Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
tinker insallah arkadasin sag saglim bulunur :KK43:

haberturk'teki spiker bile ''her ne kadar vandan da gelmis olsa bu haber uzulduk'' diyorsa, halktan ne bekleyebiliriz ki? insanlar neler neler diyor...........

Son düzenleme:
:KK50: gunaydin kizlar...

van'da deprem oldu ve ben cok uzgunum ama beni daha cok uzen sey de iyi oldu, allahin sopasi yok diye dalga geçenler...
insanlik kalmamis...boyle bir durumda nasil sevinilir anlamiyorum.......sehit olan askerlerin içinde de 8kurt 2 alevi vardi.....bakan cocuklari, patron cocuklari mi catismada sehit oldu? inanamiyorum insanlara....:KK50::KK50:

günaydın canım evet Allah yardımcıları olsun hepimiz çok üzüldük :KK43:

amın ınsallahh tınker amın.....bu arada şundan haberin var mıı ? aynen kopyalıyorum

Van'da yaşanan deprem felaketinin ardından, bölgede bulunan yakınlarına erişmeye çalışan kişilere yardımcı olabilmek adına Google Kişi Bulucu (Person Finder) hizmeti Türkçe olarak kullanıma açıldı.

Kişi Bulucu uygulaması yardımı ile bölgedeki yakınlarına ulaşamayanlar; aradıkları kişilerin isimlerini listeye girerek, kayıp kaydı verebilir, eğer mevcut ise durumu ile ilgili güncel bilgiye erişebilir, aranan kişiler ile ilgili son durum bilgisine sahip olanlar bilgi girişi yapabilirler.

Google Kişi Bulucu: Türkiye Deprem

kaynak : Google'den Van depremine özel hizmet en son haber
bılıyorum baktım bakmazmıyım..dun aksamdan berı 3 arkadas nelerı denemedık aramadıgım numara kalmadı....ama isim yok kımselerde sadece kurtarmaya odaklanılmıs haliyle...annesının şarjı bıtmıs nısanlısıda acmıyor tellerı...sabahladık kızlarla telefonda konferans yaptık facebooktan vandakı arkadaslarına ulasarak edındık bu bılgılerı zaten
tinker insallah arkadasin sag saglim bulunur :KK43:

haberturk'teki spiker bile ''her ne kadar vandan da gelmis olsa bu haber uzulduk'' diyorsa, halktan ne bekleyebiliriz ki? insanlar neler neler diyor...........

talihsizce yapılan bır acıklama ...
bu tarz bı paylaşımı da benım edebıyat oğretmenım yapmıs facebooktan...nasıl sınır oldum anlatamam..öğretmen adam bu sekılde konusuyor...ben de ...şöle yazdım..türklük ve kürtlük kavramları da bır yerde tükenır hocam...insan olmanın gereğidir yardım etmek...gözde bahar öğrencinizde su anda o göçük altında dedim..dayanamayarak...gerızekalı adam

yuhhhhhhhhhhhhhh ben sizden duyuyorum bunlarııı nedemek vanda bile olsa allahın sopası yokk :KK5::KK5::KK5: yazık bize yazık milletimize acıyorum ben artık :KK43:(((((((( neslicim umarım senin gibi haber bekleyen herkes biran önce alır mutlu haberleriiini tanıdıklarının allahım bu kış gününüde yardım etsin orda yaşayanlara :KK43:(((((((((

günaydın kızlar

yuhhhhhhhhhhhhhh ben sizden duyuyorum bunlarııı nedemek vanda bile olsa allahın sopası yokk :KK5::KK5::KK5: yazık bize yazık milletimize acıyorum ben artık :KK43:(((((((( neslicim umarım senin gibi haber bekleyen herkes biran önce alır mutlu haberleriiini tanıdıklarının allahım bu kış gününüde yardım etsin orda yaşayanlara :KK43:(((((((((

günaydın kızlar

günaydın canım

amiinn havalarda soğuycakmıs daha :KK43:

bılıyorum baktım bakmazmıyım..dun aksamdan berı 3 arkadas nelerı denemedık aramadıgım numara kalmadı....ama isim yok kımselerde sadece kurtarmaya odaklanılmıs haliyle...annesının şarjı bıtmıs nısanlısıda acmıyor tellerı...sabahladık kızlarla telefonda konferans yaptık facebooktan vandakı arkadaslarına ulasarak edındık bu bılgılerı zaten

bende arattım gözde diye cıktı orda gördüm yorumunu ınsallah haber alınır

nısanlısyla ıletısıme gectık..evde oldugu kesınlesmıs gocuk altında yanı...ama hıcbır belırtı yokmus gozdeden ses vb. gıbı...

günaydın kızlarrr

Allah göçük altında yardım bekleyen herkese yardım etsin inş.

hayatını kaybedenlere Allah rahmet eyylesin yakınlarına sabırlar versinnn :KK43:((

nısanlısyla ıletısıme gectık..evde oldugu kesınlesmıs gocuk altında yanı...ama hıcbır belırtı yokmus gozdeden ses vb. Gıbı...

inşallah sağ bir şekılde çıakrılır allah ımm yarabbimmm :KK43: :KK43: :KK43:

günaydın kızlarrr

allah göçük altında yardım bekleyen herkese yardım etsin inş.

