Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
huu huuu bende burdayımmmmm :))

nasılsınız kızlar napiosnz şero maşallah kız oğluşunaaaaa :nazar::nazar:
selizzz sizede maşallahh son kutudasınız ama asıl geçmek bilmeyten son kutu oluo bitmio bi türlüü :KK70:

bayramdan önce lcw elife katalog mankenliği teklif etmişti bizde resmini yollamıştık ajansa bugün olumlu olarak döndüler ama bilmiom karar vermiş deilm henüüzz

Son düzenleme:

selizzz sizede maşallahh son kutudasınız ama asıl geçmek bilmeyten son kutu oluo bitmio bi türlüü :KK70:

bayramdan önce lcw elife katalog mankenliği teklif etmişti bizde resmini yollamıştık ajansa bugün olumlu olarak döndüler ama bilmiom karar vermiş deilm henüüzz

Oy oy oyyyyy yakışır Elif'e valla, yerim onu ben yaaa çok tatlı kız maşallah :nazar: ama nazardan korkuyosan bi kere daha düşün derim yani :26:

Selam kizlar nasilsiniz bugun? :KK71:
nane'den haber yok mu? onu merak ediyorum acikcasi....ve smart neden hiç gelmiyor? işleri mi yoğun, birine mi kırıldı?
seliz hamileliğin son günlerini yaşıyorsun tadını çıkart :) şero oğluşun büyümüş maşallah size

Son düzenleme:
kızlar hemen bakıp çıkıcam
kızım işine gelince çok güzel emiyor beni ama işine gelmeyince kesinlikle emmiyor yaa nasıl ittiriyor beni mecburen öyle durumlarda sağıp veriyorum
bugün doktora gittik çok şükür gayet sağlıklı bir bebekmiş idilim işitme testinide yaptırdık bi sorun yok
başka test fln yapılıyor mu bildiğiniz ? doktor sadece muayene etti ağzına kulaklarına baktı kasıklarına fln baktı .....
bu arada yalancı meme de emiyoruz biz eliyle tutyo hemde çok fena yaa işine geleni yapıyo işine gelmezce nasıl ağlıyr istediğini yaptırana kadar şimdiden böyle yani

selizcim canını sıkma son günlerinin tadıdı çıkar hep derler ya bol bol yat dinlen uyu gerçekten çok doğruymuş canım
bahara kardeş geliyo demek tebrik ederim canım hayırlı olsun
hadi ben kaçtım kızlarrrr

kızlar bide bana ticker yapabilirmisiniz???n
28.08 doğum tarihi idilimin

Son düzenleme:
nane'den haber yok mu? onu merak ediyorum acikcasi....ve smart neden hiç gelmiyor? işleri mi yoğun, birine mi kırıldı?
seliz hamileliğin son günlerini yaşıyorsun tadını çıkart :) şero oğluşun büyümüş maşallah size

Canımcım naneyle biz görüşüyoruz arada, biraz uzak kalıp kafasını dinlemek istedi, ama dönecek mutlaka geri, hepinizi takip ediyo yine merak etmeyin :KK34: belki ilerde bi tüp bebek daha denicekler inşallah hayırlısıyla :KK31: smartla da msn.de karşılaşıyoruz bazen, o daha çok diğer siteye (asilkadın)takılıyo artık galiba, hem orda moderatör de oldu :KK8: biz de bir ara takıldık ama dayanamadık işte, burdan uzak kalamıyoz, ayağımız mı alışmış elimiz mi artık :KK1:
Teşekkür ederiz teyzesi, oğlum büyüyo çok şükür , bi sorunumuz yok şimdilik, kızını vercen mi oğlumaaaaaaaaaaaaaaaa :KK33: :KK33: :KK33:
Bu arada hamile misin kız gerçekten, kesin mi yani, testi haftaya yapacam diyodun, yaptın mıııı :KK49:

kızım işine gelince çok güzel emiyor beni ama işine gelmeyince kesinlikle emmiyor yaa nasıl ittiriyor beni mecburen öyle durumlarda sağıp veriyorum
bugün doktora gittik çok şükür gayet sağlıklı bir bebekmiş idilim işitme testinide yaptırdık bi sorun yok
başka test fln yapılıyor mu bildiğiniz ? doktor sadece muayene etti ağzına kulaklarına baktı kasıklarına fln baktı .....
bu arada yalancı meme de emiyoruz biz eliyle tutyo hemde çok fena yaa işine geleni yapıyo işine gelmezce nasıl ağlıyr istediğini yaptırana kadar şimdiden böyle yani

selizcim canını sıkma son günlerinin tadıdı çıkar hep derler ya bol bol yat dinlen uyu gerçekten çok doğruymuş canım

Bak sen akıllı kıza yaa :KK1: yerim kız ben o zilliyi :KK69: ay bayılırım ben yalancı meme emen bebeklere biliyo musun :KK53:
Senin için bi tane ticker yaptım şekerim, ama beğenir misin bilmem :KK34:

