Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Selam Haticem sezeryana alınıyor 1-2 saat içinde.
dünden beri dogum sancıları ve akıntısı başlamış doktoru riske atmamak için bugün dogumu yapacakmış
eşi yarın yanında olabilecek malesefki :KK43:
lütfen dualarımızı eksik etmeyelim

dünden beri dogum sancıları ve akıntısı başlamış doktoru riske atmamak için bugün dogumu yapacakmış

allah yardımcısı olsun ...demekki bır ıkı saate şimşek ege dünyaya gözlerini açacak...maşallah onlaraaa

Allah ımm hatcem sağlıkla kucaklasın bebeğini inşallah
eşi yanında olsa dha aiyiydi ama en azından yarın yanında olucakk inşallahh
Rabbim güzel kokusunu içine çekmeyi kucaklamayı nasib etsin inşşş hatcem dualarım seninle

..........................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
su an hazırlık yapılıyordur ona sonda falan...hatıcenın gorcek halı yoktur ..fethıyedeydı demı hatıce...aılesı ordaydı ama...allah yardımcısı olsun...çok heycanlı...dualarımız sizinle hatice ve yakısıklı oğlu ege....

su an hazırlık yapılıyordur ona sonda falan...hatıcenın gorcek halı yoktur ..fethıyedeydı demı hatıce...aılesı ordaydı ama...allah yardımcısı olsun...çok heycanlı...dualarımız sizinle hatice ve yakısıklı oğlu ege....

evet aslında doğru ama belki görür diye bi umut aradım en azından bi ses

bile iyi hissettirir kendını diye olsun oğlusuyla çıksın ınsallah hastaneden :)

MÜJDELER OLSUNNNNNN Hatice 13:20 de ege oğlanı kucağına almış... İkiside çok iyilermiş.. çok sevindim rabbim güzel ömürler versin....En Büyük TÜRKİYE:nazar::nazar::nazar::nazar:

evet var oncekı yıllarda denemıstım
iyi sevindim canım. boşu boşuna içmek istemiyorum. zaten tadı çok fena :KK43:
evet faydası varmış hatta melojj yanı kardeşim sirke bal su karısımı içio ve çook memnun hatta
kk da topiğide var buraydı sanırırm http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...alsu-yontemiyle-zayiflama-deneyimlerimiz.html
sirke bal ı denemiştim allahım midem delinecekti. o kadar berbat ki tadı :KK43: yolladığın linke bakıyorum ay_she
Kızlar ne olur cevap verir misiniz bu konuyu çok merak ediyorum.

idrar testleri değer olarak 20-50 arasını ölçüyor diyorlar. Eğer değer 50 nin üzerindeyse pozitif çıkmaz mı arkadaşlar testte. Bilgisi olan var mı?

benim ilk ölçümümde 4 haftalık gebeydim ve betaHCG 200 ün üstünde çıkmıştı. kan testinde 4 hatalık gebelik çıkar.

MÜJDELER OLSUNNNNNN Hatice 13:20 de ege oğlanı kucağına almış... İkiside çok iyilermiş.. çok sevindim rabbim güzel ömürler versin....En Büyük TÜRKİYE:nazar::nazar::nazar::nazar:

ay ne güzelll..şükürler olsun bir de babası gelsin yanına tam olsun...allah bir ömür boyu sağlık sıhhat şans nasip etsin en küçük oğlumuza....kızlar topğin en buyugude en kucugu de ege şimdi.....:)

offf ya net gidiyorr..ya fevzi ağlıyorrr.... :KK14: :KK14:
hatcemm Rabbim sağlıklı ömür versin ikinizede..hayırlı evlat olsun inşallahh..çook şükürrr ... Nazar

fatoş listeyi yenilesene bebeğim ben yapıcaktım ama hala gülücük kullanamıyorum....ben de çıkmıyor yani...