Hayatını kaybedenlere allah rahmet eyylesin yakınlarına sabırlar versinnn :KK43:((

günaydın meloşumm

amiinnn

kızlar günaydın..
moraller bozuk yine.. valla bnde bi yorum yapayım.. allahım ''vatan haini olmayan, devletim askerini öldürmeye çalışmayan, öldürmeye çalışanlara maddi manevi destek vermeyen, çocukların ellerine taş verip türk askerlerine polislerine karşı kışkırtmayan, öğretmenimi mühendisimi adice katletme planları yapmayan, şehit haberlerinde zil takıp oynamayan kürt kardeşlerimize yardım etsin''

kızlar hayvanseverler sayfasında paylaşmışlar bu resmi hemde kuşadasında bizde zeytini foçadan almıştık yakın yani çok uzak degil ve 3 kardeşti zeytin sanırım bu zeytinin kardeşi bu kadarmı benzer yaaaaaaaaaaaaa
bu paylaşılan foto
$296845_10150364694824182_180936529181_8147383_1471551690_n.jpg

buda zeytin

$SDC13526.jpg

selam kızlarrr yığınla iş beni bekliyorrrr:KK53:size selam vermeden başlamayım dedim....yemeklerim bitti şimdii kışlık kıyafetlerimi çıakrmıştım bir ton ütü onları yapıcam tabi eylül fırsat verirseee:KK37:

kızlar van ercişte 15 yıllık arkadasım öğretmenlik yapıyordu..hiçbirsekılde haber alamıyoruz.annesıyle nısanlısı yollara duşmus ..ama yollar 3 mlık yarıkmıs hep...allahım ne olur okuyan dua etsın bu mesajı..çok korkuyorum ..inşallh kayıplar cok olmaz...allah yardımcıları olsun...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

aldığımız son habre gore 5 katlı bır bınbanın 1. katındaymıs ve depremden az once eve gırmıs ev arkadası dısardaymıs..allahım yardımcısı olsun annesı yanına varmıs ama daha ne dırısı ne olusune ulaşılmıs...bu sogukta ne yapar alahım...hıc uyuyamadım gece ...kardes kadar yakın dostum...hayatta cekmedıgı sıkıntı kalmazken,yıllarca atanmak ıcın cabalarken kader dedıgımız sey onu oralara surukledı...

tinker arkadaşın ve diğer göçük altında kalan herkes için dua ediyorum.inşallah kurtulurlar...çok üzüldüm.yalovadaki 7.4 şiddetindeki depremi bizde yaşamıştık yıllarca kendime gelememiştimm Allah hepsinin yardımcısı olsun...

selizcim annelik böyle işte kalbinin artık başka bedende atması gibi bişey
öyle büyük emek gerektiriyor ki ondna ödenmıyor anne hakkı
hele şehit anneleri işte onalrın hakkı çok önemli onalr helal edecekelrmi haklarını
allah ım yardımcıları olsun seslerini duydukalrı büyüttükleri her anına şahit oldukları
yavruları oğulları kolay mı çok zor çok :KK43: :KK43: :KK43:

inşallah eylül de iyileşir ve emmesi düzene girer canım

inşallah tatlım....Allah şehit ailelerine sabırlar versin...bide üstüne deprem oldu Allah yardım etsin çok zor günler yaşıyoruzzz:KK5::KK5::KK5::KK5:

Nesli haber varmı arkadaşından :KK43:(((((
milliyette bi video var iki ögretmen canlı çıkarılmış

Nesli haber varmı arkadaşından :KK43:(((((
milliyette bi video var iki ögretmen canlı çıkarılmış erkek ikiside ama allahtan ümit kesilmezz

Günaydın kızlaaaaarrrr :KK16: bugün oğlumla bizim boş günümüz, babişkomuzu okula yolcu ettik, bidaha uyuyamadık :KK37: Kaç gündür giremedim, okuldan girebildiğim zamanlarda da cevap yazamadım bitürlü, okulun neti gidip geliyo sinir ediyo yine bizi :KK47: haftasonu da misafirlerimiz vardı çok yoruldum :KK37:
Neslicim, arkadaşının inşallah iyi haberlerini alırsın bitanem, Allah hepsinin yardımcısı olsun, göçük altında kalıp yardım bekleyenlerin de, kurtulup bu kış soğuğunda sokaklarda kalanların da :KK5: okadar etkilenmişim ki deprem haberini aldığım gün gece rüyamda burda da deprem olduğunu gördüm, öyle korktum ki :KK25: Allahım bidaha yaşatmasın inşallah böyle acılar :KK25:
Bu arada biz dün akşam Merveyle buluştuk, ne zamandır niyetleniyoduk ama bitürlü nasip olmamıştı :KK1: sonunda kavuştuk Mervişle :21: çok güzel geçti sohbet ettik, arkidişim resimlerde gördüğünüzden çok daha güzel valla maşallah :KK12: bilge yoktu yanında bu sefer ama bidahaki sefere onu da sevicem inşallah :emir_bebek:

X