Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
selammmmmm hatunlarrr nasılsınızzzzz benim bugun başım çatlıyooo yAAAAAAAA

idil bu kız aynı sen yaaa çok tatlıolmuş büyüdükçeee daha bi güzelleşiyoooo

evet bütün afetler çok kötüü
ama deprem çok daha kötü sankii amın canım amınnn
allah kımseye yastamasınn

hosgeldin ayşooo

hoşbulduk tatlımm

merve geçmiş olsunnn....... hamilelik nasıl gidiyo bu arada...kontrollerin ne zaman

merve geçmiş olsunnn....... hamilelik nasıl gidiyo bu arada...kontrollerin ne zaman

sağol canımsss nasıl gitsin iştee heycanlı bekleyiş artık hiissetmek istiyorum yaaa göbeğim çıksın istiyomm elim karnımda gezineyim istiyorummm :))) anomali tarama testi için yarına gün vermişlerdi ya yarın öğleden sonra gidicem inşallah bi aksilik çıkmazsa

heheheh biraz sabretmen lazım canımmmm...bol bol kapris yap eşine:))) bu fırsat bi daha geçmez elineee benden söylemesi
anomali taramasından da bişey çıkma zinşallah

:) :) :)

MAŞALAHH CANIM OĞLUN YAKISIKLI OK DE :) SENDE AZ DEĞİLSİN HEAAAA MAŞALLAH

heheheh biraz sabretmen lazım canımmmm...bol bol kapris yap eşine:))) bu fırsat bi daha geçmez elineee benden söylemesi
anomali taramasından da bişey çıkma zinşallah

ehehheheheeh sağolsun kocacım bir dediğimi iki etmiyoo bakıyo yaaaa:)) bazen kıyamıyorummm ama bazende kıyıyorumm yaşasın kötülükk:)))))))

tesekkur ederim canım.....siz de çok tatlısınız....nasıl geçti doğum günü??

çok güzeldi canım eglendı oglum çok fotograf var ama buraya anca bu kadar ekleyebılıyorum işte hersey ıstedıgım gıbı ve oldu ve dün oglumun ılk dişi çıktı

ehehheheheeh sağolsun kocacım bir dediğimi iki etmiyoo bakıyo yaaaa:)) bazen kıyamıyorummm ama bazende kıyıyorumm yaşasın kötülükk:)))))))

boşver yaaaaaaa kolay mı hamilelikkkkk

çok güzeldi canım eglendı oglum çok fotograf var ama buraya anca bu kadar ekleyebılıyorum işte hersey ıstedıgım gıbı ve oldu ve dün oglumun ılk dişi çıktı

ayyy ilk dişi mi çıktıııııı......diş hediği yapıcan mıı

canım tesekkür ederım bu arada kurabıyelere bayıldı herkes hem görüntü hem tad ellerıne saglık

afiyet olsun canım

yazık adamlara acıyorum valla elimizden çektıklerı nedir

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…