Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ayy anam ne güzellll bacım aman sınırları zorlama sonra çok kötü oluyo bak farkındasın 3 kg den fazla almamaya gayret et valla ben 18 kg aldımm ama anam ağladı vericem diyeee :86::86::86:

amannnnn kizz seroooo ben de 22-23 kilo aldim :) 8.5 ay sonra 4 kilo fazlam var

Ay kızlar ablam aradı dün akşamdan beri belinden kasığına doğru ağrıları varmış, dün sabah nst.de sancı çıkmamıştı ama bugün doğurabilirim dedi :18: cimcimelerimiz yakında geliyo galibaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK52: :KK52: :KK52:

gerçekten çok büyük düşüncesizlik :63:

ayyy resmen çekememezlikkk kkendini göstermiş yahuuu annen arıo onlar aramıo ya biz herkese yüz vermeyiz havası bu salla gitsin yaa kendilerini küçük düşürüolarrr çok sinirlendimmmm :KK47::KK47:

haftaya 61 olcaksın ben sölim sana :d

o nası bi hap şero ne iş görüyoo ??

:d :d :d

ayyy çok ayıp yaaa :s en azındna senın yaptıkalrın ıcın bı aramaları lazımdı
ama adı üstünde kayınvalide yanı beklentiyi yüksek tutmamak laızmm
insanlıkla alakalı ..................

anammmmmmmmmmmmmm kizlar bahar su an ayaga kalkti

nası yanii :)

canım nasıl dıyet yapıyosun yaaaaa yazarmısın bende uygulayayım 2-3kılo vermem gerek

zehsel bende meloşla aynı dıyetı yapiom kız bende verdım baya bana göre baya yanı :KK70: :KK70: :KK70:

hayatuında hıc dıyet yapmamıs bırı olrkk :) sımdı gene dondum dıyetıme sımdı kuru kaysımı yıyom :KK70:

zehsel bende meloşla aynı dıyetı yapiom kız bende verdım baya bana göre baya yanı :KK70: :KK70: :KK70:

hayatuında hıc dıyet yapmamıs bırı olrkk :) sımdı gene dondum dıyetıme sımdı kuru kaysımı yıyom :KK70:

yazarmısın canım bana neler var dıyette

Ay kızlar ablam aradı dün akşamdan beri belinden kasığına doğru ağrıları varmış, dün sabah nst.de sancı çıkmamıştı ama bugün doğurabilirim dedi :18: cimcimelerimiz yakında geliyo galibaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK52: :KK52: :KK52:

aa ablanda mı hamıleydı yaa ben bılmıom

haydı hayırlısıyla gelsın bebişlerr :) ne güzeelll

Wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :KK52: yakında yürür de bu kız :KK53:
O da kan sulandırıcı hayatım :KK34:

hmmssss

ayy anam ne güzellll bacım aman sınırları zorlama sonra çok kötü oluyo bak farkındasın 3 kg den fazla almamaya gayret et valla ben 18 kg aldımm ama anam ağladı vericem diyeee :86::86::86:

amannnnn kizz seroooo ben de 22-23 kilo aldim :) 8.5 ay sonra 4 kilo fazlam var

Amaniiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnn ne diyonuz kız siz :KK37: :KK37: :KK37:

maşallah canım bahara.. Idil kuzum sen benle niye konusmuyon hiç. Dün yazmıstım sanırım görmedin..

selam kızlar nasılsınız

selam canım . Nasılsın. Bizim kuzularında dogum günlerine az kaldı .
Canım ya sanırım mertte laerji var. Hep öksürüyo. çok üzülüyom . Cuma günü tekrar gidecem bakalım.

baya kilo vermiisin. Süperr..

ay kızlar ablam aradı dün akşamdan beri belinden kasığına doğru ağrıları varmış, dün sabah nst.de sancı çıkmamıştı ama bugün doğurabilirim dedi :18: Cimcimelerimiz yakında geliyo galibaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :KK52: :KK52: :KK52:

nasılsın cnm. Ikizmi ablanın bebekleri. Hayısıyla koluna almayı nasip etsin allah.

iki hafta daha beklesin ya, eee gokce nerelerdeeeeeeee hiç ugramiyo, gorumcesini mi katletti napti ya
bu arada meloj iyi kilo vermissin haaaaaa :KK33:

evet gökçe de görünmüo ortalarda ama tatil yapıcaklardı ya bayramın ilk günü kaynanasında olucaktı sonra bayramı ist. e annesinin yanında geçirecekti sonrada 15 günlük tatile gidiceklerdi daha eve dönmemiştir

ayhh verdim idil de son 3 kg de gitse tam süper olucakkk :)

canım nasıl dıyet yapıyosun yaaaaa yazarmısın bende uygulayayım 2-3kılo vermem gerek

