Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
nesli canımmmmm doğum gününüz kutlu olsun kuzucum.
Rabbim askerliğinide göstersin inşallah.
hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin Yüce Allah'ım..

kızlar günaydınlarrrrrrrrr

Hepinize teker teker teşekkür ederiz teyzelerii..ben bu saattir ayaktayım ..içim kıpır kıpır..kendi doğumgunumden nefret ederım hep aglarım o gun..ama ege de öle olmadı ya çok heycanlıyım ...akşam boyunca baktım baktım sevdım onu...bırde bıcır bıcırdı çok guldurdu bızı..kuzum benım ..onun için slayt hazırladım bu saate kadar mısafırlere ızletecegım dogumgununde...facebooka da koyuyorum aynısını..bakın bakalım güzel olmuş mu....

evet izledik harika olmuş....o ilk doğduğundaki videoyuyu izlediğimde ağlamıştımm ozamanlar hamile kalmak için bebeğime kavuşabilmek için yanıp tutuşuyordum..
şimdi hamileyim bu videosunada çok duygulandım egemuu çoook tatlısıııınnnn yakışıklımmmm benim....neslii seninlede oğluşunlada hiçbirzaman birarada beraber olma fırsatımız olmadı belki ama inan sizleri herzaman gördüğüm grüştüğüm arkadaşlarım gibi çok sevdim...egemuuyu herzaman takip ettim...iyiki doğdun egemuuuuu:KK69:hep beraber nice yaşlara inşallah....
delikanlık yaşlarınıda görürüz inşallahh canım benim♥♥♥

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm :KK16: ayyyyy bu sabah kepenkleri ben açtım yine, tıpkı eski günlerdeki gibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK69: ama bu sefer oğluşumlan beraber açtıııııııııııııııkkkkk :KK49:
Hepinizi çok ösledim, artık eski kalabalık günlerimize döneceğimiz için çok heyecanlıyım :KK8: :KK8:
Hadi gelin gelin geliiiiiiiiiiiiiinnnnnn :KK3: :KK3: :KK3:

Hepinize teker teker teşekkür ederiz teyzelerii..ben bu saattir ayaktayım ..içim kıpır kıpır..kendi doğumgunumden nefret ederım hep aglarım o gun..ama ege de öle olmadı ya çok heycanlıyım ...akşam boyunca baktım baktım sevdım onu...bırde bıcır bıcırdı çok guldurdu bızı..kuzum benım ..onun için slayt hazırladım bu saate kadar mısafırlere ızletecegım dogumgununde...facebooka da koyuyorum aynısını..bakın bakalım güzel olmuş mu....

Neslicim iyiki dogurdun Egemuyuuu nice nice yaşlara EGEMUUUU :)
videoya bayıldımmmm hele sonunda tüylerim diken diken olduuuu

tinker videolar çook güzel olmuş hele sonu çok güzeldi yürüyo balonuyla oıynuyo fln :)
daha dün kucağında ağlamaya bile mecali olmayan gazını çıkaramayan :) minik bi bebekken
şimdi isteklerını belli edebilen gülen kucaklayan alkışlayan yürüyen oynayan istekleri
sevdıkleri herseyın yavas yavas geliştiği bi birey olma yolunda
daha nice güzel yaşalrını görün inşallahh :)

Günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm :KK16: ayyyyy bu sabah kepenkleri ben açtım yine, tıpkı eski günlerdeki gibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK69: ama bu sefer oğluşumlan beraber açtıııııııııııııııkkkkk :KK49:
Hepinizi çok ösledim, artık eski kalabalık günlerimize döneceğimiz için çok heyecanlıyım :KK8: :KK8:

günaydın şerocumm :) ay sen dur güçlü kuvvetli oğluşun kaldırsın kepenkleri :KK70:

günaydınn kızlarrrrrr

günaydın şekerimmm :)

ben bu insanları anlamıyorum yemin ederim anlamıyorum yaaaaaaaaaaaaaa.birilerinin bişeylerle mutlu olması neden bu kadar koyarki insanaaaaa facede oje resmi paylaşıyorum diye bişey demeyen kişi kalmadı yemin ediyorum bu ne yaaaa neymiş sıkılmışlar neymiş cartmış curtmuş sanane yaaa da diyemiyosun kırmamak adına profil adı üzerinde yaniii sen ne istersen paylaşırsın koyarsın oraya yada istedigini yazarsın kime ne hoşlanmıyosan okumazsın bakmazsın olur biter:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

salla sen onalrı canım çok da tırtt :KK70:

günaydın bebeğim naber.
Dün akşam isyanları oynamışsın.
Ne oldu canım canımm sorun nee.:26::26:

günaydın tatlım amannn acaip acaip şeyler işteee facede eşimle çekilmiş bi fotomuzu koydum altınada kendini bilmez biri yorum yaptı işte insanlar abuk ojelerinden sıkıldı falan die bende sinirlendim.ööle işte sanki millet açınca aman yelizin profilinde ne var die bakıyo begenmio sevmiyosan ya silersin yada bakmazsın olur biter yanii

