Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
slm kızlarrrrr ben geldimmm :KK16:

idilim canım benim çok geçmiş olsun çok üzüldüm taylana..Allahım acil şifalar versin biran önce iyi olsun inşallah...agzı boş laf yapan moral bozan insanlarıda Allah bildigi gibi yapsın aynı dertten muzdarip etsin inşallah :KK47:

tinkerim yeni öğretim yılın hayırlı olsun öğrenci sayın azalmış çok sevindim...daha başlar başlamaz canını sıkmışlar ama sıkılmıcak gibi deilki tuvaletleri o şekilde kullananlar insan deiller ya resmen hayvanlık yapmışlar Allah ıslah etsin onları...

yelizcim taşınıyormusunuz inş hakkınızda hayırlısı olur...
bizde evi satıyoruz daha 9 ay olmuştu alalı çok da seviyordum evimi ama bizim kociş yer deişikliği istiyor:))yeniden taşınıcaz bakalım:))evleneli 2.5 yıl oldu 3.eve taşınıcam 10 yıl sonra kaç ev değişmiş olurum acep :KK60: :KK60:

selizcim canım bende eylül ismini çok begeniyorum bence tam isavetli bi karar almışsınız...
tekrar nts'e giricekmişsin hayırlı haberlerle gel inş canım...

çiğdoşummm kız sen yine 3üz doğursan onların da hakkından gelirsin eminim yani:))

zehselim maşallah oğluşun ne kadar büyümüş albüm yapıyorum siz yavrularınızın resimlerini koydukça şimdiden 57 resim oldu:))

ayşemmm sizde evimi satıyosunuz benm yanlış anladım inş hayırlısı olur bitanemm..
Rabbim hepimizin kalbindeki hayatı yaşamayı nasip etsin inş.

yok canim kabizligi için, doktor istedi :18:
hadi bakalım inşallah beslenmeyle alakalıdır..sen dr unla konus yıne sor bakalım fazla mama da kabız yapabılır mı dıye...
sende var bu aralar bişiler zaten..bi mutsuzluk,bi tatminsizlik...

Ayyyy pek bi istekliyim valla :KK37:
Yeni bir fantezi de bulduk zaten,ohhhhh değmeyin keyfimize :KK23::KK23::KK23:
evet anasının gözünü istiyom bu aralar...:KK14::KK14::KK14:kıııız paylaşsana sırrını devlet sırrı gibi saklama benım gıbı becerıksızlerde nasıplenır belkı

Idilim canım benim çok geçmiş olsun çok üzüldüm taylana..allahım acil şifalar versin biran önce iyi olsun inşallah...agzı boş laf yapan moral bozan insanlarıda allah bildigi gibi yapsın aynı dertten muzdarip etsin inşallah :KK47:

Tinkerim yeni öğretim yılın hayırlı olsun öğrenci sayın azalmış çok sevindim...daha başlar başlamaz canını sıkmışlar ama sıkılmıcak gibi deilki tuvaletleri o şekilde kullananlar insan deiller ya resmen hayvanlık yapmışlar allah ıslah etsin onları...

Yelizcim taşınıyormusunuz inş hakkınızda hayırlısı olur...
Bizde evi satıyoruz daha 9 ay olmuştu alalı çok da seviyordum evimi ama bizim kociş yer deişikliği istiyor:))yeniden taşınıcaz bakalım:))evleneli 2.5 yıl oldu 3.eve taşınıcam 10 yıl sonra kaç ev değişmiş olurum acep :KK60: :KK60:

Selizcim canım bende eylül ismini çok begeniyorum bence tam isavetli bi karar almışsınız...
Tekrar nts'e giricekmişsin hayırlı haberlerle gel inş canım...

