Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
şarkı cem karacanın bu son olsun şarkısı...doğarken ağladı insan bu son olsun bu son....diye gidiyo...ege doğdugu zaman hazırlamıştım ..bir de doğum gunundekı var...mail alabılırse sana yollayımmı ama uzun sürer mi yüklerken ki...haftasonu bi uğraşayım...ama onun yerine ben senin yerinde olsam çakma kimlikle bi tane face alırım....çok güzel resimler var çoookkkk:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:hem videolar da varr:21::21::21:

ooof kerim ya ...:98::98::98:duş sahnesi de pek güzeldi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:...

nesli inan ilk sen geldin o sahnede kesin nesli bayılmıştır bu sahneye dedimmmm ama süperdi yaaaa ama dünkü bölümden pek bişe anlamadım ben yaa çabuk bitti gibi geldiii:)

buarada kimse yok ama yinede günaydınnnnn fıstıklarrr:KK71::KK71:

kızzzzzz megabitli naptın bitlerii :KK1::KK1::KK1:ayy çok kötü bişe nesli yaaaaaaaaaaa

:KK37::KK37::KK37::KK37:ay sorma yaaa..dün paranit sprey yaptım..bır ıkı çıktı:KK43::KK43:ardından huzurlu olmadım bır de gaz yagıyla 1 saat beklettım kafamda..3-4 tanede öle çıktı..daha da çıkmadı yıkarkende bıt sampuanı surdum ....eee artık daha ne yapayım egeden kaça kaça yaptım ama keşke adam gıbı bırı bakarak yapsaydı eşimde anlamıyor ki...haftasonu bır daha gaz yagıyla yapıcam ya çıkanlarda minicik minicik muhtemelen yeni bulaştı bana...umarım temizlenmiştir yaa....:KK37::KK37::KK37:
kötü olmaz mı ya bu yaştan sonra bit gördük ya kabus gibi...dün delirdim ama sınıfta elimde kolonya çocukların kafasını karıstırıyom ellerı temızlıyom çok iğrençti artık erkeklerın yanında oturuyom

Son düzenleme:
gızlar gızlar gelem mi yanağızdan öpem mi:KK64::KK64::KK64: nasılsınız gızlar?

bahar hala uyanmadı....ben de bir bakıyım dedim.....ne var ne yok?

gızlar gızlar gelem mi yanağızdan öpem mi:KK64::KK64::KK64: Nasılsınız gızlar?

Bahar hala uyanmadı....ben de bir bakıyım dedim.....ne var ne yok?

kaçta yatıyor bu kız da uyanmıyor ya gece mama da mı içmiyo...ege 9 bucuk 10 gıbı uyuyor 6 bucuk 7 gıbı ayakta...gecede ıkı kere emıyor...:63:hafta içi iyi de haftasonu azcık uyusa sabahları bizim için süper olurdu

:KK37::KK37::KK37::KK37:ay sorma yaaa..dün paranit sprey yaptım..bır ıkı çıktı:KK43::KK43:ardından huzurlu olmadım bır de gaz yagıyla 1 saat beklettım kafamda..3-4 tanede öle çıktı..daha da çıkmadı yıkarkende bıt sampuanı surdum ....eee artık daha ne yapayım egeden kaça kaça yaptım ama keşke adam gıbı bırı bakarak yapsaydı eşimde anlamıyor ki...haftasonu bır daha gaz yagıyla yapıcam ya çıkanlarda minicik minicik muhtemelen yeni bulaştı bana...umarım temizlenmiştir yaa....:KK37::KK37::KK37:
kötü olmaz mı ya bu yaştan sonra bit gördük ya kabus gibi...dün delirdim ama sınıfta elimde kolonya çocukların kafasını karıstırıyom ellerı temızlıyom çok iğrençti artık erkeklerın yanında oturuyom

canım gaz yağı nasıl olur bilmiyorumda bu gaz lambalarına konulan gaz varyaaa küçükkenn bendede olmuştu onu sürüncee kalmadııı geçtii aynı şeyden bahsediyorsakk mutlaka geçer ama acayip kokuyorduu beeee biri bi çaksaaaa yandımmm allahhhhh:KK60::KK60::KK60::KK60:
geçer canm geçer ince tarakla sürekli tara

gızlar gızlar gelem mi yanağızdan öpem mi:KK64::KK64::KK64: nasılsınız gızlar?

bahar hala uyanmadı....ben de bir bakıyım dedim.....ne var ne yok?

gel bacım gel gelde öp biziiii :KK1: iyiyiz sen nasılsın

kaçta yatıyor bu kız da uyanmıyor ya gece mama da mı içmiyo...ege 9 bucuk 10 gıbı uyuyor 6 bucuk 7 gıbı ayakta...gecede ıkı kere emıyor...:63:hafta içi iyi de haftasonu azcık uyusa sabahları bizim için süper olurdu

21:30 - 22:00 arası uyuyor gece mama içmiyor
uykusuna çok düşkün tinkerrr hep böyleydii ilk doğduğu günden beri...hatta karnımdayken de öyleydi...ultrasonda hep esnerken görürdüm onu :KK1:

canım gaz yağı nasıl olur bilmiyorumda bu gaz lambalarına konulan gaz varyaaa küçükkenn bendede olmuştu onu sürüncee kalmadııı geçtii aynı şeyden bahsediyorsakk mutlaka geçer ama acayip kokuyorduu beeee biri bi çaksaaaa yandımmm allahhhhh:KK60::KK60::KK60::KK60:
Geçer canm geçer ince tarakla sürekli tara

gel bacım gel gelde öp biziiii :KK1: Iyiyiz sen nasılsın

:KK1::KK1::KK1:kız dün yemek yapmaya korktum inan havaya uçarım diye...evet o gaz yağından bahsediyom eşim nasıl aramış..akşam akşam sinekli bi bakkalda bulmuş nihayet..evet bir de paranite 30 tl verdim...gaz yagı şişesi 3 tl...inan ne varsa eskilerde var anacıgım bızı gaz yagıyla temızlerdı..dun anneme aglıyom telefondda nasıl temızlıcem dıye...saçları kestırmeme de eşim izin vermiyo...neyse hallettim herhalde ama haftasonu bırdaha yapıcam...leş gıbı kokuyom hakketten...:KK1:...:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

