Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
acaba benm oğlum ne zaman yuruyecekkk
bız artık her şeyı yıyoruz kızlar
sabak devam sutuyle 120cc hazırladığım kahvaltı var: peynır pekmez yumurta sarısı cıcı bebe guselce yıyorr
2.5saat sonra yarım şeftalı yarım muz ya da bır kase muhallebı
2saat sonra mercımek çorbası
2.5saat sonra akşam yemeğinde ne varsa ezıp verıyorummm
yatmadan once de yoğurt yedırıyorumm bır kaseee

ayyy ne güzell ya benim 4. Ayda başlamıştı çatlamaya.

Bacımm bu arada senin 37 değil nasip olursayarın 38. Haftan doluyoo haberin olaaaaaa

Arkadaşlar özellikler bebeği olan hamilelik belirtilerini hatırlayan arkadaşlar nolur yardım edin.. benim reglim bugün itibariyle 3 gün gecikmiş durumda ve gecikmenin ilk gününe kadar her zaman olan kahverengi lekelenme ve göğüs hassasiyeti hiç olmadı ve gecikmenin ilk günü yine lekelenme olmadı ama çok şiddetli göğüs hassasiyeti başladı hiç böyle bişi yaşayan var mı acaba hamilelik belirtisi olabiliri mi?

hosgeldın öncelıkle canım öncekı sayfada benım yazdıgım yazıdan alıntı yapmıssın ama sanırım cevap yazmayı unutmussun
tatıl yapmıssın ohhhh ıyı gelmıstır sana rahatlamısındır
oglun daha ufak canım ne yürümesı yaaaa önce emeklesın tay tay dursun koltuklarda sıralansın yürür acele etme olur hepsı
yemesıne gelıncede gayet güzel yavas yavas ayrı kahvaltıyada geçersın tek tek yedırırsın daha ıyı olur
yemekelrınde çorbalrında et tavuk ve kıyma kullanmayı unutma özellıkle kemık suyu çok faydalı ayrıca yesıl sebzeler ve yesıl mercımek yap ogluna ınanılmaz vıtamın bılgın olsun

gokceeeeeeeeeeeeeeee bahar da yurumuyo bazen ayaga kalkma istiyo ama tik yok.... emekliyordu ama simdi yuvarlaniyo benimki de cok tembel anliycan....gel gel yapiyo, bay bay. cici yapiyo bazen babasinin saclarini oksuyo (daha dogrusu yoluyo)

sseliz benim catlaklar 3.aydan sonra basladi mosmor yanlarda ve bacaklarimda sonra gobegim gerildikce artti da artti catir catir catladi....hala oyle mosmor duruyooo offfff igrençççççç

canım benım adetıme 3gün kala kahverengı lekelrım gelırdı ve ben anlardım yıne bu ay adet oluyorum hamıle degılım ancak hamıle kaldıgım ay o lekeler gelmedı hiç onun yerıne az az sıvı seffaf akıntım geldı ve kasıklarım karnım çok agrıdı meger hamıleymısım zaten ben anlamıstım lekeler gelmeyınce adet günüm gelmeden idrar testınde ögrendım evde

ben dun yesıl mercımek yaptım sebzeli bulgurlu karısık bır vıtamın deposuben bıldırcın yumurtası verıyorum haftada 3 gun zehsel...hem kolay yedırmesı şipşak bıtıyo

bahar kucagimda simdi, mert kaganin fotosuna bakip aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa diye bagirdi heeheheh

canım o morlukların gecmesı lazımdı nerdeyse 1 yıl olcak ya..pekı sımdı bakım yapıyon mu..yıne de kremle bol bol kese falan yap...benımde mordu ama sımdı bembeyaz bole çekıstırınce bellı oluyor yarıgı o kadar..hıc bı cıldıyecıye gıttın mı belkı bı krem falan verır..

çok teşekkürler cevabın için benim de bu kadar gecikmez ve gecikse bil kahverengi akıntıyla belli ederdi kendini, bu sefer 3 gün geçti ama hala yok ve gecikmenin ilk günü göğüs hassasiyeti başladı.. bende de hafif açık renk akıntı var ay inş senin gibi bende müjdeli haberi verebilirim bu sefer çok teşekkürler tekrar.

verıyorum verıyorum hepsınden verıyorumm canımm
yeşil mercımek ıspanak semız otu tavuk suyuyla tavuk etı blendırdan geçırıyorum bazen çatalla ezıyorum yıyor maşallah daha dişimiz de çıkmadı bızım ama hayırlısı bakalımm 9.5kıloyuz 74 cm hayırlısı

ayyy ıdılışkom bunlar nıye boyle ayoll ben 9aylıkken hem yurumuz hem konuşmuşum baya baya benm abım 705 aylıkken kalkmış yurumuşş fotosu bıle var yanııı kıme çektı bu oğlannn allahım sağlık sıhhat versın hepsiıneee
ben dun yesıl mercımek yaptım sebzeli bulgurlu karısık bır vıtamın deposuben bıldırcın yumurtası verıyorum haftada 3 gun zehsel...hem kolay yedırmesı şipşak bıtıyo

bende bugün yedırıcem yesıl mercımek ogluma
bıldırcın yumurtası hiç vermedım ama vereyım

evde test yap ögren canım beklemene gerek yok artık varsa çıkar bızede haber ver rıca ederım

bende bugün yedırıcem yesıl mercımek ogluma
bıldırcın yumurtası hiç vermedım ama vereyım

11.ayda baslamıstım ben çok faydalı kız 9 kat fazla protein 8 kat fazla demir varmıs normal yumurtaya gore..ayrıyetten bagısıklık sıstemı ıcın de faydalıymıs..ama fazlası bobreklerı yorabılır dıyo..o nedenle haftada 1 le başla bence alışsın arttırırsın..ben tereyagında sahanda kırıyom bayılıyo...bırde sarısı hafıf sulu beyazı pişkin olmalıymış..fayda acısından..

hahaha gokce sevenlerin arasina girmeeee ya

tinker, cok krem kullandim dogumdan sonra ama gecmedi bi turlu, ha eskisi kadar mor degil ama beyaz da degil yani

anladım canım sagol denerım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…