Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hoşgeldin yavrukuşş..naberr???ben sana dikişlerini sorcaktımm.nezaman düştü,,dikişlerinin olduğu yerde şişlik oldumu seninde..yamalı gibi orasıı...:KK25:
bide bum bum nezaman olduu...:KK23:

canim ne zaman dustugunu tam hatirlamiyorum 1.5-2 hafta fulan herhalde
ama sislik filan olmadi. bumbum da kanamalarim bittiginde oldu 40-42gun sonra

lara niye korkttun ki kiz

arkadaşlar merhaba bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim. son adet tarihim 24 Temmuz, 28 günde bir oluyorum. 2-5-9 Ağustos tarihlerinde korunmasız ilişkiye girdik. 8-13 ağustos haftası mide bulantısı karın şişliği gaz problemi ve özellikle yürürden daha belirgin olan alt karın ağrısı yaşadım. kasıklarımda ve karnımın alt kısmında ara ara giren ağrılar oluyordu. 15 ağustosta dayanamayıp kan testi yaptırdım sonuç 1,29 çıktıyani negatif. son 3 gündür çok şiddetli bel ağrısı çekiyorum. daha doğrusu sağ kalça kemiğim çok ağrıyor ve sağ bacağıma vuruyor ara ara sağ kasığıma batma şeklinde vuruyor. dün dr gittim röntgen çekilmemi söyledi bende ne olur ne olmaz diye çektirmedim. ağrı hala geçmedi ara arada mide bulantısı oluyor. sizde kandaki değerin yükselme hamile kalma şansım var mı? bu şikayetler hamilelik belirtisi olabilir mi? yarın regli olmam gerekiyor inş olmam :)

selam kızlar kızımla biz geldikkk:KK49::KK49::KK49:

bugün nst'ye bağlandık...bebişimin kalp atışlarını dinledimmm:KK69:kan tahlili ve idrar talili yapıldı.kilom ölçüldü...nst sonuçlarım normal çıktı..
buarada kilom ölçüldüü en son 9 kilo almıştım bugün 10 kilo aldığım tespit edildii:KK53:yanii azda değill daha 1,5 ay var 5 kilo daha alırım galiba buaralar çok yiyorum:KK56:davetler falan dengem şaştı..
sizde ne var ne yok idilim geldimi buraya???

selizz hayatım benim askılarım geldi nerdeyse 1 hafta olucak ama yazmayı unutmuşum..cok cici ve cok güzeler..
bendekide akıl daha cocuğun asıcak bir tane kıyafeti yokken ben askı alıyorum tersten başlayanlardanım galiba.:KK1::KK1:
ayy benimkide gelmdii eşim aldıı ptt kargodan çok güzeller ya bayıldım.ayrıca farketmezki hayatım ben kıyafetleri aldımda noluo poşet içinde beklio.dolabı olmadığı sürece kıyafetleri yıkayıp askısına takamam:KK47:
canim ne zaman dustugunu tam hatirlamiyorum 1.5-2 hafta fulan herhalde
ama sislik filan olmadi. bumbum da kanamalarim bittiginde oldu 40-42gun sonra

lara niye korkttun ki kiz

idiiiiiilll hoşgeldinnnn yavruukuşummmmm:KK69:
bum bum yapmak için doğumdan sonra 1,5ay beklicez demek...

kızlarrr sizi bişey sölicem şu son 1 aydır canım hiç bum bum yapmak istemiyor:KK5:çok soğdummmm 7.aya kadar hiç öyle değildii...şimdii bende istemiyorum eşimde bana dokunurken çok korkuo sanırım bişey olacak diye..yani oda hiç eskisi gibi değil..hatta geçen dedim hiç eskisi gibi yaklaşmıosun 1 aydır deyince napim dokununca ayyyhh diye bağrıosun korkuyorum dedi...gerçekten öyle ağırlaştım galiba karnım çok acıyor bazennn...idil seni tebrik ederim son güne kdr ekşını bırakmadın bravoo valla ssana:KK9: sen normal doğurmayacanda kim doğaracakk:KK1:

hayirli cumalar hanimlar
en erken adetten kac gun ne gibi belirtiler yasadiniz paylasirmisiniz

kızlarrrrr bi kaç gündür giremiyordum son hazırlıkları bitirdik artık malum pazartesi günü son kontrolden sonra sezeryan günü vericek doktor çok heycanlıım hayırlısı artık
bizim burda spinal yok epidural v ar büyük olasılıkla öyle olucak netleşsin ben burdan yazarım size
ayşe canım Allahdan hayırlısı istemek ve dilemekten başka yapacak bişeyimiz yok

kızlar yanlış yazmışım doğrusu böyle..kızlar son adet tarihim 16 temmuzdu eşimle korunmasız olarak 26 temmuzda ilşkiye girdik 8-9 gün sonra 7agustos gibi kahverengi çamursu kokusuz lekelenmem oldu bir hafta sonra da test yaptırdım kanda çıkmadı bugün de adetim gelmezse 3 gün geçmiş olacak ben lekelenmeyi yerleşme kanaması olarak düşündüm acaba sonradan mı çıkar bu şekilde yaşayan oldu mu ara ara bel sancısı ve kasık batması yaşıyorum hayırlısı olsun bakalım.. böyle yaşayan var mı... bir yerde ilişkiden bir hafta 10 gün sonra ve adete bir hafta 10gün kala yerleşme kanaması okumuştum var mı böyle....

