Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hahaha gokce sevenlerin arasina girmeeee ya :KK9:

tinker, cok krem kullandim dogumdan sonra ama gecmedi bi turlu, ha eskisi kadar mor degil ama beyaz da degil yani

canım demekkı gecıcek ..morluk hafıfledıyse dusunme o kadar ..bak çok takıyorsan operasyonları falan fılan var..tabı para lazım onlara bırde deger mı bıcak altına yatmaya o da var da..bunun ıcın cok yıpratma kendını..belkıde uzun zamanlı gecıcek...gecıcek dıyorsam yarık gecmıyo sadece rengı degısıyo:63::63:

kızlarrr buarada bugün 23.eylül.2011 Eşimle 8.yıl dönümüzzz:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

bugünün hatrına kızımıza eylül ismini verdik:KK16:

çıkyıoruz evdennn...kızımın son alışverişine gidiyorum...hoşçakalınnnn:KK3:

kızlarrr buarada bugün 23.eylül.2011 Eşimle 8.yıl dönümüzzz:KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69::KK69:

bugünün hatrına kızımıza eylül ismini verdik:KK16:

çıkyıoruz evdennn...kızımın son alışverişine gidiyorum...hoşçakalınnnn:KK3:

nice yıllara canım...bu arada merak etmısımdır adın cansu nıye nickin selizz..seliz ne demek???:KK61::KK61:

her oğlan annesının içinde gizliden bı kaynanalık yatar ...azcık da olsa:KK1::KK1:ben oğlumu kıskanırım ama bellı etmem nıye kucuk duruma duseyim de mi...

bılmem belı ben çok kıskançlıklara maruz kaldığım için ben hayatta kıskanmam dıyoru m ama dediğin gbı boyle bı durum olursa da nıye bellı edıp kendımı küçük düşüreyım canımm hıhhhh :KK34:

canım demekkı gecıcek ..morluk hafıfledıyse dusunme o kadar ..bak çok takıyorsan operasyonları falan fılan var..tabı para lazım onlara bırde deger mı bıcak altına yatmaya o da var da..bunun ıcın cok yıpratma kendını..belkıde uzun zamanlı gecıcek...gecıcek dıyorsam yarık gecmıyo sadece rengı degısıyo:63::63:

insallah gecer yaa :KK5:

insallah gecer yaa :KK5:

spor yapıyon mı kız ididl ben yapamıyom..bu arada sutum azaldı dıye tatlıya abandım resmen ..nasıl yıyom var ya...yemeden yapamıyom başıma agrılar gırıyor benım ya..bir de kızartma manyagıyım her turlusunu cok sevıyorum...ben hayatta rejım yapamam yaa...:KK43:

$110.jpg
kızlar kadına bakın yaa..çok kıskanıyorum ..zengin koca var..estetıkle gelen de olsa guzel ve de zayıf fit..vede aslan gıbı ıkı evlat..bakımlı da..keşke...gecım sıkıntısı ev ısı derdı yok..mutfak ısını hobı olarak yapıyo..bebeklerıne sırf vakıt ayırıyo..spor yapıyo...

idil bakta ağla anacımmm...ben öle yapıyom...keşke evde bebeğimi biyitme imkanım olsaydı ...sen şanslısın yine bebegın yanıbasında...ege yıne agladı bu sabah

evet şanslıyım hep kızımın yanındayım ama bazen evde sıkılıyorum yani sıkıcı geliyo....rahat bir hamilelik geçirmek için kızımla ilgilenmek için iş yerimden vazgeçtim....bazen özlüyorum o hayatı ama kızım olmadan da yapamıyorum ya....bir iki saat anneme veya yengeme bırakamıyorum hemen özlüyorum....

spor derken sabahlarıı bir kaç hareket yapıyorum

ebru şallı haaaaa, valla ben hiç kıskanmıyorummm ondaki paraylaa ebemmm de böyle güzel bakımlı olurdu:KK1::KK1:

evet şanslıyım hep kızımın yanındayım ama bazen evde sıkılıyorum yani sıkıcı geliyo....rahat bir hamilelik geçirmek için kızımla ilgilenmek için iş yerimden vazgeçtim....bazen özlüyorum o hayatı ama kızım olmadan da yapamıyorum ya....bir iki saat anneme veya yengeme bırakamıyorum hemen özlüyorum....

spor derken sabahlarıı bir kaç hareket yapıyorum

ebru şallı haaaaa, valla ben hiç kıskanmıyorummm ondaki paraylaa ebemmm de böyle güzel bakımlı olurdu:KK1::KK1:

de mi ya...para b..k gıbı...sadece kendıne ve cocuguna vakıt ayırıyo..ama oda bakıcılarla aynı evde nasıl oluyorsa....

