Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
yatağın altında bazanın demirleri var ya,hani yatağı kaldırınca oda yatakla kalkıyor,yatağı kadldırığ hem sağa hem sola,baş kısmına yakın 2 tane tülbent bağladım,büyük olanlardan:KK1: 2 tane de ayak kısmına :KK1: onlara bağlıyorum :KK1: işim bitince de yatağın altına sokuveriyorum tübentleri:KK23:
ayyyyy işim bitince dedim yaa :KK60::KK60::KK60::KK60:

ahaha iyiyimış ya bak görüyo musun kudurukluk ınsana neler yaptırıyo iştee :KK70: deneyelımm :KK70:

her kadın kuduruktur kimi belli eder kimiside böle elifin deyimiyle rahibe terasa gibi görünür :KK9: :KK9:

kesınlıkle katılıyorum :KK70: hatta evlendıkten sonra eşim bunu ıtıraf etmsıtı sen böle sessiz çekıngen gibi duruon ama diilmiş yanı die :KK60: :KK60:

yatağın altında bazanın demirleri var ya,hani yatağı kaldırınca oda yatakla kalkıyor,yatağı kadldırığ hem sağa hem sola,baş kısmına yakın 2 tane tülbent bağladım,büyük olanlardan:KK1: 2 tane de ayak kısmına :KK1: onlara bağlıyorum :KK1: işim bitince de yatağın altına sokuveriyorum tübentleri:KK23:
:KK9::KK9::KK9::KK9: iyi fikir yaniiii vallahi bravooooo :KK9::KK9:

ben selize bakayım diye geldim ama burada muhabbet bambaşkaymış yaa :KK23: :KK23: :KK23:

şu yataga bağlama olayını açarsanız sevınırım benımkıde baglanmayanından :KK60: :KK60: :KK60:

sen nası bi çöüm buldun kız yazsanaa :KK70: valla alırken aklıma gelmemıstııı benımde

hoşgeldin ayşemmm nerelerdesin ya sohbet aldı başını gidiyo siz yoksunuz :KK23: :KK23:
valla bende çok merak ediyorum çiğdoşun nasıl bir çözüm buldugunu :))

söle söle gülelim azcık :KK33::KK33::KK33:

ben şu mutfak tezgahının duvarına asılan havluluk yada streç film olsun alüminyum folyo olsun onları takmak için duvara monte edilen demirler varya onların teklilerini duvara yatagın başına taktım bağladıgım zaman iki kolda yukarıda oluyo ayakları kolay yatagın ayaklarına iple baglıyorum alttan güzel oluyo:))

..mesela çamaşır iplerini iki taraflı bıleklerden baglasak..ıkı ucuda tam tur yapıp arkada baglasak cok mu vahsılesmıs luruz....:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

:KK9: :KK9: o da iyiymiş...
seni bilmem ama adam sana hiçbişekilde dokunamayacagı için iyice vahşileşir :KK23: :KK23:

wouwww harikasın canım ya ben hiç düşünmedim bu yatak bazasının demirlerini çok mantıklı:))
ekstradan bağlamak için demire ihtyiaç yok :KK23:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:işin bitince haaa.vayyy nuri alçonun dünyadaki kadın temsilcisi..yoksa erdoğan selim vural üçlüsü mü desek ...kııızzz kocanın suçu ne?????:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

o halinden gayet memnnun valla :KK1:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: AYY koptummmm yaaaaaaaaaa wallaa iyi kafan çalışıyo kısss seninnnn bende denesem miki:KK70:DDD:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

dene dene... dervişin zikri neyse fikri de o oluyor işte:emir_bebek:
ama bak o demırlerı hıc dusunmemıstım ...ayaklarda var benım o demır ...olsun kafayı oraya dondurup sadece ellerı baglarız olmaz mı....ayakları kurbanlık koyun gıbı baglasak iş görür mü:KK19:

görür kız görmez mi hiçç:KK4:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: AYY koptummmm yaaaaaaaaaa wallaa iyi kafan çalışıyo kısss seninnnn bende denesem miki:KK70:DDD:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

libido ınsnaa neler yaptırıyoo bebısım goruyonmuu :KK70:

