Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrr :KK16: Nanem hoşgeldin bitanem, seni burda görmek ne kadar güzeeeeeeeeeeeeeeellllllll :KK9:
O doktorun istediği şey neymiş, ne çekiyolar öyle :26:

hamile kadınların göbüşlerine jel sürüp bebişe bakıyorlar ya ...baharımın midesine bağırsaklarına bakacaklar

vakit buldukça gelirim artık canım inşallah...
oyy oy oyyy yerim ben onu yaaa maşallah baharcıga kocaman kız olmuş bu annesi :KK69: :nazar: :nazar:
resim için saol tatlım benim..

evet ya kocaman oldu teyzesi dün ilk defa bana sarılıp cici dedi :)))) kızım pek sevmez sarılmayı koklaşmayıı pek romantik değildir :)))

hamile kadınların göbüşlerine jel sürüp bebişe bakıyorlar ya ...baharımın midesine bağırsaklarına bakacaklar

evet ya kocaman oldu teyzesi dün ilk defa bana sarılıp cici dedi :)))) kızım pek sevmez sarılmayı koklaşmayıı pek romantik değildir :)))

romantikliği sadece annesine yapıyo o zaman baksana:))
sert kızım ben diyor he çok can yakar bu söylim sana:))

günaydınnnnn kıslarrrr:KK71::KK71:

nanemmmmmmmmm hoşgeldin canımmm yaaa özlettin kendinii nasılsın iyimisinnn çok sevindim canım benimm daha dün aklımdan geçirmiştim seniii :KK69:

günaydınnnnn kıslarrrr:KK71::KK71:

nanemmmmmmmmm hoşgeldin canımmm yaaa özlettin kendinii nasılsın iyimisinnn çok sevindim canım benimm daha dün aklımdan geçirmiştim seniii :KK69:

günaydın canımmmm :KK16:
hoşbulduk sende hoşgeldin tatlımmm...bende sizleri özlemişim ya :KK69:
çok şükür iyiyim ben sen nasılsın?
nasıl gidiyor?

Gunaydin kizlar, nasilsiniz?
dun baharla doktora gittik, pek bisey soylemedi ekografi istedi, ve surubun dozunu arttirdi o kadar...dun de yapmadi, bugun bakalim yapicakmi kizimin boyle aci cekmesine dayanamiyorum elimden bisey gelmiyo...umarim ekografiden kotu bisey cikmaz

Seker nane, hosgeldin datlum, biz de seni ozlemisiz...nasilsin?

günaydın....

bişey cıkmaz ınsallah idill zor bişey ama insnaın da elindne bısı gelmıokıı

günaydınnnnnnnnnn :KK16: bugün topiği benmi açtım yaww:))
özlemişim ya sizleri sohbetlerinizi...çok uzun zaman olmuş gibi geliyor ama 2 ay felan oldu sanırım buraya gelmeyeli...
sırası gelen doğurmuş ya ne güzel..Rabbim sizlere yavrularınıza saglık sıhhat uzun ömürler versin inşallah...
yıldızcım, seastarcım pembedanam maşallah sizlere doğurmuşsunuz çatır çatır :nazar: :nazar:
hadi bakalım selizcim sıra sende hayırlısıyla inş sende doğurursun...

bugün toplaşalım hepimizde iki sohbet edelim kızlarrrrrrrrrr nerdesinizzz :21: :21: :21:

günaydınnnn nanemmm hoşgeldın nerdesın sen yaaa :KK70: kaçaakk :)

canım millefeuille de cabillaud aux 3 legumes: morino balığı , taze bakla, taze fasulye ve kuşkonmazla yapılan bi ymek
Foie gras en feuille balsamique, écrasé d'olives et sa chantilly citronnée : bu biraz zor ayşem bunu yapmak için foie gras lazım satın alırsın ama türkiyede var mı bilemiyorum tabi ördeğin ciğerleriyle yapılmış bir şey..ben hiç tadına bakmadım :))
crem brulee italyan peyniriyle yapılmış ama haaa ona dikkat osso iraty diye bir peynir

tekrar hoşgeldın canım :) ee naptın nettın o kadar zaman :)

hoşbuldum canım:)
valla hiç de bişey yaptıgım yok:KK43:
anca iş yerindeki yogun işlerle cebelleştim durdum...
tatilede çıkamadık:KK43:( güya çok güzel planlar yapmıştık amaaaa:KK43:(
bayramın 3.günü samsuna gitmek için yola çıktık eşim tutturdu sen kullan diye bende dedim kafam çok dalgın 3 saat uykuyla duruyorum arabayı bana verme çok saçma sapan bişey yapabilirim dedim:))
ama yok verdi arabayı bana 1 saat kadar kullandım sonra dinlenmek için tesiste duralım dedik tabi ben 90 km hızla u dönüşü yapmaya çalışırken küttt kaldırıma girdim arabanın dış görünümünde hiçbişey yok ama altı komple gitmiş motor gitmiş:KK43:(
arabamız olmayıncada tatile çıkamadık:KK43:( o morallede zaten hiçbiyere gitmek istemedik:KK43:
öle işte böyle bir macera yaşadık:)

evet bakalımmm daha yeni dr a gittim testler yapıldı sonuçlar iyi çıktı ade tolunca gel dedi bakalımm gitme imkanım olursa gidicem inşallah patron izin konusunda sorun çıkarmazsa bakalım nasip kısmettt

aaa çok sevindim canım ya muhakkak adet olunca git doktora tatlım ya patronunda söyle çocuk yapmama engel olma diye:))
inş çıkarmaz canım sonuçta doktora gitmek için izin alıyorsun dimi ama...
ne zaman adet günün?

aaa çok sevindim canım ya muhakkak adet olunca git doktora tatlım ya patronunda söyle çocuk yapmama engel olma diye:))
inş çıkarmaz canım sonuçta doktora gitmek için izin alıyorsun dimi ama...
ne zaman adet günün?

ya aslında izin konnusunda dr için bişe demezde daha yeni yıllık izinden geldim adetimde 16 sı yani o yüzden çekiniyorum ama bu dr önemli dicem bakalım nasip kısmet inşallah adetim gelmezde gitmeme gerek kalmaz

Günaydın kızlarrr okuldaki net tamir oldu nihayet uğradılar ttnetten...nasılsınız ne var ne yok ben 1. Sınıflarla alıştırmalar yapıyorum...ooof minnacık eller yoruluyor hemencecik..bir de ege benle düşünün ...kafamı kaşıcak halim yok ama bi gireyim selam vereyim dedim..kısmetse artık açık olur hep sayfam:):76::76::76:

şekernanemi görüyorum...nasılsın fıstığım hoşgeldin özledik seniii

X