Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
gel kankimm gel..ilkokuldada hep bitliler kanki olurdu ya....
günaydınnnn oğluşumun tatlı teyzeleri..
günaydın canım
hmmmmm bakalım benimki nasıl olcakkkk bu arada isim konusunda eşimle konuştukk kız olursa ela erkek olursa eren düşünüyoruzz tabi bi değişiklik olmazsaaa
çok güzel ela yı seviyom ben

yaaaaeşim anlamıyor kii kime diyeyim elin memleketinde gel de bitlerimi ayıkla diye...ooof delircem yaaaakaşındım gene

merhaba kızlar ya ben bişi sorcam adetim 4ünde olmalıydı ama olmadı bugünde pembemsi bi sekilde geldi ama adet sancım felan yok yani bebiş yerlesmesindeki kanama ne kadar oluyor nasıl geliyor.... cok istiyorum ama bugün adet oldum sandım sonradan belkide yerlesiyordur dedim kendi kendime... hayırlısı....

ballısın kız vallahi ballısın...benim ki guguklu saat gıbı sekmıyo sabahları hemen uyanıyo ama kahaltıdan sonra bruch uykusu yapıyo beyfendi...

evet ya ballıyımmmm
ege günde kaç kere uyuyo tinker???
bahar 2 kere uyuyo...çok mu sence? öğle yemeğinden sonra uyuyo ve saat 16:00'de uyuyo...1-1,5 saat

günaydınnnnnn canmmm hoşgeldin nasılsınnn kızzz sorcam sorcam denk gelemedik nasıl gidiyoo eşinle durumlar o uzakta zor oluyordur (( gelip gitme olayı varmı yanınaa ..? kendi evinde kalıyordun demii

hoşbuldum canım...
valla canım eşimle anca internette görüşüyoruz en son canlı canlı temmuz 17 görüştük sonrada birdahada gelmedi izni var ama doğuma gelice zaman kullanıcak inşallah..
cok zor cok özeldik birbirimizi ama ne yapalım şartlar böyle allahım kimseyi sevdiğinden ayrı koymasın helede benim gibi koçişine cok bağlıysa:98:
şuan kendi evimde değilim annemde kalıyorum ama doğum yapınca kendi evimde kalıcam inşallah oğluşumla beraber.

yaaaaeşim anlamıyor kii kime diyeyim elin memleketinde gel de bitlerimi ayıkla diye...ooof delircem yaaaakaşındım gene
haklısın elin memleketince nereye gidicen inşallah gaz yağıyla hallolur..benim görümcemin kızında nerdeyse 2 senedir var ama görümcem bakmıyor kıza ayda bir gaz yağ yapıyor tarıyor o kadar 1 ay sonra tekrar ürüyoo nerdeyse bir avuc bit cıkıyor cocuğun kafasından banada bulaşıcak diye bazen korkuyorum..
allah yardımcın olsun canım...

günaydın kızlar nasılsınız

günaydın canım hoşgeldiniz...

canım allah yardımcınız olsun dogum yapınca nıye kendı evıne gıtcen bebekle daha zor olmazmı yalnız bence bıraz buyut öle gıt kendı evıne ...
günaydın kızlar nasılsınız

gunaydın canım

test yappppp bence ama adet sancım yok diyorsunnn hamile olsaydın adet sancısına benzer bir sancın olurduu ama yine de test yappp

evet ya ballıyımmmm
Ege günde kaç kere uyuyo tinker???
Bahar 2 kere uyuyo...çok mu sence? öğle yemeğinden sonra uyuyo ve saat 16:00'de uyuyo...1-1,5 saat

ege de öle canım ya..çok değil gayet normal gündüz uykusu çok faydalı zaten..büyüme hormonu uykuda salgılanıyor ..uyusunda büyüsün boşuna denmemiş yani...

