Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
haticeee aldığım askılar gelmiş fakat evde olmadığım için gidip postaneden almam gerekiyomuşş ayrın alıcammm seninkiler geldimi??????????

bunu yaşayan varmı bilmiyorum ama ben dün doktora gittim be doktor bana direk boş gebelik dedi çok üzgünüm kan testi yaptırdım ama sonucu daha doktor görmedi kandada pozitif çıktı napıcam bilgisi olan cvp verebilirmi arkadaşlar?????

sakın ama sakın saçmalama ....niye zora sokacaksın bebeğini tehlikeye atacaksın ya oksijensiz falan kalsa allah korusun gır temız temız sezeryanını ol.spinal anestezi tavsıye ederım ben oldum..dr una bu konuda bılgı al derım..ama sezeryansa mutlaka ayık ol..o anı yaşa derim...

kızlar günaydın dün akşam doktora gittim hafif kan gelıyordu kahverengi kahverengi
doktor, dışgebelik rahimde pek hazırlanamamış
düşmeyede başlamış istersen gene bhcg yapalım ama üzgünüm dedi
benımde bu sabah agrım arttı kanamam da
böyle işte erken sevindim sanırırm halime bakmadan

canım sakın ha kendını de bebegınıde zora sokma sezeryan ol normal doğum cidden kolay ama riskli
Allah ım sağlıkla kucagına almayı nasib etsın ınsallahh

kızlar kuzumun resmini avatara koydum.. son hali bu :)

canım maşallahh kızınaa :) gözlerini sana benzettım çok :)

şerocum maşallahh kocaman göbüşş :)

ve asıl haber: AYŞEMMMMMMMMMMMMM CANM RKADAŞIMM
TEBRIK EDIYORUM SENİİİ
ALLAHIM ANALI BBLI BUYUTSUN BEBEKLERIMIZI
VE ALLAHIM SĞSALİM KUCAĞINA ALMAYI NASIP ETSINNNN

gökçecim çok teşekkür ederimm ama dün akşam doktora gittim dış gebelıkmış ve düşmeye başlamış bile

Ayşecimmm yaaaa hayırlısı böyleymiş üzülme dicem ama biliyorum elde değilş üzülmemek.
Düşüğün ayağı içerde olurmuş derler inşallah tez zamanda rabbim yensini göndersin inşallahh.

Kızlar günaydınlşar herkese

günaydın canım

hayırlısı tabıı ya üzülmedimde ne bılıyım
baya zamna gecmsıtı yenıden böyle içimi güzel bi his kaplamıştı olsun hayırlısı

ayşecim çok çok geçmiş olsun.dün konuştuk ama yine söliyim sen biliosun zaten her şerde bi hayır varmış onu görsende böle bişi olsa daha çok yanıcaktı için bölesi hayırlısıymış demekki. alışmıştın biliorum ama olsun kısmettt.daha gençsinizzz anacım mucuk :))

sağol yelizcim
ya üzülmedimde işte ne bileyim hep böyle mi olucak yani
bilmiyorum zaten korkuyordum gen aynısı oldu hayırlsıı olsun vardr bunda da bi hayır
mucxx :

Ay canım yaa inan cok üzüldüm ne kadar da mutlu olmustuk 5:
Hayırlısı olsun,Allah eşine sana sağlık versin yine olur insallah canım benim

Bu arada tesekkur ederim canimcim,evet gözleri bana benztiyolar

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN

Günü Geçen Arkadaşlarımız

................

Beklenen Regl Tarihleri

------------

HAMİŞLERİMİZ

ARALIK-OCAK-ŞUBAT-MART
Yildiz10--minikaren-seastar-seliz-gamzelikız-Mguner

NİSAN-MAYIS-HAZİRAN
Kötükedisero

TEMMUZ-AĞUSTOS
???????

TOPİĞİMİZİN KIYMETLİ BEBEKLERİ
Yaşama sırası sizde

BenIpek ve yavrusu Başak 10.05.2010
Kontes26 ve yavruları Ecmel ve Elvin 12.08.2010
Tinkerbell09 ve yavrusu Ege 07.09.2010
e-pack ve yavrusu Nilsu 27.09.2010
aydemet ve yavrusu Mert 18.10.2010
Zehsel ve yavrusu Rüzgar 24.10.2010
dilemma ve yavruları Arda ve Duru 26.10.2010
Sedef35 ve yavrusu Beril 17.11.2010
idilcan ve yavrusu Bahar 22.12.2010
melojj ve yavrusu Elif 28.12.2010
elmi ve yavrusu Betül Zümra 01.01.2011
prensesss016 ve yavrusu Enes 04.01.2011
superisiyim ve yavrusu Deniz 11.01.2011
gökcegökce ve yavrusu Mert Kağan 19.01.2011
karagul ve yavrusu Miray 31.01.2011
clemantine ve yavrusu Mert 01.02.2011
TopukluAyakkabi ve yavruları Tuna,Öykü ve Naz 22.02.2011
su06 ve yavrusu Ceren 14.04.2011
Sarilale ve yavrusu Asya 21.04.2011
zonox ve yavrusu Arda 10.05.2011
Ademerve ve yavrusu Bilge 17.05.2011
belle ve yavrusu Berranur 24.05.2011

