Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
hatçeeemm günaydın naberr.
boşver sen gayganayı yaaaa sen nasıl ne zaman almak istiyosan o zaman al canımmmm.
güle güle iyi günlerde giysin inşallah oğluşun ayakkabılarını..

sünnetlik askerlik ayakkabıları olsun paşamızın:nazar::nazar: :KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın kuzularrr.hayırlı cumalar :KK16::KK16:

hatçem sen hiçç takma kafana kaynananı falan istedigi kadar konuşsun o alıcaksın tabiki çok şükür saglıklı bi şekilde sürüyo hamileligin hiçte bişi olmuycak allahın izniyleee inşallah sen hiç üzme kendini erkende davranmıyosun canım içinde kalmasın istediklerini al ogluşuna.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

çiçekçimm naberr tatlım.yemegimizi sormuşsun kısıtlı zamandı ama güzel bi akşam geçirdikkk :KK61::KK61::KK61:

idilcim sitem etmişsin :) ilk senem oldugu için düzelirmi bilmiorum ama düzelir sanırım yaz tatilinde herkezler.yada bebeklerden giremiolar biraz zaman geçsin toplanır herkez hiç merak etme.
yanlız dikkatimi çeken bişi varki adamerve hiç ugramıyo o neyapar yapar girerdi :S

neyse diger hatunlar nasılsınız bakimmm :KK16::KK16:

Günaydın kızlarrr :) naıslsınız valla idil bak senin hatrına giriyorum iki gündür işleri flm boşladım :)

ama bu seferde sen yoksun sap gibi bıraktın bizi :))))

Ayse çicek nasılsın canlar

canım hamdoslun iyiim sen naıslsınn :)

canlar günaydın..,

ben bugün yıllık izine çıkıyorum. yorucu bir yılın ardından bu izin bana iyi gelecek. malesef tatile gidemiyoruz. eşimin izni yok. bende memlekete annemlerin yanına gidiyorum.
bayramdan sonra istanbula dönerim artık.

aa izne cıkıosn he ne güzell :) baya dınlenırsın :) anneler eskısehrıdydı yanlış hatırlamıyosam :)
bu akşam bizde haftasonu için eskısehrıe gidiyoruzz :KK70: trenle mı gıtcen kaç trenıyle gıtcen :KK70:
19,30 trenınde benım yerım :)

günaydın kızlarrr hayırlı cumalar..:KK16:
diz üstü pc eşime yolluyorum bugün orda internet varmış hiç olmassabu şekilde daha rahat görüşücez.:KK69:.bende evdeki masa üstünü kurup evede internet alıcam koçişimle artıkın bol bol chat yapicizzz..:98:
bu arada dün oğluşuma ilk defa birşey aldım spor ayakkabı minicikk cok heves ettim ama eve gelince kaynam neden aldınız diye kızdı:KK5: daha erkenmiş ne olur ne olmazmış.:KK31:.bir üzüldümm evime cıktım bir ağla bir ağla ben bu anın hayalini 7 yıldır kuruyorum belkide haklı ama hevesimi kırması beni cok üzdü:KK14:..gecen dedimki bayramdan sonra eylül sonu gibi yavaş yavaş eşyalarını almaya başlarım anne dedim daha dur erken dedi galiba doğuma 1 hafta 10 gün kala alıcaz:KK1:
ben olumsuz düşünmemek adına almak istiyorum ya birşey olursa diyipte psikolojimi bozmak istemiyorum acıkcası...sizcede acele ediyommu kızlarrr:44:

neyse hepicinizi öpüyom en kocamanındann..:79:

canım üzülmüşsün yok yere ama haklısın insna almak istiyo hayal ediyo özeniyo
ben çok iyi anlıyorum seni...aman bişey olursa diye alma dıyo kayınvalıden onu da anlıyorum ama
bişeyler almak hazırlanmak seni bu sefer sorun cıkmıycak hersey yolunda şeklınde
pozitif düşünmene yardımcı olur bence :) ufak ufak şeyler al atcantana gel gösterme onlara :KK70:
güle güle kullansın canım ınsallahh :) o var senın karnında gunden gune buyuyoo :)
tabii ki hazırlık yapıcaksın ona :)

günaydın kuzularrr.hayırlı cumalar :KK16::KK16:

hatçem sen hiçç takma kafana kaynananı falan istedigi kadar konuşsun o alıcaksın tabiki çok şükür saglıklı bi şekilde sürüyo hamileligin hiçte bişi olmuycak allahın izniyleee inşallah sen hiç üzme kendini erkende davranmıyosun canım içinde kalmasın istediklerini al ogluşuna.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