ümidimi kaybetmelimiyim bişi yazın lütfen.... cok merak ediyorum..

ben den en fazla 5-6 toplam çıktı ıkı tanesı buyuk dıgerlerı kucucuktu nasıl gordum ben bıle şaşıyom reklerıde cok acık anacım varla yok arası....çok zor iş ya...

gamzeli zehsel yavyum yeliz hoşgeldiniz bacılar nasılsınız
hoşbulduk canımmm..ben iyiyim sağol hayatım...sen ve baharımız nasıllar..
canım allah yardımcınız olsun dogum yapınca nıye kendı evıne gıtcen bebekle daha zor olmazmı yalnız bence bıraz buyut öle gıt kendı evıne ...

aminn canım inşallahh...
aslında doğum yapınca birisinin yanında kalmak daha mantıklı ama benim annemle kayınvaldemin evleri yakın 2 bina var aralarında ben isterim annemin yanında kalim kayınvalde ister kendi yanında kalayım yani ikisinin arsında kalmaktansa kendi evimde olmak daha mantıklı sonucta kendi evimde kayınvaldenin 3. katı annem yanımda kalıcak sürekli işte böyle canım..

günaydın canım hoşgeldiniz...

hosbulduk canım nasılsın

gamzeli zehsel yavyum yeliz hoşgeldiniz bacılar nasılsınız

hosbulduk canım ıyıyım sen nasılsın bakalım masallah kızına bu ne uyku yaaaaaa nerde öle uyuyacak benım Rüzgar çok zor ama sana bır tavsıye bu sate kadar uyutma kahvaltı en geç 9a kadar yapılmalı bence bebekler için o yüzden uyandır derım ama sen bılırsın

gunaydın canım

günaydınnnnnnnnnnnnnn

günaydın kızlar nasılsınız..
biz oglumla doktordan geldik elinden iki tüp kan aldılar.ayy nasıl agladı .şimdi mışıl mışıl uyuyo. bende ögleden sonra işe gidecem.
bir hafta daha antibiotige devam. haftaya yine gidecez. işallah gecmiş olur. hırıltısı gecti ama arada az öksürük kaldı.işalaah oda gececek.

artık sabahları giremicem cünkü yönetime raporlamıslar gecen ay kaç saat girdigimiz..artık aksamları takip edecem canlar sizi..

tinkercim bitlenmimi cano.. ayy bende bitlenmişti lisedeyken :)) annem sinek ilacı yapmıstı..

teyzeleri fevzinin sesi kısıldı yaa...
neden oldu anlamadımm...

ümidimi kaybetmelimiyim bişi yazın lütfen.... Cok merak ediyorum..

bence ümitlenmelimiyim diye düşünceğine hemen bi test yap..bu şekilde beklemen ve cevap araman seni daha çok yıpratır ya kan testi ya da idrar testi yap 3 gun gecmıs hamıle de olabılırsın ama benım 5 gun gecıktıgını bılıyorum hamılemıyım dıye dusunup stres yapmaktan..o nedenle kendıne fazla ezıyet etme ıdrar testı yap..çıkmazsa ümidini kes..ha 1 haftayı bulursa gecıkmen kan testı yaptır...ama gıdebılırım dıyorsan hemen hastaneye gıt dırek kan testı yaptır derımhayırlısı olsun umarım kavusursun bebeğine

test yappppp bence ama adet sancım yok diyorsunnn hamile olsaydın adet sancısına benzer bir sancın olurduu ama yine de test yappp

yok ama sırtımda ince bi sızım var benim adetim cok siddetli gecerdi hani okadar yok demek istedim bide 4ünde yaptıgımda negatifti cıkarmı acaba şimdi cok istiyorum allahım hayırlısını versin umarım hamişimdir....

saol canım allahım isteyen herkese versin.....

ege de öle canım ya..çok değil gayet normal gündüz uykusu çok faydalı zaten..büyüme hormonu uykuda salgılanıyor ..uyusunda büyüsün boşuna denmemiş yani...

ha iyi yaaa rahatladım... :)

kızlar yiğenim defne 9 aylık hala anne sütüyle besleniyo süt proteinine alerjisi var...biberon almıyo biberonu görünce ağlıyo.....
yengem ne yapıcanı şaşırdı.....var mı önerileriniz....denemediğimiz biberon kalmadı ama kız istemiyo.......
yemek de yemiyo...bi tek meme meme meme başka hiç bişey yok.... benim de canım sıkılıyo...yengem baharın iştahını görünce daha çok üzülüyo....
hiç bişey yemiyo kız ya napıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…