Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kız merveeeeeeeeeeeeeeeeee hamılemısın canım ay ben kacırmısım
cok sevındım canım ALLAH tamamına erdırsın ınsallah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın rabbım

oyyy yerim ben onun agu diyen ağzını .......... her bebek bir gün pepekolik olacakkkk

kızlar kızım toka takmama izin vermiyo hep çingene gibii geziyo yaaa...erkek sanıyorlar baharımı

kız merveeeeeeeeeeeeeeeeee hamılemısın canım ay ben kacırmısım
Cok sevındım canım allah tamamına erdırsın ınsallah saglıkla kucagına almayı nasıp etsın rabbım

ayyyyy evet kıssss dün test yaptımda pozitf çıktııı amin cnaımmm aminnn

yelizz kız bende çok beğendimmmm çok güsellerr

oyyy yerim ben onun agu diyen ağzını .......... her bebek bir gün pepekolik olacakkkk

kızlar kızım toka takmama izin vermiyo hep çingene gibii geziyo yaaa...erkek sanıyorlar baharımı

baharıda o saclarla erkek sanıyorlarsa yuh yanıı bızımkınınde saclar uzadı ıyıce ama tepedekıler havada duruyo papaz kafalı ınmıyo hıc asagı tenten gıbı bantta taktırmıyomu

baharıda o saclarla erkek sanıyorlarsa yuh yanıı bızımkınınde saclar uzadı ıyıce ama tepedekıler havada duruyo papaz kafalı ınmıyo hıc asagı tenten gıbı bantta taktırmıyomu

hiç bisey taktirmiyo anammmmmmm ne bant ne toka ne biseyy

ben balık veriyordummm önceden ...... öğünleri değiştirdimmm sütü azalttım şimdi herşey daha düzenli..
oooh ohh güzelll afıyet olsun kızıma.
kız kızmadın demi sana yazarken hepsi öküz işte dedim dieee
öküzde güzel bi hayvan olabiliyo arada yanii

ne kızcam be dogru soze ne denır..de bacım de..ökü demi..hayvan ayuuu...sımdı nasıl yapsak yapsak benı guldurmeye calısıyor ama yemezler hakaretlerıme ve suratsızlıgıma devam edıcem...çatal dilli nasıl oluyormus gorsun

hatçem meloj nasılsınız kızlar

neslı tuttum bu sarkıyı kapak olmus esıne walla

nesliiii bu şarkıyı bende çok beğeniyorum..tam bizim topiğe göre...

bu şarkı bizim topiğin şarkısı olmalı tam bizlikkk

kızlarrr bugün eylülümün bütün eksikleri tamamlandı...halısını aldık..perdesini diktirmek için siparişini verdik...odasına ayaklı abajur istiyordum hiçbiryerde bulamadım istediğim gibi..ben pembe tüylü istiyordum öyle modeller komidin üstü abajurlarda var malesef...bende düz ayaklı abajur aldım o abajurun üstüne tüy yapıştırıcm.....yalnız sorun o tüylerden bulamadım...
hani varya banu alkanın boynuna doladığı kaz tüyünden..açık pembe ondan alacaktım.bide ince tüylüleri var daha ince paket halinde satılıyor onlardan bulamadık...internettende yok toptancısı bakıyorum bakıyorum nerden temin edebilirim varmı bildiğinz adres.daha önce samsundan almıştım...burda yokkk
birde cibinlik yok çilekteki modeller bizim odamıza uymuyor..zaten bebek cbinliği az çocuk odası için genelde yatak için...
cibinliği perdeciye diktiricem oda demirini yapmıyor..off delricm hiçbişey yapmıyorlar...

Son düzenleme:
ya ondada bakma iki resim video yüklüyom unutuyorum sonra safa bagladım iyiceee
bide yarım gün çalışıyorum tam çalışsayöışım oooooo yanmışım beeennn sölerdim artık

aaa bsladınmı calısmayaa :) hadı kolay gelsın canım ama en azında yarım gunmuss gene ıyı :)

ohh nesli ne güzell söylşemısler moral olmus sana ya :) emeklerının akrsılıgını almak güzel bişey tabıı :)

ayyy cok fenayymıss gözlerim dolduuuuu

ben cibinlik istiyorum hiç düzgün bir model yok yaaaaaaaaaaaaaa:84::84::84::84:

duvara yapışık oalndan istiyorum bana çıkarıp beşiğe takılan demirleri gösteriyorlar onlardan istemiyorum.işte bu resimdekiler gibi istiyorum perdeci sadece tülünü dikiyor tülünü alıp bende dikerimde o tülü geçirebileceğim şey ne olmalı yuvarlak çember plastik bile olsa olur üstünü ince tüyle kaplıcam ama onu duvara nasıl monte edicem bana fikir veriiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

işte böyle olmalı....şuda güzel ama bu tavandan sallamalı ama böyle istemiyorum..ayşee hadi sen baan bi fikir sunarsın inş..

canım benim tavsiyem ayaklı alma şahsen ege evdeki ayaklı abajurumu mahvetti kaç kere yere düşürdü onu bırak kafasına gözüne de gelebılırdı..ayaklanınca başedemezsın ki ege masa üstüne konan dokunmatik abajurumu da bozdu ama o en azından tehlıkelı degıl...sana tavsıyem masa ustu konanlarından alman..
evet canım moral oldu ama tabi teftişte de aynı sevımlılıklerı olur mu bılmıyom ne de olsa müfettiş..yapılarında var dengesızlık...bu arada pepeeyi bi izleseniz her bölümü çok tatlı..ben en çok küsmelerine kıskançlıklarına bayılıyorum...

ay çok güzelmiş bu cibinliklerr...benımki made in ikea..
cibinlik < HIMMEL | IKEA Türkiye
tavana çakılıyor ..ama pek de kullanmıyor insan haberin olsun..tabi senın fotodakıler kadar estetık değil ..ama uygun fıyatlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…