Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
merhabalar herkeze günaydın ben yeni üyeyim. Sizlerle paylaşmak daha doğrusu sormak istediğim bir şeyler var. 8 aylık evliyim ve hamilelik şüphesi içindeyim. Halsizlik,başdönmesi, sıksık idrara çıkma,Aşırı duygusallık,Kasıklarda belimin tam ortasında ağrı var. Dün 2-3 damla pembe akıntı adından kahverengi akıntı geldi. Sonra da kesildi. Akşama doğru beyaz akıntı gelmeye başladı.Reglim 20sinde yani 2 gün var. İdrar testinde çıkma olasılığı nedir.? Yoksa beklemeli miyim? Hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum ilk hamileliğim olduğu için(Tabi hamileysem)...

oyyyyy oyyyyy yerim ben onu.
hatçemmm sen daha son haftalarda hatta son günlerde gör

iyi benimkide çok şükür nolsun kudurukluğa devammmm

Son düzenleme:

canım idrar tesitnde hamileliğin çıkması için bir hafta on gün falan geçmesi lazım.
yani şahsen bende tam 10. gün çıkmıştı.
ama kanda gebelik baktırırsan bugün bile öğrenebilirsin hamale olup olmadıgını.
Rabbim gönlüne göre versin inşallah hamilesindir..

Çok teşekkürler cevap verdiğin için. İnanılmaz stress yaptım.İlk hamilelik olacağı için. Sanırım adetin gecikmesini bekleyip doktora gidicem.Uff ne zormuş Beklemek insanı öldürüyor. Ama gidipte test yaparsam sonuç negatif çıkarsa çok üzülürüm

öncelikle günaydın... dün yaşadığın kanama yerleşme kanaması olabilir. ama idrar testi için gününün geçmesini bekle öncesinde çıkmama olasılığı var

sağol hatcem hayırlısı olsun kısmet....amin inşallahh sağlıklı hayırlı bı şekilde nasib olsun
hepimize...senın oğluş da maşallah kocaman olmuş bide yaramazmış sıpaaa :)

bende senin gibi dayanamayıp reglime 6 gün kala kan testi yaptırdım ama sonuç 1,29 yani negatif. ama hala ümitliyim bende ayın 20 sini bekliyorum senin gibi

kanaman yerleşme kanamsı olabilir....istersen kan tetsi yaptırabılrısın varsa eger kanda çıkar

idrar testınide regl gecınce yapman laızm bazılarının regla 2-3 gün kala çıkıyor fakat

bu herkes için geçerli değil hakkınd ahayırlsıı olur ınsallah :)

kızlar selam ben çok kötüyüm bugünlerde
daha önce bahsetmiştim köpük adında bi kedim evde bakıyodum beni istemeye gelicekleri sırada dışarda yaşamaya alıştırdık onları apt kapısının önünde bakıyoduk.3 tanede yavrusu vardı onlarda büyümüştü.sonra apt da bi kadın sürekli kavga çıkardı en sonundada baya kötü kavga ettik ve köpügü ve diger kedileri yaklaşık evimize 4-5 km uzaklıkta olan bi siteye bırakmak zorunda kaldık ((((((( aklıma geldikçe çok üzülüyodum tabiki ama dogum günümün oldugu gece rüyamda köpügün öldügünü duydum agladım bagırdım öyle de uyandım hıçkırarak aglıyarak ( o günden beri gözümden yaş eksik olmuyo sürekli aklımdalar kardeşim baktı o civara ama bulamadı tabiki yanlız hava sıcak olduıgu için zaten çok az kedi varmış baktıgı yerlerde akşam tekrar bakıcak dua edin lütfen birinden birini bulayım yoksa bu acıyla iyice kötü olucam paylaşmak istedim sadece sizlerle (((

oyyyy oyyyyy kıyamamm ben kuzucugumaa üzülürmüşte kedicikleri için.
inşallah bulunur tatlımmm yaaa.

o kadın ne istedi küçücük hayvanlardan ger..alı kadın. ne zararı var ki bırak duruyo dursun iştee.
sinir oluyorum böyle hayvan düşmanı insanlara yaaa

