Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Şu göbeğe baksanıza yaa, nasıl aşağı indi, gören herkes gün sayıyon heralde diyo :KK5: halbuki daha 2 ay var :KK25:
Eki Görüntüle 275150 Eki Görüntüle 275151
Eki Görüntüle 275152 Eki Görüntüle 275153
evet canım bende facede baktım aşağıda gibi ama bu senin rahminin yapısından ve bebeğin duruşundan kaynaklı olabilir..
hamıleyken öle de sonra arıyorsun zaten...allah sorunsuz bırsekılde atlatmanı nasıp etsın canım ama artık risk o kadar yok..ıcını ferah tut..gercı hamılelık baslı basına buyuk bır rısk ama ...kendını kasma sakın ...bebegın cok ıyı ve yakında anasına kavusacak

içimi ferah tutuyorum ve allahıma hep dua ediyorum inşallah hayırlısıyla bizde atlatıcaz bu günleri ve bizde sizler gibi kavuşucaz kuzularımıza..
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn...

çok tatlısınız..ama sen 9 kılo aldıgına emın mısın:KK1::KK1::KK1:ya da göbek kocaman da bana ole gelıyor...ama çok tatlısın nagiş be..saçlar da yakısmıs bu arada....ben de bu ara kestırmek ıstıyorum ama sonra vazgecıyorum

Ay valla 9 kilo aldım yaa :26: ama göbeğim son zamanlarda çooookkk büyüdü ve aşağı indi, bi de şişmeye başladım sanki, memişler falan daha bi büyüdü :KK17: resimleri gördükten sonra ben bile bu kadar büyümüşmüyüm ben yaa dedim :KK49:

tinkerrrrrr ben seneye yapicam ikinciyi valla, dayanamicam :)) gel beraber yapalimm ihi ihi ihi
sero cok tatli olmussun canimmmmmmmmmmmmmmmmmm hamilelik yakismissss kiz

Teşekkür ederiz şekerim :KK49:

Şu göbeğe baksanıza yaa, nasıl aşağı indi, gören herkes gün sayıyon heralde diyo :KK5: halbuki daha 2 ay var :KK25:
Eki Görüntüle 275150 Eki Görüntüle 275151
Eki Görüntüle 275152 Eki Görüntüle 275153
canım benimde 33.haftada aşağı inmişti göbüşüm...38de doğurdum...bide bi ara indi sonra geri çıktı gibi oldu ama senin daha bu neki benim doğumdan 2-3 gün önce bi indi aşağı bacak bacak üstüne atamıyordum sen atabiliyormusun şuan...benim son hafta nerdeyse hiç eğilemiyordum bağdaş kurup oturunca göbeğim değiyordu
çok tatlısınız..ama sen 9 kılo aldıgına emın mısın:KK1::KK1::KK1:ya da göbek kocaman da bana ole gelıyor...ama çok tatlısın nagiş be..saçlar da yakısmıs bu arada....ben de bu ara kestırmek ıstıyorum ama sonra vazgecıyorum
evet kızzz banada öle geldiii ben toplam 12 kilo aldım ama bukadar göbüşüm olmadı hiç..demekki senin oğlanda tosun doğacakkk
tinkerrrrrr ben seneye yapicam ikinciyi valla, dayanamicam :)) gel beraber yapalimm ihi ihi ihi

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

seneye aralıktan sonra yapabılırım..borcumuz bıtıyo..zaten dogana kadarda ege 3 yası bulur demı...ayyy evet evet yaplım idil..ben de dayanamıyacagım...kız erkek farkemez vallahi...:emir_bebek:

canım benimde 33.haftada aşağı inmişti göbüşüm...38de doğurdum...bide bi ara indi sonra geri çıktı gibi oldu ama senin daha bu neki benim doğumdan 2-3 gün önce bi indi aşağı bacak bacak üstüne atamıyordum sen atabiliyormusun şuan...benim son hafta nerdeyse hiç eğilemiyordum bağdaş kurup oturunca göbeğim değiyordu

evet kızzz banada öle geldiii ben toplam 12 kilo aldım ama bukadar göbüşüm olmadı hiç..demekki senin oğlanda tosun doğacakkk

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

noldu kiz :))))) sen tovbe ettin herhalde selizim :)))

Kızlar ben facede bazılarınıza istek gönderdim bazılarınıza gönderemedim :26: gıcık face 2 gün boyunca istek göndermemi engelledi, çok kişiye göndermişim :KK1: siz Egemen Bebek olarak bakarsanız çıkıyo hemen, ekleyemediklerim beni eklesin tamam mı :KK53:

Ay valla 9 kilo aldım yaa :26: ama göbeğim son zamanlarda çooookkk büyüdü ve aşağı indi, bi de şişmeye başladım sanki, memişler falan daha bi büyüdü :KK17: resimleri gördükten sonra ben bile bu kadar büyümüşmüyüm ben yaa dedim :KK49:

Teşekkür ederiz şekerim :KK49:

göbek bu kadar buyukse sende muhtemelen dogumdan sonra yarıdan fazlasını verırsın benım 10 kılo gıtmıstı ne sakladıysam o göbekte ege 3.580 gr dı..kalanı da su ve plesanta herhalde:KK1:

tşk ederiz canımm hastalandık anne kızz daha nolduğunu anlayamadan :KK5:kızz sezeryanmı yapıcan tombik olacakmış oğluşumuz ben 2.780 zor doğurdum valla:KK53:

canım tüp bebek olduğu için dr. riske atmaya gerek yok dedi sezaryanla alıcaz dedi:KK37:aslında en güzeli normal doğum ama işte bende korkuyorum normalden acıkcası:KK1:sezaryanında sonrası kötü:26:

Ooooohhh maşallah birileri gündüz vakti fanfini yapıyo heralde :KK1: biz de zamanında Samsunu az sallamadıydık kocişle :KK53: :KK53: :KK53:
Ciddi ciddi deprem mi oldu kız, belki sana öyle gelmiştir :26:
ayyyy şeroooooo yarama basma kızzz biz kocişle birbirmizi çok özledik anca koklaşıozz nezamandır ağız tadıyla bişey yaşamadık yaa insan çok özlüyor o ateşli geceleriii:KK17:nerdeyse 2 aydan fazladır kardeş gibiyiz yaaa...insan bi tuhaf oluyo yaa istiyosun ama yaklaşamıyosun yaklaştımıyosunnn...dikişlerimde geçti gibi ama daha düşmediler dr. 40 gün yasak verdiii:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
seneye aralıktan sonra yapabılırım..borcumuz bıtıyo..zaten dogana kadarda ege 3 yası bulur demı...ayyy evet evet yaplım idil..ben de dayanamıyacagım...kız erkek farkemez vallahi...:emir_bebek:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:delimisinizzz kızzzzlaaaarrrrr bi enaz 4-5 yaşına gelsin bebişlerrr bi durunnnnnn

evetttttttttttt farketmez yapalimmmmmmmmm:KK49::KK49::KK49:

umutsuz ev kadınlarındakı ceyda gıbı oluruz ...ama ne psikopat cocuklar onlar ole yazık ya ..ay oda amma kılo almıs demı yenı dogurdu ya o da..verememıs hıc..o dızıyı ızlıyonuz mu kızlar ben orjınalını cok severdım bu da fena degıl....

Ya benim göbeğim zaten çok erken çıktı, ve hep büyüktü hatırlarsınız, hala da çok büyük :KK49: ay çok da tosun olmasın kız nasıl çıkaracam ben onu tosun olursaaaa :18: ben daha şimdiden bacak bacak üstüne atamıyorum ki :26: şu an bilgisayarın başında dimdik durduğum halde kaburgama öyle bi bastırıyo ki sıpa offfffffff :26: :26:

ayyyy şeroooooo yarama basma kızzz biz kocişle birbirmizi çok özledik anca koklaşıozz nezamandır ağız tadıyla bişey yaşamadık yaa insan çok özlüyor o ateşli geceleriii:KK17:nerdeyse 2 aydan fazladır kardeş gibiyiz yaaa...insan bi tuhaf oluyo yaa istiyosun ama yaklaşamıyosun yaklaştımıyosunnn...dikişlerimde geçti gibi ama daha düşmediler dr. 40 gün yasak verdiii:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:delimisinizzz kızzzzlaaaarrrrr bi enaz 4-5 yaşına gelsin bebişlerrr bi durunnnnnn

battı balık yan gıder bırlıkte buyurler ıste..en ıdealı 3 mus kızlar haberınız olsun sabıha paktuna soledı:KK76:

evetttttttttttt farketmez yapalimmmmmmmmm:KK49::KK49::KK49:

ohhh ohhh maşallahhh topiğimize ikincileride düşünmeye başladınız:nazar::nazar:allahım hayırlı evlat nasip etsin gönlünüze göre versin inş. :KK55: nüfus patlaması yaşanıcak valla:KK52::KK52:

kiz seneye bahar iki yasini bitirir+9ay nerden baksan 3 olacak e o zaman okula baslarrr anca yaniiiiii :)
ama 4 kilo fazlam var once onlari vermem lazimmm vermedennnn ikinciyi yapamammmm :26::26:

kiz seneye bahar iki yasini bitirir+9ay nerden baksan 3 olacak e o zaman okula baslarrr anca yaniiiiii :)
ama 4 kilo fazlam var once onlari vermem lazimmm vermedennnn ikinciyi yapamammmm :26::26:

lahana corbası yap bır haftada 6-7 kılo ...ben bugun 3 bardak ıctım...:KK1::KK1::KK1:

Ay kıyamam yaa, şu yasak bi bitsin sizi tutabilene aşkolsun valla :KK53: :KK23: :KK52:
Biz de oğlumuz 2 yaşına girdiğinde çalışmalara başlamayı düşünüyoruz kızlar :KK53: :KK53: :KK53: arayı fazla açmamak lazım :KK49:

umutsuz ev kadınlarındakı ceyda gıbı oluruz ...ama ne psikopat cocuklar onlar ole yazık ya ..ay oda amma kılo almıs demı yenı dogurdu ya o da..verememıs hıc..o dızıyı ızlıyonuz mu kızlar ben orjınalını cok severdım bu da fena degıl....

izlemiyorum ben ama fragmanlarini gordum evet cok kilo almis ceyda yaaaa

battı balık yan gıder bırlıkte buyurler ıste..en ıdealı 3 mus kızlar haberınız olsun sabıha paktuna soledı:KK76:

yaaaaaa :KK34:

X