Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
böyleyse ıyı baslarım hemen sagol cnm

ama senin kilo kaç yani benm kiloma göre bi liste bu sende belki etki göstermeyebilir eğer kilon azsa çok gelebilir bu yiyecekler ben sana örnek olsun diye yazdım ma sende bu şekilde kendi beslenmene göre düzenleyebilirsin azlık çokluk olarak kendine göre ayarlayabilirsin

ama senin kilo kaç yani benm kiloma göre bi liste bu sende belki etki göstermeyebilir eğer kilon azsa çok gelebilir bu yiyecekler ben sana örnek olsun diye yazdım ma sende bu şekilde kendi beslenmene göre düzenleyebilirsin azlık çokluk olarak kendine göre ayarlayabilirsin

hımm benım kılo 57 sanırım tartılmadım bayadır 3kılo versem yeter bana nasıl uygulayayım bu dıyetı sımdı ben

canım niye konuşmayım konuşuyorum :) görmedim yazdığını
mertte ne alerjisi var?

canım ya bende bilmiyorum. Devamlı öksürük gece terleme. Geniz akıntısı. 2 hafta önce gittim ilaç verdi cuma bitecek bakalım. Işallah önemli birsey degildir.
O öksürdükce ben mafoluyorum.

ıyıyım canım sen nasılsın evet az kaldı dogum günlerıne planlar basladı bıle
neye alerjısı var acaba yaaa ögren önlemını al tatlım
mert nasıl yürüyormu benımkı tay tay duruyor 1 adım attı geçen gün ve koltugun bır ucundan öbür ucuna tutunarak yürüyor:nazar:

bizimkide tay tay duruyo canım. Sıralıyo elini tutunca yürüyo. Ilk adım arabası aldım canım. ( tavsiye ederim) çok seviyo onu. Tutamıyoz arkasından kosturrrr.

canım ya bende bilmiyorum. Devamlı öksürük gece terleme. Geniz akıntısı. 2 hafta önce gittim ilaç verdi cuma bitecek bakalım. Işallah önemli birsey degildir.
O öksürdükce ben mafoluyorum.

bizimkide tay tay duruyo canım. Sıralıyo elini tutunca yürüyo. Ilk adım arabası aldım canım. ( tavsiye ederim) çok seviyo onu. Tutamıyoz arkasından kosturrrr.

bakalım alırım bende belkı kaça aldın canım

ben çok iyiyim hayatım yaa, çok rahatım maşallahım var, henüz çok ağırlaşmadım, sadece yüz üstü yatmayı özlüyorum artık :KK53:
Evet ablamın ikizleri olacak inşallah :21:

ayy evet yüz üstü yatmayı özlüyo insan. Ama doguncada genelde oturarak uyuyosun:)))
ben şimdi bazen emdirirken elimde saatlerce uyuya kalıyorum. Calısınca cok zor oluyo...

meltem saatlere göre ilk listeyı yasan akılosu az az da vemek sıtıo ama
,ilk hafta yeme duzenıne alışması ıcın zaten bı yapsın ılk hafta sonra azaltılrı liste

hımm benım kılo 57 sanırım tartılmadım bayadır 3kılo versem yeter bana nasıl uygulayayım bu dıyetı sımdı ben

canım senın kılon zatn düşükmüş ya bu yıyecekler sana çok gelebılır ama genede ılk bı hafta denemek için
yanı yemenı duzene sokmak ıcın bi uygula bence düzenli yemek bnıle kılo verdırıyo ılk hafta