Eki Görüntüle 261742
kızlar kadına bakın yaa..çok kıskanıyorum ..zengin koca var..estetıkle gelen de olsa guzel ve de zayıf fit..vede aslan gıbı ıkı evlat..bakımlı da..keşke...gecım sıkıntısı ev ısı derdı yok..mutfak ısını hobı olarak yapıyo..bebeklerıne sırf vakıt ayırıyo..spor yapıyo...

idil bakta ağla anacımmm...ben öle yapıyom...keşke evde bebeğimi biyitme imkanım olsaydı ...sen şanslısın yine bebegın yanıbasında...ege yıne agladı bu sabah

benimde tek sıkıntım tek sorunum o ecrin büyüyo ve ben günün büyük vakti yanunda değilim.
düşündükçe çooook moralim bozuluyo.
keşke çalışmak zorunda olmasakk:KK43::KK43::KK43::KK43:

ya kızlarlar idil çok sıçrıyor yaaa uykusundan uyanıyor resmen yaa o derece ve uyku düzenide yok yaaa uyumuyo bugün sabah 8*30 de bi uyandı biraz emdi uyudu saat 10 na kadar ve o saatten taa bu saatte toplasam belki 2 saat uymuştur uyumuyo resmen tilki uykusu ya kucakta geziyoruz evde ya ayakta sallıyoruz tam daldı yatırıyoruz sancı geliyo karnına yada sıçrıyor uyanıyor geceleride 1.30 da anca uyuyor düzene nasıl sokucaz bilmişyorum eşim rezene çayı alıcak bugün onu deniycez bide hem ben içicem hem kızıma vericez bakalım
netyse ben çıktık öptüm hepinizi

kızlarr slmmmm artık ben hiç uyuyamıyorummmm:18::18::18::18::18:

normal doğumdan vazgeçmek üzereyimmm:18::18::18:bazı insanlar sağolsunlar normal yapacağımı duydukları zaman destek verdiler en güzeli en doğrusu dediler..
ama kimileri varkiii beni resmen soğuttular..dün akşam bir komşum geldiii güya beni ziyaret etmeye ama 2 dk içinde canımı sıktı gitti:KK5:...nasıl doğum yapacaksın dedi normal inş dedim..nerde dedi mecburen devlette dedim.çünkü doktorum devletten başka biryerde yapamıyor.ve buranın özel hastane koşulları zaten berbat.engüzeli mecburen devlet...kiiii ben 9 ay boyunca kendimi ve kızımı emanet ettiğim doktordan başkasına artık ne giderim nede güvenirim...ondan sonra canımı sıkmaya devam etti ayyy devlette yapacan barii sezeryan olll devlette normal doğum yapılırmı kaç kişi birden ayyy falan dediiii:KK47:çok sinirim bozulduu kızı evden kovacaktım nerdeyse Allahtan eşim geldide gitti.eşimde çok sinirlendi..:KK47:
hayır yani amacın ne gerizekalııııııı:KK4:doğum yapmak üzere olan bir kadın böyle korkutulurmu???kızlar pazartesi günü doktoruma gidicem nstden sonra...ultrasoan bi girelim bakalım ne durumdayız..olmazsa haftaya bi gün sezeryan için gün isticem...bütün cesaretim kırıldıı bu kız yüzünden değil sadece 2 kişiden 1 kişi böyle tepki veriyor...aslında kendimi bi ebenin eline emanet etmek benimde hiç hoşuma gitmiyorr...bilemiyorum çok kararsızımmmm:18::18::18::18::18:

normal doğumdan vazgeçmek üzereyimmm:18::18::18:bazı insanlar sağolsunlar normal yapacağımı duydukları zaman destek verdiler en güzeli en doğrusu dediler..
ama kimileri varkiii beni resmen soğuttular..dün akşam bir komşum geldiii güya beni ziyaret etmeye ama 2 dk içinde canımı sıktı gitti:KK5:...nasıl doğum yapacaksın dedi normal inş dedim..nerde dedi mecburen devlette dedim.çünkü doktorum devletten başka biryerde yapamıyor.ve buranın özel hastane koşulları zaten berbat.engüzeli mecburen devlet...kiiii ben 9 ay boyunca kendimi ve kızımı emanet ettiğim doktordan başkasına artık ne giderim nede güvenirim...ondan sonra canımı sıkmaya devam etti ayyy devlette yapacan barii sezeryan olll devlette normal doğum yapılırmı kaç kişi birden ayyy falan dediiii:KK47:çok sinirim bozulduu kızı evden kovacaktım nerdeyse Allahtan eşim geldide gitti.eşimde çok sinirlendi..:KK47:
hayır yani amacın ne gerizekalııııııı:KK4:doğum yapmak üzere olan bir kadın böyle korkutulurmu???kızlar pazartesi günü doktoruma gidicem nstden sonra...ultrasoan bi girelim bakalım ne durumdayız..olmazsa haftaya bi gün sezeryan için gün isticem...bütün cesaretim kırıldıı bu kız yüzünden değil sadece 2 kişiden 1 kişi böyle tepki veriyor...aslında kendimi bi ebenin eline emanet etmek benimde hiç hoşuma gitmiyorr...bilemiyorum çok kararsızımmmm:18::18::18::18::18:

çok kızmıssın haklısın da ben hayatta son durumuna gelmıs ve de kararını vermıs bırıne hayatta yorum yapmazdım ınsanların agzı bos..çok gevsek...ama cansu senın kararını degıstırmene sebep olduysa demekkı aklında bır yerlerde çok az da olsa bı kararsızlık varmıs..bunda devlet hastanesı olması yatıyor bencede..mesela bak şero nasıl kararlı basından beri..bak eger benım samimiyetime inanoıyorsan..ilk önce kendını düşün ne istiyorsun..normal mi sezeryan mı..çünkü senın kararın cok onemlı cesaretın yoksa dıgerını dusun derim...ama bu zamana kadar ıyıydın..:44:açıkçası benım de sezeryanı seçmemi bi ebe sağladı..köyde bırlıkte gorev yapıyorduk arkadasımdı.tokattakı devlet hastanelerınde gorev yapmıs.bende normal ıstıyom derken bı bakmısım kızın anlattıklarıyla sogumusum ama ben basındaydım bu kararı verdıgımde sen de sonundasın o nedenle fazla takılma..guve4nıyorsan dr una aynı yolda devam et ama en onemlısı ıcıne ne ddoguyor.bak sana anlatıyorum ..dr um norlal dıye tutturdu bense sezeryan cıkıncada dogumanında kordonun dolandıgı bellı oldu..ıyı kı dedı kadın senın dedıgın olmus...annelık ya ıcıme dogdu zaten..sende başkalarını değil kendını dinle lütfen..normalse normal sezeryansa sezeryan..ona bakarsan hepsınde bır rısk ve tehlıke var ...hayırlısı de ..bana kalırsa dogumdan once hastanenın ebelerıyle tanış derim ne bıleyım gerekırse bahsısı o gün eşin bol bol versın doguma gırecegın zaman işler böle yuruyor sana soleyım özel hastanede bıel hasta bakıcılara bahsısı verdınmı en kral sensin ki devlette de böle..ben dr uma hediye aldım...mesela ama istediğinden değil sadece politiklik anlatabıldım mi..bu işler böle..benım drum özelde olmasına ragmen cok katı ve suratsız bır kadındı..ben baya yağlardım onu ..ne bıleyım tatıl donuslerı hedıye alırdım..ama ne oldu dogumda ve de dogum sonrası cok yardımı dokundu normalde gereksız rapor vermezken senı cok sevdım sana ozel aramızda kalsın demıstı..yani dediğim gibi devlette de yapsan dogumunu her ısın yordamı var...verırsın bahsısı en guzel muameleyı yaptırırsın kendıne..ama dr ıcın demıyom hasta bakıcı ve ebeler için...:KK34:malesef işler böle yürüyor...sen içini rahat tut.hayırlısı de allaha guven olacagı varsa her yerde olur..devlet ozel farketmez..güçlü ol lütfen...ama sezeryana karar verırsen de lütfen tam bayılma bu da tavsıye...spinal rahat ..tavsıye ederım

canikomm, tinker hakli icine ne doguyor, sne ne istiyorsan o onemli....insanlarin dedigine kafani takma! kimseyi dinleme....ben en basindan beri sana normal dogum yapman için destekliyorum. ama selizim korkuyorsan, cesaretin yoksa sezeryan istersin olur biter......kimse sana niye sezeryannn yaptinn diye kizamaz, senin dogumun . sen ne istersen nasil kendini rahat hissedersen oyle olur....ben fransada oldugum için acikcasi daha cok guveniyorum, belki turkiyede olsaydim ben de sezeryan isterdim...guvenmezdim. heleki devlet hastanesi....bu sadece senin kararin kimseyi dinleme, sadece yuregini dinle...sen ne istersen oyle olur...hayirlisi olsun seliz :KK19:

X