Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Kızlar gerçekten topik çok sessiz...inanınnn topiğe haberlerinizi almak için giriyorum ama kimse bişey yazmıyorrr....sayfalar ilerlemiyorrrr.....bazen kızıyorum ama sonra dayanamıyorum tekrar giriyorum bakıyorum belki hamile olanlar doğum yapanlar var diye....ama yokkkk tık yokkk topikte....ne zamana kadar böyle devam edecekkkk......zamanınız mı yok? ....benim de bebeğim varrr ama ben o zamanı bulabiliyorum...gerçekten çok üzülüyorummm eskidennn ne muhabbetler ederdikk şimdiii çok sıkıcı oldu....yani bilemiyorummm bi ben giriyorum sanki yaaa hep böyle mi devam edecek? böyle devam edecekse haber verin de bariii ben de bi daha gelmimm sap gibi kalıyorum topikteee (

Son düzenleyen: Moderatör:

Canım topık çok sessızz kımse gırmıyor dıye ısyan etmıssın ama herkes ıstesede gıremıyor mesela ben kendı adıma konusayım hiç fırsatım yok sadece okuyup çıkıyorum yada dogum yapan hamıle kalan varsa tebrıklerımı yazabılıyorum sızınle konusmak ıstıyorum ancak oglum ızın vermıyor çünkü çok yaramaz ve durdugu yerde durmuyor uyanık oldugu zamanlarda yanı sadece uyudugunda rahatım o da işim oluyor yanı yemek temızlık yanı herkesın bebegı aynı degıl senın kızın senı rahat bırakıyordur gırersın ama benımkı oyle degıl mesela belkıde dıger arkadaslarında bebeklerı benımkı gıbı oyuzden gırmeye vakıt bulamaz kımse kolay degıl bebek bakmak kı sende annesın ama bahar en basından bu yana sakin bır bebektı belkı sımdı huysuzdur ama diş yüzünden suanda öyledır benım oglum hep kucak gezcek tutucaksın yürücek yok öyle otursun oynasın yanı mesela su onunda kızı hiç uyumuyor gündüzlerı nerdeyse vaktı yok sarılale oyle onlarda benım oglumu çok ıyı bılıyor yasadıklarımı konusuyoruz süreklı yanı hem uykusuzum hem yorgun yanı benım durum zor bu sıkıntı içinde ınternet aklıma bıle gelmıyor yanı o yüzden hiç ısyan etme derım ben heeeee bebegı olmayanlar için bişi dıyemeyecegım onlarda tatılde herhalde gırıp yazayım dedım sana ıns bende rahatlarımda sızlerle yıne sohbet ederım burada rahat rahat kıb görüşürüz canım

idilcim bebeği olanın bebeği var durmuyo bu bir yaz mevsımındeyız herkes tatilde bu iki ramzandayız herkes halsiz
bu üç çalışanalr var işler yoğun bu dört başka sebep istiyo musun ?

Hayat sadece burası değil günümüzü kendimizi vakfedemeyiz buraya dışarda hepimizin sorumluluklarının
olduğu bi hayat var..Burada arkadaşlığımız var haber alıyoruz görüşüyoruz konuşuyoruz tamam çok güzel
çok da memnunuz bundan ama kimse buraya dvamlı yazmak zorunda dğeil yani kimsede bunun hesabını soramaz
nedne gelmiyorsun neden yazmıyorsun diye

sen gelip bakıyorsundur vaktın vardır girersın ne güzel kımse yoks anedne sap gibi hissediyosun ki
kendını sanki bi bulusms için herkes söz vermıs ama sen gelmıssın baska kımse gelemmeiş,gibi
hissetmene gerek yok

bence çok yersiz olmuş bu sitemin sohbetleri özlüyorsundur bende çok özlüyorum ama
elimde dğeil katılamıyorum ne yapayım ????

Günaydın kızlar...nasılsınız?
Fatoşşşşum üzülme o kadar yaaaaaa...........
Seliz ve seaster çok az kaldı size yaaa çok heyecanlı :18: :18: :18:
slm canım evet az kaldı çok heycanlıyım
bugün kendimi hiç ii hissetmiyorum dün akşam hiç uyumadım çok şidettli kasık ağrılarım vardı.şimdi bile devam ediyor aslında ve başım dönüyo bugün ndense ii değilim telefon fln yanımda aslında rasam eşimi ananemlre bıraksa beni yaa ellerrim fln titriyor
normal mi bu kadar şidettli kasık ağrısı??

