Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydınlarrr kızlarrr:76::76::76:

günaydın tınekrcımm :)

peppeyi 1-2 aydır izliyorum elif sayesınde öğrendım bende ağlayınca açıyoduk meltemle :) ordan gördüm arada bi bakıyorum
utandıgı zanalar cok tatlı geldı bana da nası ayagını fln yere sürüyo sesi çatallaşıyo ayy yerım senıı oluyorummm :)

naısl bişey istediğini anladım selizcim beşik bakarken bende aynı o senın baktıklarından arıyordum ve bulamadıgım ıcın kendım yapmayı secmıstım
şimdi ister bi marangoza gidip yarım çember şeklinde el genişliğinde duvara vidalanacak bişey yapmalarını iste yada bi demir doğramacıya
yaptır.Vidalama yeri yapılacagı ıcın duvara monte etmesı kolay...tülcüdende begendıgın düz renk ve yumusak bi tülden alıp o üstünden
gene el genişliği kadariçine kıvırıp dik.Dikince bi koridor olusucak orada onu yaptırdıgın çembere gecır ve mınte et ...
tülün arasındna bakabılmen ıcın yanı açık bıyerı olması ıcın ıster ıkı parça tülden yap istersen gecırdıkten sonra ortadan kes
işte böylee :) ypılabilir aslında tahta ve demır dısında bahsettıgımkalınlıkta bir plastik levhada işe yarar canım
bu arada ikenaın tülünü ben sölicektim ama tinker yazmıs ama tavandan asmalı o da ama çok güxzel oldugu söylemekj isterim
çilek e fln baktımı bak buda ıstedıgın sekılde gozukecek bı cibinlik aslında

Son düzenleme:
günaydın kızlarr
ne var ne yok:)
şu pepeleyi bende çok merak ettim ya bi izliyim nasıl bşiymiş öle:))

günaydın bebemmmm .16:

nesli naptın herifle arayı düzelttinmi :)

şişşşşt pampişler günaydınnnn herkese

yok kız düzeltmedim ...o da pek girişimde bulunmuyo bı ıkı komıklık yaaptı baktı yuz vermıyom o da bıraktı sımdı sessızlerı oynuyoruz..ya bu arada ege bıberonu ıstemıyor artık sadece meme ıstıyor delırcem yetmıyor kı benım sutum ..napcam sutte ıcmelı bu cocuk ..var mı bı fıkrın...gorunce aglıyor cunku..uykulu aldı bır ıkı ama o da cok actı ondan..ek gıda alıyor ama yetmezkı sut de ıcmesı lazım ..

bence de ikeanınkıler cok guzel benımkının pembesı yok ama duz olanını alıp ıstıyorsan tuyle susleyebılırsın...tavandan olunca bana kalırsa cevrelemek daha kolay olmaz mı ya..duvardakı bıraz yarım kalır gıbı gelıyo bana...:44:

şekerim bundan kolay ne var yauu eşine söle gitsin bi demizceye yaptırsın hemencik anlat hatta çiz ver eline sonuçta iki kaynak olayı yani

gazan mübarek olsun baxcımm bende kapıyı açmadım akşam 20 dk dışarda beklettim

canım süt derken devam mamasımı veriyosun yoksa normal marketlerde satılan kutu sütlerdenmi???

ben 1 yaşını doldurduktan sonra devam mamasını bırakıp normal süte geçmiştim.eğer hala devam maması veriyosan pınar ın çocuk sütleri var onlardan ver bence artık.
birde biberonla değilde şu pipeti kendinden olan bardaklar varya onlarla vermeyi dene bi bakalım değişik gelirde alır içer belki istersen içine bi tatlı kaşığıda bal koy..

ama dediğin gibi sütü içmeli mutlaka ne kadar ek gıda alsada.
ben şimdi ecrine bi gece yatarken 200ml birde sabah 7 gibi annemin yanına bırakırken 200 ml veriyorum. yeterlidir herhalde dimi :26::26:

canım benim odam büyük bebek mobilyası yaptırdığımız için odada çok boş yer kaldıı doldurmam lazım..oyüzden ayaklı abajur istedim ama bebişin büyüyünce oynayacağını hiç düşünmedim tabi...sizin cibinlikten gördüm güzel ama tavandan asmalı istemiyorum zaten cibinlikler ya tavandan asmalı yada beşiğe monte edilen demirlerden var..
canım baktım çilekte bebek beşiği için sadece 3-4 model var onlarda çok basit ve istediğim gibi değil yani...renk seçeneğin bile yok o renklerin dışında...eşime sen bişey yap dedim ama o hazır almamı tercih edioo:84:bugün demirciye soracak bi...ama dediğin gibi demir olması şart değil ben sadece yuvarlak duvara monte edilecek bişey istiyorum sadece...
dikme işi kolayyy tülü hallederim...
canım ben sadece süs amaçlı istiyorum beşiğin üstü örtülsün diye değil...benim beşik modelimi göstertmiştim daha önce aynen o resimdeki gibi cibinlk istiyorum oyüzden...
bunun gibi çok hoş durmamışmı???
şekerim bundan kolay ne var yauu eşine söle gitsin bi demizceye yaptırsın hemencik anlat hatta çiz ver eline sonuçta iki kaynak olayı yani
valla yelizim eşim hiç aklıma gelmemişti dün birine sordum oda aynen sen gibi eşine sölesene o sana yapar yada demircisi vardır ona yaptırır dedii..gece söledim bakalım halledebileckmi??

kızlar şu tüylerden istiyorum yaaa elimdeki tüyler bitti.sepetimi süsledik..sepetim böylee

daha önce samsundan almıştım.keşke çok alsaymışım burda bulamadım gezemedimde vardır biryerlerde ama...
o sepetteki kalın kaz tüyündende istiyorum incesindende.hem krem hem açık pembe..internette satan biryer varmı bildiğiniz??? Eki Görüntüle 260024

aynen cnm yani sen bile gidip söylesen bi demirceiye 2 dk da yaparlar valla
dikim olayına gelnce ugraşmak istemiyosan eger tam yuvarlak yaptırma ufak bi açıklık bırak cibinlikler zaten geçmeli oluyo ya ordan geçirirsin

ayyy kızlarrrr cuma kısmetse tatile gidioruz ama zaman bir türlü geçmior yaaaa bide yarın zeytini biz dönene kadar bakması için birine vericem çok özlüycem yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aynen cnm yani sen bile gidip söylesen bi demirceiye 2 dk da yaparlar valla
dikim olayına gelnce ugraşmak istemiyosan eger tam yuvarlak yaptırma ufak bi açıklık bırak cibinlikler zaten geçmeli oluyo ya ordan geçirirsin
tamam tatlım sağol bi deyim bakayım nediyo...

bebişimmmmm ben kapı süsümü falan aldım...accuk kokoş olduğumdan tüylerle abajur kaplıcam..bide merdivenlerimi süslücez ablamla o tüylerden gerekli......sadece tüy gerekliiii
yoksa çok güzelmiş bayıldımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…