Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

tinker arkadasindan haber var mi?

arkadaşlar 3.kattan 1 kadın sağ çıktı eşi ise malesef...2.kata geçecekler bugün.o apartmanda 30 kadar ekip var çok çalışıyor ekipler ama içeride gözdeyle beraber 5 kişi var ondan zarar vermek istemiyorlar kimseye.gözdenin olduğu apartmanın altında dükkan var arabalrda altında kalmış üçcen bir yer var ümidimiz orada bir yerlerde olması dua edelim..bi gelişme olursa yazarım

son haber bu bana ulaşan

kızlar enkaz kaldırılmış.şu anda 5 kişi varmıs bınada..muhtemelen yaşıyorlar..ne olur dualarınızı eksık etmeyın..ınsallah gözdede ordadır...sevinç gözyaşları dökmek istiyorum...
tinker emin ol seninle birlikte bende dökeceğim bu sevinç göz yaşlarını...umudumu kaybetmedim ben enkaz altında eğer korunaklı bir şekildeyse bir eşya yada herhangi başka birşey koruduysa yaşıyordur Allahım neolur biranönce kurtulsun..annesine ve nişanlısına sabrılar versinn çok zor..tinkercim dualarımızı eksik etmiyoruz...
ben vandaki arkadaşıma ulaştım askerdeydi orda şükürki iyiymişş
çok sevindim canımmm darısı diğer vatandaşlarımıza inşş
haberi okudum da babaya çok üzüldüm çok doğru konuşmuş....bu devlete bende kızmıyor değilim zorunlu atama veriyosunuz barii düzgün yerlere yerleştirin enazından sağlam bir eve yada sağlam lojmanlara...çok üzüldüm daha 2 aylık evlilermişşsarılmış bir halde bulmuşlar Allahım cennetinde ayırmasın onları...biri ölüp diğeri hayatta kalsa daha çok üzülürdüm hep sölerim Allahım ne eşimsiz beni nede bensiz eşimi bırakmasın...inşallah şuan cennette yine sarılıyorlardır birbirlerine çünkü şehit oldu onlar görev yaparlarken vefat ettiler...
zehselcimm rüzgarın doğum günü kutlu olsun Allahım daha nice yaşlarını göstersin..fotolar harika çok güzel çıkmışsınızz

14 günlük Azra bebek 46 saat sonra kurtarıldı - Türkiye- ntvmsnbc.com
allahım sen nelere kadirsin..ol diyince oluyor işte...mucize bu...14 gunluk bebek 46 saatten sonra sağ cıkıyor

ağlamaktan öldümm benim bebeğimden 10 gün küçükkkk..Allahım kormuşuşş dün düşünüp durdum eylülü emzirirken şuan deprem olsa kızımı nasıl koruyabilirim nereye saklanabilirim diye.inş o bebeğin aileside kurtulurrr

Son düzenleme:
kızlar yeliz face e yazmış şikayet edilmesi için ben burayada yazayım görmeyenler ıcın

http://www.kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk/Türk-Askeri-Geberiyor/101066423320852

sinirden yerimde duramıyorum işe bak olaya bak yaa tek tek tutup vurucaksın bunalrı soysuzlar resime bakın
öldüm sinirden şikayet edin arkadaşlar

resım lınkını koyyorum tag'lemıcem açıkolsn ıstemıorm http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hpho...25375_101066423320852_289588_1489871674_n.jpg

Allah belalarını versin.kim itin çocuğuuu iyi biliyoruz biz....onların çocuklarının anaları babaları belli değil dağda tepede tövbe tövbe hepsinin topu kökü kurusun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

allah razı olsun canım çok sagol inşallah darısı diger bekleyenlere

canım benim malesef o bölgede en ama en gelişmiş yer Vandı düşün yani oralarda lojman ne arar lojman die verdikleri evlerde ahırdan bozma oluyo zaten

Allah belalarını versin.kim itin çocuğuuu iyi biliyoruz biz....onların çocuklarının anaları babaları belli değil dağda tepede tövbe tövbe hepsinin topu kökü kurusun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

birde bi liste paylaşmış yer listesi sıradan başlkamışalr öyle yazıyor nasıl sinir oldum naısl gözlerini oyarak çıakrmak
sonra kafalarını taşa vurarak gebertmek ıstıyorum hepsınıı ellerimle hiçbişey kullanmadann
Allah beter etsın bunalrı offff

benimde en ama en sinir oldugum resimlerden biriydi bu

yeliz birde buraya lınkı yazıyorum bişey yok bı ıkı dk sonr a lınk değişiyor :S :S :S

http://www.kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk/Türk-Askeri-Geberiyor/101066423320852

cnm belli site adreslerini vermek yasak diye biliyorum ben sanırım bununla alakalı

bugün radyoda cem arslanı dinlerken çok güzell bişi söyledi ''pkk ya daha yakın olan kürt halkını kendimize çekmek için en iyi fırsat aslında bu pkk ile savaşmanın en güzel yolu elimizi kürtlere uzatmak '' ki bence çok haklı malum sitede kanaltürk sipikerine yapılan yorumları gördükten sonra iyice anladımki onlar bizi biz onları kendimizden uzaklaştırıyoruz

Mehmet Bagerê Azadiyê::::: ben van liyim ve pkk yi devletten daha yakin goruyorum kendime niyemi niyesini herkes gordu
Dün, 01:43 · Beğen · 2 kişi

