Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .

okudum sımdı e carolın hakedıo az bucukkk

metede tam rock staarr kıraç a çok benzıo yaaaa

ayyyyyyyyyyy gazinodaki karıda nasıl ses varrrr gönül bu sevdadan vazmı geçecekkkkkkk

vayy anasını yine bomba bi bölüm olmuşşşşşşşşşşşşş
off yaaaaaaaa şu muratı verseler elime ümünü sıkarımm

canım Allah kızınızı size bağışlasınnn tbr ederim :)

Canım allah analı babalı buyutsun ınsallah gözunuz aydın evetttttttttttttttt anne olmak mukemmel bı duygu ALLAHIN bır mucısesı hosgeldın mınık İDİL

kızlar bana yorum yazan yok mu??? hamileyimmmmmmmmm huhuuuuuu

kızlar herkese iyi dilekleri için teşekkür ederşm çok sağolun bu arad yıldız ve pembe tebrik ederim sizileride kızlar
şimdi çıkmam lazım idil hanım ağlıyor :):):)

Seastercim tebrik ederim canım. Ayy emmiyor diye sakın üzülme. Sabırlı ol.öpüyorum balımm..

Bu arada idilcim gercekten hamilemisin kusum. Ayyy sakamı ...bahara kardesmi yaptınız zuzu...

ohh ohh topiğimiz eski günlerine dönüyor gibi....
kızlar eşimle dünakşam kavga ettik daha kızının odasını çizmemişşyani yarım kalmış çizdiği günün ertesi günü hemen yapmaya başlayacaklar oda tabi 1 haftayı bulacak..
gece konuşmadım bugün sabah evden çıkarken kızımın odasını çizmeden akşam eve gelme dedim..azönce aramışkii çizim daha bitmedii gece mesai yapıcam 11 gibi gelirim diyee
bende hiç taviz vermedimbugün çizmeliki yarın başlanmalı yapılmaya..4-5 günde yapılcak daha bide boyası var onun gelmesi 10 günü bulur.ah bu mobilyacılarr
buarada kuzenimin oğluşunun 24ünde sünneti var.ve ben katılamayabilirim heran doğum yapabilirim...inş sünnetten sonra yaparım doğumu çünkü enyakınım

buarada teyzoşlarıı kızımın kıyafetlerini dünakşam teyzesiyle anneannesi yıkayıp kurutup ütülediler şimdilik başka bir dolaba emaneten astık kızımın odası gelir gelmezde dolabına yerleştiricez...buarada bu hafta tüm eksiklerinide tamamlıyoruz.haftaya da temizliğim bitiyor inşallah...

ondan sonrada minik kızımı beklicez gönül rahatlığıyla...

AMİN CANIM KIZIMIN BU ARALAR GAZPROBLEMİ VAR SÜREKLİ AĞLIYOR GİREMİYORUM NETE
EVT CANIM AĞLAYINCA ÇOK ÜZÜLÜYORUM YEDİKLERİMİN ETKİSİ VAR MESELA DOMATES VE ELMA ÇOK KÖTÜ YAPIYOR KIZIMI KİMYON VE NANE KULLANIYORUM BİDE GAZ SANCISI İÇİN KIZIMA METSİL DİYE Bİ DAMLA VERİYORUM ÇOK İŞE YARIYOR

kızlar herkese iyi dilekleri için teşekkür ederşm çok sağolun bu arad yıldız ve pembe tebrik ederim sizileride kızlar
şimdi çıkmam lazım idil hanım ağlıyor :):):)
SAOOL TATLIM ,İDİL DOĞMUŞ ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH İDİL ÜZÜYOMU ANNEYİ ,

KIZLAR KUSURA BAKMAYIN HERKESE Bİ CEVAP YAZAMIYORUM ASYA , YORUYOR BENİ
BİDE GELEN GİDEN ÇOK FAZLA OLUYOR
KIZMDA İNANILMAZ DEĞİŞTİ 20 GÜNDE MAŞALLAH DOMBİLİK OLDU TEYZELERİ

ahh seliz ah bu kocişleri sıksıtırıp söylenmedıkçe iş miş yapmıyolar tembeller anacım :)

canım videoyu izledim . süper olmus eline sağlık. allah oğluna uzun ömürler versin. mutluluğunuza nazar değmesin.

iyiki doğdun egeemuuuu
sağol canım amin hepimizinkine inşallah..
nesli canımmmmm doğum gününüz kutlu olsun kuzucum.
Rabbim askerliğinide göstersin inşallah.
hayırlı sağlıklı uzun ömürler nasip etsin Yüce Allah'ım..

kızlar günaydınlarrrrrrrrr
teşekkür ederim canım..askerlik mi...damatlık diyelim ona.yaa
teşekkür ederim canım..topiğimizin en güzel yanı da bu değil mi tanımamak ama aynı zamanda da hayatlarımıza dahil olmak güzel beee
Neslicim iyiki dogurdun Egemuyuuu nice nice yaşlara EGEMUUUU :)
videoya bayıldımmmm hele sonunda tüylerim diken diken olduuuu
de miiii:)sonu bomba zaten o inanır mısın o gece çekilen bi görüntü..egeye ilikli kemikli et sulu çorba içirmiştim...akşama kadar kudurdu durdu...o balonla saatlerce oynadı inanır mısın:)

yakında ben de koparcam vallahi bitiyorum meteye ve aşık bakışlarına...bu arada mustafa da süper ya ..bebek olan

tahm,n ett,m zaten o anda çekildigini sonunun ki şahane olmuşşş ohh maşallahhh ööle enerji depolamışsın çocugaaaa napsın oynamayıppp eve kızmı atsın bu yaştaaa ööle atmış garibim enerjisini

evet mustafa çok tatlı ama kimse ilgilenmio çocukla yaaaa... mete süper olmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Aaaaaaaa bugün neden kimsecikler yok yafuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ben okuldan geldim, yemeğimi yaptım, kocişkomu doyurup arkadaşlarıyla gesmelere gönderdim, oğlumlan tepişip duruyos şimcik teyzoşlar gelse de şurda iki lafın belini kırsak canııııııııııııııııııııııııııııııııııımmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…