Bu kodu yapıştırıyosun :KK66: http://lb1f.lilypie.com/GSXYp3.png

Son düzenleme:
kızlar kızım artık beni uyutmuyor:KK31: artık yatakta dönemiyorum hiç rahat uyuyamıyorum:97:bu sabah tekmeleriye uyandırdı beni sıpa:KK37:

Ayyyyyyyyyyyyyyyyy ne güseeeeeeeeeeeeeelllll :KK64: ne mutlu sizeeeeeeeeeeeeeeee :KK19: darısı oğluşumla bizim başımıza olsun inşallah :KK49:
Bizim de tam 100 günümüz kalmış :KK31:
inşallah tatlımmm okadar çabuk geçiyorki,daha çok var derken hazırlıklarımız bile geç kaldı malesef..bugün çarşıya çıkıp eksikleri tamamlıcaz..odasıda yapılmaya başlanıyor bugün inş..
hareketleriim ağırlaştıı uykum bölünmeye başladı..inan artık doğsada rahatlsam diyosun bazen..ama 38.haftasınıda doldursun istiyorum anne karnında daha çabuk gelişiyor bebek..artık son günlermiizi biraz zor geçirsekte katlanıcaz...

bana çabuk geçiyorda ben şu odası bitene kadar kızım az daha sabretse bari diyorum..demek elifimize teklif geldi annesi değerlendir bence..ama şeronunda dediği gibi nazar falan değerse diye bi düşün.gerçii sürekli okuduktan sonra bişeycikler olmaz inş...
biliyorum doğunca daha çok yorulucam ama enazından bebeğim kucağımda olacak...biliyomusun idişkom dar pantolonlarımı tişörtlerimi özledim..
sanki hep hamileymişim gibi..çok uzun geldi...bu haftadan sonra heran beklicez artık...bugün çantamıda hazırlıyorum....:KK66:

hepiniz böyle söyledğinze göre var bir bildiğiniz..ama nedense şu 3 haftanın biranönce geçmesini istiyorum...hem bütün işler bitmiş olacak hemde belki kızım gelecek...
çok özledim kızımıı bennn:KK69:
göğüs ucun yara falan oldumu canım ben çok korkuyorum öyle olmasından.şimdiden merhem kullanmaya başladım..bebişin eanzından emmesini bilio..yalancı memeyede alıştırdığın ii olmuşş bende hemen vericem alırsa tabi...

Son düzenleme:
ay niye böyleyim bilmiyorum merak mıdır beni böyle yerinde duramamama sebep olan?geçen ay 8 inde olmuştum o ay ayın 5 inde gelmesi gerekiyordu hesaplarıma göre hep erken gelir çünkü hadi en geç 7 sinde gelsin o ay 31 çektiği için 30 çekse 8 inde olurdu en geç ama bu gün ayın 9 u ve hala bişi yok.....acaba acaba?????ayın 3 gün önce test yaptım negatifti..beklemeye niyetim var 4 gün daha çatlamazsam:KK60: 4 gün sonra yapayım diyorum idrarda gebelik testini...adet olacakmışım gibi bel bacak ağrısı gaz göğüslerde hassasiyet..eşim sen hep böylesin hep geçti dersin dedi sinirlerim bozuldu "geçti"diyorum inanmıyor tamam her ay mide bulantısından dolayı "acaba "diye pimpirikli oluyorum ama daha günüme 4-5 gün kala yapıyorum hiç geçtiği olmadı.sadece bu aya memlekete gittim geldim bir de midemden rahatsızlandım 1.5 hafta evvel talcid tablet içtim 4 adet hap..acaba bunlar adet gününde değişikliğe gecikmeye neden olur mu bileniniz var mı kızlar?2 sene evvel içtiğim ağır bir depresyon şurubu adetimi 15 gün kesti kadın doğumun verdiği bir ilaçla düzeldim tabi o ilacı da hemen değişti psikiyatrim.acaba diyorum mide hapı ve hava değişimi günümü mü değiştirdi o ağır ilaç gibi???bilen var mı?

günaydııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnn canlarım ciğerleriiiiiiimmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydııııııııııııııııııııııınnn ballı börekleriiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK24::KK24::KK24::KK24:

günaydıınnn gönlümün v.i.p. müşterileriiiiii :KK1::KK1::KK1::124::124::124::124::124:

hayırlı cumalarımız olsun inşallahhhh inşallah. Rabbim daha nicelerini göstersin inşallah:119::119::119::119::119::119:

bugün yine herkes için çoooook ama çok güzel çokkk özel bi gün olsun inşallahhhhhhh:127::127::127::127:

herbirinizi tek tek öpüyorum :KK48::KK48::KK48::KK48:

ve sizleriii çoookkk seviyorummmmmmmmmmmm :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

günaydııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnn canlarım ciğerleriiiiiiimmmmmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydııııııııııııııııııııııınnn ballı börekleriiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK24::KK24::KK24::KK24:

günaydıınnn gönlümün v.i.p. müşterileriiiiii :KK1::KK1::KK1::124::124::124::124::124:

hayırlı cumalarımız olsun inşallahhhh inşallah. Rabbim daha nicelerini göstersin inşallah:119::119::119::119::119::119:

bugün yine herkes için çoooook ama çok güzel çokkk özel bi gün olsun inşallahhhhhhh:127::127::127::127:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19: hayırlı cumalar kuzumm

teyzesine çekmiş çocuk napcannn :82: :82: :82:

yeni sipariş ettigim ocelerimmm dua edin gümrüge takılmasınlarrr

inşallah takılmaz yarebbimm dinimiz amin :KK70:

Canımcım naneyle biz görüşüyoruz arada, biraz uzak kalıp kafasını dinlemek istedi, ama dönecek mutlaka geri, hepinizi takip ediyo yine merak etmeyin :KK34: belki ilerde bi tüp bebek daha denicekler inşallah hayırlısıyla :KK31: smartla da msn.de karşılaşıyoruz bazen, o daha çok diğer siteye (asilkadın)takılıyo artık galiba, hem orda moderatör de oldu :KK8: biz de bir ara takıldık ama dayanamadık işte, burdan uzak kalamıyoz, ayağımız mı alışmış elimiz mi artık :KK1:
Teşekkür ederiz teyzesi, oğlum büyüyo çok şükür , bi sorunumuz yok şimdilik, kızını vercen mi oğlumaaaaaaaaaaaaaaaa :KK33: :KK33: :KK33:
Bu arada hamile misin kız gerçekten, kesin mi yani, testi haftaya yapacam diyodun, yaptın mıııı :KK49:

aa orada bende moderatördümmm :S :S :S

maşallahh cadıya istediğini yapıyo öle yapcan idilcim istediğini yapcan hayatta :KK70: :KK70:
çocuk doğru yolda :)

Ayyyyyyyyyyyyyyyyy ne güseeeeeeeeeeeeeelllll :KK64: ne mutlu sizeeeeeeeeeeeeeeee :KK19: darısı oğluşumla bizim başımıza olsun inşallah :KK49:
Bizim de tam 100 günümüz kalmış :KK31:

ee 100 gün nedirki son günler zaten alışverişti koşturmacaydı gececek :)

ayy bu ne güzel bir günbaydın yazısıı :KK70: çok şımardım valla

hayırlı cumalar canım Amiinnnnn :)
bizde seni çok seviypruz böcüğümm mucxx kocamannn :)

Selizzz eski pantolonlarina tisortlerine bi sure daha ozliceksin canimmmm, ben dogumdan sonra bir sure hala hamilelik pantolonlari giyiyordum :KK66:) 40dan 44beden oldum

bu arada gunaydin kizlar nasilsiniz? bahar hanim bu sabah 4'te uyandi aglayarakk, hiç oyle sey yapmazdiii biraz yorgunummm.....
ayşe nasılsın? ne haber?

kızlar kuzey güney dizisini izlediniz mi?kıvanç tatlıtuğun yeni dizisi

Son düzenleme:
günaydınnn kızlarrrrrrrrr hayırlı cumalarrrrr nasılsınız bakem

günaydın canım hayırlı cumalar :)
hamdolsun iyiyim sen naıslsınnn

Selizzz eski pantolonlarina tisortlerine bi sure daha ozliceksin canimmmm, ben dogumdan sonra bir sure hala hamilelik pantolonlari giyiyordum :KK66:) 40dan 44beden oldum

bu arada gunaydin kizlar nasilsiniz? bahar hanim bu sabah 4'te uyandi aglayarakk, hiç oyle sey yapmazdiii biraz yorgunummm.....
ayşe nasılsın? ne haber?

kızlar kuzey güney dizisini izlediniz mi?kıvanç tatlıtuğun yeni dizisi

günaydın idil :) korkmustur belki yavrucak bişeyden ondna uyanmıstır :S
tekrar etmediği sürece sorun olmaz sanıyorum

hamdolsun ben iyiyimm iş güç takılıyoruzz napalım hayat mücadelesi oof ooff :)

sen naıslsın neler yapıyosun daha test yapmadınmıı

günaydın canım hayırlı cumalar :)
hamdolsun iyiyim sen naıslsınnn

günaydın idil :) korkmustur belki yavrucak bişeyden ondna uyanmıstır :S
tekrar etmediği sürece sorun olmaz sanıyorum

hamdolsun ben iyiyimm iş güç takılıyoruzz napalım hayat mücadelesi oof ooff :)

sen naıslsın neler yapıyosun daha test yapmadınmıı

ben iyiyim ya ne olsunnn....bahar iki gündür çok huysuz ya anlamadım gitti üstte iki dişi daha çıktııı ama çıktı gitti yaniiii neyin huysuzluğu anlamadım
test yapmadım, dün sağ göğsümden süt geldi ne demek sence bu

X