Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

tatil yaramış desene

birde şeyy vardı yaa neydi ooo ha buldumm.. arabada beş evde on beş
topuklu sanırım senindi bu prensip dimi benimkde soru başka kimin olacak

benim tabi kızzımmmm , ne sandındı

evet evet süper :))

yatağa bağlamak favorilerimden benim.. tabi kocacıkın da bir de azık oldummu masaj yaparım ben masaj yağıyla.. üst tarafa ellerimle,alta doğru indikçe dilimle... hahayyyyy canım çekti beee ee bi de araba maceralarımız da var tabi , giderken pat diye sağa çekmek gibi

wouww kızım tam benim kafadansın bu konuda :)))

o olayı merak edıyorum ama benım yatak baglanmayanından ..:2:çivilesemmiiiii
topiğimizin en lerinde ki bana verilen lakap :))
o zaman üstadımız sensin doğru sen sollamıştın onu
wouww kızım tam benim kafadansın bu konuda :)))

kzııııııımm korktum senden

o olayı merak edıyorum ama benım yatak baglanmayanından ..:2:çivilesemmiiiii

o zaman üstadımız sensin doğru sen sollamıştın onu

kzııııııımm korktum senden

benimki de bağlanmayanındandı ama artık bağlanan oldu :)) baza mı senin ki de ,başlığı da dümdüz,tek bi delik dahi yok :)) alırken hiç işin bu yönünü düşünmemişim diye çok kızmıştım kendime ama ona da bi çare buldum ben:) tüyolarımı verebilirim bak

sen nasıl yapıyosun canım bağlama işini?
ben gülersiniz diye söleyemedim yöntemi benimkinden daha iyi çivi fikri:))

evet evetttttbekliyorum
ewet ewet çivileyebilirsin o da işini görür

Niye korktunnn kızz:))

vallahi şaşırdım da ondan dedim...ama helal olsun vallahi..ben tam becerıksızım be..arada içince çoşuyom oda bastırılmış duyguların patlaması olarak

ben selize bakayım diye geldim ama burada muhabbet bambaşkaymış yaa

şu yataga bağlama olayını açarsanız sevınırım benımkıde baglanmayanından

sen nası bi çöüm buldun kız yazsanaa valla alırken aklıma gelmemıstııı benımde

Son düzenleme:
..mesela çamaşır iplerini iki taraflı bıleklerden baglasak..ıkı ucuda tam tur yapıp arkada baglasak cok mu vahsılesmıs luruz....

yatağın altında bazanın demirleri var ya,hani yatağı kaldırınca oda yatakla kalkıyor,yatağı kadldırığ hem sağa hem sola,baş kısmına yakın 2 tane tülbent bağladım,büyük olanlardan 2 tane de ayak kısmına onlara bağlıyorum işim bitince de yatağın altına sokuveriyorum tübentleri
ayyyyy işim bitince dedim yaa

evet evetttttbekliyorum

vallahi şaşırdım da ondan dedim...ama helal olsun vallahi..ben tam becerıksızım be..arada içince çoşuyom oda bastırılmış duyguların patlaması olarak

her kadın kuduruktur kimi belli eder kimiside böle elifin deyimiyle rahibe terasa gibi görünür

oohhaaaaa sohbete bak

..mesela çamaşır iplerini iki taraflı bıleklerden baglasak..ıkı ucuda tam tur yapıp arkada baglasak cok mu vahsılesmıs luruz....

eheueheue

yatak basının oldugu duvara ya taraflara böyle vidalı çengelelrden vıdalasakk olur ama şimdi
millet gördükçe bu ne ya der kocamı bağlıyorum ya onun ıcın dıyemem açıklayamam da çok fena olur hee

senın fıkır de ıyıyımıs ama bıraz vahsicee

işin bitince haaa.vayyy nuri alçonun dünyadaki kadın temsilcisi..yoksa erdoğan selim vural üçlüsü mü desek ...kııızzz kocanın suçu ne?????

AYY koptummmm yaaaaaaaaaa wallaa iyi kafan çalışıyo kısss seninnnn bende denesem mikiDDD

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…