slm kızlar nasılsınız?uzun zamandır yoktum şöyle bir geçmişe bakayım dedim ama bayagı kaynatmışsınız maşallah:) çok fazla okuyamadım geçmişi umarım hepiniz iyisinizdir...ben bayagı bunalımlardaydım ama çok şükür atlattım o günleri Allah kimseyi iftiraya ugrayıp eşinin ailesiyle sınamasın...neyse geçti gitti çok şükür...

yelizcim deden vefat etmiş Allah mekanını cennet eylesin canım çok üzüldüm :KK43:(
Allah sabır versin geride kalanlara...

tinkerimm canım benim van depreminde arkadaşın vefat etmiş o kadar üzüldümki okuyunca Rabbim sabır versin insanın can dostunu kaybetmesinin ne demek oldugunu çok iyi bilirim:KK43:( mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin inş...

bu arada nickini değişmişsin hayırlı olsun yeni nickin çok begendim :KK66:

hatcemmmmmm bitanemmm hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün canım çok sevindim haberini okuyunca... maşallah yaa teker teker dogurdunuz Allahım nazarlardan korusun hepinizi... :nazar: :nazar:

mervem sen napıyosun nasıl gidiyor hamilelik büyüyomu sıpaa :)

selizim sen napıyorsun eylülümüz maşallah 40ını çıkarmış çok tatlı olmuş ve sana o kadar benzetiyorumki anası kılıklı:) bu arada saçların çok hoş olmuş güle güle kullan :KK66:

elifimmmm bitanemm arkadaşı vefasız olmasına(bu ben oluyorum) fevzi ömere ragmen bana vaktini ayırıp beni manevi olarak hiç yalnız bırakmayan bir msjıyla gönlümü alan canımmm çok özledim senide :KK19:
fevzi ömer annesini rahat bırakmıyormu ama napsın o da annesinin ilgisini kimseyle paylaşmak istemiyor ee haklıda benim yakışıklı oğlum :nazar:

şerommmm canımm sanada az kaldı ya :18: Allahım ne kadar çabuk geçiyor zaman...
doğururken yanında olmayı çok isterim ya :KK43:
bu arada duydumki ertafta çirkinim çirkinim diye geziniyomuşun bidaha duymim valla kırarım kafanı :KK4: güzelliğime güzellik katılmış demiyoda çirkinleştim diyo :KK33: :KK33:

al birini vur ötekine topuklumda çirkinim diye dolanıyo noldu bu bizim topiğe çirkinlik hastalıgınamı tutuldunuz bulaşıcı heralde :KK20: :KK20: kızımmm 3 tane dogurdun 3 taneeeee daha ne diyim kolaymı seninkiside ama şu konuda kızlara katılıyorum kendini mutsuz hissediyorsun ve acil olarak mutsuzlugunu gidermek için bişeyler yapmazsan durum dahada vahimleşir yarından tezi yok bi kaç saatliğine çocukları bırak kayınvalidene, kuaföre git süslen püslen bişiler yap...kilolarıda takma kafana hepsi yavaş yavaş olucak biranda oluvermiyor ya..

ayşem sen neler yapıyosun valla bloguna baktım çok becerikli hatunsun herzamanki gibi... bende bu aralar bu kurabiyelere bide çikolatalara taktım kurs bulsam gidicem valla:)

fatoşummmm senin böcüğüne bitiyorum bitiyorum yeni resimlerine bayıldım valla...Allah nazarlardan korusun tatlım...

idilim sizde büyük bir yangın kazası atlatmışsınız çok geşmiş olsun canım aman dikkat edin ya...Allahım korusun sizi...

unuttuklarım nolur kusura bakmasınlar hepiniz aklımdasınız...
o kadar yogunki işlerim şu yazıyı bile iki saate ancak yazabildim...offf bu hafta bi bitse haftaya rahatız inş... mesaide bitmek üzere yarın inş gelirim buraya kendinize iyi bakın kızlar şimdilik hoşçakalın...