ama bak hep benım kafamı kurcalıodu bunu yata nası baglıcam die adam düşünmuyodur benım kadar :KK60:

ama bak o demırlerı hıc dusunmemıstım ...ayaklarda var benım o demır ...olsun kafayı oraya dondurup sadece ellerı baglarız olmaz mı....ayakları kurbanlık koyun gıbı baglasak iş görür mü:KK19:

yA deliiii yarılcam şimdi gülmekten yeminle gözümden yaşş geldiii.
akşama bi dene bakalım iş görüyomu :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

bizede haber ver amaa:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

yaaaaaa biz dururuz dururuz ....sonra böle başlarız sohbete bugun hafta bası genelde cumaları olurdu ama ..hadı hayırlısı..bombom partılerı bu gece cok olacak gıbı...

vallahıya tınker özlmeısım muhabbetı :)
bu gece reglım bıttıyse bizde de var bom bom :KK60:
son gunler zaten ayy daha kuaföre gidiciğimmm adamın iyice aklı başından gidiceekk :KK64: :KK60:

hoşgeldin ayşemmm nerelerdesin ya sohbet aldı başını gidiyo siz yoksunuz :KK23: :KK23:
valla bende çok merak ediyorum çiğdoşun nasıl bir çözüm buldugunu :))

hoşbulduk canım ay ne bıleyım ben ıslerımı yapiodumm :KK70: sımdı hem yazıom hem ıs yapiom :KK70:

ben denıcem bakalımm sölemıcem ışıklarıda söndürcem ölsün meraktann hahahahaha :KK60: :KK60:

libido ınsnaa neler yaptırıyoo bebısım goruyonmuu :KK70:

ama bak hep benım kafamı kurcalıodu bunu yata nası baglıcam die adam düşünmuyodur benım kadar :KK60:

sorma sormaaa :KK9: :KK9:

demekki bütün hatunların kafasında hep kocalarını yataga baglama düşüncesi yatıyomuş bunuda öğrenmiş olduk :KK60: :KK60: :KK60:

yA deliiii yarılcam şimdi gülmekten yeminle gözümden yaşş geldiii.
akşama bi dene bakalım iş görüyomu :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

bizede haber ver amaa:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ayyy ben öldüm burda yaaa:KK60::KK60::KK60: çocuklarda ben kahkaha attıkça bana bakıp gülüyorlar :)) yavrucuklarım bilmiyo babaları için ne hain plnlar planladığımı:KK23::KK23:

son gunler zaten ayy daha kuaföre gidiciğimmm adamın iyice aklı başından gidiceekk :KK64: :KK60:

hoşbulduk canım ay ne bıleyım ben ıslerımı yapiodumm :KK70: sımdı hem yazıom hem ıs yapiom :KK70:

ben denıcem bakalımm sölemıcem ışıklarıda söndürcem ölsün meraktann hahahahaha :KK60: :KK60:

anamm benim regl bitmesine daha var bide lazere haftasonu gidebilcem ohoo haftasonunu bekle işin yoksa pehhh...

dene canım kesinlikle bayılacaksın:))

Son gunler zaten ayy daha kuaföre gidiciğimmm adamın iyice aklı başından gidiceekk :KK64: :KK60:

Hoşbulduk canım ay ne bıleyım ben ıslerımı yapiodumm :d sımdı hem yazıom hem ıs yapiom :d

vallahi ben sadece merakım için sordum niyeyse hiç halim yok zaten açım karnım gurulduryo ilk önce karnım doysun ege beyi doyuralım oynatalım uyutalım..sonra vakıt kalırsa ki hiç zannetmıyom ancak haftasonu ..şu paçoz görüntümle hele hiç olmaz...saçlarım kezban gibi uzadı kestırmem lazım üşeniyom...

ayyy ben öldüm burda yaaa:KK60::KK60::KK60: çocuklarda ben kahkaha attıkça bana bakıp gülüyorlar :)) yavrucuklarım bilmiyo babaları için ne hain plnlar planladığımı:KK23::KK23:

yemin ederim varyaa arkadaş bakıyo noluyo bu kıza diye.
karnıma ağrı girdi gülmekten öyle böyle değil yannii.
ya nesli varyaaaa :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X