Dersim Munzur :::::adamlarin gözunde biz hep böyleydik.bu yeni birsey degilki.biz kendimiz gibi saniyorduk gercegi görmek istemedik hicbirzaman

aynı zamanda geçen sene kurban bayramında izmirde annemlerin apartmanında oturan vanlı birisiyle sohbet etme imkanı bulmuştum adamın söyledigi tek ama tek şey biz vanlıyız memeleketimi hiç bir zaman inkar etmedim heryerdede yüreklilikle söyledim ben türkiye vatandaşıyım diye devlet memuruyum ve izmire görev için ilk geldigimde bazı ev sahipleri bana vanlıyım kürtüm diye ev bile vermediler.vana gidiyoruz ordakiler artık sen batılı olmuşsun diye kabul etmiyo biz napalım kardeşim demişti bana beni ne türkiye cumhuriyetindeki bazı insanlar kabul ediyo nede kendi memleketimizdeki adamların bazıları kabul ediyo demişti.....

ve birkeresindede hakkaride küçücük bir kızken ilkokula giden yan komşumuz kürttü ve annemle çok iyi arkadaşlardı ailecekte görüşürdük anneme demiştiki nesibe abla bize türkleri atatürkü hiç böyle anlatmıyolar biliyomusun seni tanımasam belki bende böyle ş... kötü bi insan olucaktım iyiki geldiniz ve iyiki dışlamadınız bizi .......

belki kızanlar olucak ama gerçekler bunlar malesefffff

Van dramlar şehrine döndü! - Mynet Yurt Haber
Biraz ileride bir başka kadın, ablasıyla iki yeğeninden birinin ölüsünü çıkarmışlar, diğerini beklediğini söylüyor. “Annesinin memesindeydi ağzı çıkardıklarında, kırk günlüktü daha. Ablam gencecikti, lohusa..” diyor. İnsan nasıl teselli edeceğini bilemiyor. Acısına öfkede karışmış. “Dün sesler geliyordu. Akşama kadar bağırdılar yerin altından. Zamanında yetişemediler. Bugün hiç ses yok ama, bekliyoruz işte...” Böyle bir beklemenin de tarifi yok. Yazılır, anlatılır gibi değil.

DAYANAMIYORUM..KIZLAR YERMDE DURAMIYORUM BEN BIRSEYLER YAPMALIYIM AMA NE...DUN KENDI IMKANLARIMIZ DOGRULTUSUNDA APATMANDAKI KOMSULARADA DUYURARAK MNG KARGOYU CAGIRDIK..EVE KADAR GELDILER PAKETLERI ALMAK ICIN..NE GELDIYSE ELIME PAKETLEMISIM..KADIN PEDIBEBEK BEZİ.MUM.MAMA.BIBERON.SABUN.ISLAK MENDIL.KIYAFET .BATTANIYE.YASTIK.MINDER..TAM HATIRLAYAMIYORUM..KOMSULARDAN DA KURU ERZAKLAR GELDI...AMA DAHA FAZLASINI YAPMALIYIM..ORAYA GITMEYI COK ISTIYORUM AMA EGE NE OLACAK...OLAKI CENAZE CIKARSA MEMLEKETE GITMEM GEREKECEK...EGEYI NE YAPICAAM..ÇIKMAZDAYIM

canım elinden geleni yapmışsın yardımını göndermişsin ne kadar güzel oraya gitsende yapabilecegin hiç bişiy olmazki zaten arkadaşının ailesi ve nişanlısı gibi beklemekten başka... umarrım hayırlı haberler gelir

sana kızılıcak bısey yok ama o
pkk yı daha yakın göruyorum diyene cok kzıdımmm ne demek yaa :s :s :s
pkk ne gıbı bı yardım yapmsı depremle alakalı acaba
kımsenın köküne ırkına bişey demıyorum ama bu ulkede yasıyosan bu ulkenın kurallarına u-ya-cak-sın
almanyada birsürü türk var şimdi daga cıksalr
almanya bizim olacak biz kendı yerımızı kurucaz deseler alman askerleri öldüreseler
ne kadar haklı olabılırler sıfır hıcbır hakları yok......vallahı artık sıkıldım bu ısten bu nedır böyle yaa
ilerde insnalar çocuklaırnı askere göndermekten bıle
çekınecek bence bişey duzelmıyokı savaşalım dersenız hadı savaşalım ama
bile bile pisi pisine çocugumu ölmeye yollamam diyecek yalanmıı haksız mı hayır
ordu nedne var herhangı bir tehdıtte ıcte ve dısta ülke ve halk güvenliğini sağlamak için
bilmem ne oldugunda darbe yapıp başa gecmeyı bılen ordunun sayısız mehmetcıgımızı şehit verdiğimiz halde sessiz durusunu anlayamıyorum bu işler cenazede yer almakla olmuyoo savas meydanına davet edıyorumm
bıktım bu söylemlerden şu insnaları da susuturmus oluruz fena mı az gözleri korksun
bosuna mı alıyoruz o savas ucakalrını cephaneleri hangı gune saklıyorlar acaba haber cıkartmakla olmuyor

eğitelim öğretelım dıyoruz tezekten hayvan b.kdan cıkarıp okula alıyoruz fidan gibi gencecık öğretmenlerımızı
gonderıyoruz bır ıse yarıyor mu yaramıyor bizim okuuttugmuz öğrencılerı eline silah verip daga alıyor
bir it sürüsü ancak 1-2 si kurtuluyor ama bizim onalrca evladımzı gidiyo kadınalrın sevgilileri eşleri
çocukalrın babaları gelecekleri yok oluyor

keşke burda olsan da tinker ben bakayım egeye sen git desem üzülme lütfen

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…