrılama koymuş gülücük için mesaj sayısı özel msj için mesaj sasyısı ohoo

ayşeeeeeeeeeeeeeee nezamandır soruyorum cevap vermiyosun benim doğum yaptığım gün gündüz benim teli arayıp eşimle konuşan ayşe senmisin??????????????????????????eşim istanbuldan biri aradı seni ayşe diye dedi sana sordum cevap vermedinnn

Ne zaman sordun canım görmedim :) faceden yazsaydın ya bari :)

evet ben aradım merak ettim bebem :)

face yazmak aklıma gelmediii valla buraya yazdıydımmm hımm tamam ozaman teşekkür ederimmm bebemmmm

Rica ederim ne demek belki güzel sesini duyarım didim ama kocişin çıktı :KK70: olsun

İyi olduugnu öğrendım netten arkadasıyım fln da diyemeıdm belkim bılmıyodur diye :) İst ayşe dedim eheh :KK70:

selam kızlarr
ay ben kendimden nefret etmeye başladım yaaa.. ameliyat olamadım hala ve o gerizekalı göbeğim olduğu gibi duruyor.. e bende kilo aldım bu aralar..acilen 20 kilo vermek istiyorum.. bana denediğiniz ve memnun kaldığınız diyetlerden bahsetsenize..nesli sen bi ara lahana çorbası içiyordun.nasılsı o? işe yarıyormu? üfff çok çirkinim ben yaaaa..
hadi beni güzelleştirelimmmm:KK43:

Rica ederim ne demek belki güzel sesini duyarım didim ama kocişin çıktı :KK70: olsun

İyi olduugnu öğrendım netten arkadasıyım fln da diyemeıdm belkim bılmıyodur diye :) İst ayşe dedim eheh :KK70:
canım yine konuşalımmm duyalım birbirimizin sesini...yok kociş biliyor sizi eğer bilmeseydi her akşam hergün pcnin başında napıyosun diye saçımı başımı yolardı heralde:))
selam kızlarr
ay ben kendimden nefret etmeye başladım yaaa.. ameliyat olamadım hala ve o gerizekalı göbeğim olduğu gibi duruyor.. e bende kilo aldım bu aralar..acilen 20 kilo vermek istiyorum.. bana denediğiniz ve memnun kaldığınız diyetlerden bahsetsenize..nesli sen bi ara lahana çorbası içiyordun.nasılsı o? işe yarıyormu? üfff çok çirkinim ben yaaaa..

haydiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..noluyo kızlar size böyleee herkes kendisinden nefret ediyor..nagiş hamişim çirkinleştim diue tutturmuş nesli bunalımda sen bunalımda elif bunalımda..noluyonuzzz kızlar hepiniz birbirinizden güzelsiniz...çiğdoş hele sen hiç konuşma 3 çocuklu gibimisin maşallah fıstık gibisin hala onların peşinde koşturuyorum diye sen nasıl zayıfladığını anlamazsınn dur daha yavaş yavaş verirsin diyet falan yapma:KK47: halsiz kalırsın bak 3 çocuğa bakıyorsun sen düşer bayılırsın valla benden sölemesi..git saçlarını boyat değişiklik yapp kocişinle birgün başbaşa geçir çocukları kayınvaldene falan bırakkk bak çok ii gelecek...sen çirkinsen o güzelim 3 çocuk kimden çıktı ozaman??

selam kızlarr

ahh ahh kelin ilacı olsa

ben de dıyetteyım bı haftadır yarın tartılma gunum bakalımmm ınsallahhh vermısımdır :KK43:

seni çok iyi anlıyorum ben de aynı hıssıyatlardayım ne gıysem yakışmıo bööö :KK43:

canım yine konuşalımmm duyalım birbirimizin sesini...yok kociş biliyor sizi eğer bilmeseydi her akşam hergün pcnin başında napıyosun diye saçımı başımı yolardı heralde:))

konuşalım canım :) tabıı kı :) ehehehehe :KK3:

bende bakmak istiyorum kendime ama zamanım yokki.çocukların peişnden koştururken akşam oluveriyor,anlamıyorum bile.ne ara bakım yapıcam ben.1 ay önce kuaförümden randevu aldım ve gidemedim hala..3 çocuğa bakmak çok zor ve ben onları kimseye bırakamıyorum.hiç kimse benim gibi bakamıyor.mutlaka bişeyini eksik yapıyor. ya çorba yedirmiyor yada meyve..
sonuç olarak ben çok bakımsızım ve bunu düzeltmek için imkan arıyorum.. diyete başlamalıyım,bişiler yapmalıyımmmm

bende bakmak istiyorum kendime ama zamanım yokki.çocukların peişnden koştururken akşam oluveriyor,anlamıyorum bile.ne ara bakım yapıcam ben.1 ay önce kuaförümden randevu aldım ve gidemedim hala..3 çocuğa bakmak çok zor ve ben onları kimseye bırakamıyorum.hiç kimse benim gibi bakamıyor.mutlaka bişeyini eksik yapıyor. ya çorba yedirmiyor yada meyve..
sonuç olarak ben çok bakımsızım ve bunu düzeltmek için imkan arıyorum.. diyete başlamalıyım,bişiler yapmalıyımmmm

anammm kuzummm ne çirkini len ben bizzat gördüm kızımmm fıstık gibisinn kiloları dert etme nasılsa gider ama ihmalde etme tabikii :)))
geçenlerde bi yerde ne yerseniz yiyin çok yavaş yiyin yazıyodu bu şekilde kilo veren çok insan var zamanın olmaz biliorum ama dene bii .kuaföre gidemesende evde kendin boya saçını istedigin bi renge ki köpük boyayı tavsiye ederimmm şahane ben geçen boyadım kendi başıma :)) veletleri uyuttugundada geç ayna karşısına makyaj falan yap ii hissedersin kendini bide çocukları kimseye bırakamıyom eksik yapıolar deme kuzum eger kaynanaan falan bakarım derse bi kaç saatliigine bırak meyveyide yemeyiversinler bigün bişecik olmaz anlıyorum onları düşünüyosun ama küçük degillerki onlar artık toparladılar kendilerinii:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

---------------------------------------

idrar testleri değer olarak 20-50 arasını ölçüyor diyorlar. Eğer değer 50 nin üzerindeyse pozitif çıkmaz mı arkadaşlar testte. Bilgisi olan var mı?

Gunaydin kizlar.....nasilsiniz?
hatice sero dogumlariniz yaklasiyo heyecan var mi heyecan?
nesli hosgeldin bacim seni topikte gormek cok guzel, ozlemisim seni:KK19: ege nasil?
seliz eylulum nasil?
paradies nerelerde, hamileligi nasil gidiyo acaba?
ciceklara ecrinim nasil???

bizi soracak olursaniz (gerci en son yazdiklarima kimse cevap vermemis, neden bilmiyorum biraz kirginim size) bahar yine hasta, bugun uyumadi hiç.....gece hep ayaktaydik oyle iste, burnu filan akiyo disleri cikiyo ondan herhale.......:KK50:

sağol canımmmm Rabbim'e çok şükür iyiyiz.
geçmiş olsun kuzucuguma yaaa.
ayyyy o dişlerin sıkıntısı 2 yasının doldurmadan bitmiyo ben sana diyim bakk.

Dün felaketin eşiğinden döndük...bahar yanımızda uyuyordu yatağımızda, ben de gece lambasını açtım üzerine tişörtümü koydum çok aydınlık olmasın diye.....uyuyorduk birden bir koku aldım eşime dedim kokuyo alıyor musun diye....bi baktık ki tişörtüm yanıyo........kokuyu almasaydım yanıyorduk :KK30:.....o korkuyu hala atamadım dün geceden beri ya....gece lambası tişörtümü nasıl yaktı hala anlamadımmm

verilmiş sadakanız varmış canımmmm.
Rabbim korumuş sizi...