slm kızlar nasılsınız?uzun zamandır yoktum şöyle bir geçmişe bakayım dedim ama bayagı kaynatmışsınız maşallah:) çok fazla okuyamadım geçmişi umarım hepiniz iyisinizdir...ben bayagı bunalımlardaydım ama çok şükür atlattım o günleri Allah kimseyi iftiraya ugrayıp eşinin ailesiyle sınamasın...neyse geçti gitti çok şükür...

yelizcim deden vefat etmiş Allah mekanını cennet eylesin canım çok üzüldüm :KK43:(
Allah sabır versin geride kalanlara...

tinkerimm canım benim van depreminde arkadaşın vefat etmiş o kadar üzüldümki okuyunca Rabbim sabır versin insanın can dostunu kaybetmesinin ne demek oldugunu çok iyi bilirim:KK43:( mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin inş...

bu arada nickini değişmişsin hayırlı olsun yeni nickin çok begendim :KK66:

hatcemmmmmm bitanemmm hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün canım çok sevindim haberini okuyunca... maşallah yaa teker teker dogurdunuz Allahım nazarlardan korusun hepinizi... :nazar: :nazar:

mervem sen napıyosun nasıl gidiyor hamilelik büyüyomu sıpaa :)

selizim sen napıyorsun eylülümüz maşallah 40ını çıkarmış çok tatlı olmuş ve sana o kadar benzetiyorumki anası kılıklı:) bu arada saçların çok hoş olmuş güle güle kullan :KK66:

elifimmmm bitanemm arkadaşı vefasız olmasına(bu ben oluyorum) fevzi ömere ragmen bana vaktini ayırıp beni manevi olarak hiç yalnız bırakmayan bir msjıyla gönlümü alan canımmm çok özledim senide :KK19:
fevzi ömer annesini rahat bırakmıyormu ama napsın o da annesinin ilgisini kimseyle paylaşmak istemiyor ee haklıda benim yakışıklı oğlum :nazar:

şerommmm canımm sanada az kaldı ya :18: Allahım ne kadar çabuk geçiyor zaman...
doğururken yanında olmayı çok isterim ya :KK43:
bu arada duydumki ertafta çirkinim çirkinim diye geziniyomuşun bidaha duymim valla kırarım kafanı :KK4: güzelliğime güzellik katılmış demiyoda çirkinleştim diyo :KK33: :KK33:

al birini vur ötekine topuklumda çirkinim diye dolanıyo noldu bu bizim topiğe çirkinlik hastalıgınamı tutuldunuz bulaşıcı heralde :KK20: :KK20: kızımmm 3 tane dogurdun 3 taneeeee daha ne diyim kolaymı seninkiside ama şu konuda kızlara katılıyorum kendini mutsuz hissediyorsun ve acil olarak mutsuzlugunu gidermek için bişeyler yapmazsan durum dahada vahimleşir yarından tezi yok bi kaç saatliğine çocukları bırak kayınvalidene, kuaföre git süslen püslen bişiler yap...kilolarıda takma kafana hepsi yavaş yavaş olucak biranda oluvermiyor ya..

ayşem sen neler yapıyosun valla bloguna baktım çok becerikli hatunsun herzamanki gibi... bende bu aralar bu kurabiyelere bide çikolatalara taktım kurs bulsam gidicem valla:)

fatoşummmm senin böcüğüne bitiyorum bitiyorum yeni resimlerine bayıldım valla...Allah nazarlardan korusun tatlım...

idilim sizde büyük bir yangın kazası atlatmışsınız çok geşmiş olsun canım aman dikkat edin ya...Allahım korusun sizi...

o kadar yogunki işlerim şu yazıyı bile iki saate ancak yazabildim...offf bu hafta bi bitse haftaya rahatız inş... mesaide bitmek üzere yarın inş gelirim buraya kendinize iyi bakın kızlar şimdilik hoşçakalın...