düzenli yemek yiyerek yani günde 6 öğün 3 ara 3 ana öğün aralarda meyve,2-3 adet bisküvi,1 avuç fındık veya ceviz veya badem, peynir 1 dilim ekmek böle şeler tükketim ana öğünlerde de normal evde pişen yemeklerden yedim öğlen 6 kaşık yemek 1 kase çorba 1 kase yoğurt akşamda 6-7 kaşık yemek 1 kase yoğurt 1 dilim çavdar ekmeği kahvaltıda 3 dilim çavdar ekmeği peynir zeytin domates salatalık yedim

aa ablanda mı hamıleydı yaa ben bılmıom

haydı hayırlısıyla gelsın bebişlerr :) ne güzeelll

Ay evet yaa, onun için kendimden daha çok heyecanlanıyorum, çünkü onunkiler ikiiiiizzzz :KK8: ayyyy hem de ikisi de kız yaaaa ne güseeeeeeeeeeellllll :KK69: sağlıkla doğarlar inşallah :KK25:

hee kızzz iyii verdn vallaaaaa maşallahhh dvm inş... :KK70:

selam canım . Nasılsın. Bizim kuzularında dogum günlerine az kaldı .
Canım ya sanırım mertte laerji var. Hep öksürüyo. çok üzülüyom . Cuma günü tekrar gidecem bakalım.

ıyıyım canım sen nasılsın evet az kaldı dogum günlerıne planlar basladı bıle
neye alerjısı var acaba yaaa ögren önlemını al tatlım
Mert nasıl yürüyormu benımkı tay tay duruyor 1 adım attı geçen gün ve koltugun bır ucundan öbür ucuna tutunarak yürüyor:nazar:

nasılsın cnm. Ikizmi ablanın bebekleri. Hayısıyla koluna almayı nasip etsin allah.

Ben çok iyiyim hayatım yaa, çok rahatım maşallahım var, henüz çok ağırlaşmadım, sadece yüz üstü yatmayı özlüyorum artık :KK53:
Evet ablamın ikizleri olacak inşallah :21:

düzenli yemek yiyerek yani günde 6 öğün 3 ara 3 ana öğün aralarda meyve,2-3 adet bisküvi,1 avuç fındık veya ceviz veya badem, peynir 1 dilim ekmek böle şeler tükketim ana öğünlerde de normal evde pişen yemeklerden yedim öğlen 6 kaşık yemek 1 kase çorba 1 kase yoğurt akşamda 6-7 kaşık yemek 1 kase yoğurt 1 dilim çavdar ekmeği kahvaltıda 3 dilim çavdar ekmeği peynir zeytin domates salatalık yedim

böyleyse ıyı baslarım hemen sagol cnm

hadi dedikoduuuu başlayalım :))

iki gündür sinir bi vaziyetteyim acaip biliosunuzki dedem ölüm döşşeginde ve annem sürekli aglıyo elinden bişide gelmiyo :KK43:((((
bende daha önceden dedemin durumunun kötü oldugunu kayınpederime sölemiştim ama ona ragmen aramadılar hiç pazar günüde aradım kaynanamı böle böle dedim çok kötü dururmu annem aglıyo sürekli dedim belki ararda annemede moral olur diye ama ona ragmen bugün oldu aramadılar :KK43: oysaki kaynanamın beyninde ur çıktıgında biz tatildeydik annem hemen aradı beni ev numaralarını aldı ve aradı ameliyat oldu aradı kayınpederim ameliyat oldu aradılar. hatta görümcem nişanlandıgında ben onlardaydım annem aradı yine numaralarını istedi bende anne ben ordayım dur vereyim telefona dedim yok ayıp olur seni aradımda onları istiyomuşum gibi ben evden ararım dedi aradı. hadi annemlerin bu yaptıklarının hatrı yok ben kaynanam ameliyat oldu yanında durdum ameliyata girerken bile yanındaydım kapıda bekledim çıktı herşeyine koşturdum yardım ettim kendi temizligimi bırakıp onun temizligini bile yaptım benimdemi hiç hatrım yok.bu kadar düşüncesiz olunmaz ama ya

kaynana değilmi hepsi aynı b.k
fesat bunlar fesat

He he he kilolardan bahsetmişken ben de oğlumla 7. kutucuğumuza geçmek üzere olduğumuz şu günler itibariyle tam 7 kilo almış bulunmaktayım :KK25: başlangıçta doğuma kadar olan hedefimi 10 kilo olarak belirlemiştik doktorcumlan ama ben sınırları zorlicam galiba biraz :KK37: 3 ayda 3 kilo hakkım var, ama ben bu hızla ayda 1 koladan fazlasını alıcam gibime geliyoooooooooooooooooooo :KK53:
ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN :KK49:

kız şero sen asıl kilo olayını son 2 ayda gör.
ahanda ben sana diyim bak

ohh naşallah maşallah senin cadı yaşını karşılar bu gidişe inşallah..

Wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :KK52: yakında yürür de bu kız :KK53:

Günaydın cicim :KK16: biz iyiyiz siz nasılsınız :KK34:

O da kan sulandırıcı hayatım :KK34:

evet canım bende 8. haftaya kadar ecopirin ve iğne kullandım.
sonra kanama olunca hapı bırakıp iğne ile devam etmiştik

X