Ayşeeeeeeeeeeeemmmm bebemmmm akşam nasıl geçti bakalım iftarınız.
Hatunlar gezdinizmi yemekten sonra neler yaptınız anlat accık gıııı

Meloşş naber eliff nasıll???

canımm yaa o kadar fazla ise ağrın ara bence hemen eşini.
Yada yat uzan kalkma sakın..ama artk senin bu saatten sonra yalnız kalmaman lazımm

canım 37. haftandaın az kalmış ya snacılar olcak tabıı kı ama bilmem kendını kötü hissediyosan
istersen bi çık hava al veya için rahat değilse doktorunu ara canım...

Ayşeeeeeeeeeeeemmmm bebemmmm akşam nasıl geçti bakalım iftarınız.
Hatunlar gezdinizmi yemekten sonra neler yaptınız anlat accık gıııı

Meloşş naber eliff nasıll???

canım dün akşam ikeaya gittik yemege cok kalabalıktıı ama yemekler çook güzeldiiii :)
sonrada kahve fln içtik hep beraber güzel gectı hamdolsun :)
yemek yıyelım dıene kadar saat 21,30 oldu zaten o satten sonra pek gezemedık oturduk muhabbet ettık bras

Meloş elifi uyutmaya gitti elif çok yaramaz bu ara ya bıraksan yürüteçle dünyayı gezer
evi dagıtıo onu alıo buraya atıo bunu alıo oraya atıo cadalozz ama çokk şekerr böcüğümmm

bence yaz dönemi ya onunda etkisi var herkes yoğun tatil fln ama gelmemezlik yapma emi

canımm yaa o kadar fazla ise ağrın ara bence hemen eşini.
Yada yat uzan kalkma sakın..ama artk senin bu saatten sonra yalnız kalmaman lazımm

bilmiyorum yaa neden böyle oldum yaa uzanıyorum aslında iş fln da yapmıyorum ama nden ağrıyo böyle bilmiyorum

Eklentiler

• $189266_214102575307955_100001246425347_650754_4754021_n.jpg
    73,5 KB · Görüntüleme: 35
  • $285442_214003578651188_100001246425347_650624_1065884_n.jpg
    91,8 KB · Görüntüleme: 40
  • $261891_195558043829075_100001246425347_581222_7640358_n.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleme:

biraz uzanayım bakıyım geçmese ararım eşimi gideriz doktora haraketleri fln çok şükür ii kızımın ama benim direncim fln çok zayıf herhalde ter boşalıyo sanki sırtımdan birden böyle ayaklarım fln karıncalanıyo sonra geçiyouzandığım yerden yazıyom zati şimdi

tamam canım son zamanalr bunalman normal ama gende kötü hissedersen birini ara mutlaka :)

yerimm ben seni maiallah çok tatlı bi de poz vermiş yaaa

objektiflere alıştı canım çok fotoğraf çeken bi teyzesi oldugu için yapıcak bişey yok pes etti çocuk :)

yazıyorum ama cvp veren yok

hayatım herkes tatilde..bide ramazan telaşı varr..misafirler gelen gidenn.ondan giremiyolardırr..ben malumm...doğum telaşı vardı...netide dün açtırdık..fırsat buldukça gelicemmm....
elif nasılsınnn yavruşun nasıl

iyi çok şükür teyzesi ama gaz sancıları oluyorr...bugün mesela sabah bi uyandı..anammm daha yeni uyudu..sarhoş olduk babasıda bendee...
sen nasılsınn..sen hiç anlatmıyosun kızını???

hiç sorma valla dün düşürdüm kızımı yüreğim koptu yemin ederim. ana kucağına koydum iftar sofrası hazırlıyorudm nasıl oldu da anakucağı devrildi bilmiyorum benim kız bir çığlık yerde yüz üstü yatıyor görünürde bir şeyi yoktu bende dr götürmedim şimdi gitsem röntgen falan boşuna radyasyon alacak diye götürmedim offf çok kötü bir şey dikkat edin sizler barii benim cahilliğimi yapmayın

ayy çok geçmiş olsunnn... yinede götürsemiydin acabaa..gerçi ben bebeklerin üstün koruması olduğuna inanırımm.benim kardeşimde yataktan düşmüştüü...Rabbim bişey olmasına izin vermedii....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…