nanemmmm hoşgeldin canımmm:KK19::KK19::KK19: allah razı olsun amin inşallah...

sana noldu canım yine o insanlar üzdümü senii:KK47::KK47::KK47:

Kızlar hatice facede yazmış, bugün öğlen sezaryenle alıyolarmış Ege'yiiiiiiiiiii :KK52: bikaç gündür su gibi akıntısı geliyomuş azar azar, bugün bakmışlar bebeğin suyu, alalım demişler, dua edin Şimşek Ege bebek geliyoooooooooooooo :emir_bebek:

hadi hayırlısı....
gece uykuluyken ılk zamanlar cok zor oluyordu ben de bı kaç kez ole kaldım ama bır kaz gelmedı basıma allahtan...ama ben hemen yatagına yatırıyordum ..da arada nasıl oluyo anlamıyo ınsan cok yorgun oldugunda ama ben hemenceceık farkedıpp yatırıyordum..sadece ayagımda sallarken cok uyuya kaldıgımı hatırlıyorum ...yataktanda dusebılır yanı dıkkat etmek lazım...

onu ben çok yapıyorum ama yatağın ortasıonda sallıyorum ve de üzerine örtüğüm örtüyü ayaklarımın altından geçiriyorum

hadi hayırlısı

maşallah allah analı babalı büyütsün duygu ve düşüncelerini merak içinde bekliyorum haticenin :)))

ben çok kötüyüm kızlarrrr bugün bankaya gittim izin işi süt izni fln hep arzum süt iznini topluca almaktı ama müdürümüz iler çok sensiz olmuyor dedi vee ben 9 aralıkda işbaşı yapıyorum 20 gün bile değil kızımdan nasıl ayrılcam bilmiyoeum resmen ağlıyorum şuan...

moralimde çook bozuk 1 haftadır eşimle devamlı bi kavga halinmdeyiz en ufacık şey bile kavga sebebi oluyor çok ktüyüm kızım olmasa çekip gidicem bnırakıcam herşeyi ama herşey idil içinnn

offff gözyaşlarıma engel olamıyorum ne yapcam bilmiyorum ama bildiğim bişey var eşim hatasını anlayıp benim gönlümü alasıya kadar onunla konuşmmıycam
bu sıralar herşey o kadar kötü ve ters ki 290 lik dıişim çıkamıyorum sol yanağımda bi erik varmış gibi geziyorum antibiyotik içiyorum önümüzdeki hafta operasyonla dişmi yarıp alıcaklar ordan
eşimle işler kötü
işe başlıyorummm
havalr soğuk sürekli evdeyim bunaldımmmm
sanırım bu sıralar en ii haber annemlerin yarın kuşadaından geliyorum olmaları ve canım kızımın bana gülücükler saçmasııııı...............

Canım benim hoşgeldin sabah bi ara görürü gibi oldum seni ama sonra yokoldun :)
hamdolsun iyiym canım sen de iyisindir inşallah...amin canım sınamasın Rabbim zor cidden
ama atlatmışsın çok şükür ki biliyorum durumu geçti dğeil mi herşey inşallah bir daha yaşaamzsın böyle tatsızlıklar

canım sağoalsın eh bişeyler yapmaya çalışıyorum işte yarımyamalak :)
Çikolata dekren çikolata tasarımı mı ??? kurslar var onun içinn hatta blogcular yapıyoalr evlerinde kurs
istersen senin için araştırabilirim :) Ankara da olanalrı :) hobi edinmek çok güzel bişey kafa dağıtıyo insan :)
gel sık sık özlüyorumm seni mucxxx :KK16:

Son düzenleme:

Ege oğlan dünyaya geldi demekk......Allah analı babalı büyütsün nazarlardan korusun ....... darısı şeronun başına :)

Hoşgeldin nane, ne zamandır yoksunnn nerlerdesin bakimm?? niye bunalımlardaydınnn hayırdırrr ne iftirası ne oluyo yaaa

X