21:30 - 22:00 arası uyuyor gece mama içmiyor
uykusuna çok düşkün tinkerrr hep böyleydii ilk doğduğu günden beri...hatta karnımdayken de öyleydi...ultrasonda hep esnerken görürdüm onu :KK1:

ballısın kız vallahi ballısın...benim ki guguklu saat gıbı sekmıyo sabahları hemen uyanıyo ama kahaltıdan sonra bruch uykusu yapıyo beyfendi...:KK1:

:KK1::KK1::KK1:kız dün yemek yapmaya korktum inan havaya uçarım diye...evet o gaz yağından bahsediyom eşim nasıl aramış..akşam akşam sinekli bi bakkalda bulmuş nihayet..evet bir de paranite 30 tl verdim...gaz yagı şişesi 3 tl...inan ne varsa eskilerde var anacıgım bızı gaz yagıyla temızlerdı..dun anneme aglıyom telefondda nasıl temızlıcem dıye...saçları kestırmeme de eşim izin vermiyo...neyse hallettim herhalde ama haftasonu bırdaha yapıcam...leş gıbı kokuyom hakketten...:KK1:...:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK30:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: canm çok güzel saçların var kestirmeee geçer bu gaz yağıylaa pamukla dipleirne diplerine sür güzelceee bi kaç gün kokusuna idare etcen artıkkkk biraz kokusu beter ama yeterki geçsin demi

ama minnak değilmiii o dahaaaa azcık belirsin ozaman hoplatıcam ben onu:KK1::KK1::KK1: Of ya aşaka bi yanadaaa hakkaten karnım ne zaman çıkcakkk bi kıpırtı istiyorummmmm :emir_bebek:

benım 3-4 ay arası resmen toparlak olmuştu...anlasılıyordu ama tabı yenı oldugu da anlasılıyordu...iç karnın yoksa hemen pörtler senin de şeronun da öle hemen belli olmuştu ben gibi...:KK9:

günaydın bacılarrrr...amanda amannn birileri bitlenmişmiii......:KK1:
ımmmmmm bitlileri istemeyiz aramızdaa.bizede geçerr..hadi bakimmm...kapı şu taraftaaa..
çık aramızdann..
megabitliiiiiiiiiiiii...:KK60:
ayyy gülüyom ama evlendikten sonra ankaraya eğitime gitmiştimm.bende orda bitlenmiştimm.:26:
anam bigün bi baktım alnıma doğru bişey yürüyo..bbittttttttt...:KK30:
ya otobüsten yada bikızın yatağında yatmıştım bigece..ablam gelmişti yanımaa..mecbur kalmıştım ..hangisinden bilmiyomm..
eşim ayıkladı sirkelerimi ...:KK17:
ıyyyy rezalett.... :kk77:

benım 3-4 ay arası resmen toparlak olmuştu...anlasılıyordu ama tabı yenı oldugu da anlasılıyordu...iç karnın yoksa hemen pörtler senin de şeronun da öle hemen belli olmuştu ben gibi...:KK9:

hmmmmm bakalım benimki nasıl olcakkkk bu arada isim konusunda eşimle konuştukk kız olursa Ela erkek olursa Eren düşünüyoruzz tabi bi değişiklik olmazsaaa

tinkerr canım bitlendinmiii anammmm en zor şey valla allah kolaylık versin...
ama şunu söylim ne kadar gaz yağlasanda ne yapsanda sirkelerin temizlenmediği sürece gecmez gözleri gören birisi oturtup sirkelerini temizlicek...cünki sirke yumurta olduğu için gaz yağ veya başka birşey yumurtanın içine işlemediği için yeniden ürüyoo..umarım en kısa sürede kurtulursun..

günaydın bacılarrrr...amanda amannn birileri bitlenmişmiii......:KK1:
ımmmmmm bitlileri istemeyiz aramızdaa.bizede geçerr..hadi bakimmm...kapı şu taraftaaa..
çık aramızdann..
megabitliiiiiiiiiiiii...:KK60:
ayyy gülüyom ama evlendikten sonra ankaraya eğitime gitmiştimm.bende orda bitlenmiştimm.:26:
anam bigün bi baktım alnıma doğru bişey yürüyo..bbittttttttt...:KK30:
ya otobüsten yada bikızın yatağında yatmıştım bigece..ablam gelmişti yanımaa..mecbur kalmıştım ..hangisinden bilmiyomm..
eşim ayıkladı sirkelerimi ...:KK17:
ıyyyy rezalett.... :kk77:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: ay alemsinizz heee hoşgeldin canımmmm :KK71:

günaydınnnn oğluşumun tatlı teyzeleri.:KK16:.

günaydınnnnnn canmmm hoşgeldin nasılsınnn kızzz sorcam sorcam denk gelemedik nasıl gidiyoo eşinle durumlar o uzakta zor oluyordur :KK43:(( gelip gitme olayı varmı yanınaa ..? kendi evinde kalıyordun demii

X