Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
aynen canımm benim doktorumunda ultrason makinası hiç ii değil...çektiği resimleri bile beğenmiyorum..ekranda bebeğimi görebiliyorum ama 3 boyutlu olsaydı tabii herşey daha net görünürdü..bende şuan tam 66 kiloyumm:KK53:aynı kilodayız:))
şaka maka 1,5-2 ay falan kaldı...sabırla bekliyorum bebeğimi...senin bile çok az kaldı valla..sırayla doğurucaz inş...:KK64:

çanakkalede dr. verdiği ultrason resimlerinde herşeyi belliydi burdakindeyse yavrucum uzaylı gibim görünüyo:KK1:amann neyse sağlıklı olsunlarda az daha sabır doğduklarında doya doya bakarız.:emir_bebek::emir_bebek:
ayy valla aynı kilodayız:KK69:hayırlısıyla sen doğur sırayla bizede gelecek inş. zaten şerodan sonra doğuracak kalmıyo galiba:KK31:

iki aylık evliyim ve cocuk sahıbı olmayı cok istiyorum,gecen ay adetım bıtımınden bır hafta sonra esımle bırlıkte olduk korunmadan.ve bu ay cok sık ıdrara cıkıyorum göğüslerim şişti akıntı gelmekte karnım şiş bazen hafıfte olsa kasıklarıma agrılar gırıyor acaba adet sancısı gibi olabilirmi yoksa bunlar hamile olmama işaretmı..ve adetıme su anda bir ıkı gun var ama ben dün tahlil yaptrdım sonuc negatıftı sizce ne yapmalıyım gecıkme donemını bekleyp testmı yaptrıyım akıl verin lütfen..

öyle yapcam yaa canım istemiyo zati yaaaa pazartesi yada salı gelicek bide doğumdan önce çağırırım olur biter .
zati doktorum kafamı karıştırdı sat göre 2-3 eylül doğum ama ilk ulrasona göre 8-9 eylül bütün raporlarımı izinlerimi flnda öyle hazırladı doktorum ama geçen akşam gittiğimizde 4-5 eylül dedi yaaa yani den 1 elül itibari ile hazır olmalıyım birde sezeryan fln olursa bayramda mı doğurcam yoksaaa

sakın kilona takılma çok biliyo o çevre aynısını banada hep söylediler hatta şimdi bile söylüyorlar son ayında çok ye fln diye ama önemli olan doktorun ne dediği sen ve bebeğin sağlıklıysa boşver o konuşanarı .bu arada sahırda fln da kalkıp kendini yorma acıkırsan kalk ye bişeyler ama öyle çok yorulma bacak ağrılarına ben hala çözüm bulamadım ama soğuk buzla masaj biraz olsun rahatlatıyor havaya dikebilirsin birde o da biraz da olsa ii geliyo
evet canım haklısın...aslında takmıyorumda herkes aynı şeyi defalarca söyleyince acabamı diyorum neyse doktor içimi rahatlattı..
bende bacaklarımı soğuk suya sokuyorum...ilaç gibi geliyor..havaya dikincede rahatlıyorum ama soğuk su daha çabuk rahatlatıyor..buarad izne ayrıldın galiba sonunda artık bol bol dinlenirsin..bebişin nasıl???ismi ne olacaktı??
badilerimiz nasıl teyzoşlarrrrrrrrrrrrrrrr:emir_bebek::KK55:
yerim ben onun badilerini:KK69:çok güzeller...hatice buarada askıların geldimi??ben evde yoktum komşuma falanda bırakmamışlar.onu nasıl öğrenicez??
çanakkalede dr. verdiği ultrason resimlerinde herşeyi belliydi burdakindeyse yavrucum uzaylı gibim görünüyo:KK1:amann neyse sağlıklı olsunlarda az daha sabır doğduklarında doya doya bakarız.:emir_bebek::emir_bebek:
ayy valla aynı kilodayız:KK69:hayırlısıyla sen doğur sırayla bizede gelecek inş. zaten şerodan sonra doğuracak kalmıyo galiba:KK31:
evet canım..inş topğimizde yeni hamişler olurda sırayla onlarda doğururlar...

kızlar benim adetim günüm geçeli tam 8gün oldu daha öncede 1haftalık gecikme olmuştu ama belirtileri vardı:S şimdi ise adet günüme yakın belirti oldu sonra kayboldu sadece göğüslerim acıo uçları o da arada kasıklarım patlıck gibi oluor wcye gidiorum hea oldu die 5dk sonra hiçbirşey olmamış gibi geçior.yarım saat önce test yaptım negatif çıktı:S böle bişi başınıza geldmi?

