Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
neyse hepiciznizi öpüyorum en kocamanından..
bana müsade yarın yine gelir tıklatırım sizi..

hatice hgeçmiş olsun babana inş. en kıza zmnda eski sağlığına dönerr Allahım şifa versinnn

maşallahh oğluşunada

ablaaa napiosn kızzz face de yoksun ama burdaaa online takılıon

ohhhh ohhh maşşallaahh canım biran önce eski saglıgına kavuşur inşallahhh
aa acıtsın tabi annesi pisikopatlık degil o evlat sevgisi :))

nie değiştiriosn kız tanındığın gibi kalsın bencee ama sen bilirsin tabisiiii

kuzu hoşgeldin yaa degiştirme sebebim şu şimdi benim blogun adı yelizimtrak esintiler ya ee bu benimdünyamda eklenince ojeyle ilgili oldugu anlaşılmıo bende bu benimdünyamı degiştirip ojeyle ilgili bişi yapıyım diom

selam can'lar....doktordan geliyoruz haber vereyim dedim...nst'ye girdik sancı falan çıkmadı enaz 1 haftam daha varmışşş ama doktor ben 20sinden önce beklemiyorum ama yinede 16 eylülden sonra daha dikkatli olucaz dedi..yanii tüm hazırlıklar yetişecek inş...oyüzden çooook mutluyummmmmm

Haççem geçmiş olsun kuzum, şimdi haberim oldu babandan, kaçırmışım sanırım :26: şimdi daha iyiymiş, sevindim, daha da iyi olacak inşallah
Oğluşun da acıtıyormuş artık, benimkinin tekmeleri henüz can yakacak kadar değil ama geceleri sağa, sola dönerken, eğer uyku sersemi ani dönüşler yaparsam öyle canımı yakıyo ki bi taraftan diğerine yığılırken wuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Biz deldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkk

hoşgeld,n,zzzzzzz

Ooohhh oh oh hazırlıkları tamamlamak için bol bol vaktiniz var demek ne güzel ama kendini çok yormamaya bak sen yine de, kızçemizi içerde çok yorarsan çıkmak için acele edebilir ona göreeeeeee

yelizcim hoşbulduk tatlım...

haticenin babasına nolmuş bende kaçırmışım..çok geçmiş olsun canım şimdi iyidir umarım...Allah acil şifalar versin...

idiiiillllllll hemen bir test yap kızımmm neyii bekliosun ben çatlıcam burda yaaaa

ablaaa napiosn kızzz face de yoksun ama burdaaa online takılıon

onllaynım ama meennn :)

neyse hepiciznizi öpüyorum en kocamanından..
bana müsade yarın yine gelir tıklatırım sizi..

hoşgheldın e güle güle şekerimmmm :)

hım ıkıncı ıcınmı haydı hayırlısı olsun ınsallahhhh :)
ınsallah bi sorun cıkmaz ama bazen basi idrar yolları enfeksıyonu bıle böyle şeylere sebep olabılıyo
bi,liyosun en önemlisi bi sorun olamdıgındna emın olmak değilmi :)

çok bişi kaçırmadın şekerim kimse gelmedi zaten :)) baban nasıl olduu egeyle sen nasılsınnnnn

aaa biz neyız kızım bostan korkuluğumuyuz burda saçınıbasını yolarım senınn

napaım bebemm takılıom yaaa :) hayatt sen napaann

ortak izlediğimiz bi dizi yokmu yaa

pazartesi:leyla mecnun
salı: öyle bir gcer zamankıyle doldurcam sanırım
çarşamba:muhtsem yüzyıl
perşembe: bizim yenge hangı gun oynuyo bılmıom ama nasılsa netten izliom ben perşembede onuızlerım
cuma boş
cts :fringe
pazar:film

Kızlarrr ben blogumun adını degiştiricem bu benim dünyam olanı ne yapsamki acep fikir verirmisinizz kk da tırnaklar bölümündeki topigimimn adı ojesiz çıkmam abi fikir olsun didim

bencede tanındıgın ısım kalsa daha guzel olur ama snaırırm içinde oje kelimesi gecen bi
isim olsun istiyosun seo acısından acuk dusunmem lazım

Ooohhh oh oh hazırlıkları tamamlamak için bol bol vaktiniz var demek ne güzel ama kendini çok yormamaya bak sen yine de, kızçemizi içerde çok yorarsan çıkmak için acele edebilir ona göreeeeeee

yok yok benim yorulacak pek bir işim kalmadı teyzesi merak etme sen..önümüzdeki hafta evimin duvaları silinecek bütün temizliği yapılacak...

dolap içlerim bitmişti zaten...bebişimin odası 10 güne kadar gelecek..oda gelince bidaha temizlenir..çarşı işlerimizide yarın halledicez tüm eksikleri tamamlıcaz işte öyle...

daha çantam hazır değil onları falan hazırlamam lazım...artık canım hiç yemek falan yapmak istemiyor çok zor hazırlıyorum Allahtan haftanın 3-4 günü evde olmuyoruz yoksa hiç çekilmezdii...

hatçemin babası kısmi felç geçirdi ama iyi şimdi şükür

kıs sen geldimiydinkiii hatırlamıomkinee :) efet cnm oje kelimesi geçsin istiom hazır daha çok meşhur olmamışken deiştiriyim didim:82::82::82::82::82::82:

hoşgeldın selizz maşallahh yavruyaa :)

Biz deldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkk

hoşgeldınız şerooo :)

kıs sen geldimiydinkiii hatırlamıomkinee :) efet cnm oje kelimesi geçsin istiom hazır daha çok meşhur olmamışken deiştiriyim didim:82::82::82::82::82::82:

daha meşhur olacam diyosun yaani

Son düzenleme:
ayşe bizim ortak bir dizimiz var leyla ile mecnunu asla kaçırmıyoruz eşimlee
pazartesi : leyla ile mecnun
salı : öyle bir geçer zamanki
çarşamba : muhteşem yüzyıl ama şimdi kuzey güney de var nasıl olacak bilmiyorum internetten izlerim artıkın
perşembe : fransız kanalında masterchef var onu izliyorum
cuma : yine fransız kanalı mentalist heheheh
cumartesi pazar genelde gezmelerdeyiz bişey izlemiyoruz :)))))

selizimmmmmm test için acele etmek istemiyorum ya haftaya adet olmazsam ki inşallah olurummm test yapıcammmmm......o kadar çok kafaya taktım ki bunu hep rüyalarımda doğurduğumu görüyorum yaaa hem de kızzz ismini de ada koyuyorum

Bu arada bol bol yürüyüş ve doğumu kolaylaştırıcı egzersizler yap mutlaka, nefes egzersizleri falan çok faydalı oluyomuş, sen araştırmışsındır zaten hepsini bana da doktorcum 17.sinde gittiğimizde yeni egzersizler vereceğini söyledi, artık egzersiz zamanımız gelmiş, fazla ağırlaşmadan vücudumu alıştırmalıymışım ki sonradan zorlanmayalım doktor doğuma hazırlık egzersizlerinden bahsedince öyle heyecanlandım ki :18: artık sona doğru daha da yaklaşmaya başladığımızı ozaman hissettim

kız ne yürüyüşü yürüyüşten daha faydalı şeyler de var doğumu kolaylaştırıyooooo benden söylemesiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…