ben dün reklamları ızlerken basladım aglamaya..hani turkcell yenı bır reklam yapmıs kubat ve zara soluyor s<rkısını cok duygulandım agladım bırden..ege koşturarak boynuma sarıldı ve yanagımdan öptü...benim için en büyük mucizeydi o an...allahım hayat cok acımasız ama ıyı kı evlatlarımız var hayata tutunmaya baslı basına sebep allah onların acılarından uzak tutsun tum anneleri..

ay sorma canımmm yaaaa banada eşim diyo ki bu reklam her çıktıgında sen böyle ağlayacak mısın diyo...
ecrin de dün gördü ağladıgımı geliyo öpüyo beni kuzucumm benimmm..

selam kızlarr

ya saçmalama sen çoooook güzelllll bi hatunsunn canımmmm.

kızlarrrr günaydınlar herkese....

selam kızlarr

kıyamam canım benim lahana çorbasını sakın deneme sen bayılır kalırsın 3 çocukla tamam işe yarıyor ama sana uygun değil bence..dukan dıyetı var ...onu deneyebılırsın çok tavsıye edıyorlar..ama senın ıhtıyacın olan tek sey spor bence..gobege gelınce çogul gebelıklerde en buyuk problem o oluyor..cıgdem 3 tane tosun vardı ıcınde dusunsene derı nasıl genısledı daha 1 yıl olmadı toparlansın ama bence sen dıyet yerıne spor yap ...salona gıdmezsın ama yerde sıpalarla yuvarlanırken gunde 50 mekık ceksen bıle ıse yarar bırde yemegını kesmeden elmasırkesı ılk su bal karısımını yap sabahları ve aksamları ...mutlaka fark eder..oklavayla calıs yan etlerı ıcın...ama bunları dıyen ben hıcbırını tam anlamıyla yapamadım...ne dıyeyım sana ...aslında yelızın dedıgı dogru bı gun meyvesız duruversınler sıpalar:)canım o kadar paralama kendını ben saldım artık..yok onu yemesın yok bunu yemsın ay su saatı geldı...bırazda akısına bırakmak lazım ..cunku bız hasta oluyoruz sonra bu sefer bebekler daha kotu etkılenıyor..ben gecen yıl herseyıyle bırebır ugrasıyordum..yogurdunu mayalıyordum falan yemegını bıle yapıp verıyordum bakıcıya...ama bu yıl saldım ..yetısemıyorum cunku...calısınca..sen calısmıyon ama 3 tanesı kolaymı camasır utu yemek..bıraz rahat olmaya calıs annesın kolay degıl ama arada kaçamak yap bence bu haftasonu gıt kuafore bırak da bebelerı...san ıyı gelır...kıloyu da bosver anasını satayım her kadın sen gıbı 3 tane gupguzel evlat dogurabılır mı...tek dogum yapan bırı anca 2 yılda topluyor..senın daha vaktın var kasma kendını ki hıc umutsuz vaka degılsın bence...20 kıloyu da ole kafadan dıyetlerle degıl dıyetısyenle ver..yoksa saglıgını bozabılırsın..bırde sunu soleyım 1 yasından sonra o kadar rahatlayacaksın kı az sabır..ege benı hıc yormuyor artık...senınkılerede az kaldı annesı sen dagıtma kendını yeterkı

günaydınlar... nasılsınız bayanlar bugün..çoğu kişi kendinden memnun değil ne olacak bizim bu halimiz...tanrımmm bizi baştan yaratttt

ay yok neslim yaa.ben yapıcam lahana diyetini..zaten gün boyu bişey yemiyorum ki ben,sadece suyla besleniyorum.hiç olmazsa bişi yemiş olurum :)) yemek yemeye bile zaman bulamıyorum,düşünün halimi..sen bana bi yerlerden yollasana şu diyeti canım yaa. kesin kararlıyım,vericem kilolarımı,evlendiğim kiloya dönmek istiyorum bennnn
ne güzel demişsin tanrım bizi baştan yarat diye :))) benim siparişlerim sayfalar dolusu ama :) ay hiç bi yerimden memnun değilim bu aralar. üfff kış sendromuna girdim sanırım ben.

günaydın bu arada herkese..

