Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
arkadaşlar benim adetime 6 gün var fakat bir haftadır sık idrara çıkma , akıntıda artma, kasıklarda devamlı sızlama, göğüslerde hassasiyet ve büyüme , bel ağrısı , bacak ağrısı , idrarın renginde koyulaşma ve kokusunda keskinleşme , devamlı uyku hali iştah artması karında şişkinlik ve ara ara baş dönmesi var erken olduğu için test de yapamıyorum , inanma,ma rağmen karbonat testi de yaptı köpürdü hatta ama kafam öyle karışıkki bazen çok umutlanıyorum bazende umutlarımın boşuna olduğunu düşünüyorum günlerde geçmiyor bir türlü sizin fikrinizi almak istiyorum ..

kızlar van ercişte 15 yıllık arkadasım öğretmenlik yapıyordu..hiçbirsekılde haber alamıyoruz.annesıyle nısanlısı yollara duşmus ..ama yollar 3 mlık yarıkmıs hep...allahım ne olur okuyan dua etsın bu mesajı..çok korkuyorum ..inşallh kayıplar cok olmaz...allah yardımcıları olsun...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlar van ercişte 15 yıllık arkadasım öğretmenlik yapıyordu..hiçbirsekılde haber alamıyoruz.annesıyle nısanlısı yollara duşmus ..ama yollar 3 mlık yarıkmıs hep...allahım ne olur okuyan dua etsın bu mesajı..çok korkuyorum ..inşallh kayıplar cok olmaz...allah yardımcıları olsun...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Umarım arkadaşınız iyidir ve annesi ile nişanlısı ona sağ salim kavuşur.. Ne yazık ki Vanlı kardeşlerimiz ve bizler için üzücü bir gün.. Rabbim birliğimize vesile kılsın.. Ölenlere rahmet etsin.. En Büyük TÜRKİYE

Umarım arkadaşınız iyidir ve annesi ile nişanlısı ona sağ salim kavuşur.. Ne yazık ki Vanlı kardeşlerimiz ve bizler için üzücü bir gün.. Rabbim birliğimize vesile kılsın.. Ölenlere rahmet etsin.. En Büyük TÜRKİYE

aldığımız son habre gore 5 katlı bır bınbanın 1. katındaymıs ve depremden az once eve gırmıs ev arkadası dısardaymıs..allahım yardımcısı olsun annesı yanına varmıs ama daha ne dırısı ne olusune ulaşılmıs...bu sogukta ne yapar alahım...hıc uyuyamadım gece ...kardes kadar yakın dostum...hayatta cekmedıgı sıkıntı kalmazken,yıllarca atanmak ıcın cabalarken kader dedıgımız sey onu oralara surukledı...

tinkercımm inşallah sağ salim arkadasına kavusur ailesi ve sende hayırlı haberini bi an önce alırsın..

afet bölgesindeki kardeşlerimize yardım et Ya Rabbim..Allah'ım onlara sabrın en büyüğünü versin inşallah. çok ama çokk zor bi durumm :KK43:(

Geçen sene bugün dünyaya gözlerını yenı açan oglum kollarıma ılk defa aldıgım oglum bugün 1 yasına gırıyor...

Rüzgar'ımı kucagıma aldıgımdan bu yana tam 1 yıl geçtı.Oglumun günden güne büyümesını seyrederken her gün bır ılkıne tanık oldum.ilk gülüşü ilk hapsırıgı ılk agusu ılk emeklemesı ılk sözlerı ve şimdi de ılk adımları...Hepsinin ayrı bır heyecanını yasadım yasıyorum.

Allah ım senı bana nasıp ettı sükürler olsun rabbıme, uzun ömürler versın sana canım oglum Rüzgar'ım nice senelere hep bırlıkte insallah...

İYİKİ DOGDUN RÜZGAR!
İYİKİ VARSIN ANNECİM'
İYİKİ BİZİMLESİN!
SENI ÇOK SEVIYORUZ!

Allah ım depremı yasayan yakınlarını arayan herkese yardımcı olsun inş
inş kayıp çok olmaz
tınker ınş arakadasına en kısa zamanda ulasırsınız canım

Geçen sene bugün dünyaya gözlerını yenı açan oglum kollarıma ılk defa aldıgım oglum bugün 1 yasına gırıyor...

Rüzgar'ımı kucagıma aldıgımdan bu yana tam 1 yıl geçtı.Oglumun günden güne büyümesını seyrederken her gün bır ılkıne tanık oldum.ilk gülüşü ilk hapsırıgı ılk agusu ılk emeklemesı ılk sözlerı ve şimdi de ılk adımları...Hepsinin ayrı bır heyecanını yasadım yasıyorum.

Allah ım senı bana nasıp ettı sükürler olsun rabbıme, uzun ömürler versın sana canım oglum Rüzgar'ım nice senelere hep bırlıkte insallah...

