Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Ayyyyhhh kocişkom geliyomuş acıkmıştır o şimdi salatasını hazırliyim yemekten sonra yine gelirim ben, biyere kaybolmayın haaa

ayıptır sorması ama dınlemıyecem vallahı merak edıyom karnın burnunda sen bı halt anlıyonmu o ılışkıden..benım hıc hosuma gıtmezdı yoksa sadece kocanı mutlu etmek mı hosuna gıdıyo

kız şero valla bi kere daha takdir ettim bacım seni.
biz yani şahsen hamile kalmadan 10 gün önce bi kestik taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ecrin 5 aylık olana kadar bi kerem bile olmadııı

ayıptır sorması ama dınlemıyecem vallahı merak edıyom karnın burnunda sen bı halt anlıyonmu o ılışkıden..benım hıc hosuma gıtmezdı yoksa sadece kocanı mutlu etmek mı hosuna gıdıyo

Ay anlamam mı eskisinden daha çok anlıyom valla kuzu yaa, acayip kuduruk bişey oldum çıktım ben bi de klasik pozisyon biraz sıkmıştı beni açıkçası, ama hamile kalabilmek için en uygun pozisyon en basiti olduğu için hep onu yaptık hamile kalana kadar şimdi gebelikte önerilen farklı pozisyonlar var onları deniyoruz son zamanlarda, daha da bi heyecanlı oluyooooo

biz yani şahsen hamile kalmadan 10 gün önce bi kestik taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ecrin 5 aylık olana kadar bi kerem bile olmadııı

ayy daha 7 aylık hamile...8 ay bitene kadar bende gayet memnundum yaniiiibana hamileliğimde dahada bişeyler oldu özellikle ilk 6 ayy kendimi çok seksi hissediyordum..kocişe yanaşıyordum yani...şimdi iyice ağırlaştıkkk canım hiç istemiyorrr

Tatlım valla biz hamileliğimin ilk günlerinde bile farkında olmadan, bilmeden yaptıydık zaten, hiç bırakmamıştık, sonra hamile olduğumu öğrenince progestan falan kullanmaya başladım, ilk 3 ay yasaklıydık zaten, açıkçası ozamanlar hiç canım da istemedi allahtan, hormonlardan galiba, ama bizim yasak bi kalktı, bi başladık sonra, artık Allah ne verdiyse valla

ayy kızıma mezdeke dinletiyorum yaa az oynak olsun diyeeee
bende yemeğe girişiyim sonrada az yatayım pc başında totom uyuştu valla yakında pc başında doğuracammm

slm kızlar geçmişi pek okuyamadım yaaa var mı gelişme
seliz burda olduğuna göre daha doğurmadın ve nst sonucu iii
benim bıdık kızımda gaz sancısı dışında gayet ii ama sancı girdimi uykusundan bile uyanıyor yavru kuşum yaaa çok üzülğyorum o ağlarken ama benşm sesimle sakinleşiyor konuşmak hoşuna gidiyor alıyorum kitap okuyorum bazen aklıma bişey gelmiyoda

kızlar napıyosunuz ay kusura bakmayın çok takılamadım burda bu aralar altınla borsaya sardım deli gibi takip ediyorum alıp satıyorum ama görceksiniz nasıl hoşuma gidiyor nasıl bir alışkanlık yapıyor sormayın
neyse benim mesai bitti ben çıkıyorum öptüm hepinizi yarın görüşürz...

kizzz tinkerrrrrr seroooo kizlar yine cosmussunuz hahaha:))) kuduruklar cok guldum yazdiklariniza

Kııııızzzzzlaaaaaaaaaaarrrr kociş Samsun-Trabzon maçını izlemeye stada gitti, gece 12'ye kadar yok hadi gelin de iki dedikodu yapalım yafuuuuuuuuuuuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…