çiçekçimm naberr tatlım.yemegimizi sormuşsun kısıtlı zamandı ama güzel bi akşam geçirdikkk :KK61::KK61::KK61:

idilcim sitem etmişsin :) ilk senem oldugu için düzelirmi bilmiorum ama düzelir sanırım yaz tatilinde herkezler.yada bebeklerden giremiolar biraz zaman geçsin toplanır herkez hiç merak etme.
yanlız dikkatimi çeken bişi varki adamerve hiç ugramıyo o neyapar yapar girerdi :S

neyse diger hatunlar nasılsınız bakimmm :KK16::KK16:

günaydın şekerimm :) hayırlı cumalar
evet ya ademerve nin sesi soluğu çıkmıyo ciddenn????

yelizim ayşem slm canlarr sizlerede tekrardan günaydınlar hayırlı cumalarrrrr

kızlar yaa yanlış hatırlamıyosam bilge bi ara hastalanıp hastaneye falan yatmıştı ama sonra naptılar bilmiyorum.

umarım herşey yolundadır bi probleleri yoktur..

yelizim ayşem slm canlarr sizlerede tekrardan günaydınlar hayırlı cumalarrrrr

kızlar yaa yanlış hatırlamıyosam bilge bi ara hastalanıp hastaneye falan yatmıştı ama sonra naptılar bilmiyorum.

umarım herşey yolundadır bi probleleri yoktur..

günaydın canım hayırlıcumalar

kızı ıyıyıdı aslında am iyileşmişti belkı baska bısı vardır gelri nasılsa :)

Idiiilllllllllllllllll nerelerdesin bebeğim yaaa.
Neden girmiyosun dünden beri.
Merak ettim seni...:26::26::26::26:

diz üstü pc eşime yolluyorum bugün orda internet varmış hiç olmassabu şekilde daha rahat görüşücez.:KK69:.bende evdeki masa üstünü kurup evede internet alıcam koçişimle artıkın bol bol chat yapicizzz..:98:
bu arada dün oğluşuma ilk defa birşey aldım spor ayakkabı minicikk cok heves ettim ama eve gelince kaynam neden aldınız diye kızdı:KK5: daha erkenmiş ne olur ne olmazmış.:KK31:.bir üzüldümm evime cıktım bir ağla bir ağla ben bu anın hayalini 7 yıldır kuruyorum belkide haklı ama hevesimi kırması beni cok üzdü:KK14:..gecen dedimki bayramdan sonra eylül sonu gibi yavaş yavaş eşyalarını almaya başlarım anne dedim daha dur erken dedi galiba doğuma 1 hafta 10 gün kala alıcaz:KK1:
ben olumsuz düşünmemek adına almak istiyorum ya birşey olursa diyipte psikolojimi bozmak istemiyorum acıkcası...sizcede acele ediyommu kızlarrr:44:

sen kaynanbu takma canım allahtan hayırlısı o eşyaları almak onları dolaba yerleştirmek fln şnsana acayip huzur veriyor sen kafana kötü düşünceler sokma hiç sağ salim oğluşunu alıcaksın allahın iznş ile kucağına

nasılsınız kızlar kimsecikler yok sabah girmedim biraz başım dönüyordur yatıyordum gerçi şimdide dönüyo tansiyonum düşüyo sanırım

evet hayatım o sekiz dişten sonra azılar çıkıyo. yani en azından ecrinin öyle olmuştu.
dört tane azı dişi çıktıktan sonra köpek dişlerini çıkarmıştı.
biz maşallah azı dişlerini bile anlamadık nasıl çıkarrdığını ama seni korkutmak gibi olmasında köpek dişleri hem onu hem bizi mahveettii.

ecrinide 17. dişi çıkmış dün akşam gördüm bende
Allah'ın izniyle geriye kaldı 3 dişimiz :KK76::KK76::KK76::KK76:

masallah ecrin hanıma.

canım hiçte acele etmiyon. allahın izniyle aklına kötü seyler getirme. canın ne zaman ne istiyosa onu al.
kuzucugunuda üzme annesi.
öpüyorum hatcem..

bu arada aydemetçim sana şimdiden iyi tatillerrr.
bol bol dinlen gez oğlusunla...

canım cok saol.

