Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

gunaydin kizlar!!!! nasilsiniz?

lara kizzz araba derken pusetten bahsetmiyordum bildiginnnn araba yaniii, gittigim yer azicik uzaktiii , bahar pusette ben yurudum biraz spor olsun diyeee ama yaslandim galiba yaa hemen yoruluyorummm......belim hemennn agriyoo

tinkerim, esinle kavga etmissin canim.....olur ara sira oyle kavgalar ya sıkma canını....biz de ne kavgalar ettik özellikle de görümcelerim yüzünden....hamile hamile hep ağlattı beni....bu erkeklerin hepsi odunnnnnnnn selizin dediği gibi hepsinin mayasında varrr bu odunlukkkkkk.........
ama evli insanlarız iştee yani ben kendi adıma konuşayım tartışıyoruzzz belkiii küsüyoruzz gece yatakta kıçımı dönüyorum ona ama sabah unutuluyo....ve herşey eskisi gibi oluyooo...........herşeyin toz pembe olduğunu düşünün bir deee sıkıcı olur yaa

Son düzenleme:

hoşbulduk bitanemmmmmmm aynen öle canım ewet çok şükür geçti hepsi
kız maşallah sana hee o halinle bir sürü koşturuyorsun göbikin ne durumda göstersene son halini merak ediyorum :78: :78:

günaydın idilimmmmmm hoşgeldinnn
hepsi aynı odun aynı hödük işte :)))

kesin anası gil doldurmuş doldurmuş o da sen de patlamıştır...diyorum ya kavga anında can yakmayı çok iyi biliyorlar...benım eşimde öledir benımle baş edemedıgı zaman canımmı yakar laflarıyla o da öle yapmış işte..ama ne oldu..sonunda afedersın köpeğin oluyorlar...benımkıde kardesıyle ılgılı sorunlar vardı..eltılendım ya yazın..yenı eltı çok beter cıktı habıre herkeslere bırseylerden kusuyo..ara bozuyo..kı kardes arasını bozmaya ugrasıyo falan..ben bırsey demıstım bu konuyla ılgılı..bazen benım fesat oldugumu ara bozmak ıstedıgımı dusunuyormus hıc yapıcı degıl kırıcıymısım ..ama ıkı gun sonra kardesınden bi kazık yedi lafını öle bi yediki..yalvara yalvara özür diledi..ben onlara kızgınlıgımı senden cıkardım dedi..diyom ya aksını yansıtıyorlar..aıl ara bozan kız..kardesıne neler neler dıyormus eşimle ilgili.tepkı doguruyor sureklı..salak kardesıde teslım olmus ne derse yapıyo karısı..var ya ne kötü niyetlı ınsanlar var bu kaynana gelın farketmıyo ınsan bozguncu olunca erkeler tuzaga cok rahat dusuyo...benım salak kocam da kotuyu bende ararken bı guzel kazıgı yedı ve oturdu agzını açamaz artık..ben de elımı etegımı cektım ...hersey müsteak bunlara
buarada dün sabah atv ekranlarında asmalı konak başladı .benim gibi hayranlarına duyuruluuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrr

hoşbulduk bitanemmmmmmm aynen öle canım ewet çok şükür geçti hepsi
kız maşallah sana hee o halinle bir sürü koşturuyorsun göbikin ne durumda göstersene son halini merak ediyorum :78: :78:

Kociş gelsin de yakışıklı bi fotoğrafımızı çektirir yollarız teyzesi

günaydın canım..haklısın ne kavgalar edıyoz barısıyoz ne boktan bir düzen....

selizzzz.....
oooof özcan denıze aşık olduğum yıllar seymen agaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..ama ben okuldayım nasıl izleyeyim yaa....seymen aga her kadının hayali....sert yakışıklı bi o kadar romantık ve de cömert...zengin...yeri gelince ayı ve krooo...bi kadın başka ne isterrr:98:

Ay kızlar bu dönem okadar rahat bi programım var kiiii sağolsun idarem hamileyim diye süper bi program yapmış bana, pazartesi dersim var salı boş, çarşamba ders var perşembe boş, cuma ders var, sonrası haftasonu zaten bi gün çalış bi gün dinlen ooooohhhh kulüp ya da sınıf öğretmenliğim de yok böyle güzel programla doğurana kadar bile giderim valla okula ama son 3 haftayı mecbur kullanacaz artık bu arada bi aksilik olmazsa inşallah kasımın son haftası izne ayrılıyorum, aralık ortası da doğuruyorum inşallah çatır çatır