yerim ben onun badilerini:KK69:çok güzeller...hatice buarada askıların geldimi??ben evde yoktum komşuma falanda bırakmamışlar.onu nasıl öğrenicez??

teşekkür ederiz canımm...yaa benimkisilerde gelmedi sitede herhangi bir bilgi yok bekliyom bende..:KK47:.

allahım isteyen herkeze nasip etsin inşallahhh:KK49:

kızlar benim adetim günüm geçeli tam 8gün oldu daha öncede 1haftalık gecikme olmuştu ama belirtileri vardı:S şimdi ise adet günüme yakın belirti oldu sonra kayboldu sadece göğüslerim acıo uçları o da arada kasıklarım patlıck gibi oluor wcye gidiorum hea oldu die 5dk sonra hiçbirşey olmamış gibi geçior.yarım saat önce test yaptım negatif çıktı:S böle bişi başınıza geldmi?

adet gününde bile yapsan test negatif çıksa sonuç doğrudur..hamile olunca ikinci çizgi tam belirmese bile görülecek kadar beliriyor.belirtilere hiç takılma adet belirtileriyle hamilelik belirtileri birbirne çook benziyor..ben 1 yıl boyunca belirtilere takılarak hamile olduğum düşüncesiyle hep test yaptım..ama kendimi hiç dinlemedğim ve belirti görmediğim ay hamile olduğumu öğrendim...

evet canım haklısın...aslında takmıyorumda herkes aynı şeyi defalarca söyleyince acabamı diyorum neyse doktor içimi rahatlattı..
bende bacaklarımı soğuk suya sokuyorum...ilaç gibi geliyor..havaya dikincede rahatlıyorum ama soğuk su daha çabuk rahatlatıyor..buarad izne ayrıldın galiba sonunda artık bol bol dinlenirsin..bebişin nasıl???ismi ne olacaktı??

evet canım pazartesi itibari ile ayrıldım aslında 2 hafta daha çalışabilirdim ama malum benim işim bayağı bi stresli kızım yeterince strese girdi bari son ayında rahat etsin dimi
çok şükür kızım iyi pazartesi günü gittik doktora 2,850 olmuş kızım benim :nazar::nazar:
%99 idil olucak canım kızımın ismi

adet gününde bile yapsan test negatif çıksa sonuç doğrudur..hamile olunca ikinci çizgi tam belirmese bile görülecek kadar beliriyor.belirtilere hiç takılma adet belirtileriyle hamilelik belirtileri birbirne çook benziyor..ben 1 yıl boyunca belirtilere takılarak hamile olduğum düşüncesiyle hep test yaptım..ama kendimi hiç dinlemedğim ve belirti görmediğim ay hamile olduğumu öğrendim...
yani kan testi yaptırsam sonuç negatif olur ölemi?:KK43:

evet canım pazartesi itibari ile ayrıldım aslında 2 hafta daha çalışabilirdim ama malum benim işim bayağı bi stresli kızım yeterince strese girdi bari son ayında rahat etsin dimi
çok şükür kızım iyi pazartesi günü gittik doktora 2,850 olmuş kızım benim :nazar::nazar:
%99 idil olucak canım kızımın ismi

çok sevindim canım bizim idil gibi tatlı bir kız olacak desene:KK69:
bencede ii yapmışsın izne ayırlarak...kızın dinlensin biraz sende tabi..
kilosuda baya iyi kuzucuğumun maşallah....sence benimkinin kilosu iyiimi haftasına göre 1.750
4 hafta var aramızda...okadar zamanda 1100 kilo kadar alırmı ki??

çok sevindim canım bizim idil gibi tatlı bir kız olacak desene:KK69:
bencede ii yapmışsın izne ayırlarak...kızın dinlensin biraz sende tabi..
kilosuda baya iyi kuzucuğumun maşallah....sence benimkinin kilosu iyiimi haftasına göre 1.750
4 hafta var aramızda...okadar zamanda 1100 kilo kadar alırmı ki??

canım alıyorlar ya bak benim daha önceki kontrolum 14 temmuzdu o zaman 1.950 fln dı pazartesi günü ayın 8 inde gittiğimde 2.850 son haftaşlarda daha hızlı kilo alıyorlar sen içini ferah tut sen beslenmene dikkat et yeter.
sıkıldım evde oturmaktan annemde haftaya gelicek inş o zaman kızımın süslerini flnda sipariş vericem yavaş yavaş onlar hazılarlansın sanki içimde erken olucakmış gibi geliyo

