Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
kızlar doktor birdaha nst istedi..saatin 13.30 olmasını bekliyoruz...nstye tok gittiğim halde kızım uyumuş...doktor ya uyumuş yada bebek sıkıntıda dediii:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:onu anlamak için birdaha nst çekilecek:KK59:

kızlar doktor birdaha nst istedi..saatin 13.30 olmasını bekliyoruz...nstye tok gittiğim halde kızım uyumuş...doktor ya uyumuş yada bebek sıkıntıda dediii:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:onu anlamak için birdaha nst çekilecek:KK59:

selizzz sakin ol! ne dedi doktor tam olarak? bebek neden sikintida olabilir?

canım uyumustur yada o anda tekme attıysa falan ...ama ben de öle belırgın sancı hıssetmemısken nst de sancı cıkmıstı dr..hemen sezeryanı yapalım dedı aynı gun gırdım dusun...hayırlısı de canım stres olmakı bebekte sıkıntılanmasın ondandır...sen gerıldıysen bıraz...

seliizzz evet sakinn ol az kaldı bakalım ne dicek dr. yeri dar manasında sıkıntıda demiştirr herhalde kötü bişi yokturrr inş.

e ben varım :KK60: :KK60: :KK60:

rica ederiz canım....aa ne kınasıı ?? neyse sonra yazarsın doktora git :)
canım teyzemin kızının oğlunun sünneti var ama kına gecesi şeklinde yapılacak..ve benim kesin bulunmam şarttı..çok yakınız kuzenimle abla kardeş gibi büyüdükk ve maleesef sadece cumartesiye yer bulabildiler geçen haftalarda hep doluydu...
ben dördüncüye varımmm:119:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
selizzz sakin ol! ne dedi doktor tam olarak? bebek neden sikintida olabilir?

canım sakinim sakinim sadece böyle şeylerle uğraşmak beni yordu..eşimin dolu işi var sabahtan beri peşimde koşturuyor beni şimdi eve bıraktı hastane buraya çok yakın randevusu vardı koştur koştur oraya gitti geri gelecek beni alacak sonra bidaha 20 dkya yakın nst offfff................kızım uyumuş galibaaa gitmeden 1 saat önce yemiştim ama yeterlimi gelmedi naptı yaa öyle yada doktor sıkıntıda olabilir derken yanii kalp atışları daha yavaş göründü galiba eğer kızım uyumuyorda öyle çıkıyorsa sanırım kalp atışı yavaşladı diye hemen alınması gerekecek..ama ben ona ihtimal vermiyorum bence uyumuştur benim kızımmm öyle yaramazlık yapmaz bilirim ben

uyyodur canım ne sıkıntısı ya düşünme böyle şeyler aaa....
sıkıtıda olsa bile ki değil inşallah doktorun yanındasın bişeycik olmaz içini ferah tut herşey kontrol altında

:KK9::KK9::KK9:

öpüorum kokluormmm herkese yeticek kadarr :))

bellliii yaz yaz bitiyoooo :KK70:

:nazar:

Doğum yaklaştı tabi sıkıntıda olcak bebek..normal yani..sıkıntıyla kastı dogumun yaklaştıgı olabılır ..kötu bırsey degıl bence dr.lar böle terımler kullanır genelde...kolaymı daracık bır yoldan cıkıcam dıye beklıyo kuzucuk..allah hem anneye hem ona yardım etsın..

canım uyumustur yada o anda tekme attıysa falan ...ama ben de öle belırgın sancı hıssetmemısken nst de sancı cıkmıstı dr..hemen sezeryanı yapalım dedı aynı gun gırdım dusun...hayırlısı de canım stres olmakı bebekte sıkıntılanmasın ondandır...sen gerıldıysen bıraz...

seliizzz evet sakinn ol az kaldı bakalım ne dicek dr. yeri dar manasında sıkıntıda demiştirr herhalde kötü bişi yokturrr inş.

inşallah kızlar hadi gidiyorum ben dua edin....bencede uyumuştur kızımmm yani inş öyledir bukadar çikolata ve meyvesuya heralde uyanmıştır artık :63:

canım teyzemin kızının oğlunun sünneti var ama kına gecesi şeklinde yapılacak..ve benim kesin bulunmam şarttı..çok yakınız kuzenimle abla kardeş gibi büyüdükk ve maleesef sadece cumartesiye yer bulabildiler geçen haftalarda hep doluydu...