şero ve nane bunları daha önce yüklemiştim egenın son hallerıne yakın halleri..yazınkı hallerımız görmdiysenız buyrun...

kavga ederken can yakıcak şeyler sölemelerinde üstlerine yok...iyi bişey sölemediklerini biliyolar farkına varıncada aynen dediğin gibi köpeğen oluyolar...
Allah uzak tutsun böle bozguncu insanları ailelerden gerçekten...valla iyi yapmışsın canım...
şimdi benim eşiminde kız kardeşleri konuşmuyor abileriyle niye benimle barıştı diye napcaktı ya Allah onlarada gün yüzü göstermesin inşallah...herşey müstahak gerçektende yaa...Allah hepsini ıslah etsin...
neyse kapatalım gitsin bu konuları canımız daha fazla sıkılmasın canım

tinker dün akşam merveye bakayım diye geldiğimde gördüm mesajını ama kociş yazdırmadı heemn kalkcaktın die basımın etını yedı
evlılık bıyerden sonrafarklılasıyo ıster ıstemez bız de evlılıkte 3 bitti 4 e girdik 2006 da cıkmaya basladık 2008 de evlendık o zamandan beri beraberiz yanı toplamda 5 yıl eder
hanıo esın demıs ya gelirken kola al diye aynen o olay oluyo yanı sen ağlıyosun elimden tutsun sakınleştirsin dıye ebklıosn
o hıc sallamıo bide bunu acık acık söyluyo bu ara ara benımde basıma gelıyo ve kırılıyorum ama diyokı sen güğldiye yaptım aglıyodun diyo
hayat öyle böyle devam ediyo bunu beren ablada sölemıstı çocuk olunca evlılık baska boyut kazanıyo hele kadının ev den ve cocuktan badskada
ugrasları varsa Allah yardımcısı olsun kolay değil canım ama onlar bizim deli gibi aşık olarak evlendiğimiz adamalar...yıllar gectıkçe değişiceklerinide
biliyorduk ama olsun dedik. :) Peyami safanın bir sözü var diyorkı ikimzde aynı hızla değişirken birbirimizi nasıl tanıyabilirz :)

günaydınlar herkeslere...dünkü derbeder halimi benimle paylaşan tüm can dostlarıma teşekkürlerimi bir borç bilirim ama bugun uyuz erkek muhabbetı yok...gelsin başka muhabbetler....

gunaydın canım ya ben yazamadım ama eşim yuzunden kusura bakma :44:

idilcim gunaydın demekkı hareketsız kalıosn gun ıcınde spor yap yalanmamıssın kondüsyondan düşmüşsün kızımmm :) :)

baharın durum ne oldu yazmıssın bısı ama anlamadım :S

Son düzenleme:

oooh ne güzelll

Ne isticek Allahtan belasını ister ona aşık olur, gider bi de onunla evlenir hee bi de üstüne ondan çocuk yapar

Kociş gelsin de yakışıklı bi fotoğrafımızı çektirir yollarız teyzesi

tamam canım bekliyorum göbikinin fotosunu:)

ohh valla böle ders programına can feda çok sevindim canım senin adına ya...bu sene rahatsın ohh ohhh

bu resimler bende varkii albüm yaptım yavrularınızın fotolarını
siz yükledikçe ben alıyorum fotoları heheh sizin haberiniz yok

Ben görmüştüüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmm

Ne güzel söylemiş hakkaten Günaydın ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm

huhuuuuuuuuuuuu aydemet 26 kusummm naber yakaladım senı burdaaaa

Ben görmüştüüüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmm

Ne güzel söylemiş hakkaten Günaydın ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm

Günaydın şerocum :) ee peyami bu güzel sölicek tabi
ders programın rahatmış sevındım senın adına yaa dınlene dınlene çalışırsın ıste yorulamdan
ne güzel düşünceli davranmışlar :) bebısın adınada egemen olarak karar vermıssınız hayırlısıyla gelsın egemen bebıss :)

demek gördünüz ..vayyy hiçbirşey de kaçmıyor hani..kızlar su an faceye gırebılen varsa egenın dogumgunu fotolarından bı kaç tane koyabılırmısınız nane ve şero için..ben gıremıyom daaa...nitfeeeen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…