Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın şekerimmmm..ne güzel şeyler söylemiş hatun yaaaa inşallah hepsi tek tek çıkarrrr :)))) meşhur olunca benide çekk timammıı

günaydınnn tatlımmmm hoşgeldinnn
inşallah kızzzz meşhur olayım kız hemen peşimden çekcem seni

canım bence kafana takma bu kadar doktorun her dedigine aldırma daha 7 aylıklar biraz daha zaman geçsin anneleri merak etme sen

TopukluAyakkabi
tinkerbell09
SeKeR_NaNe+
KotuKediSero
ay_she+

günaydınn kızlarrrrrrrr

günaydınnnn günaydınnnn canımmm :)
kızlar ben ufaktan kaçıyorumm çok ilerim var herkeis kocamna öptüümmm :)

günaydın canımm :)

selizimmmm hoşgeldin canımmmm
gözümüz aydın olsun sonunda kavuştun eylülüne
annesi emzirmişmi yavrusunu ne tatlıııııı
maşallah canım sana normal doğum yaptın tebrik ediyorum seni
kızımızada maşallah hiç öle zayıf felanda deil annesini emdikçe dahada büyüyecek inş...

selizzz anlatsana dogum hikayeni çok merak ediyorum bide kızımızın resimlerini koysana bi görelim noluyyy

hoşgeldinn şekerimmmm :))) az önce telde konuştuk ama olsunnn yazıyım didimmm :))
nazarlardan korusun sizi faceden gördüm fotonuzu çok çok tatlısınızzzz

benimkide tembel galkiba komşumun kızı neler yapıo benimki aynen anlattıgın gibi önce öne sonra yana düşüyoooo

gunaydin guzeller! nasilsiniz bugun?

Seliz hosgeldin tatlimmmmmm yerim ben o eylul kizi, dogumun nasil geçti tatlim, normal dogum yaptin, zor gecti mi, pisman misin? :)

Cigdossss bahar hanim 9 aylik oturuyo desteksiz, ama bazen egiliyo bisey almak için dusuyo.....9 aylik yigenim var o hala oturamiyo....yani bence kafani takmaaaa cocuktan cocuga farkediyo isteee ablamin eltisinin oglu 12 aylikken oturmus......

Tinker, Sero, Nane baslamissiniz muhabbete :))
tinker haklisin ben de bir yaptigim gunu hatirliyom, bi de dogurdugum gunu heheheh :)))) gercektennn dogumla bir ilgisi var mi bu hafiza kaybinin kiz? bahar ne zaman ne yapti hatirlayamiyorum yaaaa.......mesela anahtarimi bi yere koyuyorum, sonra nereye koymustum diye arayip duruyorummmm , ama en guzeli geçenlerde alisveris merkezine gittim bahar hanimla, arabayi park ettim, donuste nereye park ettigimi unuttum....ara ki bulasin :)))))))

kız fatoşummmm nerelerdesin sen bi görünüyon bi kayboluyon olmuyo bölee ama özlüyos seni...

ayy nanem sorma günler nasıl geciyo gidiyo anlamıyorum artık

sabah 7 de kalkıyorum asya hanımı emzriyorum 8 de evden çıkıyorum 3 e kadar durmadan çalışıyorum 4 te evdeyim asyayı doyur oyna banyosunu yaptır uyut akşam 8 oluyo
8 de benimde pil bitiyo ama allahtan kız erken uyuyorda bende azıcık dinleniyorum

gunaydın canım ay ben bugunu carşamba zannediyorum bak..yine hafıza şaşırdı...oturma konusuna fazla takılma daha gec kalmadınız ya bu birazda öğrenme işi..sureklı yastıklarla destekle oturt ama hangı bırını denıcen senın işin de zor kız
allahımm aşıgım bende bu velede yaaaa çok yakışıklıııı
gunaydın canım
vururum ben öle
hoşgeldin canım ...maşallah size...
kızzz delüüü günaydın

süpermiş yaaa ben de hep o moddayım evde gözlüğümü kaybediyom sürekli....eşim bıktı aramaktan

hoşgeldinnn idilimmmm? ben kendi adıma iyiyim sen nasılsın tatlım?
he sabah kızlarla bi başladık valla yine dönüp dolaşıp oralara getirdik konuyu nasıl oluyo bende anlamıyorum:))
işin içinde şero olunca:))

nasıl buldun arabayı kız anamm ben deli olurdum deli danalar gibi araya araya

oyyy kıyamam kuzumaaa hem iş hem çocuk gerçekten çok zor oluyodur çalışınca bide insan yavrusunun nasıl büyüdügünü bile anlayamıyordur dimi

oooof işte aynı ben...bu tempoda yaşayıp gidiyoz ..ama aksam bebegı uyuttuktan sonra ınsan yoruldugunu anlıyor ya..uyuması pek tatlı oluyo...allah yardımcımız olsun çalışan anne olmak çok zor...

hehehe sanırım hepimiz bugünü çarşamba zannettik

ayy nesli koparıyorsun kısım sen beni yaa bu numaracı yöntemlerinleee bazen ilgisiz olunca ahh uhh tühh diyom geliyo ilgileniyooo haftaya gitcem bakalım bebek napıyo bende merak ediyorum zangır zangır kalp atışlarını duymak istiyorum biran öncee

oooof işte aynı ben...bu tempoda yaşayıp gidiyoz ..ama aksam bebegı uyuttuktan sonra ınsan yoruldugunu anlıyor ya..uyuması pek tatlı oluyo...allah yardımcımız olsun çalışan anne olmak çok zor...

ayy nesli varya aslında sen benden daha şanslısın egeye bakıcı bakıyo ben birde annemle çatışıyorum sürekli
ben diyorum ki anne şöle yap inadıma tersini yapıo sanki hergün kavga gürültü
kadın şimdi alıştırmış uyutmak için yanına yatıp elini tutuyo mis gibi uyuyan yavrumun huyunu değiştiriyo

kızzz delüüü günaydın

enerjik takılmaya calışıyom vallla

ho
oyyy kıyamam kuzumaaa hem iş hem çocuk gerçekten çok zor oluyodur çalışınca bide insan yavrusunun nasıl büyüdügünü bile anlayamıyordur dimi
aynen valla çok zormuş evdeyken ne güzel misttii

afferim kız unutma hayatım bir kadın için hamilelik dönemi tahta çıkma gibi bir dönemdir..hamilelik bitince oluşan şu hamilelik bunalımı falan filan hep attan inip eşşeğe binme olayına döndüğü içindir...ahhh ahhh...tadını çıkar..sırf o nazlı dönemleri yaşamak için bi daha doğurcam vallahi...ege 3 yaşında olsun da...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…