Selam canlarım şuan gece 03:04 :)

yazıp yazmamakta çok kararsızım ne halt edecegimi bilmiyorum ne dicemi nasıl dicemide ve çok utanıyorum :KK43:

ben asya dogduktan 14 gün sonra kanamam başlamıştı 31 mayıstada bitti Haziran 2 gibi 1 gün oldum yine sonra 5 temmuzda adet oldum ama sadece 1 gün gebelik.org dan baktıgımda 09.08.2011 adet günüm bugun dayanamadım akşam üzeri test yaptım önce silik iki çizgi çıktı ama sonra tek çizgi belirginleşti.

sonra yumurtlama tarihlerime baktım 21-27 temmuz arasıymış biz o arada iki defa halt ettik :KK43:
Asyada da böle olmuştu sabah şey etmiştik ve gebelik.org daki yumurtlama haftasında 1 defaydı şimdi 2 defa bide ayyy kafam çok karıştı umarım yoktur gerçi hemen duş falan aldım zıpladım hatta

ikinci çocugum olsun çok istiyordum ama bu kadar erkenine ben hazır değilim napcam bilmiyorum şu Allahın işine bakın ki inşAllah hamile değilimdir die dua ediyorum ençokta Asyamı emzirememk koyar bana :KK43:

canım benim hayırlısı olsun dert etme süt konusuna gelince bu iş kısmet biraz..napcan..korunmayı ihmal etmemek lazım canım senın rahmın su anda baya bı hazır hamıle kalmak ıcın ..dogum sonrası cok rahat kalınıyormus ya...ama olsun kardes kardes buyurler...:KK16:hayırlısı olsun ama gercekten cok zor olur hareketlendıgı zaman asya sen gobuslu olcan...:44:belkı de bı oğlan gelır ıkıncı...oooh oooh:KK19:

elifffffff muhteşem görünüyosunuz oğluşunla yaa çok duygulandım :KK43: Allah nazarlardan korusun sizi :nazar:
öncelikle geçmiş olsun canımcım çok şükür yavruna kavuştun..:emir_bebek: ve sonra da seni tebrik ediyorumm
ben normal doğuma cesaret edemedim valla helal olsun sana..:KK69:
biraz zor olmuş sancılar ama hepsi geçti gitti canım dikişlerin de iyileşir,zamanla eskisi gibi olursun..
zaten bebiş büyütürken zaman çabuk geçiyo :) bu arada sütün için üzülme dedikleri gibi emzirdikçe gelir..
çok öpüyorum seni canım benim tekrar geçmiş olsun..Allah'ım analı babalı büyütsünn..
bizim için kokla paşayı :) kendine iyi bakk...

canımmm çok teşekkür ederimm.şükürler olsun sütüm geldi..sadece biraz sabırlı olmam gerekiyomuşşş:)))
canım benim nasıl duygulandım gözlerim doldu anlattıklarından allah analı babalı büyütsün inan çok iyi olmuş normal doğum olduğu benim buügn 41. günüm ama sezeryan dikişlerim ve kasıklarım çok ağrıyor resmen yarım oluyor insan .Bebeğini emzirmekten sakın vazgeçme sana süt gelmiyor gibi gelir .ilk 10 gün çok acıyor yara oluyor ama geçiyor bebeğin memenin kahverengi yerini ağzına tamamen almasını sağla elinle dudaklarının arasından ağzına tepiştir memenin ağzına alamadığı kısmını anlamışsındır dediğimi

canım çok teşekkür ederimm.Rabbim hepimize bağışlasın yavrularımızı..muhteşem bi duygu:)))sütüm geldii bu aradaa:))

aYYY ben yine aglak oldummm :KK43: elifcim çok güzel bir resim allahım ayırmasın sizi
telefonda aldıgım ilk an aglamaya başladım neden bilmiyorum resminizi görüncede bayıdım size yakışıklı ömer bey...

Sütünü kafana sakın takma gelecek o bol bol emzir aç kalırsa daha çok yapışır şimdi onun canı ne azar azar cekecek yorulacak bol bol sabırlı ol aslan arkadasım benim sen ki normal dogum yaptım çok rahat emzirirsin

gögüsüne bol bol lansinoh sür ve emzirdikten sonra kurut bilirim çok acı bişi acıyarak emzirmek ama bak benim şuan 1 cm yarık var kanayarakta olsa emziriyorum annelik sabır istiyormuş sende eminim o sabrı göstereceksin

fatoş yaaa sesini duymak ne iyi geldi biliyomusunn...canım benimmmm...
sütüm geldi hayatımm..ama ne acılarr çektimm behhh...yara olduu topkeklerrrr...
canım çok tebrik ederim elif cim. ayy cok duygulandım yazını okuyunca. emmiyor diye üzülme canım. sanırlı ol ve sakın pes etme. oyy annesi o daha minnacık nasıl hızlı hızlı ceksin..
hele sen dana olduklarında görecen bizimki simdi iligimi cekiyor sanki..
anne olmak tarifsiz bir sey. seni çok öpüyrum. allah herkese nasip etsin.
eşini ve seni tebrik ederim. ömeri benim için kokla..:nazar:

kokladım teyzesii..bol bol kokladımm...bbende seni öpüyorummm...sağolasınnn...

