Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın kızlarrrr nasılsınızzzz:KK16::KK16::KK16:

idil geçmiş olsun çok çok allah korumuşşş sizi allahtan çabk farketmişsiniz
ayşecim tebrikler şekerim :)))
yürüyen kreşşşş şikayet edip durma bakemmm 3 dene dogurdun diyoz sana kolaymı o karnın toparlanmasııı ama diyetle birlikte hatta diyet yapmasanda mekik falan çek mutlaka inanılmaz ii gelioo

bu arada kzılar dün ilk defa hürremi izledim tamamını :)) haticenin bebegi öldü yaaa çok üzüldüm ya heleki bide o sebep oldu gibi oldu çok kötü :KK43:( zaten dayanamadı daha fazla :KK43:(

Kızlar hatice facede yazmış, bugün öğlen sezaryenle alıyolarmış Ege'yiiiiiiiiiii :KK52: bikaç gündür su gibi akıntısı geliyomuş azar azar, bugün bakmışlar bebeğin suyu, alalım demişler, dua edin Şimşek Ege bebek geliyoooooooooooooo :emir_bebek:

diyet yapıyorsun dikiş dikiyorsun??? sen yine mi işi bıraktın kızzz???
vayyy hayırlı olsunnnn kardeşineeee ben de bağlama çalıyorum kızzz 10 yaşımdan beri

Oyy Elif hasta mı olmuşşş....çok fena oluyor bunların hastalığı yaaaa geçmiş olsunnn tatlıma dikkat edin
Bahar da hasta ama onunki dişlerinden sanırım....

He yaaaaa DOğum günleri yaklaşıyoooo kuzularınnn........Çok heyecanlıyım :))) şimdiden tasarlıyorum kafamda hazırlıklarımı

hahahah :KK70: yok kız çalışıyorum :) Tatlı / Tuzlu Anılarım....

yaa ne güzelll çok severşm bağlamayı öğrenmek de isterimm :) sen baya ustasındır küçüklükten beri çaldıgına göre

biz de kocişle ney üflüyoruz ama acemice :) vallaha işten mişten cıkayım

bu yastan sonra zor ama kemana başlıycam ınss çok ama çok sevıyorum keman :)

sizede gecmıs olsun canım :) dişler zor tabii napsın yavrucakalr :)

Kızlar hatice facede yazmış, bugün öğlen sezaryenle alıyolarmış Ege'yiiiiiiiiiii :KK52: bikaç gündür su gibi akıntısı geliyomuş azar azar, bugün bakmışlar bebeğin suyu, alalım demişler, dua edin Şimşek Ege bebek geliyoooooooooooooo :emir_bebek:

aaaaaa öylemi:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: hadi hayırlısıyla kurtulur inşallah sağ salimmm

herkese günaydınn kıslarrrrrrrrrr nasılsınızzz

şimşek gibi gelsin oğlumuz...allhım yardımcısı olsun güç kuvvet versin sağ sağlim kavuşsunlar ana oğul...ay çok heycan yaptım ya benim doğuma gıttıgım gun geldı aklıma kalbim gumbur gumburdu..amelıyat masasında tıtremekten yere dusecektım az daha hıc ole tıtredıgımı hatırlamıyorum...ne zaman ıngaaa yı duydum ooh dedim..ben basladım sonra ağlamaya...ege daha benim karnımdayken ağlamaya başlamıstı aceleci eşşek...dr hayret etmişti ..bı yandan cıkarmaya calışıyo bır yandan ege aglıyo dur dur be yavrum dıye dıye cıkardı egeyi...ayyyy...ama cok az gosterıp cektıler usumesın dıye...hemsıre kızın kolunu bır tutmus gıydırırlerken zor ayırmıslar ...çok yaman olcak dıyorlardı annesı allah yardımcın olsun dıyorlardıda inanmıyordum...haklılarmıs...haticem de kavuşuyor oğluna şroyada az kaldı...ama bence seninki erken gelecek gibime geliyo bana

yaa ne güzelll çok severşm bağlamayı öğrenmek de isterimm :) sen baya ustasındır küçüklükten beri çaldıgına göre

kocişle ney üflüyoruz deken gerçek anlamda mı :))))) ay çok fesadımmmmm tutamadım kendimi:KK70:DDD