ay yok neslim yaa.ben yapıcam lahana diyetini..zaten gün boyu bişey yemiyorum ki ben,sadece suyla besleniyorum.hiç olmazsa bişi yemiş olurum :)) yemek yemeye bile zaman bulamıyorum,düşünün halimi..sen bana bi yerlerden yollasana şu diyeti canım yaa. kesin kararlıyım,vericem kilolarımı,evlendiğim kiloya dönmek istiyorum bennnn
ne güzel demişsin tanrım bizi baştan yarat diye :))) benim siparişlerim sayfalar dolusu ama :) ay hiç bi yerimden memnun değilim bu aralar. üfff kış sendromuna girdim sanırım ben.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...206-lahana-corbasi-diyeti-deneyimlerimiz.html
canım ben burdan okudum hep kadınarın deneyımlerını ama ben 2 gun ıcebıldım aslında tek çorbası degıl yagsız kapuskasını falan yapada bılırsın..sen okuda en ıyısı karar ver:KK70:

Günaydın mileeettt :)

ay ben bugün çok mutluyum Nispet gibi almayın vallaha ama

tartı günümdü veee 2 kilo 800 gram vermişim :KK24: :KK24: :KK24:

Diyetimin ilk haftası başarılı :) :nazar:

günaydınlar... nasılsınız bayanlar bugün..çoğu kişi kendinden memnun değil ne olacak bizim bu halimiz...tanrımmm bizi baştan yaratttt

günaydıın :) eheueheu evet ya Allah ım duy sesimiziiiiii :KK70:

günaydın topuklucum :)

kış sendromu oalbılır hele de kalın kalın gıysılerı gıyınce ıııce şişko oluo ınsan sahsen ben ööle hissediorumm :KK70:

yazın gene ii hafif hafif

Günaydın Nesli, Yeliz, Ayşe, Yavyum, Seliz, Çiçek, Paradies, Çiğdoş ve unuttuklarımmmmmm....Günaydın topiğimin güzel hatunları.....
nasılsınız bugün???

canımm benimde aklıma gledin ama net yoktur flan diye düşünmüştümm..ben okumadım son yazdıklarını sanırımm..zaman kısıtlı olunca okuyup çıkıyorumm...bazende yazıyorum hata veriyo sinir oluyorumm.herneysee..geçmiş olsun canımm...

çok geçmiş olsunn...geçenlerde bizde yangın tehlikesi astlattıkk..bizimki baya büyüktüü..elektrik sobası bir pijama bir havlu ve bir atlet tutuşturmuş,,,işin ilginç tarafı küçücük evde bize duman gelmedii..allahtan fevzi kucağımdaydıı...odada değildii...

Sağol canım fevzi oğlan nasıll???? üzüyor mu seni annesiii?
size de geçmiş olsun :KK43:

hoşgeldın idilcim :)
biz de gecen seni konsuuyorduk yelizle bende bi numaran var ama ondna ulaşıılmıyo facen de yok
merak ettik...gerci sen bizi yazmmaışsın merak ettıklerın listesine ama olsun sorun değil...

gecmıs olsun verilmiş sadakanız varmış canım ya uyyakalsaydınız falan aman Allah korumuş
Allah koruusnn

Canım seni yazmadım diye mi alındın :) ben son yazanları okudum ya ondan onların isimlerini yazdım....unutmuş olabilirim ya kusura bakma.....
nasılsın????
meloj nasıl bu arada elif??? bayağıdır gelmiyorlar

baharidil, kaza atlatmışsınız çok geçmiş olsun allah korumuş:KK50:

teşekkür ederim canım :KK43:

barovaa idilimmm nasıbecerdinn yanan lambanın üstüne tişört konurmu hiç hafif loş bir gece lambası almayı denesenn:KK1:neyse çok geçmiş olsun Allahtan farketmişsiniz...