Elif hayırlı olsun çok şükür sağlıkla almışsın yavrunu kucağına :) doğum zor acılı ve sıkıntılı ,
ama ne güzel açılman olmuş ve normal bir şekilde doğurmuşsun bebeğini
suni sancıyı çekmıssın ama işe yarmış yaramayanalrda var ağrın olabilir ama analttıgına göre
güzel bi doğum olmuş diye düşündüm ben...Süt içinde hiç üzülme çünkü sütün gelicek ama sabırlı
olman lazım :)

Resminz çok güzel o anda neler yaşadığın yüzünden bir bir okunuyor

Allah uzun uzun sağlıklı yıllar nasib etsin canım seninle ve babasıyla :)

canımm çok teşekkür ederimmm...Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu...
doğumum kolay oldu zor oldu dersem yalan olurr..sadece dikişler yüzünden oturamamak canımı sıktı..onlarda geçiyor iştee:KK66:)
öpüyorum senii....

canımmmmm elifimmmm ben seninle gurur duyuyorum gerçektennnn çok korkuyordunn, bu korkunu diğer kızlardan daha çok hissettim....her kadın gibi, sezeryan tercih edebilirdin ama hayır sen normal doğurdun! Haklısın sancılar çok kötü canın çok acıyo ama bir kaç saatlik bir acı bu...dikişlere gelince evet insan oturamıyor, bana da kesik attılar bir kaç güne geçer merak etme ..ikinciyee atmazlar artıkk :p bana ağrı kesici vermişlerdi............

oğluşun maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok yakışıklııı :) Allah Analı babalı büyütsünnnnn kendinle gurur duy elifcim çok güzel bir bebek yaptınız eşinle :KK16:
sütü de takmaaa kafanaaaa benim sütüm doğumdan tam 3 gün sonra gelmişti. :KK54:

Resminiz çoooook güzelll, çok güzelsinizzz...çok duygulandım ne yalan söyliyim.... :KK43:

Soğan maydonoz kürleriiii bitti elifimmmm bütün bu acılar bitti, sen artık oğluşunu kucağına aldın sen artık annesinnnnn :nazar: :nazar: çok çok öpüyorum sizi........bu aradaaaa merak ettimmm doğumda yanında kimler vardı?

canımmm...ne güzel şeyler yazmışsınn..koltuklarım kabardıı...evett ben artık anneyimmm...şimdi içerde yatannn benim oğlummm...
çok şükürr Rabbimee..
çok öpüyorumm gülümm balımmmm senii...

doğum yapan sanırım elifcım yapmış allahım analı babalı buyutsun ınş. :nazar::nazar::nazar::nazar:

canım çok sağolll...

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ayyyyyyyyy bu nasıl güzell bir resim böyleeeeeeeeeeeeee:KK52::KK52::KK52::KK52:
elifcim çok çok tebrik ederim.maşallah ogluna ve sana inşallah sütünde gelir biran önce ama arkadaşlarımın dedigi gibi takma kafana ömer iyi çekemiodur annesi gelir bi haftayaaaa:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

canımmm çok teşekküür ederimmm...çok sağolll...

Eliiiiiiiiiiiiiiiiiffff harika görünüyosunuz cannııııımmmmm yaaa minik oğlusunla.
Rabbim hayırlı anasına babasına vatanına milletine hayırlı bi evlat nasip eylesin inşallah.

amin canımm benimm..çok teşekkür ederimmm...