:nazar::nazar::nazar::nazar: hayırlısıyla gelsin ege beyyy :nazar::nazar::nazar::nazar:

yürüyen kreşşşş şikayet edip durma bakemmm 3 dene dogurdun diyoz sana kolaymı o karnın toparlanmasııı ama diyetle birlikte hatta diyet yapmasanda mekik falan çek mutlaka inanılmaz ii gelioo

bu arada kzılar dün ilk defa hürremi izledim tamamını :)) haticenin bebegi öldü yaaa çok üzüldüm ya heleki bide o sebep oldu gibi oldu çok kötü :KK43:( zaten dayanamadı daha fazla :KK43:(

günaydın canımm :) teşekkürler

İnşallah sağ salim atlatır kucağına alır yavrusunu :KK24: çok hyecanlı bi durummmm :KK70:

valla biz uzun zamandır izlemiyoruz o diziyi...kuzey güney izliyoz biz haha
diskoya gittiler ali güney kuzey kızlarla filan tanıştılar kuzeyin ''oyaaa gel bakıyım'' demesi çok komikti hahaha eşimle yarıldık
izleyenler bilir :)

hadi yaaaaaaaa :18::18::18::18::18: heyecanlandım şimdiiiiii
haydi hayırlısıııııııı

ney mi üflüyorsunuz :KK1::KK1::KK1: heheheheheheh

şimşek gibi gelsin oğlumuz...allhım yardımcısı olsun güç kuvvet versin sağ sağlim kavuşsunlar ana oğul...ay çok heycan yaptım ya benim doğuma gıttıgım gun geldı aklıma kalbim gumbur gumburdu..amelıyat masasında tıtremekten yere dusecektım az daha hıc ole tıtredıgımı hatırlamıyorum...ne zaman ıngaaa yı duydum ooh dedim..ben basladım sonra ağlamaya...ege daha benim karnımdayken ağlamaya başlamıstı aceleci eşşek...dr hayret etmişti ..bı yandan cıkarmaya calışıyo bır yandan ege aglıyo dur dur be yavrum dıye dıye cıkardı egeyi...ayyyy...ama cok az gosterıp cektıler usumesın dıye...hemsıre kızın kolunu bır tutmus gıydırırlerken zor ayırmıslar ...çok yaman olcak dıyorlardı annesı allah yardımcın olsun dıyorlardıda inanmıyordum...haklılarmıs...haticem de kavuşuyor oğluna şroyada az kaldı...ama bence seninki erken gelecek gibime geliyo bana

He valla bacu bana da öyle geliyo :KK1: :KK1: :KK1:

Son düzenleme:

ya öldümü bebeği o kitap nedeniyle herhalde...var ya o hurrem cok beter

Ayyy ben ne hürremi izledim ne kuzey güneyi izledim vallaha bu haftaa :KK53:

Olaya bak muhabbetten geri kaldım ahahahaha :KK1: :KK1: :KK1:

kızım siz ne zmanadır şaapmıosnz ateşiniz çıkmış sizin yauu

gidin bi stresınız alsın kocişlerınız aa :KK1: :KK1: :KK1:

evet cidden uymadııı :KK1: :KK1: :KK1:

benim baya oldu bayramdan bu yana düşün annemler geldi geleli olmadı araya adette gırdı...hhahahahahaha

ayyy hiç çocuk emzirmedım ama en çok korktugum şey bu

allah korusunnn

gece uykuluyken ılk zamanlar cok zor oluyordu ben de bı kaç kez ole kaldım ama bır kaz gelmedı basıma allahtan...ama ben hemen yatagına yatırıyordum ..da arada nasıl oluyo anlamıyo ınsan cok yorgun oldugunda ama ben hemenceceık farkedıpp yatırıyordum..sadece ayagımda sallarken cok uyuya kaldıgımı hatırlıyorum ...yataktanda dusebılır yanı dıkkat etmek lazım...

X