Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
zehsell canımm nasıl yapıyoduk bunu..unutmuşummmm....:78:

canım üstte sagda kontrol panelı var oraya tıkla sonra açılan sayfadan sol taraftda profıl düzenle var oraya gır asagı dogru in ve orda çızelge vs. yapıstırma yerı var oraya kopyaladıgın linki yapıstır

zehsell canımm nasıl yapıyoduk bunu..unutmuşummmm....:78:

oglun nasıl gazı varmıs Allah yardımcın olsun çok zor canım olmazsa gaz ılacı al nurse harveyse dıye bır surup var ben oglumun gaz sorununu onunla çözdüm yoksa mahvettı bızı

Son düzenleme:
oglun nasıl gazı varmıs Allah yardımcın olsun çok zor canım olmazsa gaz ılacı al nurse harveyse dıye bır surup var ben oglumun gaz sorununu onunla çözdüm yoksa mahvettı bızı

zhsell senin tıcker ama buuu....:26:
gaz sorunu çok aşırı değil hayatım ama tuttumu tutyo işteee...ilaç aklımda olsunn..oğluşş iyi teyzesii...büyüse bian öncede ısırsam diye bakıyorummm...

Merhaba arkadaslar yazılarınızı hep takip ediyorum yardımınız olacağına inanıyorum 2 yıldır Scott'ın evliliğimden bu yana Ocak ayına kadar yasmin kullanıyordum Ocak sonu bıraktım bu zamana kadarda hep farklı yöntemlerle korunduk bundan 2hafta once korunmadan birlikte olduk ve adetim 4 gün gecikti hic gecikmez hep gununde olurdum kasik ve bel ağrım var göğüslerimde acıyor uykudan kafamı kaldıramıyorum geçenlerde durmadan bı bulantım oldu idrar testi yaptım negatif cikti erken yaptığımı söylediler daha oluşmamistir dediler şimdide öyle bekliyorum ne zmn belli olur napmaliyim bilemedim ...

Merhaba arkadaslar yazılarınızı hep takip ediyorum yardımınız olacağına inanıyorum 2 yıldır Süren evliliğimden bu yana Ocak ayına kadar yasmin kullanıyordum Ocak sonu bıraktım bu zamana kadarda hep farklı yöntemlerle korunduk bundan 2hafta once korunmadan birlikte olduk ve adetim 4 gün gecikti hic gecikmez hep gununde olurdum kasik ve bel ağrım var göğüslerimde acıyor uykudan kafamı kaldıramıyorum geçenlerde durmadan bı bulantım oldu idrar testi yaptım negatif cikti erken yaptığımı söylediler daha oluşmamistir dediler şimdide öyle bekliyorum ne zmn belli olur napmaliyim bilemedim ...

merhaba . Bir önceki testi ne zaman yapmıstın cnm.
Idrar testi yap bence hemen. Varsa çıkar...

merhaba . Bir önceki testi ne zaman yapmıstın cnm.
Idrar testi yap bence hemen. Varsa çıkar...

Testi daa10 gün olmadan yaptım idrar testinde en az 15 gün beklenmesi gerektiği yazilio hep sitelerde regliligimin bu kdr gecikmesi normal değil zaten 1 hafta daa beklicem öyle kan testi yaptiricam sanırım

Ayşeeeeeeeeeeeemmmm bebemmmm akşam nasıl geçti bakalım iftarınız.
Hatunlar gezdinizmi yemekten sonra neler yaptınız anlat accık gıııı

Meloşş naber eliff nasıll???

ayyy yaa canım yazmışsım ama bende o arada çıkmışım kusura bakmaa yaa ben iyiyim çok şükür elifte iyiy 2 tane altta dişi çıktı bu aralar çok huzursuzzz pc de bile oturamıom tam geçiorm baına mızıldanmaya başlıyo mebur onunla ilgileniorm bugünde öle oldu onun için görmedim yazdıını kusura bakma tekrardan
sen nasılsn kızıvrcık kuzun nasıl bakalım :))

canım sıkma canını yaz ve ramazan bıtsın duzelır..ben tokata gıdeyım aranızdayım...
nesliii bana tıcker yaparmısınn???27 temmuzzzz....

