Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın kızlarrr....mervecim canım keseyi görmüşsünüz çok sevindim canım Rabbim sonuna kadar sorunsuz ilerlemeyi nasip eder inş bitanem :KK16: ticker'in hayırlı olsun çok güzel olmuş...

idilcim çok geçmiş olsun ya baharımızın bi türlü kabızlık sıkıntısı geçmedi ya inş tez zamanda şifa bulur canım ya..:KK70:

tinker naber bebegim nasıl gidiyor :KK16:

oo şeromda burdaymış kız 2-3 aya kalmaz doguracaksın sende ya ne güzel :KK69:

bu arada selizden haberi olan varmı doğurmuşmu?

Hoşgeldin aşkitooooooooooooooooooooommmm :KK16: :KK16: :KK16:
Ay evet yaa selizi ben de merak ediyorum, inşallah doğurmuş kurtulmuştur yaa, bi aksilik olmasın da :26:

günaydın kızlarrr....mervecim canım keseyi görmüşsünüz çok sevindim canım Rabbim sonuna kadar sorunsuz ilerlemeyi nasip eder inş bitanem :KK16: ticker'in hayırlı olsun çok güzel olmuş...

idilcim çok geçmiş olsun ya baharımızın bi türlü kabızlık sıkıntısı geçmedi ya inş tez zamanda şifa bulur canım ya..:KK70:

nanemmm hoşgeldin canımmm çok teşk ederimm inşallah en kısa zamanda Rabbim sanada nasip etsinnn

gunaydin kizlar! tinker cicek merve demet nasilsiniz?
mervem gozunuz aydin keseyi gordunuz, sira kalp atislarinda insallah

biz yine cok kotu bi gece gecirdik :KK5: bahar hanim hiç uyumadi su an kucagimda cok nazlaniyo....gribimi bulastirdim. gece ateslendi, atesini dusurdum, burnunu filan temizledim zorlada olsa...sabaha kadar oksurdu.....cocuguma nazar degdi kizlar bi yandan kabizlik bi yandan grip offfff yani....gozlerim kan çanagi:KK5:

günaydın canımmm.
kıyamam bahar kızıma ben yaa
ecrinde dün öyle zor yaptıki kakasını hatta kan vardı biraz dışkısında. çok zorlandı ama bi görsen koca insan gibi çömeldide öyle yaptı yavrum benimm
bebelerimiz hasta olmasın yaaa.
kış geliyo yine biz geçen yıl koca kışı hasta geçirmiştik., diş sıkıntımızda vardı tabi.
umarım yani inşallah bu sene daha rahat atlatırız..

Kepeleklerim günaydıııııııııııııııııııııııııınnnnn :KK16:

günaydın bebeğimm :KK16::KK16:
egemen beyde iyilermiş maşallah maşallah :nazar:

canım benimm evetyaaa kesemizi gördük çok şükürrrr aminnn canım inşallahhhhh

idilişkommm evetyaaa kafam biraz daha rahatladııı içim içimi kemiriyorduu ne durumda diyeee bide kese yoksa felan fıstık şimdi sıra kalp atışları onuda duydummu biraz daha rahatlıcamm sanırımm bu rahatlama olayları pek bitmeyecek gibi bundan sonrasıııı :97::97::97::97:

15 gün sonra onuda duyacaksın inşallah canımm

Paşamız çok iyi teyzesi, kıpır kıpır oynaşıyo akıllı sıpam benim :KK49: internetten takip ettiğimiz kadarıyla şu sıralar boyu 38 cm, kilosu da 1300 gr olmuş yavyukuşumun :nazar: ayın 6'sında 3 boyutlumuz var yüzünü görüces yine inşallah :KK69:
Sen nasılsın, Egeto nasıl :emir_bebek:

Merviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiişşşşşş keseyi görmüşsünüz, inşallah kalp atışları var sırada, Allahım hep böyle güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin tatlım :KK49:
İdilişkom Bahar kabızın üstüne bi de grip mi oldu yaa :KK25: tüh, vallahi nazar değiyo bu kıza :26:

evet malesef :KK43:(
sen nasilsin canim, masallah oglusuna kocaman oldu tosunnn

Kııızzzlaaaaaaaarrrr, oğluşumla şimdi teyzoşları için fotoğraflarımızı çektik, gönderiyim miiiiiiiiiiiiii :KK49: :KK49: :KK49:

bır de azılarmı köpekler mı bılmıyomda damagı nasıl kabarık anlatamam...ben daha hıc olmadım grıp asısı canım ya...bakalım nasıl olcak ...olmadı bugun vurunayım...evet aynen cocugun mu var derdın var..ben de habıre karnındakı renk acılmasına bakıp duruyom ınana fotolarda falan dıstan cok zor bellı oluyo ama ..içim içimi yiyo...herhalde samsuna goturcem unıversıteye...adam gıbı bı dr baksın da kesın teshısı koysun ..o olabılır su olabılır kafayı yıyecegım ...ama bazen de dusunuyorum evlatlarımızı kusursuz ıstıyoruz da mıllet nelerle bogusuyor ...bu kadarına şükür diyorum ama ahhhh köpek analık derler ya:KK14:

cok zor annelik :KK43:

canım benimm evetyaaa kesemizi gördük çok şükürrrr aminnn canım inşallahhhhh

idilişkommm evetyaaa kafam biraz daha rahatladııı içim içimi kemiriyorduu ne durumda diyeee bide kese yoksa felan fıstık şimdi sıra kalp atışları onuda duydummu biraz daha rahatlıcamm sanırımm bu rahatlama olayları pek bitmeyecek gibi bundan sonrasıııı :97::97::97::97:

onuda duyarsiniz insallah mervem, ama senin de anladigin gibi bundan sonra hep stres hep telas yasayacaksin.....hamilelikte dogumda ve sonrasi :KK43:((( hep sikinti

hosgeldin canim, nasilsin,,

günaydın canımmm.
kıyamam bahar kızıma ben yaa
ecrinde dün öyle zor yaptıki kakasını hatta kan vardı biraz dışkısında. çok zorlandı ama bi görsen koca insan gibi çömeldide öyle yaptı yavrum benimm
bebelerimiz hasta olmasın yaaa.
kış geliyo yine biz geçen yıl koca kışı hasta geçirmiştik., diş sıkıntımızda vardı tabi.
umarım yani inşallah bu sene daha rahat atlatırız..

