Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
canım çok sağolll yaaaaa evet sizler ve yakın arkadaşım haricinde söylemedim dr a gideyim de öyleeee bu arada kalp atımı hemen başlarmııı:26::26:

Canımcım şimdi bi kan verirsin, sonucun 1500.ün üstündeyse hemen gidersin doktora kesen görünür zaten, muhtemelen 10 gün sonraya da kalp atışları için randevu verir, bizimki öyle yapmıştı yani pıt pıtlar için birazcık sabredeceksiniz

yaa ben işte kalp atışları için gideyim diyordumm amaaa ozamannn benn yarın kan mı versemmmm önceeee vereyim yaaaa feda olsunn kuzumaa:

Günaydın çiçeeeeemmm nabeeeeelll ?
Merveeeeeeee ne zaman kan veriyon bacım, kanda da tescilleyelim artık şu işi de ticker yapalım sana hemen

günaydın bebeeeeeem sen nasılsın egemen paşa nasıllll.adı ile uzun hayırlı yaşasın inşallah. çok güzell bi isim.
nerden buldunuz yoksa tövbeler tövbesini izliyo musun

şeroo yaaa dün burda olmalıydın sende olmalıydınn

yaa ben işte kalp atışları için gideyim diyordumm amaaa ozamannn benn yarın kan mı versemmmm önceeee vereyim yaaaa feda olsunn kuzumaa:

Ver ver kanı önce ver, en azından kan değerine göre belirleriz doktora gideceğin günü

Yok kuzum yaa izlemiyom o diziyi, orda da mı var egemen ya ben o ismi hep çok severdim zaten, hep tanıdığım egemenler çok karizmatikti, aklımda vardı yani ama babası önceleri pek ısınamadı, sonra o da alıştı galiba, egemen olsun dedi, artık soranlara rahatlıkla EGEMEN diyoruz, kesinleşti çok şükür önceden KÜÇÜK HASAN diyoduk
Ay evet yaa dünkü muhebbetleri okudum gece, bayağı coşmuş yine topik tıpkı eski günlerimizdeki gibi biz bu bebikleri hep bu muhabbetlerle yaptık işte sabahları topikte fantazi kurup, akşamları da kocalarımızın üstüne atlıyoduk

Ayyyy koptum yaaaa ilahii şeroooo

canım sağol ya biliyorum yalnız degılım...hangı laf aklından cıkmadı kızzz

evet en cok o dokundu agladım ayyy ayyy hemen de sahte gözyaşları dedi...hayvan diyeceğim başka ne denır kı bu lafa...evet kız konusmucam...dün gıtmıs oturma odasında yatmıs...sabah bı baktım yanıma gelmıs...bana sabah soruyo okulda yanına sunu koyayımmı...hıc adetı degıll...ıstemem dedım..dur daha çektırcem ben ona adım gıbı emınım köpek gıbı pişman...ege dun mama ıstemedı hep meme ıstedı dişleri cıkıyo yıne...sütümde yoktu sütün yok mu diyo...bu strese süt mü olur sayende dedim ..cevap veremedi bile...dur daha duuuuurrr

ay inan ben de hiç kan vermedim biraz bekledim gıttıgımde keseyı gordum..5 haftalık falandı herhalde..6.haftamda da kalp atıslarını dydum..öle hatırlıyom yalnıs degılsede..ama ege öndeydı hep gelısım olarak belkı erken döllendi yumurcak ondandır ama bencede gıt bı kana baktır yahu...ben pek anlamadıgımdan gıtmemıstım...

günaydınlar herkeslere...dünkü derbeder halimi benimle paylaşan tüm can dostlarıma teşekkürlerimi bir borç bilirim ama bugun uyuz erkek muhabbetı yok...gelsin başka muhabbetler....

Ay benim kociş de işi biliyo haa, benim kavga ettiğimiz zamanlarda gözyaşlarımı silah olarak kullandığımı bildiği için ağlamaya başladığım gibi pis pis sırıtıp sen var ya sen,çok orospusun haa diyo ben daha nasıl ağliyim yaa

Son düzenleme:

küçük hasan ha...ilahi şerooo

"BİZİM YATAKTA O DEMİRLERDEN YOKK. AMA OLSUN BAŞINI AYAK KISMINA KOYARIM AYAKLARINIDA KURBANLIK KOYUN GİBİ BAĞLAsaM OLMAZMI"

lafın canım

hııııhhh artıkın bi b....k yapmam ona..bağlarım ama anca başka birşey için çeşitli işkenceler falan..yoksa o o işi rüyasında görsün bu aralar...bastırılmış duygularımı hayallerimde yaşarım daha iyi....

