Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
slm kızlar nasılsız:KK71::KK71::KK71:
ben ıyıyım dh doğrusu ıyı gbıyım nlmadım ruhsl durumumu sebebi : oğlum...
ek gıdyay geçtık geçelı puturlu hıçbır şey yemıor hep pure ıstıyor puturlu azcık ne versem kusuyor snırım öğürme refleksi çok kuvvetlı ve bu ılerde dıkıntı olacak oğluma da banada... dr a anlattım onun oğlu da böyleymiş. yoğurt muhllebı çorba içiyyor ama blendrdn geçirerek verıyorum çorbayı...

sabah kahvaltısına zcık peynır pekmez helva koyuyorum yokk puturlşu dıye 2 kşık alıp kusuyorrr :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: hyırlısı umrım düzelir

bayrmın 1.günu ve refe gunu kayınvlıdemlerdeyız (mlesef)snra ist a gelicem 12gun kalıcazz ordan da kemer de çok gusel bı ttıl yapıcaz allahın ıznıyle tbıkısı...
bugun bırkç straplez bdy aldımm ama asıl ist sklıyorum kendımı

topıkte uzucu birşeyler oolmuş sanırım geçmişi çok detaylı okuyamıorum ...ma ınnın her gun fırst buldukça gırıp okuyorum ama yazmaya cıdden fırsatım oolmuyor bazennn olduğunda da şuankı gbı yzıorummm

kendınjıze çok am çok ıyı bakınnnn
idilişkomun hemen doneceğine ınanıyoırummmmmmmmmmmmm
ve asıl haber: AYŞEMMMMMMMMMMMMM CANM RKADAŞIMM
TEBRIK EDIYORUM SENİİİ
ALLAHIM ANALI BBLI BUYUTSUN BEBEKLERIMIZI
VE ALLAHIM SĞSALİM KUCAĞINA ALMAYI NASIP ETSINNNN:nazar::nazar::nazar:

NAGİŞcimmm senın de oğlun mşallah buyumuş sağsalım kucağına lırsın ınş.

MERVE den haber var mı ?ademerve?nerelerdee ben hiç rastlmadımmm nsıl cb neler yapıorr kızçsi buyudu mu ?

SELİZcim terzi kendı söküğünü dikemezmiş ya senın de eşin demekkı kendıne guvenıyorr ben 2dk da kızımın odasını yaparım dıyorr ama bıran önce başlasa ıyı olacakkk:KK49:

ELİFFFF CNM YŞADIKLRIN GAYET NORML ŞEYYLER DOĞUM SONRASI SENDROMM HTIURLAMIYOR MUSUN BEN NASILSDIMMMM ALLAHIM BIZE VE BEBEKLERIMIZE SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİNN
gökçecim nerelerdesün bakem sennnn :)ist geliomuşun ama kısa süre bide bayram yine kaçamassın görüşemeyiz :) paşacıkta düzelir inşallah biran önceeee alışamamıştır belkii olmadı bi doktora sor.:nazar::nazar:
sen nasılsınnn görümcenle nasıl durumlarrr :KK61::KK61::KK61:

kız sen nerelerdesin bakayım bu topiğe gelirmiydin sen..güzel oğluşun nasıl:KK34::KK34::KK34::KK34:

yaa gelirdim gelirdimde hep geldiğimde tek kişi ben oluyorum bekliyom bekliyom kimse gelmiyo napiim eski ortam kalmadıki eskiden sürekli bişiler yazardık hep burda olurduk yok artık o olay. benim oğluşta ege gibi gummy bear bağımlısı biliyomusun :KK70: hahahhahaa

kız sen nerelerdesin bakayım bu topiğe gelirmiydin sen..güzel oğluşun nasıl:KK34::KK34::KK34::KK34:

yaa gelirdim gelirdimde hep geldiğimde tek kişi ben oluyorum bekliyom bekliyom kimse gelmiyo napiim eski ortam kalmadıki eskiden sürekli bişiler yazardık hep burda olurduk yok artık o olay. benim oğluşta ege gibi gummy bear bağımlısı biliyomusun :KK70: hahahhahaa

suuuu çok geçmiş olsun canım inşallah ameliyata gerek kalmazzzz.neyseki annenler yanındaymış babbamdada var axzz çok biliorum agrısını allah yardımcın olsunnnn .:nazar::nazar::nazar:

valla kızacam sana heee :) ya yavrucum şu soruyu sorman bile çok saçmaaa ama .illa normal dogum yapmak zorundamsıın çatın darmış işte hem kendin diyosun çok canım yandı diyee herkez normal doguracak diye birşey yok sonuçtaaa.kend,n,de sezeryana hazırla tamammı tatlım.hiçte korkma sonuçta sezeryandada anne oluyosun normaldede önemli olan sag salim bebegini kucagına alman.onu riske atabilecegin bi durumun yok doktor nederse onu uygula .hade bakalım az kaldııı sag salimmm:nazar::nazar::nazar:

ya haklısın yelizcimde ama işte herhalde ilk doğum fln o yüzden biraz bu gerginlik 5 eylül derken daha erken gelicek kızım sanırım nette de okuyorum riskli olabilirmiş normal doğum yapmam

kızlarr napıosunuz bakimmmmm. superisi hoşgeldin tekrardannn :))
nagiş napıosun tatlımmm bebeişin nasılll kocaman oldunuz ya maşallah:nazar::nazar::nazar:
kız çiçekkkk :63::63::63::63::KK60::KK60::KK60:
mervişşş :63::63::KK60::KK60::KK60:

su canımcım çok çok geçmiş olsun çok berbat bi ağrı olduğunu biliyorum benim teyzem yürüyemiyordu çok korkuyodu doktora gitmeye en son artık duramadı ağrıdan tuttuk kolundan doğru hastaneye ve ameliyatı o kadar kolay geçtiki gazi hastanesinde yapıldı bir haftada dipçik gibi oldu maşallah :) innnnşallah sende hemencecik iyileşirsin.

ya haklısın yelizcimde ama işte herhalde ilk doğum fln o yüzden biraz bu gerginlik 5 eylül derken daha erken gelicek kızım sanırım nette de okuyorum riskli olabilirmiş normal doğum yapmam

bak canım bunun ilk dogumuyla falan ilgisi yok.olmamalı.sen bebegini riske atmak istermisin istemezsin tabiki oyüzden diorum işte doktor nederse o diye.sonuçta artık herşey çok ileride sezeryandada içinde hiç bişi kalmıyomuş gibi temizliyolar artı epidural die bişi var bebegini dogarken görebiliosun.tabiki normal dogum gibi olmaz hemfikirim ama çokta bi farkı yok önemli olan nasıl olursa olsun bebişini sag salim kucaklayabilmennn.oda olucak inşallah :) o yüzden korkma yada düşünme eger doktor normal dogum yapamazsın sen diosa vardır bi bildigi mutlaka sonuçta 7-8 sene biz degil o dirsek çürütüyo okulda :):nazar::nazar:

valla hiiiiç üzülme ben sezaryen doğum yaptım izi bile kalmadı hiç belli değil çatlaklarım hariç tabi :KK43: onlar yok olmuyolar malesef. hadi kalçada göbekteki neysede göğüsteki çatlak çok can sıkıcı zaten yer çekimine yenik düştüler kikikikikikikikiik :KK1:

kızlarr napıosunuz bakimmmmm. superisi hoşgeldin tekrardannn :))
nagiş napıosun tatlımmm bebeişin nasılll kocaman oldunuz ya maşallah:nazar::nazar::nazar:
kız çiçekkkk :63::63::63::63::KK60::KK60::KK60:
mervişşş :63::63::KK60::KK60::KK60:

hoşbuldum tatlummm :KK16:

bak canım bunun ilk dogumuyla falan ilgisi yok.olmamalı.sen bebegini riske atmak istermisin istemezsin tabiki oyüzden diorum işte doktor nederse o diye.sonuçta artık herşey çok ileride sezeryandada içinde hiç bişi kalmıyomuş gibi temizliyolar artı epidural die bişi var bebegini dogarken görebiliosun.tabiki normal dogum gibi olmaz hemfikirim ama çokta bi farkı yok önemli olan nasıl olursa olsun bebişini sag salim kucaklayabilmennn.oda olucak inşallah :) o yüzden korkma yada düşünme eger doktor normal dogum yapamazsın sen diosa vardır bi bildigi mutlaka sonuçta 7-8 sene biz degil o dirsek çürütüyo okulda :):nazar::nazar:
yani sonuçda adamıon bi bildği var demi bebeğim kızım herşeyden önemli onun sağlığını asla riske atmayı düşünemem evet epidural düşünüyorum canım hem dediğin gibi bebeğimi hemen görebilcem hemde okuduğum kadarı ile sonrasıdaki ağrı daha az oluyormuş ayyy biraz rahatladım burda sizlerle konuşunca....
valla hiiiiç üzülme ben sezaryen doğum yaptım izi bile kalmadı hiç belli değil çatlaklarım hariç tabi :KK43: onlar yok olmuyolar malesef. hadi kalçada göbekteki neysede göğüsteki çatlak çok can sıkıcı zaten yer çekimine yenik düştüler kikikikikikikikiik :KK1:

hoşbuldum tatlummm :KK16:

ya canım aslında korkumun sebebi tan ne bende bilmiyorum bebeğim önceliğim zati çatlakların normlalde varmıydı peki dloğumdan önce ???
doktorum bu konuda çok iyi bide aile dostumuz gibi eşim tarafından o yüzden ona güveniyorum zaten ya benim göğüslerim zaten küçükdü şimdide öyle kocaman olmadı yaaa 75 di 80 taksam olurda rahat edeyim diye 85 takıyorum bakalım doğumdan sonra ne olcak...