İYİKİ DOGDUN RÜZGAR!
İYİKİ VARSIN ANNECİM'
İYİKİ BİZİMLESİN!
SENI ÇOK SEVIYORUZ!
:nazar:iyi ki doğdun rüzgar...allah sni tüm kötülüklerden korusun...:nazar:
tinkercımm inşallah sağ salim arkadasına kavusur ailesi ve sende hayırlı haberini bi an önce alırsın..

afet bölgesindeki kardeşlerimize yardım et Ya Rabbim..Allah'ım onlara sabrın en büyüğünü versin inşallah. çok ama çokk zor bi durumm :KK43:(

Allah ım depremı yasayan yakınlarını arayan herkese yardımcı olsun inş
inş kayıp çok olmaz
tınker ınş arakadasına en kısa zamanda ulasırsınız canım

sağolun kızlar..en kötusude çaresızce haber beklemek..elım kolum baglı ölece durmak...arkadaslar ptt ve mng kargo deprem bolgesıne yardım yollamak ısteyenlerden kargo ucretı almayacakmıs...battanıye bebek bezı kıslık kıyafet kuru erzak en onemlı ıhtıyac duyulanlardanmıs...kendımızce ufak tefek de olsak bır seyler hazırlayabılırız dıye dusunuyorum...bugun ılk ısım o olacak eve gıdınce...

aldığımız son habre gore 5 katlı bır bınbanın 1. Katındaymıs ve depremden az once eve gırmıs ev arkadası dısardaymıs..allahım yardımcısı olsun annesı yanına varmıs ama daha ne dırısı ne olusune ulaşılmıs...bu sogukta ne yapar alahım...hıc uyuyamadım gece ...kardes kadar yakın dostum...hayatta cekmedıgı sıkıntı kalmazken,yıllarca atanmak ıcın cabalarken kader dedıgımız sey onu oralara surukledı...

canım çok üzüldüm :KK43: :KK43: inşallahhh sağdır ve iyidir
dua ediyorum inşallahh güzel haberler alırsınız :KK43:

geçen sene bugün dünyaya gözlerını yenı açan oglum kollarıma ılk defa aldıgım oglum bugün 1 yasına gırıyor...

Rüzgar'ımı kucagıma aldıgımdan bu yana tam 1 yıl geçtı.oglumun günden güne büyümesını seyrederken her gün bır ılkıne tanık oldum.ilk gülüşü ilk hapsırıgı ılk agusu ılk emeklemesı ılk sözlerı ve şimdi de ılk adımları...hepsinin ayrı bır heyecanını yasadım yasıyorum.

Allah ım senı bana nasıp ettı sükürler olsun rabbıme, uzun ömürler versın sana canım oglum rüzgar'ım nice senelere hep bırlıkte insallah...

Iyiki dogdun rüzgar!
Iyiki varsın annecim'
iyiki bizimlesin!
Senı çok sevıyoruz!

canım allah ım nice ncie güzel günelrini göstersin inşiallahh allah bağışlasın size mutlu yıllar :)

kizlar, bahar çok hasta ya, gece yine ne uyudu ne uyuttu...doktora goturduk esimle ama doktor oksuruk surubu veremem dedi...iki yasindan kuçuklere surup yasaklanmis fransada.....burnunu serumla temizle ve ates dusurucu ver dedi....ama cok kotu oksuruyor, cocugum uyuyamiyor....tam uykuya dalacak oksuruyor ve uyaniyor....gozleri kan canagiii......benim de canim cok sıkılıyor onun bu halini görünce....
Ne yemek ne süt hiç bir şey almadı ağzına :KK5: :KK5: :KK5:

idilcim çok gecmıs olsun yaa :KK43: şimdi nasıl inşallah iyileşmiştir biraz

kızlar 1 haftadır eylülüm hastalandı geceleri uyuyamıyor nesef almakta güçlük çekiyor doğrudüzgün ememiyor diye kendimi yedim bitirdim:KK5::KK5::KK5:
Dün gece düşündümde 24 asker şehit verdik sadece 24mü? Yüzlerce askerimiz şehit oldu..son yıllarda pisi pisine ölen şehitlerimizin annelerini düşündümde biran o ann ölecek gibi oldum...binbir emekle büyüyor bu evlatlar ve pisi pisine şehit veriliyor:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Bi hastalnınca canından can gidiyor iyileşsin diye dualar ediyorsun...ben o anneler için ne deyim şimdiiii utanıyorummm:KK14: Söyleyecek tek kelime yokkk çok zor ağlıyorum elden bişey gelmiyor...buna sebep olan tüm kişilerin allah belasını versinnn:KK14:

selizcim annelik böyle işte kalbinin artık başka bedende atması gibi bişey
öyle büyük emek gerektiriyor ki ondna ödenmıyor anne hakkı
hele şehit anneleri işte onalrın hakkı çok önemli onalr helal edecekelrmi haklarını
allah ım yardımcıları olsun seslerini duydukalrı büyüttükleri her anına şahit oldukları
yavruları oğulları kolay mı çok zor çok :KK43: :KK43: :KK43:

inşallah eylül de iyileşir ve emmesi düzene girer canım

rabbim herkese sabır versin..tüm göçük altında kalanları umarım sağ salim çıkartırlar hepberaber dua edelim...kızlar size bi sorum olacak 3aydır 37 günde bir adet oluyorum kasım 1-2 gibi adet olacağım ekim 19-20-21-22 günlerde ilişkiye girdik sizce olabilir mi....hamile kalırmıyım ki?