"BİZİM YATAKTA O DEMİRLERDEN YOKK. AMA OLSUN BAŞINI AYAK KISMINA KOYARIM AYAKLARINIDA KURBANLIK KOYUN GİBİ BAĞLAsaM OLMAZMI"

lafın canım

Olar olar her türlü olar

küçük hasan ha...ilahi şerooo

Heeee cüccük hasan diidik

Sen o işkenceleri yaparken dayanamazsın gene kızım ben seni bilmiyom mu adam da istemem yan cebime koy deyiverir artık, napsın tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacak zavallı

şeroooooooooo nasılsın kuzuuuuuuuu egemenim nasılllllllkız ağırlaştınmı???ben çok fenayım 1aydır özellikle son 15 gündür yatakta sağdan sola soldan sağa dönerken karnım kasılıyor sürekli tuvalete gitmek zorunda hissediyorum kendimi kazık gibi oluyor karnımmm ve işin zoru yatakta dönerken belimde çok fena oluyor..son günler çokkk zor geçiyorrrmuşşşş

günaydın kızlarrrr nabersiniz?

şerommmmmm hoşgeldin balımmm maşallah koccaman olmuş oğluşun ismiside harika oğluşunun çok begendim Egemen..

idilim baharın iyiymiş çok sevindim ama sağ taraf tıkalıymış onu anlamadım sorun yok dimi canım?

mervecim hoşgeldin özledik seni ya
bilge kocaman olmuştur şimdi maşallah ona

elifim ne zamandır görüşemiyoruz seninle çok özledim be kuzummm ömer fevzi napıyor artık annesini üzmüyormu yerim ben onu..yeni resimleri varmı canım varsa bi koysanda baksak olmazmı balım:)
herkes bu aralar eşiyle problemler yaşıyor, her evlilikte zaman zaman oluyor hatta bazen bu küsmeler hiç bitmiyor bu hep böylemi devam edicek diye endişe duyuyorsun ama zamanla herşey öle deişiyorki o günleri unutuyorsun...
ben bu bayramda neler yaşadım bir bilseniz boşanmaya kadar geldik ama çok şükür atlattık o günleri daha üzerinden 2-3 hafta geçti şuan eşimi tanıyamıyorum eskiden yapmadıgı şeyleri yapmaya başladı bir yandanda korkuyorsun bu kadar iyi olması iyimi diye:))
benim yerimde bir başkası olsaydı çoktan bırakıp gitmişti bile ama Allah o kadar sabır vermişki bana herşeyi sindiriyorum...
hatta o zaman iyikide tüpbebek olmamış demiştim...

ne güzel evlatlarınız var olacak olanlar var onların varlıgı bile yeter insana...önemli olan ne biliyomusunuz kızsanızda küzsenizde eşiniz yine her zaman sizin yanınızda olucaktır...
benim eşim bayram tatilinde kavga ettiğimizde bana ne dedi biliyomusunuz eger ailesiyle aram düzelmezse ve ikimizinden birini seçmek zorunda kalırsaymış ailesini seçermiş düşünün bunu benim yüzüme söledi ki daha neler neler dedi şuan hala onu yanındaysam yatsın kalksın dua etsin...
bazen diyorumki eşim benim yanımda olmuyorsa ailesinide yanına alıp beni karşısına alıyorsa o eşten ne hayır gelir...gerçekten çok sabır gösteriyorum bakalım Allah sonumuzu hayr etsin...

off neyse boşverelim bu konuları ya insan konustukça daha çok canı sıkılıyor...

ah şero ahh hem herkesi gaza getir sonrada akşam millet kocişinin üstüne atlasın her ay biriniz doğurun sonrada

günaydınlar herkeslere...dünkü derbeder halimi benimle paylaşan tüm can dostlarıma teşekkürlerimi bir borç bilirim ama bugun uyuz erkek muhabbetı yok...gelsin başka muhabbetler....

günaydınnn tatlımmmmm...iyi gördüm seni bencede bu muhabbetleri bırakıp coşalım biraz

kızzz Allah seni napmasın emii kırıldım gülmekten burda

Ben şu an için çok rahatım hayatım yaa, şaşıyolar bana hatta, bu ne hareketlilik sen kesin erken doğurursun diyolar ama benim için daha çok erken ağırlaşmadım henüz okadar tabi sen artık son zamanlarındasın, kızının hareketleri kısıtlandı, kocaman oldu artık yaşadıkların normal, hem geceleri sık sık uyanarak doğum sonrası uyku düzenine alıştırıyomuş vücut kendini, onun bile faydası var yani Allahım sonunu güzel eylesin inşallah, bir avazda derler ya

Nanem şekerim hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnn bu erkek milleti nankör anacım nankör, ne dersek diyelim, ne kadar uğraşsak boş :44: boşver geçti gitti kötü günler çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…