anladım canım hayırlı olsun

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Canım sakinim sakinim sadece böyle şeylerle uğraşmak beni yordu..eşimin dolu işi var sabahtan beri peşimde koşturuyor beni şimdi eve bıraktı hastane buraya çok yakın randevusu vardı koştur koştur oraya gitti geri gelecek beni alacak sonra bidaha 20 dkya yakın nst offfff................kızım uyumuş galibaaa gitmeden 1 saat önce yemiştim ama yeterlimi gelmedi naptı yaa öyle yada doktor sıkıntıda olabilir derken yanii kalp atışları daha yavaş göründü galiba eğer kızım uyumuyorda öyle çıkıyorsa sanırım kalp atışı yavaşladı diye hemen alınması gerekecek..ama ben ona ihtimal vermiyorum bence uyumuştur benim kızımmm öyle yaramazlık yapmaz bilirim ben

canım alınması gerekırse de alınır hayatım no problem..bak ben carsamba dıye beklerken dogum oncesı muayene olayım dedım...dr nstye yolladı..sabahta hafıf agrı oldu ama cok hafıf adet agrısı gıbı zaten son zamanlarda oluyordu...hemen sancı cıktı yarına ne gerek var sancı da cıkmıs öğleden sonra gel dedi..eee ben vucut temızlıgımı yapmamıstım daha..hemen apar topar eve gıttık ılden ilçeye bır de..ben banyo yaptım yemek yemedım hiç...açtımzaten ...traşladık artık mecbur...aldım çantamı cıktık ...ama çok tedırgındım ınsan hazır edemıyo kendını bı turlu..ama oluyoda bıtıyo ıste..amelıyat bıtene kadar tıtredım..ne zaman egenın sesını duydum o an ohhh dedım ve rahatladım...yani canım öleyse bıle bebek ıcın en guzelı neyse o olur sakın benım gıbı uzup kendını strese gırme tadını cıkar doya doya su anlarının...az kaldı kavuscan işte....

canım alınması gerekırse de alınır hayatım no problem..bak ben carsamba dıye beklerken dogum oncesı muayene olayım dedım...dr nstye yolladı..sabahta hafıf agrı oldu ama cok hafıf adet agrısı gıbı zaten son zamanlarda oluyordu...hemen sancı cıktı yarına ne gerek var sancı da cıkmıs öğleden sonra gel dedi..eee ben vucut temızlıgımı yapmamıstım daha..hemen apar topar eve gıttık ılden ilçeye bır de..ben banyo yaptım yemek yemedım hiç...açtımzaten ...traşladık artık mecbur...aldım çantamı cıktık ...ama çok tedırgındım ınsan hazır edemıyo kendını bı turlu..ama oluyoda bıtıyo ıste..amelıyat bıtene kadar tıtredım..ne zaman egenın sesını duydum o an ohhh dedım ve rahatladım...yani canım öleyse bıle bebek ıcın en guzelı neyse o olur sakın benım gıbı uzup kendını strese gırme tadını cıkar doya doya su anlarının...az kaldı kavuscan işte....

evet selizz, tinker hakli korkmana gerek yok alinmasi gerekirse alinirrr hersey istedigimiz gibi olmuyo maleseffff.............haberdar et bizi unutmaa ben ck merak ederimmm canim
bugun baharin ekografisini cektirecez zatennn onun stresi varrrr uzerimdeeee umarim kotu bisey cikmaz

evet selizz, tinker hakli korkmana gerek yok alinmasi gerekirse alinirrr hersey istedigimiz gibi olmuyo maleseffff.............haberdar et bizi unutmaa ben ck merak ederimmm canim
bugun baharin ekografisini cektirecez zatennn onun stresi varrrr uzerimdeeee umarim kotu bisey cikmaz

ensesi için mi canım ..neden di bu ekografi..inşallah hayırlı haberler alırısınız..bahar güzelinden:KK16:

canım neden çektireceksiniz ? bi sorunmu var ki?

ay bı ara bende öleydım çoşmuştum ama gecen de ben ıstedım ama işin ortasında bi isteksizlik bi isteksizlik anlatamam....canım hiç istemiyor bu aralar....:63::63:

sende var bu aralar bişiler zaten..bi mutsuzluk,bi tatminsizlik...

ayyyy pek bi istekliyim valla :KK37:
yeni bir fantezi de bulduk zaten,ohhhhh değmeyin keyfimize :KK23::KK23::KK23:

X