Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
gözünaydın tatlımm. kız el kadar bebe ile arabasız sokağamı çıkılırmış yaaaa.hoş ben arabayı yanmdan arryırmam ama ecrin inatle benim kucağımda gezmeyi tercih eder :KK1: inan 2 senede kas yaptı kollarım :KK1::KK1: tekrar gözzün aydın canımm geçmiş olsunn.

gunaydin kizlar!!!! nasilsiniz?

lara kizzz araba derken pusetten bahsetmiyordum bildiginnnn araba yaniii, gittigim yer azicik uzaktiii , bahar pusette ben yurudum biraz spor olsun diyeee ama yaslandim galiba yaa hemen yoruluyorummm......belim hemennn agriyoo

tinkerim, esinle kavga etmissin canim.....olur ara sira oyle kavgalar ya sıkma canını....biz de ne kavgalar ettik özellikle de görümcelerim yüzünden....hamile hamile hep ağlattı beni....bu erkeklerin hepsi odunnnnnnnn selizin dediği gibi hepsinin mayasında varrr bu odunlukkkkkk.........
ama evli insanlarız iştee yani ben kendi adıma konuşayım tartışıyoruzzz belkiii küsüyoruzz gece yatakta kıçımı dönüyorum ona ama sabah unutuluyo....ve herşey eskisi gibi oluyooo...........herşeyin toz pembe olduğunu düşünün bir deee sıkıcı olur yaa

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
ah şero ahh hem herkesi gaza getir sonrada akşam millet kocişinin üstüne atlasın her ay biriniz doğurun sonrada :KK9: :KK9: :KK9:

günaydınnn tatlımmmmm...iyi gördüm seni bencede bu muhabbetleri bırakıp coşalım biraz :KK66: :KK66:

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
kızzz Allah seni napmasın emii kırıldım gülmekten burda :KK60: :KK60: :KK60:

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

Son düzenleme:
Ben şu an için çok rahatım hayatım yaa, şaşıyolar bana hatta, bu ne hareketlilik sen kesin erken doğurursun diyolar :KK1: ama benim için daha çok erken ağırlaşmadım henüz okadar tabi :KK34: sen artık son zamanlarındasın, kızının hareketleri kısıtlandı, kocaman oldu artık yaşadıkların normal, hem geceleri sık sık uyanarak doğum sonrası uyku düzenine alıştırıyomuş vücut kendini, onun bile faydası var yani :KK49: Allahım sonunu güzel eylesin inşallah, bir avazda derler ya :KK37:

Nanem şekerim hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnn :KK16: bu erkek milleti nankör anacım nankör, ne dersek diyelim, ne kadar uğraşsak boş :44: boşver geçti gitti kötü günler çok şükür :KK70:

hoşbulduk bitanemmmmmmm :KK16: :KK16: aynen öle canım ewet çok şükür geçti hepsi :KK74: :KK74:
kız maşallah sana hee o halinle bir sürü koşturuyorsun :nazar: göbikin ne durumda göstersene son halini merak ediyorum :78: :78:

lara kizzz araba derken pusetten bahsetmiyordum bildiginnnn araba yaniii, gittigim yer azicik uzaktiii , bahar pusette ben yurudum biraz spor olsun diyeee ama yaslandim galiba yaa hemen yoruluyorummm......belim hemennn agriyoo

tinkerim, esinle kavga etmissin canim.....olur ara sira oyle kavgalar ya sıkma canını....biz de ne kavgalar ettik özellikle de görümcelerim yüzünden....hamile hamile hep ağlattı beni....bu erkeklerin hepsi odunnnnnnnn selizin dediği gibi hepsinin mayasında varrr bu odunlukkkkkk.........
ama evli insanlarız iştee yani ben kendi adıma konuşayım tartışıyoruzzz belkiii küsüyoruzz gece yatakta kıçımı dönüyorum ona ama sabah unutuluyo....ve herşey eskisi gibi oluyooo...........herşeyin toz pembe olduğunu düşünün bir deee sıkıcı olur yaa

günaydın idilimmmmmm hoşgeldinnn :KK16:
hepsi aynı odun aynı hödük işte :)))

günaydın kızlarrrr :KK16: :KK16: nabersiniz?

