Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ççok şküür canım.iyiyizz..büyüyoruzz:))))
evdeyim bende..iznim bitmek üzere.sonrasıda ücretsiz izinn.bu sene fevzi beyee ipotekliyimm....

en guselııı ohhhhhhhhhhhh ben de ucretsız alabılırım bakalımmmm ama şimdı çalışacağımmmm bakacağım mert ın durumunaa ona gore değerlendıreceğimmm

iyi geceler kızlaarrr gerçii siz sabah okursunuz günyadın mı desem :))

biz sabah ablamla 11 de samsuna uçuyoruz inş. 27 sine kdr yokuz kendinize iyi bakıınnn öpüyorum hepiniziiii muaahhhh :)

bakalım ayarlayabilirsek ademerveyle de görüşmeye çalışıcaz gidincee :)

bizi özleyin anacıımmm

en guselııı ohhhhhhhhhhhh ben de ucretsız alabılırım bakalımmmm ama şimdı çalışacağımmmm bakacağım mert ın durumunaa ona gore değerlendıreceğimmm

gökcecim merhaba. özlettimtin kendini. çok gezmiş ve eglenmissin süper. ailen merte alısmıstır. bırakması çok zor geliyo onlar içinde zor. aglamıslar.. bizimkilerde öle ya torunlarının büyüdügünü göremiyolar (

Günaydın aydemetçim.
Ayşemmm günaydın ve diğer canlar sizlerede günaydın.

Gökçecim hoşgeldin. Tatilin güzel geçmiş allah içine sindirsin inşallah.
Ayşem meltem kızlar size iyi hayırlı yolculuklar şimdiden.
Yelizzzzzzzzzzzz iyi tatiller bacımm.
Izmire gelince görüşelim mutlaka hafta sonu.
öpüyorum canımmm iyi tatiller.

Hayırlı cumalar herkese

çiçekcim sanada hayırlı cumalr balımm..

günaydınlarrrr
tatıle ve yolculuga cıkanlara ıyı eglenceler dılıyorum canıı gonulden...

bugun öğlen toplantım var kızlarr öğlene kadar sizlerleyim ama topik yine boş herhalde bugun...oof haftasonu geldı herkese hayırlı cumalar...işler nasıl evde varya aksam çok fena oldum agırlık bastı bulaşık bıle yıkayamadım..ev dandını ...:44::44::44::44::44:nasıl yapcam bılmıyom..bu arada buraları yagmur..yelizcimmm umarım yagmura denk gelmezsınız bızım orada yagmurmus cunku...hayırlısı bakalım...gercı yagmurdada zevklı olur yuzmesı..romantık romantik...köpeciği de düşünme o kadar...vallahi eşinle tadını çıkar bu zamanların bence..

Günaydın şekerler.........nasılsınız bugün?

Gökceeeeee şükür kavuşturana :))
Melojjjj iyi yolculuklar
Çiçekkkkk Tinker

dün kızıma hamsi çorbası yaptım tinkerrrr ama ev nasıl koktu var yaaaa ıyyy ben bile iğrendim yaptığım çorbadan çok ağırrr geldi ama kızım bir kase yedi valla
bahar dün bay bay yapmayı öğrendiii haha çok tatlı yaaaa bay bayyyy diyorum elini sallıyo:90:

evet yaaa iğrenç kokuyo de mii...ama egede goturmustu bı çırpıda iştahlılar anacım maşallah nazar degmesın ege de dun ..aksaam yemegı yapıyom ayaklarıma yapışmıs mama mama dıye bagırıyo ..çok guldum nasıl acıkmıs..bende yesıl mercımeklı uyduruk karısık bır yemek yaptım ona ...uzerınede sarmısaklı yogurt bayıldı...ben de tarıf bol..dogaclama takılıyom...bu arada yesıl mercımek de cok faydalıymıs bebelere haberın olsun ...annesı daha ne numaralar yapcak dur sen...

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnn
tam karşımızda inşaata başladılar, sesten,tozdan geçilmiyor.birde üstüne telefon tellerini kopardılar.iki gündür internetim yok..Allahtan telden face ye girdim,yoksa ölürdüm :) amma bağlanmışım,farkında olmadan :)

siz nasılsınız kızlar? geçmişi okuyamıyorum,benimkiler pek kuduruk bugün.. varmı değişik bişiler? en son merve hamileydi,devam dimi?

merhaba canım evet ya gercekten bagımlılık oldu...ınternet yokken ne yapıyor musuz ki...evet merve onumuzdekı hafta gıdıyor dr a daha gorunmedı..yeliz tatıle cıktı..ayse ve meloş da samsuna uçtu...eksikler var...ama bız burdayız..baska da bır gelışme yok...senın kudururukları da öp :76:

Son düzenleme:
günaydın kızlar nasılsınız?

merve canım tebrık ederım hamıleymıssın Allah ım saglıkla devam ettırsın ınsallah kucagına aldıgın günlerıdde göstersın

