Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ayyy deli olacam ya bir cocuk bir saatte yemek yer mi yaaa offf ne oldu benim obur kizimaaaa, istahi yok bu aralarrrrr
Allah Pepee'den razi olsunnn, iyiki pepemiz varr yoksa kizim yemek yemiycek

kız sabret 1 satte yesın ama yesın...dişler annesi ya..egede öle azıları kabarmıs ıyıce...mama almıyo ..meme emiyo ama ne kadar çıkarki memeden cok çıkmaz o kadar yok sütüm...:KK50:sen öğünleri naptın değştirdinmi..gecende egeye hamsi çorbası yaptım hayatım ..sen de basla balıga somon falan al oralarda olur..omega 3 acısından somon supermıs...tarıf edeyım çorbayı..domatesı kavurdum azcık tereyagında sonra pırınc koydum hamsı koydum dogranmıs kılcıksız 6 tane ..bı guzel pişirdim..blendırdan gecırdım ama nasıl leşşş kokuyo:KK60::KK60:benım oğlan nasıl yedı var ya ınanamadım yani..ben olsam yemezdım:KK60:

kız merveee eşin ne etti nasıl söledin mi bak onu hiç sormadık ya...anlatsana kızzzz:KK49:

canımm eşim yanımda olmadıgı için yüzyüze söylemeyi bekleyemedim tel de söyledimm konuşmalar aynen şöylee

aşkım tebrik ederim :KK69:

Hayırdır neden :26:

Baba oluyorsun :KK69:

Hadi be sendee (inanmıyo burda)

aşkım gerçektennn baba oluyorsunnn

kızım dalga geçme yaaaaa

ya ne dalga geçicemmm ya hamileyimmm

inanmıyorummm demezmiii nasıl öğrendin

test yaptım hayatım pozitif çıktıı
(hala inanmamaya devam ediyooo )

iyi dedim gelince gözüne sokarım testii görürsün dedimmm gülüştük kapadık teli bugun yinekonuşuyozz ee duygularını alayım dedimmm walla şimdiden bi babalık duygusu bi olgunlaşma hissettim diyoo hmmmmm dedim iyi bakalımmm bende sana baştan söylimmm beni ne kadar çok mutlu edersen çocugunda okadar çok mutlu olur iyi bi çocuk olur dedimmm bi kere sana çekerse zaten yandıkkk gıcıgın teki olur diyoo bana çekerse mazlum efendii iyi huyluu biri olur diyooo tabi tabi dedimm aynen öylesin sende zatenn yanii böyleee işteeee yavaş yavaş başladık atışmalara :KK1::KK1::KK1:

kız ben de o da yok ellerime de mürekkep bulaştı tırnaklar ıyıce berbat su anda:KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK34::KK34::KK34::KK34:ıyı olucam ıyı olucammm oooohhhmmmmmmm:KK66:

kız bu fıstıgın guzellıgı ne masallah pamuk gıbı annesı ya:nazar::nazar::nazar::nazar:

bayılıyorum pepeyeeeeeeeee ama ege dınazor tirenını sevıyor....erkek cocuk işte...ay ben gecende pepee yı ızlerken agladım yaaaa..annesıne sarkı yazmıs ya ..annede aglıyo bı basladım aglamaya egeyı hayal ettım bana sarkı solucekmı acaba dıye:KK31::KK31::KK31:

kız nasıl bılmıyon pepee yi tum cocuklar hastası....kıraç varya karısıyla yapımcılıgını ustlenıyor..ama harıka iş çıkarmıslar tamamıyle geleneksel..yanı turk orf ve ananelerı halk oyunları falan oğretıyo sayılar renkler acayıp te tatlı ...yerli cailluu...ben bıle ızlıyorum....

hmmmmm. ben çok cahil kamlışım o zaman.
bizimki genelde müzik kanalarında takılıyo.:KK1:
çizgi filmlerle pek işi yok :KK1::KK1:

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:
ayyy çok iyi olmuş yaaaa iyi moralin yerien gelmiştirrr kıs allahtan okul pisken gelmedilerr gerçi bi müfettişin geleceği 3 gün önceden belli olurdaaa

kız nerdeee bızlere haber vermıyorlar çat kapıııı..keşkem dediğin gibi olsa..adamın bırde çişi gelmiş mi hocam lavabo nerde demez mi...oooh be dedim ..ıyı kı dun temızlemısız..dusnsene adam donuna ederdı o tuvaletı gorse gıremezdı:KK60::KK60::KK60:hele o lavaboda ellerını hıc yıkayamazdı.....:KK60::KK60::KK60:

canımm eşim yanımda olmadıgı için yüzyüze söylemeyi bekleyemedim tel de söyledimm konuşmalar aynen şöylee

aşkım tebrik ederim :KK69:

Hayırdır neden :26:

Baba oluyorsun :KK69:

Hadi be sendee (inanmıyo burda)

aşkım gerçektennn baba oluyorsunnn

kızım dalga geçme yaaaaa

ya ne dalga geçicemmm ya hamileyimmm

inanmıyorummm demezmiii nasıl öğrendin

test yaptım hayatım pozitif çıktıı
(hala inanmamaya devam ediyooo )

iyi dedim gelince gözüne sokarım testii görürsün dedimmm gülüştük kapadık teli bugun yinekonuşuyozz ee duygularını alayım dedimmm walla şimdiden bi babalık duygusu bi olgunlaşma hissettim diyoo hmmmmm dedim iyi bakalımmm bende sana baştan söylimmm beni ne kadar çok mutlu edersen çocugunda okadar çok mutlu olur iyi bi çocuk olur dedimmm bi kere sana çekerse zaten yandıkkk gıcıgın teki olur diyoo bana çekerse mazlum efendii iyi huyluu biri olur diyooo tabi tabi dedimm aynen öylesin sende zatenn yanii böyleee işteeee yavaş yavaş başladık atışmalara :KK1::KK1::KK1:

ayyy ...benımkıde ılk ınanmamıstı hadı be sallama demıstı:KK60::KK60::KK60:turk fılmlerındekı gıbı kucaklamasını allaaaaaaaaaaaaahhhh baba oluyorummm babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa demesını bekledım ama sadece sarıldık bız...:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:allahım kucagınıza almayı nasıp etsın :emir_bebek::nazar:

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

Kız nerdeee bızlere haber vermıyorlar çat kapıııı..keşkem dediğin gibi olsa..adamın bırde çişi gelmiş mi hocam lavabo nerde demez mi...oooh be dedim ..ıyı kı dun temızlemısız..dusnsene adam donuna ederdı o tuvaletı gorse gıremezdı:KK60::KK60::KK60:hele o lavaboda ellerını hıc yıkayamazdı.....:KK60::KK60::KK60:

hahhahahhahah ilahi nesli yaaaa alemsinnnn :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ayyy ...benımkıde ılk ınanmamıstı hadı be sallama demıstı:KK60::KK60::KK60:turk fılmlerındekı gıbı kucaklamasını allaaaaaaaaaaaaahhhh baba oluyorummm babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa demesını bekledım ama sadece sarıldık bız...:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:allahım kucagınıza almayı nasıp etsın :emir_bebek::nazar:

bakalım perşembe cuma geliyo eve sevinip kucaklıcakmıı bekliyorummm :KK9::KK9: Amin canm inşallah

kız sabret 1 satte yesın ama yesın...dişler annesi ya..egede öle azıları kabarmıs ıyıce...mama almıyo ..meme emiyo ama ne kadar çıkarki memeden cok çıkmaz o kadar yok sütüm...:KK50:sen öğünleri naptın değştirdinmi..gecende egeye hamsi çorbası yaptım hayatım ..sen de basla balıga somon falan al oralarda olur..omega 3 acısından somon supermıs...tarıf edeyım çorbayı..domatesı kavurdum azcık tereyagında sonra pırınc koydum hamsı koydum dogranmıs kılcıksız 6 tane ..bı guzel pişirdim..blendırdan gecırdım ama nasıl leşşş kokuyo:KK60::KK60:benım oğlan nasıl yedı var ya ınanamadım yani..ben olsam yemezdım:KK60:

ben balık veriyordummm önceden ...... öğünleri değiştirdimmm sütü azalttım şimdi herşey daha düzenli..

ya arkadaşlar bilgisi olan benimle paylaşsın ltfnnn.adetime 12 gün var ama benim 2 gündür göğüs uçlarım acıyo sol koltuk altımda beze oldu canım yanı dokununca hamilelik istiyorum hiç bir problemimiz yok en son geçen sene eylülde hamile kaldım ve kalbi durduğu için kürtaj oldu.ŞU ANDADA Bİ TEST YAPTIM KORKA KORKA ÇOK AMA ÇOK BELLİ BELİRSİZ BİR ÇİZGİ BELİRDİ ACABAMI YİNE ACABAMI DEDİM VE HÜSRANA UĞRAMAMAK İÇİN MÜCADELE VERİYORUM SİZCE OLABİLİRMİ ???

ya arkadaşlar bilgisi olan benimle paylaşsın ltfnnn.adetime 12 gün var ama benim 2 gündür göğüs uçlarım acıyo sol koltuk altımda beze oldu canım yanı dokununca hamilelik istiyorum hiç bir problemimiz yok en son geçen sene eylülde hamile kaldım ve kalbi durduğu için kürtaj oldu.ŞU ANDADA Bİ TEST YAPTIM KORKA KORKA ÇOK AMA ÇOK BELLİ BELİRSİZ BİR ÇİZGİ BELİRDİ ACABAMI YİNE ACABAMI DEDİM VE HÜSRANA UĞRAMAMAK İÇİN MÜCADELE VERİYORUM SİZCE OLABİLİRMİ ???

henüz çok erken hamileysen bile idrar testinde çıkmaz sanmıyorum gününü gelmesii beklemelisin

ya arkadaşlar bilgisi olan benimle paylaşsın ltfnnn.adetime 12 gün var ama benim 2 gündür göğüs uçlarım acıyo sol koltuk altımda beze oldu canım yanı dokununca hamilelik istiyorum hiç bir problemimiz yok en son geçen sene eylülde hamile kaldım ve kalbi durduğu için kürtaj oldu.şu andada bi test yaptım korka korka çok ama çok belli belirsiz bir çizgi belirdi acabamı yine acabamı dedim ve hüsrana uğramamak için mücadele veriyorum sizce olabilirmi ???

arkadaşım göğüs ucları felan demişsinya bence yumurtlama zamanındasın yani adetine daha 12 gün varmış şuan gebelik olmaz sen bence istiyorsan çalışmalara devam et adetin geçmedende test yapma derimmm

kız ben de o da yok ellerime de mürekkep bulaştı tırnaklar ıyıce berbat su anda:KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK34::KK34::KK34::KK34:ıyı olucam ıyı olucammm oooohhhmmmmmmm:KK66:

kız bu fıstıgın guzellıgı ne masallah pamuk gıbı annesı ya:nazar::nazar::nazar::nazar:

tesekkur ederız neslı teyzesı :KK19:

kız idillllllllllllllll benım kızda ızledı sayende agzı acık kaldı yawrumun sanırım bızde pepekolık olacagız
:KK69:izledı ve yorumunu yaptı once guldu sonrada agu dedı begendı yanı:KK9:

X