günaydın bebeğimm :KK16::KK16:
egemen beyde iyilermiş maşallah maşallah :nazar:

15 gün sonra onuda duyacaksın inşallah canımm

:KK43: kucagimdan ayrilmiyo, cok nazlandi bu iki gundur.........
ecrin de mi kabiz oldu offfffffffffff yaaa :KK43:

hoşgeldın canım ne olsun aynı iştee sen nasılsın:KK31::KK31::KK31:

hoşbulduk tatlım bende iyiym çok şükür...soğuklar başladı ya çok üşüyorum bennn bırrrrrrrr şöyle sıcak bir kahve olsada içsem ımhh harika olurdu şimdi :KK68:

Hoşgeldin aşkitooooooooooooooooooooommmm :KK16: :KK16: :KK16:
Ay evet yaa selizi ben de merak ediyorum, inşallah doğurmuş kurtulmuştur yaa, bi aksilik olmasın da :26:

hoşbulduk kuzucummmmmmm :KK16: :KK16:
ay inşallah yaa güzel haberlerini alsaydık iyi olurdu beklicez artık :KK31:

nanemmm hoşgeldin canımmm çok teşk ederimm inşallah en kısa zamanda Rabbim sanada nasip etsinnn

hoşbulduk canımmm...amin canım inş hayırlı ise olsun inş :KK31:

Kııızzzlaaaaaaaarrrr, oğluşumla şimdi teyzoşları için fotoğraflarımızı çektik, gönderiyim miiiiiiiiiiiiii :KK49: :KK49: :KK49:

ewet eweeeeett :KK9:

cok zor annelik :KK43:

onuda duyarsiniz insallah mervem, ama senin de anladigin gibi bundan sonra hep stres hep telas yasayacaksin.....hamilelikte dogumda ve sonrasi :KK43:((( hep sikinti

hosgeldin canim, nasilsin,,

:KK43: kucagimdan ayrilmiyo, cok nazlandi bu iki gundur.........
ecrin de mi kabiz oldu offfffffffffff yaaa :KK43:

oyy canım kıyamam sana inş tez zamanda düzelir bu kabızlıgı canım ya sıkma bu kadar canını:KK43:(

Bunlar sizin için oğluşumun teyzoşlarııııııııııı :KK49:

$SS852643.jpg $SS852645.jpg

ŞEROO KISS MAŞALLAHHHHHH FISTIK GİBİSİNİZZZZZ GÖBÜŞTE SİVRİLMİŞŞŞ:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bi tek kabizlik olsa, grip de oldu :2:

masallah sero, cooook yakisiyo sana hamilelik fistik gibisin

kizlar selizden haber alabilecek kimse yokmu yaaa

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49:
çoook güzel çıkmışsınız canımmm :KK16::KK16:
maşşşşallah maşşşaaalllaaaahhhh

Çok şişko görünmüyorum dimiiiiii :26: :26: :26:

Eki Görüntüle 263798 Eki Görüntüle 263800

kuzummmmmmmmmmmm yerim senin o göbüşünü ya maşallah çok güzel görünüyorsun balım benimmm :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım korusun seni ve oğluşunu nazarlardan :nazar: :nazar:
oyyy kurban olurum o göbüşün içindekini vereneee :KK69: :KK69:

bi tek kabizlik olsa, grip de oldu :2:

masallah sero, cooook yakisiyo sana hamilelik fistik gibisin

kizlar selizden haber alabilecek kimse yokmu yaaa

oy oy oyy kıyamam griptemi oldu bahar çok geçmiş olsun canım ya havalar sogudu tabi biz bile en ufak hava deişiminde hemen hastalanıyoruzki bebekleri düşünemiyorum bile Allahım tez zamanda şifalar versin tatlım :KK70:

Eki Görüntüle 263798 Eki Görüntüle 263800

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:çooook güzelsin kızzz..koca göbüksğn sen de ben gibii...çok benzettım göbeğimi sana...:KK31::KK31::KK31:
bu arada üzerindeki o tişörtten ben dede vardı samsundan almıstım..4 aylıkken aldım aldıgım gunde gezerken gıymıstım samsunda....:KK33::KK33:görmemıs hamıle olmus gıbı..4 aylık karınla gıyılırmı o de mi..şimdi gülüyom kendime:KK1::KK1::KK1:

yok be delüüüüüüüüüüü:KK33::KK33:

Ayyy bazen kendimi çok kötü hissediyorum, 8 kilo aldım, daha da mı dikkat etmeliydim acaba diyorum bazen :26:

kuzummmmmmmmmmmm yerim senin o göbüşünü ya maşallah çok güzel görünüyorsun balım benimmm :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım korusun seni ve oğluşunu nazarlardan :nazar: :nazar:
oyyy kurban olurum o göbüşün içindekini vereneee :KK69: :KK69:

Sana da verecek inşallah bitanem :KK70: , şöyle dünya güzeli bi kız verecek :KK12: , ben de onu oğluşuma alacaaaaaaammmm :KK53: :KK53:

X