zhsell senin tıcker ama buuu....:26:
gaz sorunu çok aşırı değil hayatım ama tuttumu tutyo işteee...ilaç aklımda olsunn..oğluşş iyi teyzesii...büyüse bian öncede ısırsam diye bakıyorummm...

http://lb1f.lilypie.com/BNjnp3.png canım benim yaptım tickerını da beğenmezsen söle yeni yaparım tekrardan ...

sağol tatlım bizde iyiyiz Rabbim'e şükürler olsun.
bizimde 17. dişimiz patlamış hem bayada çıkmış dün akşam gördüm bende.

aydemet tatlım dün yazmışsın bende yeni gördüm.biz iyiyiz çok şükür canım sen ve oğluşun nasıl bakalım.,
işler nasıl gidiyo.
çalıyodun dimi sende ??

kızlar günaydınlarr
hayırlı cumalarr
yaşasınnnnnnnnn haftanın son günü iki gün tatilllllllllllllllllllllllll

beğendiğine sevindim hayatım..güle güle büyüt tickerınıbizim ki doluyo bile 1 aydan bile az kaldı yaşımıza...bu arada bebeğinin doğum tarihi bizim evlilik yıl dönümümüz:97:

neslicim cok almıs egenin dogum gününe.. iki özle günü bir aradamı kutlucanız ne güzel ya..

evet canım çalışıyom ben.. oglumda iyi canım ama geceleri huysuz bu günlerdfe öglene kadar işte görsen hayalet gibi geziyorum. sanırım diş cıkacak bizdede. canım ya sen bilirsin altta 4 tane üsttede 4 diş var. sonra azılar mı çıkıyor..
öptüm seni canım byeee..

canlar günaydın..,

ben bugün yıllık izine çıkıyorum. yorucu bir yılın ardından bu izin bana iyi gelecek. malesef tatile gidemiyoruz. eşimin izni yok. bende memlekete annemlerin yanına gidiyorum.
bayramdan sonra istanbula dönerim artık.

fatos canım test yapacakmıssın galiba bugün . çok merak ediyom canım. varsada herseyde bir hayor vardır. yoksada korunmayı ihmal etme canım. şu anda dogumdan sonra hepimiz hamile kalmaya megilliyiz.
öpüyrum seni..

idilcimm canım bende okuyom ama genelde yazma fırsatım olmuyo .işlerden. ama hep aranızdayım kuzumm...lütfen kırılma....

günaydın kızlarrr hayırlı cumalar..
diz üstü pc eşime yolluyorum bugün orda internet varmış hiç olmassabu şekilde daha rahat görüşücez..bende evdeki masa üstünü kurup evede internet alıcam koçişimle artıkın bol bol chat yapicizzz..:98:
bu arada dün oğluşuma ilk defa birşey aldım spor ayakkabı minicikk cok heves ettim ama eve gelince kaynam neden aldınız diye kızdı daha erkenmiş ne olur ne olmazmış..bir üzüldümm evime cıktım bir ağla bir ağla ben bu anın hayalini 7 yıldır kuruyorum belkide haklı ama hevesimi kırması beni cok üzdü..gecen dedimki bayramdan sonra eylül sonu gibi yavaş yavaş eşyalarını almaya başlarım anne dedim daha dur erken dedi galiba doğuma 1 hafta 10 gün kala alıcaz
ben olumsuz düşünmemek adına almak istiyorum ya birşey olursa diyipte psikolojimi bozmak istemiyorum acıkcası...sizcede acele ediyommu kızlarrr:44:

neyse hepicinizi öpüyom en kocamanındann..:79:

evet hayatım o sekiz dişten sonra azılar çıkıyo. yani en azından ecrinin öyle olmuştu.
dört tane azı dişi çıktıktan sonra köpek dişlerini çıkarmıştı.
biz maşallah azı dişlerini bile anlamadık nasıl çıkarrdığını ama seni korkutmak gibi olmasında köpek dişleri hem onu hem bizi mahveettii.

ecrinide 17. dişi çıkmış dün akşam gördüm bende
Allah'ın izniyle geriye kaldı 3 dişimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…