:nazar:

darısı başımıza diyorum Allah bizlerede sağlıklı doğumlar nasip etsin
oğlun hayırlısı olsun canım benim okurken hem duygulandım hemde içimde korkular tekrardan arttı normal doğum suni sancı korkusu resim çok güzel ikinizide Allah korusun :nazar::nazar:

korkma canımm..Allahın izniyle bi şekilde gelicek o bebekk..Rabbim hayırlısını nasip etsinn...teşekkür ederimm bu aradaa:))

canım annelık ne kadar yakışmış...ömrün bundan sonra fedakarlıkla geçecek...anladıgım kadarıyla zor geçmiş biraz ama atlattın ya sagsaglım alman çok önemli ...:emir_bebek:kız bu uşak çok fırlama bir şey olcak benceee...egeye ortak geldi..:KK1::KK1:bu kadar mı babaya benzer kııız o gözler o bakışşş aynı fotolardakı babası...ama üzülme sonradan dönüyorlar genelde ama bu dönse dönse ne kadar döner bılmıyom çünkü resmen babanın fotokopisi...:KK52::KK52::KK52:maşallah allahım nazarlardan korusun..yüzündeki o annemsi bakışı görünce çok duygulandım yaa...tekrardan tebrikler..ayrıyetten de helal olsun..göğsüne gelınce her emzırme oncesı ve sonrası bol bol lansınoh sur..cunku dıger turlu tahrıs olur..unutma ..memelerı donusumlu emzır mumkunse yaka ıgnesı gıbı cıkarma bebek yapısık kalsın...1 haftadan sonra beyazımsı sut gelır...oncesı seffaf bır sıvı gelıyor kolostrum ılk bır hafta uretılıyor bebege cok faydalı o nedenle acıyacak yara bıle olbılecek ama emzırmeye devam..fatos da guzel solemıs...o da ben de gecende memede sorun yasadık ama ben emzırdıkce rahatladım...yanı emzırmek hem anneye hem bebege faydalı canım..sıvı bol bol al...bebegı gobek dustukten her gun sonra yıka ...sıcaklar fena yapar kuzuyu...çok aglarsa mama ver ezıyet etme derım...olakı mama alacak olursan ki ben ılk yırmı gun vermedım ..sonra doymadıgını anlayınca bı kere vermıstım aptamıl pre al...ok...:KK34:bı sıkıntın olursa cepten ulaş hayatım ...çok öptüm

neslimm zor geçmedii.hatta topu topuu 2saatmi ne sancı çektimm..hele çatalda bikaç kez ıkındımm tamam..ama işte o sancıları bi süre unutamadımm..bide sonrasında dikişlerr sıcakta hastanee mahvoldumm..yani hem sancı çekip hem sonrasında rahat davranamadığım içinn biraz dellendimm..ama geçti çok şükürr.dediğin gibi ben artıkın anne oldummm..uykuyaa çook düşkün eliff şimdi geceleri kaç kez kalkıyorr..uykusuz kalıyorr..ama değiyorr yahuuuu:))))))))))
sütüm geldi bu ara..çoooooook şükürrr...

Elif'im bitanem canım doğum yapmışsın hemde normal doğum helal olsun kız sana:) yazdıklarını okuyunca çok duygulandım bide resminize bittim bittim...:KK69: :KK69: seni bir kaç kez aradım ama ulaşamadım bi türlü dün tüm gün telefonun da kapalıydı sanırım fırsatın bile olmuyodur teline bakmaya...
sakın seni unuttgumu düşünme hep aklımdasın canım benim...
Tekrar hayırlı olsun bitanem Allah analı babalı büyütsün...
inş tekrar aradıgımda ulaşabilirim sana sesini duymayı çok isterim öpüyorum bitanem seni kendine ve oğluşuna iyi bak...bol bol kokla benim yerime...:KK69:

canımm daha bugün mesajlaştıkk..evett telefonaa hiiç bakamadım bikaç günn...çok öpüyorum seni.sağol iyi dileklerin içinn..Rabbim en kısa sürede hayırlısıyla sağlıkla nasip etsinn sanadaa....

elifcimm yazdıklarını okuyunca biran normal doğumdan vazgeçtim diyebilirim..korkttum biran..tarifi bile mümkün olmayan bir acı nasıldır onu düşünüyorum..heleki en korktuğum şeyy o kesik..oturup kalkamadıktan sonra sezeryan olurum daha iyi diye düşünüyor insan..
neyseki sen atlattın darısı başımıza..oğluşunla ilk buluşmanı gördüğümde ağladım..çok duygulandım...mükemmel bir duygu ols gerekk.
eşini ve seni tekrardan tebrik ediyorum...Allahım size bağışlasın biricik oğlunuzu...kendine çok dikkat et..