mercan.a ve yavrusu Bensu 17.06.2011
yaren0144 ve yavrusu Tuğçe 21.06.2011
Yavyum ve yavrusu Fevzi Ömer 27.07.2011

ayşe çok üzüldüm hayırlısı böyleymiş..en kısa zamanda yeniden olur inş...daha gençsiniz neler olur neler..hamile kalabiliyosun enazından önemli olanda bu..birgün elbet tutanacak sana bebeğin..

Ay canım yaa inan cok üzüldüm ne kadar da mutlu olmustuk 5:
Hayırlısı olsun,Allah eşine sana sağlık versin yine olur insallah canım benim

Bu arada tesekkur ederim canimcim,evet gözleri bana benztiyolar

sağol canım hayırlısı olsun napalım...bu da varmış demekki kaderde
hem biraz daha kilo verırım çünkü ne kadar az kilo o kadar iyi hem benım hem gelecek bebeğimin sağlığı için

ayşe çok üzüldüm hayırlısı böyleymiş..en kısa zamanda yeniden olur inş...daha gençsiniz neler olur neler..hamile kalabiliyosun enazından önemli olanda bu..birgün elbet tutanacak sana bebeğin..

Teşekkürler seliz...Zaten sürpriz olmuştu öylede gitti hayırlısı olsun
çok şükür evet hamile kalabiliyorum özel bi çaba göstermıycem
akışına bırakıyorum şu dakikadan sonra...hakımıza hayırlısı olsun...inşallah amin

selam kızlarrr biz geldikk...

evime internet bağlandı artık ara ara yazıcam size..

öncelikle ayşem cok cokk gecmişler olsun..daha burda tebrik bile edemezken gecmiş olsun diyorum..gerceketen cok üzüldüm hayatım ama hayırlısı buymuş demekten başka birşey gelmiyor elimizden..dilerim rabbim birdaha aynı acılarla karşılaştırmaz ve evladını sağlıklı kollarına almak nasip olur..

su canım benim cok gecmişler olsun balım allahım şifalar versin..bel fıtığı başlangıcı bendede var dr. eğer dikkat etmessem bu yaşta bel fıtığı olursun demişti ağır iş yapınca direk bacağa vuruyo..
allahım yardımcın olsun umarım ameliyata gerek kalmadan iyileşirsin..
bu arada dün kızının fotosunu gördüm maşallahh kuzucuna cok tatlı ve maşallahı var iyi bakmışsın...

selizz hayatım benim askılarım geldi nerdeyse 1 hafta olucak ama yazmayı unutmuşum..cok cici ve cok güzeler..
bendekide akıl daha cocuğun asıcak bir tane kıyafeti yokken ben askı alıyorum tersten başlayanlardanım galiba.

canım ya sorma valla aynen öyle bende de önceden başlangıç seviyesindeydi
tedavi oldum geçmişti ama hamileliğin son ayında ağırlıktan dolayı hafiften başlamıştı
ayağımda uyuşmalarr falan gitgide arttı ve dayanılmaz hale geldi..dediğin gibi iş yapınca ayakta fazla
kalınca acayip ağrıyodu şimdi de işte hiç bi iş yapamaz hale geldim..doktor ameliyat dedi ama daha
araştırıyoruz bakalım hayırlısı olsun..çok sağol canım..sen de dikkat et aman sende de başlamasın..
ayrıca çok teşekkür ederiz teyzesi evet maşallahh kilosu falan baya iyi

bu arada oğluşuna maşallahhh kocaman olmuş :) Allah'ım sağlıkla kollarına almayı nasip etsin canım benim

Son düzenleme:
22 ağustos regl tarihim sabırsızlıkla bekliyorum...

kızlar herkese günaydınlaaar hayırlı günler diliyorummmmm

hatçe sgüördüm seni gördüüüümmmm.

bacım erkencisin yaa yatıp uyusana azıcıkk :)))

bugün herbirimiz çook ama çoooook güzel bi haber alalım inşallah inşalaaahhhhhhhhhh

günaydınn canımm hoşgeldinn evet yakalandım dermişim..

valla hayatım bana kalsa yatıcamda benim oğlan erkenci birkac gündür iyiydik uyuyorduk ama bugün nedense erken kalktı ee tekmeleride sertleşti iyice sıpanın yatırmadı bende kalktım mecbur..

sen nasılsın kıscen nasıll..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…