günaydın kepelekleriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmm :KK16: Ayyyyy bu sabah kepenkleri ben açtım yine, tıpkı eski günlerdeki gibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK69: Ama bu sefer oğluşumlan beraber açtıııııııııııııııkkkkk :KK49:

yok bebem ben açtım bennnn :KK1::KK1:
Nasılsın canm oğluşun napıyo tepikliyodur anasını bol bol.
Ne güzel yaa hamileliğin bu tarafıını çok ama çooook özledim kıpır kıpır için çok süper bi duyguydu yaaaaaaaa

tinker videolar çook güzel olmuş hele sonu çok güzeldi yürüyo balonuyla oıynuyo fln :)
daha dün kucağında ağlamaya bile mecali olmayan gazını çıkaramayan :) minik bi bebekken
şimdi isteklerını belli edebilen gülen kucaklayan alkışlayan yürüyen oynayan istekleri
sevdıkleri herseyın yavas yavas geliştiği bi birey olma yolunda
daha nice güzel yaşalrını görün inşallahh :)

günaydın şerocumm :) ay sen dur güçlü kuvvetli oğluşun kaldırsın kepenkleri :KK70:

günaydın şekerimmm :)

salla sen onalrı canım çok da tırtt :KK70:

günaydınnn cnm sallagım gitti zaten uyuzlarıı :)

Ay kurban olurum ben o güçlü kuvvetli oğluşumu yaradana yaaa :KK49: yerim onun kollarını bacaklarını :KK16:

yok bebem ben açtım bennnn :KK1::KK1:
Nasılsın canm oğluşun napıyo tepikliyodur anasını bol bol.
Ne güzel yaa hamileliğin bu tarafıını çok ama çooook özledim kıpır kıpır için çok süper bi duyguydu yaaaaaaaa

Ay hiç sorma kuşum yaa, şu zamanları öyle güzel ki hiç bitmesin istiyorum, gecesi gündüzü yok tepikleyip duruyo, hepsinde ayrı heyecan, ayrı bi duygu, bazen içerde hareket ediyo, göbeğimi dalgalandırıyo, meksika dalgası yapıyo resmen :KK1: babası karşı koltuktan farkediyo göbüşümdeki dalgalanmayı çok komik yaaaaaaaa :KK1: :KK1: :KK1:

günaydın tatlım amannn acaip acaip şeyler işteee facede eşimle çekilmiş bi fotomuzu koydum altınada kendini bilmez biri yorum yaptı işte insanlar abuk ojelerinden sıkıldı falan die bende sinirlendim.ööle işte sanki millet açınca aman yelizin profilinde ne var die bakıyo begenmio sevmiyosan ya silersin yada bakmazsın olur biter yanii

Benim kocişin bu gibi durumlarda söylediği çok komik bi laf var:
GAFAĞAN DAKMA, GOTÜĞEN DAAAAAAAAAAAAAK :KK60: :KK60: :KK60:
Anladın sen onuuuuuu :KK23: :KK23: :KK23:

Son düzenleme:
Ay kurban olurum ben o güçlü kuvvetli oğluşumu yaradana yaaa :KK49: yerim onun kollarını bacaklarını :KK16:

Ay hiç sorma kuşum yaa, şu zamanları öyle güzel ki hiç bitmesin istiyorum, gecesi gündüzü yok tepikleyip duruyo, hepsinde ayrı heyecan, ayrı bi duygu, bazen içerde hareket ediyo, göbeğimi dalgalandırıyo, meksika dalgası yapıyo resmen :KK1: babası karşı koltuktan farkediyo göbüşümdeki dalgalanmayı çok komik yaaaaaaaa :KK1: :KK1: :KK1:

Benim kocişin bu gibi durumlarda söylediği çok komik bi laf var:
GAFAĞAN DAKMA, GOTÜĞEN DAAAAAAAAAAAAAK :KK60: :KK60: :KK60:
Anladın sen onuuuuuu :KK23: :KK23: :KK23:

ANLADUMM ANLADUMMM :KK1::KK1::nazar::nazar::nazar::nazar:

Yelizzzzzzzzzzzzz bacım yaaa nası yapıyon şu çiçekleri böcekleri anlamıyom ben yaa.
Hele son resimdekine bayıldımm ben. O elinde tuttuğun yuvarlak metal gibi olan sey ne bebem onlamı yapıyon..

Yelizzzzzzzzzzzzz bacım yaaa nası yapıyon şu çiçekleri böcekleri anlamıyom ben yaa.
Hele son resimdekine bayıldımm ben. O elinde tuttuğun yuvarlak metal gibi olan sey ne bebem onlamı yapıyon..

evet cnm son fotodaki çiçegi o elimdeki metal diskle yaptım digerlerini kendim çizdim :))

bu arada öyle bir geçer zamankiyi izliom dün izleyemedim :)

yaa ben baktımda dun akşam carolını goremedım ya kacırdım sanırırm

evet buyuk kızın çocuu olmuss kafayı yemıs aynı zamandada

cemile zengın balıkcıynan evlendı yaa :)

carolin bi barda beş paraszı içiodu gündüz vaktii :))))))))

yaaaaaaaaaaa meteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee bakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

kızların donununnnn lastigini koparıyooooooooooooooooooooo :)))))))))))))99

Son düzenleme:
X