kızlarrrrr bi kaç gündür giremiyordum son hazırlıkları bitirdik artık malum pazartesi günü son kontrolden sonra sezeryan günü vericek doktor çok heycanlıım hayırlısı artık
bizim burda spinal yok epidural v ar büyük olasılıkla öyle olucak netleşsin ben burdan yazarım size
ayşe canım Allahdan hayırlısı istemek ve dilemekten başka yapacak bişeyimiz yok

öyle tatlım Allah tan hayırlısını istemek lazım hep hayırlısı olsun varduır bunda bi hayır dimi ama...

canım sağlıkla hayırlsııyla kucaklamanı nasib etsın rabbim son adımalr bunlar
sonra yavrunu kucaklıycaksın ınsallah :) epidural spinal sezeryan veya normal hiç ama hiçç
farketmez sen ve bebeğin sağlıklı olun yeter doğum şekli önemli değil canım :)

kızlar yanlış yazmışım doğrusu böyle..kızlar son adet tarihim 16 temmuzdu eşimle korunmasız olarak 26 temmuzda ilşkiye girdik 8-9 gün sonra 7agustos gibi kahverengi çamursu kokusuz lekelenmem oldu bir hafta sonra da test yaptırdım kanda çıkmadı bugün de adetim gelmezse 3 gün geçmiş olacak ben lekelenmeyi yerleşme kanaması olarak düşündüm acaba sonradan mı çıkar bu şekilde yaşayan oldu mu ara ara bel sancısı ve kasık batması yaşıyorum hayırlısı olsun bakalım.. böyle yaşayan var mı... bir yerde ilişkiden bir hafta 10 gün sonra ve adete bir hafta 10gün kala yerleşme kanaması okumuştum var mı böyle....

regle 10 gun kala gelen yerleşme kanamsı olmaz 3-7 gun kala olan bi seferlık kanama
yerleşme kanamsdırı herkesde görülmez illa görülücek die bişart yoktur

hayirli cumalar hanimlar
en erken adetten kac gun ne gibi belirtiler yasadiniz paylasirmisiniz

maalesef bunun ıcın keısn bişey söylenemez bu kısıden ksııye değil bebekten bebege bıle değişir
mesela siz bi bebegınızde bisürü belirti yasamısısnzıdır bi daha hamıle aklırısnzı hıc belirti yaşamassınız
2 gebelık gecırmıs biri olrk söylüyorum bunu ılkı 10 hafta sürmüş olsa bile ıkısı bırbırındne cok
farklıydı herkesın bunyesı farklıdır belirtiler artan hormonlara vücudun verdiği tepkıelr sonucu olusur
bunun ıcın kesın bişe denemez

öyle tatlım Allah tan hayırlısını istemek lazım hep hayırlısı olsun varduır bunda bi hayır dimi ama...

canım sağlıkla hayırlsııyla kucaklamanı nasib etsın rabbim son adımalr bunlar
sonra yavrunu kucaklıycaksın ınsallah :) epidural spinal sezeryan veya normal hiç ama hiçç
farketmez sen ve bebeğin sağlıklı olun yeter doğum şekli önemli değil canım :)

amin canım bu arad yıldız ve minikaren den ne haber onlarında bu sıralar olması lazım doğumları yakındı haftalarımız
hayırlısı bakalım artık pazartesi bekliyorum içim kıpır kıpır

ayy benimkide gelmdii eşim aldıı ptt kargodan çok güzeller ya bayıldım.ayrıca farketmezki hayatım ben kıyafetleri aldımda noluo poşet içinde beklio.dolabı olmadığı sürece kıyafetleri yıkayıp askısına takamam:KK47:

idiiiiiilll hoşgeldinnnn yavruukuşummmmm:KK69:
bum bum yapmak için doğumdan sonra 1,5ay beklicez demek...