canımm sakın korkmaa..korkuttuysamm özürr...dediğim gibi benim canımı sıkan okadar sancı çekipte sonrasındada şeyimin üstüne oturaamamak olduu.bide üstünee çoook sıcak hastane odası eklendii...
ama doğum kısmı çok zorr olmadıı.açılma 4 cm olana kadar ben sancı hissetmedim düşünnn..dr affelim kızz sancısız 4 cm falan dedi..ama tabiki sancı çektiğim dakikalrrr.....voooovvvv tarifsizzz....korkmaa..hayırlısı neyyse o olsun dee..Raabbim bilir en iyisinii...benim yanımda bi kadın vardıı..ahh keşke sezeryan olsaydıı..neyse ayrıntıları sonra konuşuruzz.çok öptümmm...sağoll güzel dilkelerin içinnn...

canimmmm niye utaniyorsun? burada neler anlatıyoruzzz nelerrrr utanma tatlımmm

yani şimdi benim kafam karıştı senin adetin gecikti mi? doğumdan sonra adet düzeni biraz bozulabiliyo ben bazen 20.gün adet oluyorum bazen 30.gün ..7aydır hala düzelmedi yani...yumurtlama gününü de o yüzdenn tam bilemezsin diye düşünüyorum....
bence sen bi test daha yap ya da kan testi yap o daha güvenilir...hayırlısı tatlım hamileysen üzülme yani asyaya kardeş gelir beraber büyürler, yalnız büyümemiş olur asya hanım...yalnız büyüyen çocuklar birazz vahşiii oluyorlar kıskanç oluyorlarr....işin iyi yönüne de bak :)
bence yoktur bişey korkma...

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: üzülmee tatlımm yaa hayırlısı.
olursa bile ikiz gibi büyütürsün işte ne güzellll..
günaydın kızlarrr nasılsınız bugün bakalım..

ayy canmm neden üzülüyorsunn olacağı varsa olur boşver kafana takma benim yengemde ikinciye hemen hamile kaldı ve şuan aralarında 1 yaş 1 gün var biraz zorlandı ama beraber büyüdüler ama sen asya için üzülüyorsun anlıyorum eğerki hamile isen çokta üzülme vardır bi hayır rabbim böyle uygun gördü demekki..allah gönlüne göre versin canım

selam kızlar nasılsınız bakimmmmmmm

fatoşcum üzülme erşeyin hayırlısı....nben inş hamilesindir veya inş hamiledğeilsindir demek istemıyorum
inşallah hakkında hayırlısı olur :) bi kardeş hemde yakın yaşda bi kardeş çok çok güzel bişeyy :)
anne biraz zorlanıyo ama ha ıkı taneye bakmışın ha bıtaneye ama evet asyayı emzıremezsın öyle bi durumda

hayırlısı olsun bakalım....önce ikiside belirginleşti sonra tek çizgi oldu diyosun peki diğer çizgi silik kırmızı olrk
kaldımı şimdi ihtimal

1.Çizgiler ıslanınca biraz belirir ıslandıgı için ondan belirgilenmiş iki çizgi gibi gelmiş olabilir sana hamile dğeilsindir
2.Çizgiler cidden belirginleşmiştir ve hamilesindir ama bhcg düşük oldugu ıcın diğer çizgi daha silik diğeri
daha kırmızı oldugu ıcın negatif gibi gözükmüştür

sonuç olaraakkk bilemiyoruuummm :KK70: bekliycez görcez istersen sabah idrarıyla bi test daha yaap :)

canımm geçensene bu zamanlar inş hamileyimdir diye dua ediyordun şimdi inş değilimdir diyee:KK53:eğer hamileysen sakın üzülme senin için zor olur ama Allahım böyle uygun görmüştür yapacak bişey yok birlikt büyütürsün işte..benim arkadaşımda bebeği 6 aylıkken falan hamile kaldı..ama bebeğini emzirmeye devam etti..oyüzden üzülme..
buarada sen doğumdan hemen sonra adet olmuşsun çok şaşırdım..korunmasızmı oldu anlamadımm sakın emziriyorumda hamile kalmam diye düşünme arkadaşımda emzirirken hamile kaldı..süt korumuyor yani.hakkında hayırlısı canım...

teyzoşlarr merahabaaaaaa nasılsınızzz..

fatoşş kuzum hakkında hayırlısı olsun bende ayşe gibi ne olsun nede olmasın diyemiyorum rabbim neyi uygun gördüyse onu nasip etsin..tabi asyam için üzülürüm tam anne sütü alıca dönemde kesilmesi kötü olur ama ne yapalım mamalarla desteklersin..
bence en kısa zamanda bir kan testi yaptır ve strese sokmma kendini..