bu arada su geçmiş olsun bel fıtığı demişsin dikkat et kendine ani haraketler fln da yapma

kızlarr napıosunuz bakimmmmm. Superisi hoşgeldin tekrardannn :))
Kız çiçekkkk :63::63::63::63::KK60::KK60::KK60:
Mervişşş :63::63::KK60::KK60::KK60:

slm panpişşşş nasılsın bakalım :KK16:
Valla ben yardırmaca sabah beri yaa. çok yoğunnn.
Ojelerini göstermiyon uzun süredir.
Gostertde görelim accık gıı :KK1:

Sucum geçmiiş olsun canım rabbim şifa versin tez zamanda inş.

Gökçe naber bacımmm.
Ecrinde pütürlü gıdalara zor alışmıştı.
Ama büyüdükçe düzeliolar cnm merak etme..

Mervişim sen nasılsın bakam

slm panpişşşş nasılsın bakalım :KK16:
Valla ben yardırmaca sabah beri yaa. çok yoğunnn.
Ojelerini göstermiyon uzun süredir.
Gostertde görelim accık gıı :KK1:

Gökçe naber bacımmm.
Ecrinde pütürlü gıdalara zor alışmıştı.
Ama büyüdükçe düzeliolar cnm merak etme..

Mervişim sen nasılsın bakam
iyi sayılırım canım çok şükür.ojelerde topigime koyuyoprum sürekli:)

Büyüdük teyzesi çok şükür :KK49: iyiyiz biz, sen nasılsın?
maşallah maşallahhh anammm resme bakk :nazar::nazar::nazar::nazar: şükür canım idare ediosum işte:KK61::KK61:

Şekerciklerim benim şimdi çıkmam lazım, pazartesiye kadar evde yokum, annemlerde, kayınvaldemlerde, görümcemde falan geçecek bikaç gün, hiçbirinde de int. yok :KK25: haftaya görüşürüz artık, kendinize iyi bakın öptük hepinizi kocaman :KK3: :KK16:

yani sonuçda adamıon bi bildği var demi bebeğim kızım herşeyden önemli onun sağlığını asla riske atmayı düşünemem evet epidural düşünüyorum canım hem dediğin gibi bebeğimi hemen görebilcem hemde okuduğum kadarı ile sonrasıdaki ağrı daha az oluyormuş ayyy biraz rahatladım burda sizlerle konuşunca....

ya canım aslında korkumun sebebi tan ne bende bilmiyorum bebeğim önceliğim zati çatlakların normlalde varmıydı peki dloğumdan önce ???
doktorum bu konuda çok iyi bide aile dostumuz gibi eşim tarafından o yüzden ona güveniyorum zaten ya benim göğüslerim zaten küçükdü şimdide öyle kocaman olmadı yaaa 75 di 80 taksam olurda rahat edeyim diye 85 takıyorum bakalım doğumdan sonra ne olcak...

bu arada su geçmiş olsun bel fıtığı demişsin dikkat et kendine ani haraketler fln da yapma

yaaa bende hiç yoktu aslında ve derimde çok esnekti ama ben aşırı kilo aldım hamilelikte artık son bi ayda ne oldu olduysa benimde göğüslerim çok küçük ama süt gelmeyince çekiştire çekiştire bu hale getirdim süt gelsin diye hep çekiştirdim sağdım neler yaptım sonuç bu oldu işte :KK70:

kızlar ben çıkıyorum biraz ütüm var onları yapıcam desteğiniz için teşekkür ederim kendinşze ii bakın görüşürüz

SELİZcim terzi kendı söküğünü dikemezmiş ya senın de eşin demekkı kendıne guvenıyorr ben 2dk da kızımın odasını yaparım dıyorr ama bıran önce başlasa ıyı olacakkk:KK49:

canımmm aynen öyle valla.gerçekten terzi kendi söküğünü dikemiyor:KK47:..sıra bekliyoruz bizde nayapalımm:KK50:
benimm 6-8 haftam kaldı..zaten bayramda 9 gün tatilmiş..13 gün bayrama var 9 günde tatil..yani 22 gün daha sarkacak..ondan sonrada benim doğumuma çok az kalıyor..yetiştiricem diyor bakalım görecez...
buarada mert yediklerini çıkartıyormuşş üzülme annesi o vitaminini alıyordur..ozaman sende birsüre püre şeklinde vermeye devam et..nasılısa o şekilde yiyormuş..
demek bayramda tatile çıkıyosunn şimdiden ii tatiller ozaman tatlım...

