Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Üffffffffffffff kocişkom hala gelmedi kocişkosuz ev ne tatsız, ne sıkıcı oluyo yaaa

Noooooooollllldu kıskandın mııııııııııııııı

ay yok canıııımm.olurmu öyle şeyyy..
ben sadece izleyici olaraktann..eleştiri olaraktann... :78:

Üffffffffffffff kocişkom hala gelmedi kocişkosuz ev ne tatsız, ne sıkıcı oluyo yaaa

aman biraz ayrı kal nolacak kuduruuuuuuuuuuuuuuukk..
gelsinde üstüne atlıyım diye bakıyon dimiiiiii...

ay yok canıııımm.olurmu öyle şeyyy..
ben sadece izleyici olaraktann..eleştiri olaraktann... :78:

aman biraz ayrı kal nolacak kuduruuuuuuuuuuuuuuukk..
gelsinde üstüne atlıyım diye bakıyon dimiiiiii...

Ay yok valla kuduruk yapmak yok bu gece yanımda olsun yeter ki yaa, öküzlüklerine bile razıyım :26: o biyere gidince çok sıkılıyom yaaa

Kanka senin kocişko nerde, tatlısını yedirip uyuttun mu yoksa heeeeeeeeeee

Son düzenleme:
kankaa yaaa..
derdime derman olsana accıkkkk...
bir göbek kaldıki bendee doğumdan sonra ben diyim davul sende plates topu yutmuşş tombalakkk...
abartmıyorum resmen 5 aylık hamileliğimdeki gibi göbeğim varr...

Kanka senin kocişko nerde, tatlısını yedirip uyuttun mu yoksa heeeeeeeeeee

işe gitti...gelecek birazdannn...aslında bu akşam onu accık güsel karşılıyım dedim ama...
fevzi efendi uyumak bilmedi..bende hazırlanamadımm...paçoz halimlen kaldım işte böylee...:89:

kankaa yaaa..
derdime derman olsana accıkkkk...
bir göbek kaldıki bendee doğumdan sonra ben diyim davul sende plates topu yutmuşş tombalakkk...
abartmıyorum resmen 5 aylık hamileliğimdeki gibi göbeğim varr...

Valla hayatım mekik çek dicem yapamazsın, yürüyüş yap, koşu yap dicem onu da yapamazsın, acucuk ucundan diyet yap dicem, bebek emziriyon onu hiç yapamazsın sanırım şu durumda yapabileceğin hiçbişey yok,zamanla mutlaka sıkılaşacaktır, şimdi eski hareketli zamanların da yok, ne kadar hareket etsen de evdesin neticede :26:

işe gitti...gelecek birazdannn...aslında bu akşam onu accık güsel karşılıyım dedim ama...
fevzi efendi uyumak bilmedi..bende hazırlanamadımm...paçoz halimlen kaldım işte böylee...:89:

Benim kankam her haliyle güsel işini biliiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrr oooooooooooooo

Benim oğlum da uyumadı hala teyzesi, bu saat oldu hala taklalar atıp duruyo içerde gecesi gündüzü yok eşşoğlusunun ne etcük bununla biz hiç bilmiyom valla :26:

yuvarlan gitsin diyosunn...

Benim kankam her haliyle güsel işini biliiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrr oooooooooooooo

ama öyle böyle değill.çok tipsizim bacımm..herif tarafıma bakıyo yaa..yatıp kalkıp şükredeyimm...

günaydın canlarııııımmmmmmmmm

bugün herbirimiz en az bir tane güzel bi haber alalım inşallah inşallahhhhhh

günaydın canlarııııımmmmmmmmm

bugün herbirimiz en az bir tane güzel bi haber alalım inşallah inşallahhhhhh

günaydın çiçekcim..

işallah canım. güzel haberlere hep ihtiyacımız var. moralim çok bozuk ya. sabah sabah snirlerim tavanda..:84:

günaydın çiçekcim..

işallah canım. güzel haberlere hep ihtiyacımız var. moralim çok bozuk ya. sabah sabah snirlerim tavanda..:84:

hayırdır canım sorun nee.Anlatmak istermisin?
mert nasıl oldu.
doktor kontrolü nasıl geçti ne dedi.
umarım önemili bi durum yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…