Oglum yarın sabah saat 9.30da sünnet olacak Allah ın ıznı ıle dua edın kızlar yarın tam 11 ay doluyor ve 12. aya baslıyoruz yasımızda geldı yanı ınsallah sorunsuz geçer sünnetımız bır anne olarak elbette korkularım endıslerım var ancak er yada geç olacak sünnet doktorla konustum zaman çok uygun 2 yas üstü önermıyorum dedı psıkolojık bozukluklar olabılıyor dedı bakalım yarın ola hayrola hep ogluma baktıkça aglayasım gelıyor dünden bu yana çok zor annelık nasıl kıyıcam dıye kendıme yıyıp bıtırıyorum

günaydın kızlarrrr....

zehselcimm oğluşun sünnet mi oluyor yerim ben onu büyüdüde sünnet oluyormuşşhayırlı olsun nedenir böyle durumlarda darısı damatlığına deyim sakın endişe etme 2 hafta öncede teyzemin kızı oğlunu sünnet ettirdi çocuk 2 saat sonra ayaktaydıı hiç acımadı dedii seninki biraz küçük daha güzel yatar uyur inş...

topukluu seninkiler yine kudurmuşş bugünnn kolay gelsin bacım nedeyimmm bide inşaat başlamış aksilik kışın başında ne inşaatıysa sesten geçilmez artık

kızzzlllaaaarrrrr 37 hafta dolmak üzere veeee göbüşümde göğüslerimde sıfır çatlakkkdünde muhabbeti olmuş...bu zamana kadar hiç çatlamadım çok hafif kalçamda ve baldırımda var onlarda çok az...göbüşümde göğüslerimde hiç yok..bu saatten sonra çatlama olasılığı varmı????????????:26:

ay maşallah ona bakalım ben ne zaman kıyacam oğluma ya..ben de ıstıyorum ama sırf kıyamamaktan yaptırmıyom..ben de 2 yasını doldurmadan yaptırcam hayırlısı...ınsallah sorunsuz atlatırsınız canım

hımmm du bakalım belkı dogururken fazlacana bagırırsan çatdadanak çatlayabılırsın..bundan sonrada olmaz endıse etme..ooh ne guzel..ama bırssey solemeden gecemeyecegım benım goguslerım hamılelıkte değıl de emzırırken catladı....bazı catlaklarımda böle fosss dıye zayıflayınca bellı oldu...ama en azından gorunurde kırmızılık yok ona sevın...

Son düzenleme:

hosgeldın canım
sünnet olacak ınsallah canım sagol canım benım amın ınsallah bakalım sünnetten sonra agrı kesıcı surup fıtıl verıcem ınsallah rahat geçer de hareketlerı kısıtlanmaz çünkü yerınde durmuyor hiç hayırlısı artık

yanı hiç çatlamadanda hamılelegın bıtebılır canım ben çatlamadım mesela çok azdı suanda yanı yok çok hareket ve su engelledı bence bende çatlakları doktorumda öle demıstı bıde ben 40. haftada dogurdum düşün ıyıce şişmiş ve gerılmıştım ama bellıde olmuyor son hafta pat dıe çatlayadabılıyosun

ınsallah canım amın darısı sana artık

merhaba hayatımm.. evet ben d esızlerı ınanın çok ama çokö ozledımmm ıyı oldu geldığım yaaa annemle konuşuyorum da şuan ağlıyor yazık telefondaa ahh ahhh gurbet çok zor yaa kurban a yıne gıdeceğizz ama çok uzakk yollarda ben harap oluyorum arkada mert kağanla baya yoruluyorum ama yıne de ıstıyorummm bakalım bana dua edın de kızlar ocakta sağlıklı hayırlı tayınımız çıksın da gdelım artık buradan offfffffffffffff

hoşbulduk şekermmmm çok saolll herkese hayırlı cumalarrr

şükür ıdılışkom yaaa şükürrr nasılsın bahar nasıl benım oğlan hala yurumuyoo emeklemıooo dede baba dıyoo konuşmaya çalışıyorr gel gel gel dıyorr aynadaaa bu ara bay bay ı oğrenıyor gbııı bakalımm ama çok tembel nasıl yuruyecek bılmıorummmm

ona şükür canım yaa emzirirken çatlarsa o sorun değil...ama göbüşümde olsaydı çok üzülürdüm benim annemin çok fena çatlağı böyle kalın kalın damar damar...sanki yanmış gibi...nstde kadınları görüyorum mosmor göbüşleriii...acaba neden bazıları çatlar bazıları çatlamaz..üstelik doktorumun tavsiyesi üzerine hiçbir kimyasal krem kullanmadım sadece vazelin ve haftada 1 bebek yağı...kızz inş doğururken çatlamam

yaa inş öle olmaz bunca zaman çatlamadan geldikkk bundan sonrada çatlamaz inş...bende çok ama çok hareketli bir hamilelik geçirdim nerdeyse hiç oturmadım diyebilirim..9 ay boyunca toplasan 1 hafta oturmuşumdur evde abartısızheo koşuşturarak geçti belki onun etkisi vardır...

oğluşunun hareketlerinin kısıtlanacağını hiç sanmıyorum eskidendi o şimdi ona bile çare buldular..ben hatırlıyorum kardeşim falan çok zor olmuştuu şimdi nasıl bir ağrı kesici yapıyorlarsa canları acımıyor...o önlük gibi elbiseden almışsındır onu giydimi rahat rahat dolaşır...merak etme annesii 2 günde toparlanır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…