bır de fcaebook gıbı sosyal ıletısım ortamlarında ırkçı soylemlerle eee olacagı buydu allah gosterdı gıbı paylaşımlarda bulunan ınsanlıktan nasıbını alamamıs tum kısılerı kınıyorum..kurtluk ve turkluk kavramlarının da tukendıgı yerler vardır..ınsanız bız insan....ne zaman kaybettık bu duygularımızı toplum olarak...

canım çok üzüldüm :KK43: :KK43: inşallahhh sağdır ve iyidir
dua ediyorum inşallahh güzel haberler alırsınız :KK43:

canım allah ım nice ncie güzel günelrini göstersin inşiallahh allah bağışlasın size mutlu yıllar :)

idilcim çok gecmıs olsun yaa :KK43: şimdi nasıl inşallah iyileşmiştir biraz

selizcim annelik böyle işte kalbinin artık başka bedende atması gibi bişey
öyle büyük emek gerektiriyor ki ondna ödenmıyor anne hakkı
hele şehit anneleri işte onalrın hakkı çok önemli onalr helal edecekelrmi haklarını
allah ım yardımcıları olsun seslerini duydukalrı büyüttükleri her anına şahit oldukları
yavruları oğulları kolay mı çok zor çok :KK43: :KK43: :KK43:

inşallah eylül de iyileşir ve emmesi düzene girer canım

tesekkur ederım ayse...allahım nerde varsa yardım etsın

bır de fcaebook gıbı sosyal ıletısım ortamlarında ırkçı soylemlerle eee olacagı buydu allah gosterdı gıbı paylaşımlarda bulunan ınsanlıktan nasıbını alamamıs tum kısılerı kınıyorum..kurtluk ve turkluk kavramlarının da tukendıgı yerler vardır..ınsanız bız insan....ne zaman kaybettık bu duygularımızı toplum olarak...

evet tinekr şimdi ben yazoyorudm en çok da buna üzüldüm :KK43: asla böyle bişey olamaz herseyden önce
insanı sevmeliyiz insanı kollamalıyız şu ırkçı ,-izmci prangalardan kurtulmak lazım
hadi hepsini gectım oraya gitmiş idealist öğretmenlerimiz var görev yapan doktorlarımız var
onalrı seven onalrın sevdiği insanlar var kürt olsun türk olsun nasıl çıkıyor agızdan böylesi sözler....Allah ıslah etsin hepsini

saat 21,10 gibi van otluca merkezli 5 buyuklugunde bir deprem daha olmuş :KK43:

Günaydınn kıslar nasılsınız

neslicim arkadaşın için üzüldüm inşallah sağ salim çıkar allah yardımcıları olsunn.. çok zor yaa oradaki herkese allah kolaylık versin.. Kalanlara sabır versin..bu kış gününde sokakta kaldılar :KK43:(((((((((

tesekkur ederım ayse...allahım nerde varsa yardım etsın

amın ınsallahh tınker amın.....bu arada şundan haberin var mıı ? aynen kopyalıyorum

Van'da yaşanan deprem felaketinin ardından, bölgede bulunan yakınlarına erişmeye çalışan kişilere yardımcı olabilmek adına Google Kişi Bulucu (Person Finder) hizmeti Türkçe olarak kullanıma açıldı.

Kişi Bulucu uygulaması yardımı ile bölgedeki yakınlarına ulaşamayanlar; aradıkları kişilerin isimlerini listeye girerek, kayıp kaydı verebilir, eğer mevcut ise durumu ile ilgili güncel bilgiye erişebilir, aranan kişiler ile ilgili son durum bilgisine sahip olanlar bilgi girişi yapabilirler.

Google Kişi Bulucu: Türkiye Deprem

kaynak : Google'den Van depremine özel hizmet en son haber

Günaydınn kıslar nasılsınız

neslicim arkadaşın için üzüldüm inşallah sağ salim çıkar allah yardımcıları olsunn.. çok zor yaa oradaki herkese allah kolaylık versin.. Kalanlara sabır versin..bu kış gününde sokakta kaldılar :KK43:(((((((((

Günaydın canım hoşgeldin

:KK50: gunaydin kizlar...

van'da deprem oldu ve ben cok uzgunum ama beni daha cok uzen sey de iyi oldu, allahin sopasi yok diye dalga geçenler...
insanlik kalmamis...boyle bir durumda nasil sevinilir anlamiyorum.......sehit olan askerlerin içinde de 8kurt 2 alevi vardi.....bakan cocuklari, patron cocuklari mi catismada sehit oldu? inanamiyorum insanlara....:KK50::KK50:

Iyi ki doğdunnn rüzgarrrrrrrr.
Doğum günün kutlu olsun.
Rabbim anana babana askerliğini damatlıgınıda göstersin inşallahhhhhh..

X