kızlarrr sizi bişey sölicem şu son 1 aydır canım hiç bum bum yapmak istemiyor:KK5:çok soğdummmm 7.aya kadar hiç öyle değildii...şimdii bende istemiyorum eşimde bana dokunurken çok korkuo sanırım bişey olacak diye..yani oda hiç eskisi gibi değil..hatta geçen dedim hiç eskisi gibi yaklaşmıosun 1 aydır deyince napim dokununca ayyyhh diye bağrıosun korkuyorum dedi...gerçekten öyle ağırlaştım galiba karnım çok acıyor bazennn...idil seni tebrik ederim son güne kdr ekşını bırakmadın bravoo valla ssana:KK9: sen normal doğurmayacanda kim doğaracakk:KK1:

hosbulduk canimmmmmmm,
ben isteyerek yapmiyordum ki zaten, ebeyle bir randevum vardi dogumu kolaylastirmak için bol bolll yapin dedi , ben o randevudan sonra basladim yapmaya.......cok istedigimden degil yani :))))

amin canım bu arad yıldız ve minikaren den ne haber onlarında bu sıralar olması lazım doğumları yakındı haftalarımız
hayırlısı bakalım artık pazartesi bekliyorum içim kıpır kıpır

yıoldızdan haberım yok ama minikarenın günü yakın evet
facede konususyoruz bazen günleri yakın :)

hepiniz sağlıkla doğurun canım hayırlısı olsun hakkınızda :)

yıoldızdan haberım yok ama minikarenın günü yakın evet
facede konususyoruz bazen günleri yakın :)

hepiniz sağlıkla doğurun canım hayırlısı olsun hakkınızda :)
amin canım
neyse ben çıkıyorum akşam iftara gidicez anca süslenirim herkese slm görüşürüz

kızlar yarın tam 37 haftalık oluyoruz. doğumumuz 7 aylülde yani 39+3 te olucak....sabrederse aren tabiii....
son fotolardan ekliiim size buraya pek giremiyorum artık çok kasılmalarım oluyo oturamıyorum pc başında....

Eklentiler

• $Fotoğraf0452.jpg
    $Fotoğraf0452.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 52
  • $Fotoğraf0487.jpg
    $Fotoğraf0487.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 43
nst dedeki halimiz bu haftanın diğeride 3 hafta önce...ama o kadar büyüyoki karnı insanın oğlum olmuş 3120 şimdiden. hatta şimdi rahat buçuklara yaklaşıyodur...yerimden kalkamıyorum kilom az olmasına rağmen....son aylar çok zor çokkkkk.....
alışwerişi falan sakın son aya bırakmayın....tek söyleyeceğim o!! :)):nazar::nazar::nazar:

nst dedeki halimiz bu haftanın diğeride 3 hafta önce...ama o kadar büyüyoki karnı insanın oğlum olmuş 3120 şimdiden. hatta şimdi rahat buçuklara yaklaşıyodur...yerimden kalkamıyorum kilom az olmasına rağmen....son aylar çok zor çokkkkk.....
alışwerişi falan sakın son aya bırakmayın....tek söyleyeceğim o!! :)):nazar::nazar::nazar:

kızlar yarın tam 37 haftalık oluyoruz. doğumumuz 7 aylülde yani 39+3 te olucak....sabrederse aren tabiii....
son fotolardan ekliiim size buraya pek giremiyorum artık çok kasılmalarım oluyo oturamıyorum pc başında....

çok çok az kalmışş çok heyecanlı maşallahh çok da güzel ve kocamansıznızz :KK9: :nazar:
gercektende göbüş ne kadar büyümüş o kadar kilo almışsın gibide durmuyo :) sende doğum yapip
incelewn hatunalr kervanına katılcaksın sanırırm ne güzel :)

sağlıkla gelsin canım 9 ay diyosun 9 ayda bitiyo işte Rabbim rahat bi doğum geçirmeni nasib etsin
sağlıkla kucakla inşallahhh :)

çok çok az kalmışş çok heyecanlı maşallahh çok da güzel ve kocamansıznızz :KK9: :nazar:
gercektende göbüş ne kadar büyümüş o kadar kilo almışsın gibide durmuyo :) sende doğum yapip
incelewn hatunalr kervanına katılcaksın sanırırm ne güzel :)

sağlıkla gelsin canım 9 ay diyosun 9 ayda bitiyo işte Rabbim rahat bi doğum geçirmeni nasib etsin
sağlıkla kucakla inşallahhh :)

amin inşallaahhhhh....
bebiş kocaman, bende gebelik şekeri çıktı 6. ayda 10 kilo almıştım ama diyete başlyınca şu anda 8 kilo civarındayım....belkide 9!!! ödemim var artık çokkk:nazar:
umarım gider kilolardaaaaa....bu ay saldım iyice kendimi hiç doymuyorum çünküüüüü....gözüm aç...Arende aç :KK34::KK34:

canımmm çok tatlısnız maşallah nazar değmesin:nazar::nazar::nazar::nazar:evet göbüşün baya bi büyük benimde 4 hafta sonra okadar büyük olutmu bilemiyorum sanırım kızım 2kilo civarında...bencede alışverişi son aya bırakmamak lazım benim ufak tefek şeylerim kaldı bayramdan sonra alıcaz..seninde hazırlıkların tam bundan sonra aren beyii beklicez bakalım...

X