selizzz dr. gitmişsin canım kilo konusuna gelince bende 63 ile hamile kaldım şuan 66 kiloyumm cok fazla almadım bende bebeğimde haftasına göre iyi gidiyor aslında ck yiyorum hani kendimi kısmıyorum hiç umarım bebişim kilo alıyodur benim yerime..
çanakkledeki dr. ultrosonu daha iyiydi 3 boyutlu herşeyi daha iyi gösteriyodu burdaki hiç iyi değil eski ultrasonlardan yani o kadar iyi değil..

canım benim hayırlısı olsun dert etme süt konusuna gelince bu iş kısmet biraz..napcan..korunmayı ihmal etmemek lazım canım senın rahmın su anda baya bı hazır hamıle kalmak ıcın ..dogum sonrası cok rahat kalınıyormus ya...ama olsun kardes kardes buyurler...:KK16:hayırlısı olsun ama gercekten cok zor olur hareketlendıgı zaman asya sen gobuslu olcan...:44:belkı de bı oğlan gelır ıkıncı...oooh oooh:KK19:

ayy kızlar ne bilim rabbim çok büyük hayırlşısı

ama içinde bulundugum durum çok tuhaf geliyo ulan dogurdugum halde hala acaba hamilemiyim diom
hamileyken bi daha test yapmıcam diodum daha şimdiden başladım vay benim halimee

canimmmm niye utaniyorsun? burada neler anlatıyoruzzz nelerrrr utanma tatlımmm

yani şimdi benim kafam karıştı senin adetin gecikti mi? doğumdan sonra adet düzeni biraz bozulabiliyo ben bazen 20.gün adet oluyorum bazen 30.gün ..7aydır hala düzelmedi yani...yumurtlama gününü de o yüzdenn tam bilemezsin diye düşünüyorum....
bence sen bi test daha yap ya da kan testi yap o daha güvenilir...hayırlısı tatlım hamileysen üzülme yani asyaya kardeş gelir beraber büyürler, yalnız büyümemiş olur asya hanım...yalnız büyüyen çocuklar birazz vahşiii oluyorlar kıskanç oluyorlarr....işin iyi yönüne de bak :)
bence yoktur bişey korkma...

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: üzülmee tatlımm yaa hayırlısı.
olursa bile ikiz gibi büyütürsün işte ne güzellll..
günaydın kızlarrr nasılsınız bugün bakalım..

ayy canmm neden üzülüyorsunn olacağı varsa olur boşver kafana takma benim yengemde ikinciye hemen hamile kaldı ve şuan aralarında 1 yaş 1 gün var biraz zorlandı ama beraber büyüdüler ama sen asya için üzülüyorsun anlıyorum eğerki hamile isen çokta üzülme vardır bi hayır rabbim böyle uygun gördü demekki..allah gönlüne göre versin canım

selam kızlar nasılsınız bakimmmmmmm

fatoşcum üzülme erşeyin hayırlısı....nben inş hamilesindir veya inş hamiledğeilsindir demek istemıyorum
inşallah hakkında hayırlısı olur :) bi kardeş hemde yakın yaşda bi kardeş çok çok güzel bişeyy :)
anne biraz zorlanıyo ama ha ıkı taneye bakmışın ha bıtaneye ama evet asyayı emzıremezsın öyle bi durumda

hayırlısı olsun bakalım....önce ikiside belirginleşti sonra tek çizgi oldu diyosun peki diğer çizgi silik kırmızı olrk
kaldımı şimdi ihtimal

1.Çizgiler ıslanınca biraz belirir ıslandıgı için ondan belirgilenmiş iki çizgi gibi gelmiş olabilir sana hamile dğeilsindir
2.Çizgiler cidden belirginleşmiştir ve hamilesindir ama bhcg düşük oldugu ıcın diğer çizgi daha silik diğeri
daha kırmızı oldugu ıcın negatif gibi gözükmüştür

sonuç olaraakkk bilemiyoruuummm :KK70: bekliycez görcez istersen sabah idrarıyla bi test daha yaap :)

canımm geçensene bu zamanlar inş hamileyimdir diye dua ediyordun şimdi inş değilimdir diyee:KK53:eğer hamileysen sakın üzülme senin için zor olur ama Allahım böyle uygun görmüştür yapacak bişey yok birlikt büyütürsün işte..benim arkadaşımda bebeği 6 aylıkken falan hamile kaldı..ama bebeğini emzirmeye devam etti..oyüzden üzülme..
buarada sen doğumdan hemen sonra adet olmuşsun çok şaşırdım..korunmasızmı oldu anlamadımm sakın emziriyorumda hamile kalmam diye düşünme arkadaşımda emzirirken hamile kaldı..süt korumuyor yani.hakkında hayırlısı canım...