çiğdoşummm kız sen yine 3üz doğursan onların da hakkından gelirsin eminim yani:))

zehselim maşallah oğluşun ne kadar büyümüş albüm yapıyorum siz yavrularınızın resimlerini koydukça şimdiden 57 resim oldu:))

ayşemmm sizde evimi satıyosunuz benm yanlış anladım inş hayırlısı olur bitanemm..

hoşgeldin hayatım ..kız özledim seni...ben de öle hayatım benımde 3.evım su ankı...:KK1::KK1::KK1:

ya kızlar sizede danısayım da su bombom işi(bunuda eliften öğrendim:KK60:)ben sadece üstteyken güzel sonuçlanıyor dıger turlu bı halt anlamıyom ..ama o şekildende sıkıldım ne edücüüüüüükkkkk....tavsiyelerinizi bekliyorum....bu aralar egeye bıldırcım yumurtası başladım afrodizyak etkısı varmıs ben de mi içsem ne:KK23::KK23::KK23:

idilim canım benim çok geçmiş olsun çok üzüldüm taylana..Allahım acil şifalar versin biran önce iyi olsun inşallah...agzı boş laf yapan moral bozan insanlarıda Allah bildigi gibi yapsın aynı dertten muzdarip etsin inşallah :KK47:

tinkerim yeni öğretim yılın hayırlı olsun öğrenci sayın azalmış çok sevindim...daha başlar başlamaz canını sıkmışlar ama sıkılmıcak gibi deilki tuvaletleri o şekilde kullananlar insan deiller ya resmen hayvanlık yapmışlar Allah ıslah etsin onları...

yelizcim taşınıyormusunuz inş hakkınızda hayırlısı olur...
bizde evi satıyoruz daha 9 ay olmuştu alalı çok da seviyordum evimi ama bizim kociş yer deişikliği istiyor:))yeniden taşınıcaz bakalım:))evleneli 2.5 yıl oldu 3.eve taşınıcam 10 yıl sonra kaç ev değişmiş olurum acep :KK60: :KK60:

selizcim canım bende eylül ismini çok begeniyorum bence tam isavetli bi karar almışsınız...
tekrar nts'e giricekmişsin hayırlı haberlerle gel inş canım...

hoşgeldinnn naneee nasılsınnnnn ???

kız o kdr sık ev mi değiştirilir ne zorunuz varrr :KK70:

ayyyy pek bi istekliyim valla :KK37:
yeni bir fantezi de bulduk zaten,ohhhhh değmeyin keyfimize :KK23::KK23::KK23:

ne buldunuz kızzz söleyinde accık bizde yararlanalım benimde hastalıgım bitsin kafamda fanteziler var ama bakalım sen söle hele onuda eklerim fantezilerime :KK9:

hadi bakalım inşallah beslenmeyle alakalıdır..sen dr unla konus yıne sor bakalım fazla mama da kabız yapabılır mı dıye...

evet anasının gözünü istiyom bu aralar...:KK14::KK14::KK14:kıııız paylaşsana sırrını devlet sırrı gibi saklama benım gıbı becerıksızlerde nasıplenır belkı

hoşgeldin hayatım ..kız özledim seni...ben de öle hayatım benımde 3.evım su ankı...:KK1::KK1::KK1:

hoşbulduk bitanemmm...bende özledim kız seniii :)
Allah sonumuzu hayır etsin bakalım kaç ev daha değişiriz senle ben :KK9:

bacımm söylesene bizlerede yaa. bende elif'in tabiriyle odunum bu konularda.
ama yakın takipçinim haberin ola :KK60::KK60::KK60::KK60:

ya kızlar sizede danısayım da su bombom işi(bunuda eliften öğrendim:KK60:)ben sadece üstteyken güzel sonuçlanıyor dıger turlu bı halt anlamıyom ..ama o şekildende sıkıldım ne edücüüüüüükkkkk....tavsiyelerinizi bekliyorum....bu aralar egeye bıldırcım yumurtası başladım afrodizyak etkısı varmıs ben de mi içsem ne:KK23::KK23::KK23:

valla bacım dene bakalım eğer faydasını görürsen bende başliimmm :KK60::KK60:
bnde seninkinin tam tersi kazanıyimm :KK60::KK60:
dediğin gibi bende sıkıldım.şimdi çiğdemden gelecek cevabı bekliyimm :KK60:

ne buldunuz kızzz söleyinde accık bizde yararlanalım benimde hastalıgım bitsin kafamda fanteziler var ama bakalım sen söle hele onuda eklerim fantezilerime :KK9:

hoşbulduk bitanemmm...bende özledim kız seniii :)
Allah sonumuzu hayır etsin bakalım kaç ev daha değişiriz senle ben :KK9:

kısmetsiziz bence biz de sorun yok yani..ılkınde ev sahıbı bızı bı gusel kazıkladı yani tokatlının kazıgını yedık ..ıkıncısı zaten ben hamıleyken evı satcam dedı hazır olun dedı ben beklemeden bosalttım ..sonrada manyak vazgectım dedı ...bız neymıs o sattıktan sonra cıkacakmısız kıra alamayınca kudurdu evıde satamadı ooh ahımı almıstı o koca gobegımle....3.sundeyım suanda..tabı evlenmeden oncekı evımı saymıyorum...:KK60:

hmm demekki herkesin aynı olmuyormuş zevk aldıgı pozisyonlar:))
çiğdoşum bi el atıver şu konuya:))

hoşgeldinnn naneee nasılsınnnnn ???

kız o kdr sık ev mi değiştirilir ne zorunuz varrr :KK70:

hoşbulduk melojum iyiym sol sen nasılsın?
hee bilmem ne zorumuz var bizim herüf canı sıkılmış değişiklik istiyor bende ona ayak uyduruyorum:))

:KK60::KK60::KK60:hamıleıkte yıyordum bı etkısını gormedım ama belkı bazı hormanallllll dengesüzlükler neden olmuş olabilerrr..hipotiroidi var ya bende dr isteksızlık bıle yapar dedi..haklı kadın hapa basladık hayırlısı 10 gune dengeye gırer sahalara gerı donerım inşallah

bizim odada boy aynası var bi tane,taşınabilir olanlardan.. tamyatağın karşısına koymuştum onu ben.. sonra bi gün gündüz bombomlarken :))) farkettikte kendimizi izlemek ayrı bi zevk veriyor.. sonra geceki bombomlara da taşıdık bu işi..ışık açık yani,aynadan bakıyoruz nasıl yapıyoruz diye:KK60::KK60::KK60:
ben deneyin derim :KK23::KK23:

tinker valla anacım bende üstteyken hiç bişi anlamıyorum.. ayakta,yan yatarken,alttayken falan ufff :KK23::KK23:

nanecim sende dökül bakalım, neymiş o fanteziler :KK1:hemen bu gece uygulamaya başlayayım:KK30:

1.sınıf öğrencim....'öğretmenim biliyonmuuuuuuuuuuuuuuuu
benneyi hayatımm
1.sınıf öğrencimbenim kardeşim kulayından ameleyat olucuuuuuuukkkk
benaaa öle mi geçmiş olsun
1.sınıf öğrencimbirşey değil...

nasıl muhabbet ama :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:çok komik bu 1ler ya...ellerini tutyom yardım etmeye çizgıler için ..biz büyüyüz bilem...küçük bbek değiliz kii..çizerizki..diyorlarr..ama çizgiler yamuk kalemı tutamıyorlar daha yaaa:KK16::KK16::KK16::KK16:

kısmetsiziz bence biz de sorun yok yani..ılkınde ev sahıbı bızı bı gusel kazıkladı yani tokatlının kazıgını yedık ..ıkıncısı zaten ben hamıleyken evı satcam dedı hazır olun dedı ben beklemeden bosalttım ..sonrada manyak vazgectım dedı ...bız neymıs o sattıktan sonra cıkacakmısız kıra alamayınca kudurdu evıde satamadı ooh ahımı almıstı o koca gobegımle....3.sundeyım suanda..tabı evlenmeden oncekı evımı saymıyorum...:KK60:

ıyy nasıl adamlar bunlar yolucak kaz arıyolar heralde :KK47: ohh iyi olmuş adama senmisin öle yapan hem kira alamadın hemde evini satamadın ohhh sefam olsun:)))
biz daha çok sayıcaz gibi geliyor 3,4,5,6...böle devam edicek sanırım:))

bizim odada boy aynası var bi tane,taşınabilir olanlardan.. tamyatağın karşısına koymuştum onu ben.. sonra bi gün gündüz bombomlarken :))) farkettikte kendimizi izlemek ayrı bi zevk veriyor.. sonra geceki bombomlara da taşıdık bu işi..ışık açık yani,aynadan bakıyoruz nasıl yapıyoruz diye:KK60::KK60::KK60:

tinker valla anacım bende üstteyken hiç bişi anlamıyorum.. ayakta,yan yatarken,alttayken falan ufff :KK23::KK23:

nanecim sende dökül bakalım, neymiş o fanteziler :KK1:hemen bu gece uygulamaya başlayayım:KK30:

:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23::KK23: wwooowwwwwwwww iyiymiş bu beeeee..

evettt şekerim nanemmmm sıra sendee..

yaaa şeroda burda olsaydııı :KK76::KK76:

yaaa.yan ve ayakta bı halt anlamıyom kii..kız ben kendıme cok guvensızım aydınlık sevmem aksam olcak hafıf loş...ne guzel kızım sen bu işi biliyon...erkekler kendıne guvenı olanları severmıs ya...biz de saklı olmasında hoşlnıyoruz...tatılde baya maceralar var....5 dk da besıktaş...bu laf kimindi beee:KK60::KK60::KK60:

yaaa.yan ve ayakta bı halt anlamıyom kii..kız ben kendıme cok guvensızım aydınlık sevmem aksam olcak hafıf loş...ne guzel kızım sen bu işi biliyon...erkekler kendıne guvenı olanları severmıs ya...biz de saklı olmasında hoşlnıyoruz...tatılde baya maceralar var....5 dk da besıktaş...bu laf kimindi beee:KK60::KK60::KK60:

birde şeyy vardı yaa neydi ooo ha buldumm.. arabada beş evde on beş :KK60::KK60::KK60:
topuklu sanırım senindi bu prensip dimi :KK60: benimkde soru başka kimin olacak :63:

kesinlikle çiğdoşum bende tavsiye ederim bu ayna işini benim dolabım yatagımın tam karşısında ve 4lü aynası var bizimki bayılıyor özellikle akşamsa ışıgı acıyor sabahsa zaten her yer aydınlık...ama gerçektende süper oluyor denemelisiniz :KK23:
bi keresinde eşimle bi otelde kalmıştık otelde tam yatagın üstünde ayna vardı kocaman o daha bi süper oluyor bende o zamanlar düşünmüştüm yatagın oldugu tavana ayna yaptırayım diye ama öle kaldı:)

üff diyorum başka bişi demiyorum canım aynı pozsiyonlara bende bayılıyorum üsteyken hiçbişey anlamıyorum bende...
bende malzeme çokta ben acayip çekinirim böyle şeyleri anlatmaya hatta aklıma öle şeyler gelirki eşime yapmaya bile çekinirim çok geniş bir hayal dünyam var bu konularla ilgili:))

1.sınıf öğrencim....'öğretmenim biliyonmuuuuuuuuuuuuuuuu
benneyi hayatımm
1.sınıf öğrencimbenim kardeşim kulayından ameleyat olucuuuuuuukkkk
benaaa öle mi geçmiş olsun
1.sınıf öğrencimbirşey değil...

nasıl muhabbet ama :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:çok komik bu 1ler ya...ellerini tutyom yardım etmeye çizgıler için ..biz büyüyüz bilem...küçük bbek değiliz kii..çizerizki..diyorlarr..ama çizgiler yamuk kalemı tutamıyorlar daha yaaa:KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK9: :KK9: :KK9:
çok tatlılar yaa:))

kesinlikle çiğdoşum bende tavsiye ederim bu ayna işini benim dolabım yatagımın tam karşısında ve 4lü aynası var bizimki bayılıyor özellikle akşamsa ışıgı acıyor sabahsa zaten her yer aydınlık...ama gerçektende süper oluyor denemelisiniz :KK23:
Bi keresinde eşimle bi otelde kalmıştık otelde tam yatagın üstünde ayna vardı kocaman o daha bi süper oluyor bende o zamanlar düşünmüştüm yatagın oldugu tavana ayna yaptırayım diye ama öle kaldı:)

üff diyorum başka bişi demiyorum canım aynı pozsiyonlara bende bayılıyorum üsteyken hiçbişey anlamıyorum bende...
Bende malzeme çokta ben acayip çekinirim böyle şeyleri anlatmaya hatta aklıma öle şeyler gelirki eşime yapmaya bile çekinirim çok geniş bir hayal dünyam var bu konularla ilgili:))

:KK9: :KK9: :KK9:
çok tatlılar yaa:))

kızlaaaaaaaarrrr aramızda gizli bir cevher varmış da bilmiyormuşuzzzz:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

X