Günaydın kızlarrr :) naıslsınız valla idil bak senin hatrına giriyorum iki gündür işleri flm boşladım :)

ama bu seferde sen yoksun sap gibi bıraktın bizi :))))

canım hamdoslun iyiim sen naıslsınn :)

aa izne cıkıosn he ne güzell :) baya dınlenırsın :) anneler eskısehrıdydı yanlış hatırlamıyosam :)
bu akşam bizde haftasonu için eskısehrıe gidiyoruzz :KK70: trenle mı gıtcen kaç trenıyle gıtcen :KK70:
19,30 trenınde benım yerım :)

canım üzülmüşsün yok yere ama haklısın insna almak istiyo hayal ediyo özeniyo
ben çok iyi anlıyorum seni...aman bişey olursa diye alma dıyo kayınvalıden onu da anlıyorum ama
bişeyler almak hazırlanmak seni bu sefer sorun cıkmıycak hersey yolunda şeklınde
pozitif düşünmene yardımcı olur bence :) ufak ufak şeyler al atcantana gel gösterme onlara :KK70:
güle güle kullansın canım ınsallahh :) o var senın karnında gunden gune buyuyoo :)
tabii ki hazırlık yapıcaksın ona :)

ayşe cim evet ben eskişehire gidiyom ama pazar günü. sen kaçta dönecem sanrım pazar. otogarda belki denk geliriz. sen pazar kaçta döncen

Idiiilllllllllllllllll nerelerdesin bebeğim yaaa.
Neden girmiyosun dünden beri.
Merak ettim seni...:26::26::26::26:

evet benim de dikkatimi çeken:44: birşey daha var facebookta da göremiyorum:KK43: zannedersem artık aramıza katılmayacak..kırıldı mı acaba...ama biz baharsız ne yaparız idilcim okuyorsan bana ulaşsana yaaa:KK50:

idile özel mesaj da atamıyorum..idilcim zannedersem bi sorun var ...ama ben çok üzüldüm şimdi ya...:KK43:

idile özel mesaj da atamıyorum..idilcim zannedersem bi sorun var ...ama ben çok üzüldüm şimdi ya...:KK43:

slm kızlar kimse bi merhaba diyim dedim çıkıcam şimdi kızım için süslere bakıcam şeker şiparişi fln vericem .
hadi kendinize ii bakın

ayşe cim evet ben eskişehire gidiyom ama pazar günü. sen kaçta dönecem sanrım pazar. otogarda belki denk geliriz. sen pazar kaçta döncen

casnım evet ben eskıssehrıdeım su an :) pazar akşamı dönces ama trenle doncez bız fatih eksp.
siz neyle gelceksınzı es es e :)

kızlar yaaa biri idile bişeymi söylediii..alt tarafı sitem etmiş kızz...misafir olarak görünenlere kızmıştır oo...niye okuyosunuzda selam vermiyosunuz diyee...haksızda sayılmazz....
facedede yok:KK43:((( :KK5: :KK5: :KK5:
numarası yokmu kimsede???

kızlar yaaa biri idile bişeymi söylediii..alt tarafı sitem etmiş kızz...misafir olarak görünenlere kızmıştır oo...niye okuyosunuzda selam vermiyosunuz diyee...haksızda sayılmazz....
facedede yok:KK43:((( :KK5: :KK5: :KK5:
numarası yokmu kimsede???

yok herhalde ben de baya bi merak ettim..üzüldüm de..ya biz birbirimize sitem de yaparız ne bileyim şaka da yaparız ..aşmış olmamız lazım böle şeyleri...sitem ettiyse de idil sevdiğinden etmiştir..acaba o gün yazılanlara mı bozuldu ki..facebooktan da silmiş bizleri anlayamadım ki...

nesli naberr...:KK25:
yaa ben lohusalık şeysinemi girdimmm...gereksiz bi agresiflik var üstümdee..mutsuzlukk..anneme gittim bikaç gün kalmayaa..üzdüm annemii..
annem daha mutlu olman lazım yavrum senin Allah nur gibi çocuk verdi sana,,doğum yaptınn dedii...odadan çıkmıyosunn..konuşmuyosunn..mutsuzsunn..durgunsunn dedii...:KK5:
bide eşime karşı aşırı bi kıkançlık oldu bendeee...
napcam ben nesliiiiiiiii....:KK14: :KK14: :KK14:

yok herhalde ben de baya bi merak ettim..üzüldüm de..ya biz birbirimize sitem de yaparız ne bileyim şaka da yaparız ..aşmış olmamız lazım böle şeyleri...sitem ettiyse de idil sevdiğinden etmiştir..acaba o gün yazılanlara mı bozuldu ki..facebooktan da silmiş bizleri anlayamadım ki...

silmemiştirde hesabını kapatmıştırr..zaten bitek topiktekiler vardı onun listesindee...amaaannn hala aynı şeylerr:KK43:((((

X