Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Noooooooollllldu kıskandın mııııııııııııııı :KK60: :KK60: :KK60:

ay yok canıııımm.olurmu öyle şeyyy.. :KK17:
ben sadece izleyici olaraktann..eleştiri olaraktann... :78:

Üffffffffffffff kocişkom hala gelmedi :KK59: kocişkosuz ev ne tatsız, ne sıkıcı oluyo yaaa :KK25:

aman biraz ayrı kal nolacak kuduruuuuuuuuuuuuuuukk..
gelsinde üstüne atlıyım diye bakıyon dimiiiiii...:KK1:

ay yok canıııımm.olurmu öyle şeyyy.. :KK17:
ben sadece izleyici olaraktann..eleştiri olaraktann... :78:

aman biraz ayrı kal nolacak kuduruuuuuuuuuuuuuuukk..
gelsinde üstüne atlıyım diye bakıyon dimiiiiii...:KK1:

Ay yok valla kuduruk yapmak yok bu gece :KK17: yanımda olsun yeter ki yaa, öküzlüklerine bile razıyım :26: o biyere gidince çok sıkılıyom yaaa :KK59:

Kanka senin kocişko nerde, tatlısını yedirip uyuttun mu yoksa heeeeeeeeeee :KK23: :KK23: :KK23:

Son düzenleme:
kankaa yaaa..
derdime derman olsana accıkkkk...:KK5:
bir göbek kaldıki bendee doğumdan sonra ben diyim davul sende plates topu yutmuşş tombalakkk... :KK14:
abartmıyorum resmen 5 aylık hamileliğimdeki gibi göbeğim varr...:KK14:

Kanka senin kocişko nerde, tatlısını yedirip uyuttun mu yoksa heeeeeeeeeee :KK23: :KK23: :KK23:

işe gitti...gelecek birazdannn...aslında bu akşam onu accık güsel karşılıyım dedim ama...:KK23:
fevzi efendi uyumak bilmedi..bende hazırlanamadımm...paçoz halimlen kaldım işte böylee...:89:

kankaa yaaa..
derdime derman olsana accıkkkk...:KK5:
bir göbek kaldıki bendee doğumdan sonra ben diyim davul sende plates topu yutmuşş tombalakkk... :KK14:
abartmıyorum resmen 5 aylık hamileliğimdeki gibi göbeğim varr...:KK14:

Valla hayatım mekik çek dicem yapamazsın, yürüyüş yap, koşu yap dicem onu da yapamazsın, acucuk ucundan diyet yap dicem, bebek emziriyon onu hiç yapamazsın :KK59: sanırım şu durumda yapabileceğin hiçbişey yok,zamanla mutlaka sıkılaşacaktır, şimdi eski hareketli zamanların da yok, ne kadar hareket etsen de evdesin neticede :26:

işe gitti...gelecek birazdannn...aslında bu akşam onu accık güsel karşılıyım dedim ama...:KK23:
fevzi efendi uyumak bilmedi..bende hazırlanamadımm...paçoz halimlen kaldım işte böylee...:89:

Benim kankam her haliyle güsel :KK12: işini biliiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrr oooooooooooooo :KK23: :KK23: :KK23:

Benim oğlum da uyumadı hala teyzesi, bu saat oldu hala taklalar atıp duruyo içerde :emir_bebek: gecesi gündüzü yok eşşoğlusunun ne etcük bununla biz hiç bilmiyom valla :26:

Valla hayatım mekik çek dicem yapamazsın, yürüyüş yap, koşu yap dicem onu da yapamazsın, acucuk ucundan diyet yap dicem, bebek emziriyon onu hiç yapamazsın :KK59: sanırım şu durumda yapabileceğin hiçbişey yok,zamanla mutlaka sıkılaşacaktır, şimdi eski hareketli zamanların da yok, ne kadar hareket etsen de evdesin neticede :26:
yuvarlan gitsin diyosunn...:KK53:

Benim kankam her haliyle güsel :KK12: işini biliiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrr oooooooooooooo :KK23: :KK23: :KK23:

ama öyle böyle değill.çok tipsizim bacımm..herif tarafıma bakıyo yaa..yatıp kalkıp şükredeyimm...:KK1:

günaydın canlarııııımmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16:

bugün herbirimiz en az bir tane güzel bi haber alalım inşallah inşallahhhhhh :KK71::KK71::KK71::KK71:

günaydın canlarııııımmmmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16:

bugün herbirimiz en az bir tane güzel bi haber alalım inşallah inşallahhhhhh :KK71::KK71::KK71::KK71:

günaydın çiçekcim..

işallah canım. güzel haberlere hep ihtiyacımız var. moralim çok bozuk ya. sabah sabah snirlerim tavanda..:84:

günaydın çiçekcim..

işallah canım. güzel haberlere hep ihtiyacımız var. moralim çok bozuk ya. sabah sabah snirlerim tavanda..:84:

hayırdır canım sorun nee.Anlatmak istermisin?
mert nasıl oldu.
doktor kontrolü nasıl geçti ne dedi.
umarım önemili bi durum yoktur

X