Ay evet yaa, onun için kendimden daha çok heyecanlanıyorum, çünkü onunkiler ikiiiiizzzz :KK8: ayyyy hem de ikisi de kız yaaaa ne güseeeeeeeeeeellllll :KK69: sağlıkla doğarlar inşallah :KK25:
Allah bağışlasınnnn :) :) :)

kızlarr reytingler arttıı herkesler buradaa maşallahhh :KK70:

hahahah evett :KK70:

tmm o zmn ilk haftayı yazayım zehsell

sabah 9 da domates,salatalık,zeytin,peynir,3 dilim çavdar ekmeği

ara 10:30-11:00 de 1 adet elma

12:30-13:00 öğlen yemeği 1 kase çorba ,6 kaşık sebze yemeği 1 kase yoğurt

15:30-16:00 ara 1 dilim ekemk +peynir

18:00 ara 1 küçük salkım üzüm + 1 avuç badem

19:00-19:30 akşam yemeği 1 parça tavuk veya 6 kaşık sebz yemeği ,1 kase yoğurt,1 dilim çavdar ekemği

21:00 ara 1 kae yoğurt probiyotik yoğurtta olabilirr

tmm o zmn ilk haftayı yazayım zehsell

sabah 9 da domates,salatalık,zeytin,peynir,3 dilim çavdar ekmeği

ara 10:30-11:00 de 1 adet elma

12:30-13:00 öğlen yemeği 1 kase çorba ,6 kaşık sebze yemeği 1 kase yoğurt

15:30-16:00 ara 1 dilim ekemk +peynir

18:00 ara 1 küçük salkım üzüm + 1 avuç badem

19:00-19:30 akşam yemeği 1 parça tavuk veya 6 kaşık sebz yemeği ,1 kase yoğurt,1 dilim çavdar ekemği

21:00 ara 1 kae yoğurt probiyotik yoğurtta olabilirr

sagol cnm bunlar bana fazla gelır azaltırım ben

günaydınnnnnnnnnn :KK16: bugün topiği benmi açtım yaww:))
özlemişim ya sizleri sohbetlerinizi...çok uzun zaman olmuş gibi geliyor ama 2 ay felan oldu sanırım buraya gelmeyeli...
sırası gelen doğurmuş ya ne güzel..Rabbim sizlere yavrularınıza saglık sıhhat uzun ömürler versin inşallah...
yıldızcım, seastarcım pembedanam maşallah sizlere doğurmuşsunuz çatır çatır :nazar: :nazar:
hadi bakalım selizcim sıra sende hayırlısıyla inş sende doğurursun...

bugün toplaşalım hepimizde iki sohbet edelim kızlarrrrrrrrrr nerdesinizzz :21: :21: :21:

Gunaydin kizlar, nasilsiniz?
dun baharla doktora gittik, pek bisey soylemedi ekografi istedi, ve surubun dozunu arttirdi o kadar...dun de yapmadi, bugun bakalim yapicakmi kizimin boyle aci cekmesine dayanamiyorum elimden bisey gelmiyo...umarim ekografiden kotu bisey cikmaz

Seker nane, hosgeldin datlum, biz de seni ozlemisiz...nasilsin?

Gunaydin kizlar, nasilsiniz?
dun baharla doktora gittik, pek bisey soylemedi ekografi istedi, ve surubun dozunu arttirdi o kadar...dun de yapmadi, bugun bakalim yapicakmi kizimin boyle aci cekmesine dayanamiyorum elimden bisey gelmiyo...umarim ekografiden kotu bisey cikmaz

Seker nane, hosgeldin datlum, biz de seni ozlemisiz...nasilsin?

günaydın canım benim hoşbulduk iyiyim çok şükür canım...
çok geçmiş olsun baharcık kabızmı olmuşş oy kıyamam ben ona...merak etme annesi inş ekografiden kötü bişey çıkmaz sakın kafana takma olurmu bitanem... :KK70:
maşalllah canım büyüdükçe daha da güzelleşmiş çok tatlı olmuş tadından yenmiyodur şimdi oyyy kuzum benimm :KK69:

kendini ozletme ama nanemmm ara sıra gelll 2 ay çok uzunnn

baharın bi fotosunu ekliyorum senin içinn $askimmmmmmmmmmm.JPG

Günaydın kızlaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrr :KK16: Nanem hoşgeldin bitanem, seni burda görmek ne kadar güzeeeeeeeeeeeeeeellllllll :KK9:
O doktorun istediği şey neymiş, ne çekiyolar öyle :26:

X