ya ne bilim selizim bahar yanımızda uyumak istiyor bazen hep öyle yapıyordum bugüne kadar böyle bişey olmadı...tişörtün kumaşı dandikti herhalde ondan yandı

selam kızlarr

Ben de kendimi çok çirkin hissediyorum....his değilll aslında öyleyim çok çirkinimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ama Çiğdoşşş sen 3 taneee çocuk doğurdun kolay mı anacımmmmm, her zaman söylüyorum sen eli öpülesi bir kadınsınnn hiç kolay değilll 3 bebeği karnında taşımak doğurmak bakmakkk...yemin ederimmm bazen bahar beni çileden çıkartıyo ya hemen seni ve senin gibileri düşünüyorummm ya onlar ne yapıyo diye....
bir kaç saat bırakıver çocukları ne olacakkk, kendine zaman ayır bir kaç saat da olsaa......saçlarını boyattt kestirrr ohhhhh
çocukların da mutlu bir anneye ihtiyacları var....bunu bi tek kendin için değil bak çocukların için ve eşin için de yapıyorsun unutmaaa.....yelizin dediği gibi bir gün de yemesinler meyvelerinii canımmmm

sağol canımmmm Rabbim'e çok şükür iyiyiz.
geçmiş olsun kuzucuguma yaaa.
ayyyy o dişlerin sıkıntısı 2 yasının doldurmadan bitmiyo ben sana diyim bakk.
verilmiş sadakanız varmış canımmmm.
Rabbim korumuş sizi...

Valla mı?? 2 yaşına kadarrrrrrrrr offffffffffffff ya o değilde dişleri teker teker çıkmıyo ki anasını satıyım hepsi birden çıkıyo....çocuk o yüzden hep huzursuz

Günaydın Nesli, Yeliz, Ayşe, Yavyum, Seliz, Çiçek, Paradies, Çiğdoş ve unuttuklarımmmmmm....Günaydın topiğimin güzel hatunları.....
nasılsınız bugün???

Canım seni yazmadım diye mi alındın :) ben son yazanları okudum ya ondan onların isimlerini yazdım....unutmuş olabilirim ya kusura bakma.....
nasılsın????
meloj nasıl bu arada elif??? bayağıdır gelmiyorlar

Günaydın canım :) vallaha ben de triptonik olcem bundan sonra :KK70: :KK70: :KK70:

alındım yaanee tabi :KK23: iyiyim hamdolsun diyet yapıyorum dikiş dikiyorum falan filan :)

meloş gelıyor gidiyor yazmadan ama okuyo :) iyi onalr da geçen erkek kardeşime gitar almaya gittik beraber

(müzk dünyasına ilk adımını attı da :KK70: ) işte elif o sırada üşütmüş olacakki hasta olmuş fenaa :KK43:

ama iyiymiş şimdi toparlamış hemencik çok şükür :nazar:

bahar hanım naısl iyidir inşallahh hey gidi doğum günleri de yaklaşıyor hee :)

Günaydın canım :) vallaha ben de triptonik olcem bundan sonra :KK70: :KK70: :KK70:

alındım yaanee tabi :KK23: iyiyim hamdolsun diyet yapıyorum dikiş dikiyorum falan filan :)

meloş gelıyor gidiyor yazmadan ama okuyo :) iyi onalr da geçen erkek kardeşime gitar almaya gittik beraber

(müzk dünyasına ilk adımını attı da :KK70: ) işte elif o sırada üşütmüş olacakki hasta olmuş fenaa :KK43:

ama iyiymiş şimdi toparlamış hemencik çok şükür :nazar:

bahar hanım naısl iyidir inşallahh hey gidi doğum günleri de yaklaşıyor hee :)

diyet yapıyorsun dikiş dikiyorsun??? sen yine mi işi bıraktın kızzz???
vayyy hayırlı olsunnnn kardeşineeee ben de bağlama çalıyorum kızzz 10 yaşımdan beri

Oyy Elif hasta mı olmuşşş....çok fena oluyor bunların hastalığı yaaaa geçmiş olsunnn tatlıma dikkat edin
Bahar da hasta ama onunki dişlerinden sanırım....

He yaaaaa DOğum günleri yaklaşıyoooo kuzularınnn........Çok heyecanlıyım :))) şimdiden tasarlıyorum kafamda hazırlıklarımı

X