Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Ay kızlar yaa Egemen bu gece yine çok tırmaladı beni yaa :KK25: çok acıtıyo kukumuuuuuuuuuuuuuuuu :KK17: :KK17: :KK17:

Son düzenleme:
kızlar enkaz kaldırılmış.şu anda 5 kişi varmıs bınada..muhtemelen yaşıyorlar..ne olur dualarınızı eksık etmeyın..ınsallah gözdede ordadır...sevinç gözyaşları dökmek istiyorum...

haber yok hala 2. kattaymıs calısma..çok yavas hersey

evet yaa çok yavaş işliyo herşey :KK47: zaman içerdekilerin aleyhine işliyo ama Allahtan ümit kesilmez yine de canım yaa, dualarımız arkadaşınla ve tüm diğerleriyle :KK25:

canlar tabiki yavaş işkliycek mecburlar göçük altında kalan insanlar kimi bi kolonun altında kimi yanına sıgındıgı bi dolabın altında ve en ufak bi baskı yada yanlış bi hareketleri binanın tamamen çökmesine neden olur ve sag kalanlarda allah korusun.allajhım inşallahhh mutlu haberler aldırır herkeze hepimize

kızlar enkaz kaldırılmış.şu anda 5 kişi varmıs bınada..muhtemelen yaşıyorlar..ne olur dualarınızı eksık etmeyın..ınsallah gözdede ordadır...sevinç gözyaşları dökmek istiyorum...

canımm çok sevindimmm umarım hala hayattadırlrrrr.dualarım onlar için:KK43::KK43::KK43:

Ölüm bile ayıramadı - Genel Bakış- ntvmsnbc.com
çok duygulandım kızlar ya..bazen bu çabamızın çok boş oldugunu dusunuyorum..yıllarca uzak memleketlerde annenden babandan ayrı kımsen olmadan gorev yapıyorsun...hayat o kadar kısa kı dger mı acaba ..ama yapcak baska sey de yok ki..arkadasım bı başına ev arkadasıyla kalıyordu..anacıgından uzakta...olay anındada yalnızdı evde...yıllarca atama bekle ...delırecektı nerdeyse..ama çok da önemli miymiş.deger mıymıs değmezmiş..ama kader işte tek kelımeyle kader

arkadaşımla konuşuyorum şimdii çok kötü burası dio :KK43: gözümü kapattıgım anda cesetler geçio gözümün önünden dio :KK5::KK5::KK5::KK5: çok fazla ölü varmış.allahım hepsinin yardımcısı olsun inşallah :KK5::KK5::KK5: ilk giden bizdik kurtarma çalışmalarına sonradan ekipler gelince biz bölüge döndük dedi :KK43:((((((((

tınker canm ınş güzel haberler alırsın beklıyorum umutla bende hayırlısı ınş

bu arada muge anli ve duygu canbasa dava acliyormus, cok sevindim

bende çok sevindimm.ya sinir oluyorum böyle içlerini sogutanlara dün topige yeni gelen arkadaş ne güzel söylemiş

Vatan haini olmayan, devletim askerini oldurmeye calismayan, pkk ya maddi manevi destek vermeyen, cocuklarin ellerine tas verip turk asker ve polisine karsi kiskirtmayan, ogretmenimi muhendisimi adice katletme planlari yapmayan, sehit haberlerine zil takip oynamayan kurt kardeslerimize allah yardim etsin.

bende çok sevindimm.ya sinir oluyorum böyle içlerini sogutanlara dün topige yeni gelen arkadaş ne güzel söylemiş

Vatan haini olmayan, devletim askerini oldurmeye calismayan, pkk ya maddi manevi destek vermeyen, cocuklarin ellerine tas verip turk asker ve polisine karsi kiskirtmayan, ogretmenimi muhendisimi adice katletme planlari yapmayan, sehit haberlerine zil takip oynamayan kurt kardeslerimize allah yardim etsin.

uzun zamandir baharin fotolarini yuklemedim
$bebisim.JPG
$bebisimm.JPG
bu da kuzumun hasta hali
$asklarim.JPG

Son düzenleme:
Herkse günaydın kızlaarr

arkadaşımla konuşuyorum şimdii çok kötü burası dio :KK43: gözümü kapattıgım anda cesetler geçio gözümün önünden dio :KK5::KK5::KK5::KK5: çok fazla ölü varmış.allahım hepsinin yardımcısı olsun inşallah :KK5::KK5::KK5: Ilk giden bizdik kurtarma çalışmalarına sonradan ekipler gelince biz bölüge döndük dedi :KK43:((((((((

:KK43: :KK43: canım anlayabılıyoırum 17 ağustos depremının dolguu gece biz samsuna gitmek için
yola cıkıcaktık o gece deprem oldu halıyle gıdemedık gıtmedık bıyere bekledık
bi süre sonra 10-15 gün sonra yola cıktık aradan zaman gecmıs olmasına rağmen oradan gecerken
nasıl ceset kokuyordu etraf nasıldı görsen hala unutamıyorum o zamanı :KK43:
allah ım çok zor yardımcıalrı olsunn :KK43: sağ kurtulsan bile o travma çok kötü

günaydın kızlar naber

günaydın canım

inşallahh canım yaşıyordur ınsallahh

Herkse günaydın kızlaarr

:KK43: :KK43: canım anlayabılıyoırum 17 ağustos depremının dolguu gece biz samsuna gitmek için
yola cıkıcaktık o gece deprem oldu halıyle gıdemedık gıtmedık bıyere bekledık
bi süre sonra 10-15 gün sonra yola cıktık aradan zaman gecmıs olmasına rağmen oradan gecerken
nasıl ceset kokuyordu etraf nasıldı görsen hala unutamıyorum o zamanı :KK43:
allah ım çok zor yardımcıalrı olsunn :KK43: sağ kurtulsan bile o travma çok kötü

günaydın canım

inşallahh canım yaşıyordur ınsallahh

cnm benim en korktugum şey deprem :KK5::KK5::KK5: enkaz altında kalmasan bile o sesler çatırtılar bagırışlar aglayanlar bi ekmek için kavga edenler :KK43:(((((( allahım inşallah kimseye yaşatmaz bunları :KK43:(((((((( enkaz altından çıkarılan birisinin anlattıklarını okudum şimdi dioki orda 17 seenelik dostluklar yok yer kavgası yaşam kavgası var demiş :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: allahım yardımcıları olsun bu afeti yaşayanların:KK5::KK5:

X