şerommmmmm hoşgeldin balımmm maşallah koccaman olmuş oğluşun :nazar: :nazar: ismiside harika oğluşunun çok begendim Egemen..

idilim baharın iyiymiş çok sevindim ama sağ taraf tıkalıymış onu anlamadım sorun yok dimi canım?

mervecim hoşgeldin özledik seni ya :KK16:
bilge kocaman olmuştur şimdi maşallah ona :nazar: :nazar:

elifim ne zamandır görüşemiyoruz seninle çok özledim be kuzummm :KK69: ömer fevzi napıyor artık annesini üzmüyormu yerim ben onu..yeni resimleri varmı canım varsa bi koysanda baksak olmazmı balım:)
herkes bu aralar eşiyle problemler yaşıyor, her evlilikte zaman zaman oluyor hatta bazen bu küsmeler hiç bitmiyor bu hep böylemi devam edicek diye endişe duyuyorsun ama zamanla herşey öle deişiyorki o günleri unutuyorsun...
ben bu bayramda neler yaşadım bir bilseniz boşanmaya kadar geldik ama çok şükür atlattık o günleri daha üzerinden 2-3 hafta geçti şuan eşimi tanıyamıyorum eskiden yapmadıgı şeyleri yapmaya başladı bir yandanda korkuyorsun bu kadar iyi olması iyimi diye:))
benim yerimde bir başkası olsaydı çoktan bırakıp gitmişti bile ama Allah o kadar sabır vermişki bana herşeyi sindiriyorum...
hatta o zaman iyikide tüpbebek olmamış demiştim...

ne güzel evlatlarınız var olacak olanlar var onların varlıgı bile yeter insana...önemli olan ne biliyomusunuz kızsanızda küzsenizde eşiniz yine her zaman sizin yanınızda olucaktır...
benim eşim bayram tatilinde kavga ettiğimizde bana ne dedi biliyomusunuz eger ailesiyle aram düzelmezse ve ikimizinden birini seçmek zorunda kalırsaymış ailesini seçermiş düşünün bunu benim yüzüme söledi ki daha neler neler dedi şuan hala onu yanındaysam yatsın kalksın dua etsin...
bazen diyorumki eşim benim yanımda olmuyorsa ailesinide yanına alıp beni karşısına alıyorsa o eşten ne hayır gelir...gerçekten çok sabır gösteriyorum bakalım Allah sonumuzu hayr etsin...

off neyse boşverelim bu konuları ya insan konustukça daha çok canı sıkılıyor...
kesin anası gil doldurmuş doldurmuş o da sen de patlamıştır...diyorum ya kavga anında can yakmayı çok iyi biliyorlar...benım eşimde öledir benımle baş edemedıgı zaman canımmı yakar laflarıyla o da öle yapmış işte..ama ne oldu..sonunda afedersın köpeğin oluyorlar...benımkıde kardesıyle ılgılı sorunlar vardı..eltılendım ya yazın..yenı eltı çok beter cıktı habıre herkeslere bırseylerden kusuyo..ara bozuyo..kı kardes arasını bozmaya ugrasıyo falan..ben bırsey demıstım bu konuyla ılgılı..bazen benım fesat oldugumu ara bozmak ıstedıgımı dusunuyormus hıc yapıcı degıl kırıcıymısım ..ama ıkı gun sonra kardesınden bi kazık yedi lafını öle bi yediki..yalvara yalvara özür diledi..ben onlara kızgınlıgımı senden cıkardım dedi..diyom ya aksını yansıtıyorlar..aıl ara bozan kız..kardesıne neler neler dıyormus eşimle ilgili.tepkı doguruyor sureklı..salak kardesıde teslım olmus ne derse yapıyo karısı..var ya ne kötü niyetlı ınsanlar var bu kaynana gelın farketmıyo ınsan bozguncu olunca erkeler tuzaga cok rahat dusuyo...benım salak kocam da kotuyu bende ararken bı guzel kazıgı yedı ve oturdu agzını açamaz artık..ben de elımı etegımı cektım ...hersey müsteak bunlara
buarada dün sabah atv ekranlarında asmalı konak başladı .benim gibi hayranlarına duyuruluuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrr:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

hoşbulduk bitanemmmmmmm :KK16: :KK16: aynen öle canım ewet çok şükür geçti hepsi :KK74: :KK74:
kız maşallah sana hee o halinle bir sürü koşturuyorsun :nazar: göbikin ne durumda göstersene son halini merak ediyorum :78: :78:

Kociş gelsin de yakışıklı bi fotoğrafımızı çektirir yollarız teyzesi :KK49:

günaydın canım..haklısın ne kavgalar edıyoz barısıyoz ne boktan bir düzen....

selizzzz.....
oooof özcan denıze aşık olduğum yıllar seymen agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..ama ben okuldayım nasıl izleyeyim yaa....seymen aga her kadının hayali....sert yakışıklı bi o kadar romantık ve de cömert...zengin...yeri gelince ayı ve krooo...bi kadın başka ne isterrr:98::KK35:

Ay kızlar bu dönem okadar rahat bi programım var kiiii :nazar: sağolsun idarem hamileyim diye süper bi program yapmış bana, pazartesi dersim var salı boş, çarşamba ders var perşembe boş, cuma ders var, sonrası haftasonu zaten :KK1: bi gün çalış bi gün dinlen ooooohhhh :21: kulüp ya da sınıf öğretmenliğim de yok :KK76: böyle güzel programla doğurana kadar bile giderim valla okula :KK49: ama son 3 haftayı mecbur kullanacaz artık :KK34: bu arada bi aksilik olmazsa inşallah kasımın son haftası izne ayrılıyorum, aralık ortası da doğuruyorum inşallah çatır çatır :KK37:

$DSC06522_400_300.jpg $DSC06521_400_300.jpg $267639_10150245524742964_594042963_7265332_3669583_n[1].jpg $270405_10150250222552964_594042963_7309965_7613015_n[1].jpg $268780_10150250228872964_594042963_7310015_5870154_n[1].jpg $268780_10150250228877964_594042963_7310016_7220771_n[1].jpg $270405_10150250222557964_594042963_7309966_8247381_n[1].jpg $Fotoğraf0044.jpg $fotoğraf0059_001.jpg

şero ve nane bunları daha önce yüklemiştim egenın son hallerıne yakın halleri..yazınkı hallerımız görmdiysenız buyrun...

kesin anası gil doldurmuş doldurmuş o da sen de patlamıştır...diyorum ya kavga anında can yakmayı çok iyi biliyorlar...benım eşimde öledir benımle baş edemedıgı zaman canımmı yakar laflarıyla o da öle yapmış işte..ama ne oldu..sonunda afedersın köpeğin oluyorlar...benımkıde kardesıyle ılgılı sorunlar vardı..eltılendım ya yazın..yenı eltı çok beter cıktı habıre herkeslere bırseylerden kusuyo..ara bozuyo..kı kardes arasını bozmaya ugrasıyo falan..ben bırsey demıstım bu konuyla ılgılı..bazen benım fesat oldugumu ara bozmak ıstedıgımı dusunuyormus hıc yapıcı degıl kırıcıymısım ..ama ıkı gun sonra kardesınden bi kazık yedi lafını öle bi yediki..yalvara yalvara özür diledi..ben onlara kızgınlıgımı senden cıkardım dedi..diyom ya aksını yansıtıyorlar..aıl ara bozan kız..kardesıne neler neler dıyormus eşimle ilgili.tepkı doguruyor sureklı..salak kardesıde teslım olmus ne derse yapıyo karısı..var ya ne kötü niyetlı ınsanlar var bu kaynana gelın farketmıyo ınsan bozguncu olunca erkeler tuzaga cok rahat dusuyo...benım salak kocam da kotuyu bende ararken bı guzel kazıgı yedı ve oturdu agzını açamaz artık..ben de elımı etegımı cektım ...hersey müsteak bunlara

kavga ederken can yakıcak şeyler sölemelerinde üstlerine yok...iyi bişey sölemediklerini biliyolar farkına varıncada aynen dediğin gibi köpeğen oluyolar...
Allah uzak tutsun böle bozguncu insanları ailelerden gerçekten...valla iyi yapmışsın canım...
şimdi benim eşiminde kız kardeşleri konuşmuyor abileriyle niye benimle barıştı diye napcaktı ya Allah onlarada gün yüzü göstermesin inşallah...herşey müstahak gerçektende yaa...Allah hepsini ıslah etsin...
neyse kapatalım gitsin bu konuları canımız daha fazla sıkılmasın canım :KK19:

ya kızlar o krıtık donem herhalde 3 yıl bıttı bızde...evlılıkte ılıskıde 6 yıl..
sorun ne dersenız şu diyemeyeceğim...bebekle bırlıkte gelen sorumlulukla boğuşuyorum zaten yeterınce ve onunda gonlunu yapmak ıcın elınden gelenı yapıyorum ama bu kısır dongude paylaşımlar azaldı ıyıce..sureklı bırlıkteyız ama sankı bırbırımızden bı haberız ..artık muhabbetlerımızde azaldı...okuldan gelınce zaten ege cok gergındı aldıgımda benı gorunce agladı durdu..eve zor gırdım..evdede ellerımı yıkayıp hemen emzırcektım tut dedım ege gıtmek ıstemedı oda yere koy dedı..ama cocuk sersem gıbı bıraktı yere tabi oda kafayı vurdu lavaboya..agladı...ben de kızdım bagırdım zaten gerılmısım ...ordan bı basladı işte...ben aglamaklı oldum benı sınır etmeye basladı aglamamı taklıt ettı falan ama gerıldıkce gerıldım gelme dıyorum baska odaya gırıyorum emırmek ıcın sakın sakın pesıme gelıyo on tane konustu tabı cocuk gerıldı ıyıce..emzırdıgım gıbı bende evden cıktımaglayarak..arkamdan bagırıyo gelırken 1 lt de kola al dıye..kızlar resmen dalga gecerek benı delı ettı ...ama ben aglarken hıc de şaka yapmıyordum ..duygularımı bile ciddi almıyor..ben ona davranışlarından şikayet ederken o da bana sen acaba normal mısın dedı ..tatlı dıl adına bırsey kalmadı sureklı bagırıyorsun dedı ama kılar yok ole bırsey..ınanın o kadar yoruluyorum kı ıkı gunluk haftasonun da bıle sırf o sevıyo dıye sarma yaptım koca tencere belkı cok or bırsey degıl ama onca ısımın arasında onun zevklerıne vakıt ayırabılıyorsam o pekı ne yapıyo benı mutlu etmek ıcın..kadın ruhundan anladıgı yok..sıkıldım artık belkıde sınırle yazıyorum bunları ama gercekten bunaldım..hıocbırsey zevk vermez hale geldı benım ıcın..inanın evden cıktım ne yapcam kucucuk yerde saat 5 olmus kuafore gıdeyım dedım ama gozler sısı tam bır psıkopat gorunumundeyım sacları kestırdım uclarındanbı telefon..acmadım..sonra mesaj atmıs..egenın dısıne kagıt sıkıstı cıkmıyo cabuk gel ağlıyo..tabı saclar ıslak ıslak nasıl cıktıgımı bılmıyom kuaforden ...bı gordum cocugu bı sey yok elımle aldım hemen...ınanın kafa dagıtcam kuafore gıttım onda bıle huzursuz ettı ...bı sey yapmaya hakkım yok benım vallahı ..kafa dagıtmak ıcın kuafore gıttım o da burnumdan geldı inanın ...hala aglıyom sınırler bı kere bozuldu zaten susmam sabaha kadar ertesı gunde gelır ozur dıler...aksam yemegı yedırdım egeye ..sonra kenıdme sucuk ekmek yaptım sölemesı ayıp o da cok sever..geldı ben senı bekledım yemek ıcın dedı..ne buyuk ıncelık dedım..yemek mı hazırlamamı beklıyorsun dedım..bende sucuk yıcem nıye ayırmadın dedı..halbukı sarma var dolapta..benımkı canı cekmıs bırde utanmadan soluyo..yarısını koydum dolaba ben kendımınkını yedım..baktım sonra yememıs sarma yemıs...salak saçma seyler ama basıt gorunsede bırıkmısler var herhalde kımse kımseden memnun degıl anlayacagınız...ege de ayrı problem bu gun bakıcıda yemek yemıs ama hıc sut ıcmemıs...aglamıs durmus..ooof off yapayalnı gurbetmı allah kımslere vermesın

tinker dün akşam merveye bakayım diye geldiğimde gördüm mesajını ama kociş yazdırmadı heemn kalkcaktın die basımın etını yedı
evlılık bıyerden sonrafarklılasıyo ıster ıstemez bız de evlılıkte 3 bitti 4 e girdik 2006 da cıkmaya basladık 2008 de evlendık o zamandan beri beraberiz yanı toplamda 5 yıl eder
hanıo esın demıs ya gelirken kola al diye aynen o olay oluyo yanı sen ağlıyosun elimden tutsun sakınleştirsin dıye ebklıosn
o hıc sallamıo bide bunu acık acık söyluyo bu ara ara benımde basıma gelıyo ve kırılıyorum ama diyokı sen güğldiye yaptım aglıyodun diyo
hayat öyle böyle devam ediyo bunu beren ablada sölemıstı çocuk olunca evlılık baska boyut kazanıyo hele kadının ev den ve cocuktan badskada
ugrasları varsa Allah yardımcısı olsun kolay değil canım ama onlar bizim deli gibi aşık olarak evlendiğimiz adamalar...yıllar gectıkçe değişiceklerinide
biliyorduk ama olsun dedik. :) Peyami safanın bir sözü var diyorkı ikimzde aynı hızla değişirken birbirimizi nasıl tanıyabilirz :)

günaydınlar herkeslere...dünkü derbeder halimi benimle paylaşan tüm can dostlarıma teşekkürlerimi bir borç bilirim ama bugun uyuz erkek:KK47: muhabbetı yok...gelsin başka muhabbetler..:KK23::KK23:..