teyzoşlarr merahabaaaaaa nasılsınızzz..

fatoşş kuzum hakkında hayırlısı olsun bende ayşe gibi ne olsun nede olmasın diyemiyorum rabbim neyi uygun gördüyse onu nasip etsin..tabi asyam için üzülürüm tam anne sütü alıca dönemde kesilmesi kötü olur ama ne yapalım mamalarla desteklersin..
bence en kısa zamanda bir kan testi yaptır ve strese sokmma kendini..

selizzz dr. gitmişsin canım kilo konusuna gelince bende 63 ile hamile kaldım şuan 66 kiloyumm cok fazla almadım bende bebeğimde haftasına göre iyi gidiyor aslında ck yiyorum hani kendimi kısmıyorum hiç umarım bebişim kilo alıyodur benim yerime..
çanakkledeki dr. ultrosonu daha iyiydi 3 boyutlu herşeyi daha iyi gösteriyodu burdaki hiç iyi değil eski ultrasonlardan yani o kadar iyi değil..

ayy kızlar ne bilim rabbim çok büyük hayırlşısı

ama içinde bulundugum durum çok tuhaf geliyo ulan dogurdugum halde hala acaba hamilemiyim diom
hamileyken bi daha test yapmıcam diodum daha şimdiden başladım vay benim halimee

yarın tam 15 gün oluyo korunmamamızın asyadada 15 gün çıkmıştı yarın olmazsa tekrarlarım

aslında adet gibi kanamalarımda olmadı 1 er gün ayy ne bilim hayırlısı artıkk

iki aylık evliyim ve cocuk sahıbı olmayı cok istiyorum,gecen ay adetım bıtımınden bır hafta sonra esımle bırlıkte olduk korunmadan ve bu ay cok sık ıdrara cıkıyorum göğüslerim şişti akıntı gelmekte karnım şiş bazen hafıfte olsa kasıklarıma agrılar gırıyor acaba adet sancısı gibi olabilirmi yoksa bunlar hamile olmama işaretmı..
adetıme su anda bir ıkı gun var ama ben dün tahlil yaptrdım sonuc negatıftı (beta hcg <1.00)
sizce ne yapmalıyım gecıkme donemını bekleyp testmı yaptrıyım akıl verin lütfen..

iki aylık evliyim ve cocuk sahıbı olmayı cok istiyorum,gecen ay adetım bıtımınden bır hafta sonra esımle bırlıkte olduk korunmadan ve bu ay cok sık ıdrara cıkıyorum göğüslerim şişti akıntı gelmekte karnım şiş bazen hafıfte olsa kasıklarıma agrılar gırıyor acaba adet sancısı gibi olabilirmi yoksa bunlar hamile olmama işaretmı..
adetıme su anda bir ıkı gun var ama ben dün tahlil yaptrdım sonuc negatıftı (beta hcg <1.00)
sizce ne yapmalıyım gecıkme donemını bekleyp testmı yaptrıyım akıl verin lütfen..

Sadece 1 kere bırlıkte olma sonucumudr bu yoksa o 1 haftadan sonra duzenlı bır calısmanın netıcesımı anlayamadm:)) eger sadece o hafta brlkte olduysanz ALLAH ın ısı tabıkı ama ıhml dusuk ve kana baktrmssn adetne ıkı gn vr dıyorsn ınsallah hamılesındr tabıkı ama bıraz dusuk ıhtmal gıbı duruyor ALLAH gonlune gore versın

Sadece 1 kere bırlıkte olma sonucumudr bu yoksa o 1 haftadan sonra duzenlı bır calısmanın netıcesımı anlayamadm:)) eger sadece o hafta brlkte olduysanz ALLAH ın ısı tabıkı ama ıhml dusuk ve kana baktrmssn adetne ıkı gn vr dıyorsn ınsallah hamılesındr tabıkı ama bıraz dusuk ıhtmal gıbı duruyor ALLAH gonlune gore versın

hayır canım, biz şanslı günlerimizin hepsini dolu geçirdik :)
ama sonuç beta hcg <1.0
poliklinik hamile olmadığımı söyledi, ben şunu merak ediyorum.. birkaçgün daha geçtikten sonra acaba benim hcg seviyem artabilirmi. daha açık olmak gerekirse regl olmama 4 gün var ve acaba bebek için umutlanmalımıyım yoksa tamamen bu ay başarısız geçti diyebilirmiyim.

Günaydın kızlar...nasılsınız?
Fatoşşşşum üzülme o kadar yaaaaaa...........
Seliz ve seaster çok az kaldı size yaaa çok heyecanlı :18: :18: :18:

X