Son düzenleme:

malesef canım o sinirle babamla götürüp bıraktık dışarıda yaşamaya alışmışlardı zaten zorlanmamışlardır hatta veteriner bi arkadaşım onlar eger aç kalsalardı bişi olsaydı mutlaka evi bulurlardı demekki rahat ettiler orda dedi.ama işte ben yüregime söz geçiremiorum malesef ( 4 buçuk sene oldu onlar gideli ben bu dönemde çok üzüldüm yine ama hiç aramaya gitmedim salak gibi ((( şimdi keşkelerimin pişmanlıklarıyla öyle bir boguşuyorumki gözümden yaş eksik olmuyo (((((( ben nasıl yapabildim nasıl cigeri beş para etmez biri için nasıl terkettim onları anlamıyorum (((( nefret ediyorum kendimdennnnnnnnnn ((((((((((88

üzülmeeeee tatlııımmmm inşallah arkadaşının dediğigi rahattır onlar merak etme sen

merhaba kızlar ben idil yeni bir üyelik açmak zorunda kaldım diğeriyle giriş yapamıyorum.

hoşgeldin yavrukuşş..naberr???ben sana dikişlerini sorcaktımm.nezaman düştü,,dikişlerinin olduğu yerde şişlik oldumu seninde..yamalı gibi orasıı...
bide bum bum nezaman olduu...

ayşecimm geçmiş olsunn.bu son sınavın olsun inşallahhh...

slm arkadaşlar benimde size bi sorum olacak
son adet tarihim 3 temmuz oda sadece kahverengi akıntı 2 gün sürdü
sonra doktora gittim menogon iğne verdi yumurta geliştirmek için
pko lu olduğum için tedavim yarım kaldı yumurtalar gelişmedi
adetlerim düzensiz ve hala adet olamadım sulu süt gibi akıntım var
adetim 1 hafta geçince idrar testi yapmıştım neg.ti
şimdi15 günden fazla oldu sizce hamile olma ihtimalim varmıdır
test yaptırsammı karar veremedim yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum
yardımcı olun hadi canlarım

kızlar son adet tarihim 16 temmuzdu eşimle korunmasız olarak 26 agustosta ilşkiye girdik 8-9 gün sonra 7agustos gibi kahverengi çamursu kokusuz lekelenmem oldu bir hafta sonra da test yaptırdım kanda çıkmadı bugün de adetim gelmezse 3 gün geçmiş olacak ben lekelenmeyi yerleşme kanaması olarak düşündüm acaba sonradan mı çıkar bu şekilde yaşayan oldu mu ara ara bel sancısı ve kasık batması yaşıyorum hayırlısı olsun bakalım.. böyle yaşayan var mı...

Günaydın kızlarrr :) istanbul bugun serinnn :)

canımmmmmmmmmmmmm hoşgeldinnnnnnn korkuttun bizi yawwwww

günaydın canlarııımmmmmmmmmmmmmm

hayırlı cumalarrrrrrrrrrrrr

günaydın panpişşş :) hayırlı cumalarr :)

amın elif inşallahhh.............

merhaba kızlar ben idil yeni bir üyelik açmak zorunda kaldım diğeriyle giriş yapamıyorum.

merhaba idil hoşgeldin :)

eğer yumurtan gelişmediyse naısl hamıle kalıcaksın ???
bence bi an önce dokoruna git aynen buraya yazdıkalrını anlat böyle olduguna göre bellıkı bişey var
ya hamılesın yada bi sorun var önce sorunları hallet gebelıge sonra bak canım

hayır canım sanmıyorum o kahverengı akıntı yerleşme kanamsı değil cunku reglıne 9 gun kala gelmıs
yerleşme kanamsı regle 3-7 gun kala gelir ama neyın kanamsı onada bişey dıyemıcem adet periyodunda
bi değişme oldu o zaman sen farketmedın ????? gunun gecmıs bı ıdrar testı yap bence varsa mutlaka cıkar

ayşeemmmmm bacım naber nasılsın
işler nasıl gidiyoo.
bugün izmirde serin.
yaa şimdi iş yerinde çalışıyo olmak yerine.
şööyyle alsancak olup deniz kıyısında sefa yapmak vardıı (((

bizim diğer panpişlerden ses seda yok

hamdoslun canım ıyıyımm :) işlerde iyi ne olsunn :)

valla benım ıs yerıde denıze yakın ancaa uzaktan uzağa bakıyorum bende :) kısmet napalım

panpişleri pandalar kovalamış şekerim yorulmuşlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…