geçmiş olsun canım:KK71:
teşekkür ederim canım

ben topiğe girmemeıstım bakımda dıodu merve söledi çok üzüldüm canım inşallah
kısa zaanda iyileşirsin Allah ım ac,il şifalar ver yarabbimm....İnşallah tamamen atlatırsın canım
dua edicem sana hep kendıen çok iyi bak

canım benim amin..çoook teşekkür ederim Allah razı olsun.. :KK19:

canımmm çook geçmiş olsunn..dilerim bi an önce tedavinn cevap versinn.eskisindende sağlıklı ol..öpüyorum senide kızınıdaa...:KK54:
çok sağol canımcım inşallah amin...ben de seni ve oğluşunu öpüyorumm:KK16:

suuuu canm çok geçmiş olsun çok üzüldüm yaa ben bel ağrısı çektiğimden çok ii bilirim bi ara banada bel fıtıgı başlangıcı dediler başka dr kuyruk sokuğu eğrilmiş dediler yani biri başka bişe biri başka bişe dedi biri ameliyat dedi başka dr başka bişey en sonunda kuyruktan bi iğne yaptılar düzeldimm bende yürüyemezdimm belim tutulurduu sonra sonra düzeldim ama yinede arada sırada bel ağrılarım oluyor kendine çok dikkat etcen ağır keisnlikle kaldırma ağır işlerde bulunma inşallah en kısa zamanda tedavi edilir....inşallah eski sağlığına kavuşursun canm....

evet canım ben de aynen öyle düşündüm ve tek doktora göre hareket etmeyim dedim
şimdi bikaç doktorla daha görüşücez artık onlar da ameliyat derse hemen olucam inşallah..
güzel dileklerin için teşekkür ederim canım çok sağol:KK70:

su çok geçmiş olsun bebeişinlede zor oluyodur :KK43:( annenler var en azından yanında inş. en kısa zmnda tedavin olurda kurtulursun canım

canım evet bebişle çok zor oluyor kızımı kucağıma bile alamıyorum :KK43:
dediğin gibi annemler var da ilgileniyolar..inşallah en yakın zamanda atlatırım canım çok sağolasın:KK70:

suuuuu canım çok geçmıs olsun çok dıkkat et kendıne ınş en kısa zamanda düzelır emınım çok zordur Allah yardımcın olsun annenler yanındaymıs sevındım çok faydası olur bebegın var çünkü tek basına olmaz konusalım yıne kendıne çok ıyı bak öptüm canım

canım benimm çok teşekkür ederimm amin inşallah canımm müsait bi zamanda arıcam seni çok öptümm

su geçmiş olsun tatlım özletti kendini...kızın napıyor???bikaç resim koyda görelim güzel kızımızı...
teşekkürler canımm valla kızımdan fırsat bulup gelemiyodum şimdi bide
rahatsızlık çıktı sürekli yatıyorum ben de sizi özledim :KK43: kızım iyi canım büyüdü maşallah sürekli
kucak istiyo gezmek oyun oynamak istiyo yuvarlanıp yüzüstü dönüyo baya hareketli maşallah :) bi de agugugu
falan diyo :)) öyle büyüdü yanii..senin de az kalmış canım inşallah rabbim sağlıkla kavuştursun yavruna..

suuuu çok geçmiş olsun canım inşallah ameliyata gerek kalmazzzz.neyseki annenler yanındaymış babbamdada var axzz çok biliorum agrısını allah yardımcın olsunnnn .:nazar::nazar::nazar:
amin canım çok sağol evet dayanılmaz bi sancı Allah kimseye göstermesin yanii..
artık ameliyat mı fizik tedavi mi bakalım nolcak hayırlısı olsun tatlım..

su canımcım çok çok geçmiş olsun çok berbat bi ağrı olduğunu biliyorum benim teyzem yürüyemiyordu çok korkuyodu doktora gitmeye en son artık duramadı ağrıdan tuttuk kolundan doğru hastaneye ve ameliyatı o kadar kolay geçtiki gazi hastanesinde yapıldı bir haftada dipçik gibi oldu maşallah :) innnnşallah sende hemencecik iyileşirsin.
aynen canım yaa ben de çok fenayım yani ayağa bile kalkamıyorum iki büklüm zor adım
atıyorum..ben de bi an önce kurtulmak istiyorum ama bakalım neye karar vericez..
çok teşekkür ederim canımm:KK19:

aminn canım inşallahh çok sağol :KK16:

kızlar kuzumun resmini avatara koydum.. son hali bu :)

Son düzenleme:
X