gunaydın canım ya ben yazamadım ama eşim yuzunden kusura bakma :44:

idilcim gunaydın demekkı hareketsız kalıosn gun ıcınde spor yap yalanmamıssın kondüsyondan düşmüşsün kızımmm :) :)

baharın durum ne oldu yazmıssın bısı ama anlamadım :S

Son düzenleme:
Ay kızlar bu dönem okadar rahat bi programım var kiiii :nazar: sağolsun idarem hamileyim diye süper bi program yapmış bana, pazartesi dersim var salı boş, çarşamba ders var perşembe boş, cuma ders var, sonrası haftasonu zaten :KK1: bi gün çalış bi gün dinlen ooooohhhh :21: kulüp ya da sınıf öğretmenliğim de yok :KK76: böyle güzel programla doğurana kadar bile giderim valla okula :KK49: ama son 3 haftayı mecbur kullanacaz artık :KK34: bu arada bi aksilik olmazsa inşallah kasımın son haftası izne ayrılıyorum, aralık ortası da doğuruyorum inşallah çatır çatır :KK37:

oooh ne güzelll:KK61::KK61::KK61:

günaydın canım..haklısın ne kavgalar edıyoz barısıyoz ne boktan bir düzen....

selizzzz.....
oooof özcan denıze aşık olduğum yıllar seymen agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..ama ben okuldayım nasıl izleyeyim yaa....seymen aga her kadının hayali....sert yakışıklı bi o kadar romantık ve de cömert...zengin...yeri gelince ayı ve krooo...bi kadın başka ne isterrr:98::KK35:

Ne isticek Allahtan belasını ister :KK60: ona aşık olur, gider bi de onunla evlenir :KK60: hee bi de üstüne ondan çocuk yapar :KK60: :KK60: :KK60:

Kociş gelsin de yakışıklı bi fotoğrafımızı çektirir yollarız teyzesi :KK49:

tamam canım bekliyorum göbikinin fotosunu:)

ohh valla böle ders programına can feda çok sevindim canım senin adına ya...bu sene rahatsın ohh ohhh :21: :21:

bu resimler bende varkii albüm yaptım yavrularınızın fotolarını :p
siz yükledikçe ben alıyorum fotoları heheh sizin haberiniz yok :KK33:

Ben görmüştüüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmm :KK33:

tinker dün akşam merveye bakayım diye geldiğimde gördüm mesajını ama kociş yazdırmadı heemn kalkcaktın die basımın etını yedı
evlılık bıyerden sonrafarklılasıyo ıster ıstemez bız de evlılıkte 3 bitti 4 e girdik 2006 da cıkmaya basladık 2008 de evlendık o zamandan beri beraberiz yanı toplamda 5 yıl eder
hanıo esın demıs ya gelirken kola al diye aynen o olay oluyo yanı sen ağlıyosun elimden tutsun sakınleştirsin dıye ebklıosn
o hıc sallamıo bide bunu acık acık söyluyo bu ara ara benımde basıma gelıyo ve kırılıyorum ama diyokı sen güğldiye yaptım aglıyodun diyo
hayat öyle böyle devam ediyo bunu beren ablada sölemıstı çocuk olunca evlılık baska boyut kazanıyo hele kadının ev den ve cocuktan badskada
ugrasları varsa Allah yardımcısı olsun kolay değil canım ama onlar bizim deli gibi aşık olarak evlendiğimiz adamalar...yıllar gectıkçe değişiceklerinide
biliyorduk ama olsun dedik. :) Peyami safanın bir sözü var diyorkı ikimzde aynı hızla değişirken birbirimizi nasıl tanıyabilirz :)
Ne güzel söylemiş hakkaten :KK9: Günaydın ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm :KK16:

Ben görmüştüüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmm :KK33:

Ne güzel söylemiş hakkaten :KK9: Günaydın ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm :KK16:

Günaydın şerocum :) ee peyami bu güzel sölicek tabi :KK70:
ders programın rahatmış sevındım senın adına yaa dınlene dınlene çalışırsın ıste yorulamdan
ne güzel düşünceli davranmışlar :) bebısın adınada egemen olarak karar vermıssınız hayırlısıyla gelsın egemen bebıss :)

demek gördünüz ..vayyy hiçbirşey de kaçmıyor hani..kızlar su an faceye gırebılen varsa egenın dogumgunu fotolarından bı kaç tane koyabılırmısınız nane ve şero için..ben gıremıyom daaa...nitfeeeen:21::21:

X